Opinie o Mirosław Rojda Phu w Miejska Górka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mirosław Rojda Phu. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mirosław Rojda Phu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Rojda Phu w Miejska Górka

Czy w Mirosław Rojda Phu występują paczki/bony świąteczne?

Pozdro Nowy wpis

Nie bez powodu w tej firmie wiekszosc to mlodzi kierowcy, platne od km, im dluzej tam pracujesz tym masz gorzej, dobre firmy nie szukaja kierowcow, tu ogloszenie wisi od kilku lat, na umowie najniższa, o wszystko trzeba się prosić a i tak nic nie ma i nowe auta po bance kilometrow

Byly pracownik 2 Nowy wpis

Też nie polecam (usunięte przez administratora) na kolkach i nic więcej dopóki pracujesz i maj z ciebie korzyści jesteś Ok ale jak już odchodzisz to obciążenia za wszystko i wymyślanie niestworzonych zeczy jazda z kilometrówki żadnych premii a na święta nawet życzeń nie złoża taka to oto firma pożal się Boże.Nie polecam nikomu

Były Pracownik

Nie polecam firmy. Pracowałem w niej jakiś czas. Szefostwo na początku miłe i uprzejme. Płatne parkingi za granicą nie stanowiły problemu przez pierwsze 3 takie postoje. Potem zaczęło się kręcenie nosem. Przy odejściu masa odciągnięć, a dodatki nie doliczone. Tydzień szkolenia na początku z innym kierowcą (jeżdżony prawie za darmo). Urlop wpisany jak popadnie byle nie płacić pracownikowi za czas urlopu. Auta stare (takie dostajesz na początku potem 2017 rok to nówka w tej firmie.) Nie polecam chyba ze ktoś chce jeździć za darmo

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Rojda Phu - Miejska Górka

• Jak się pracuje w Mirosław Rojda Phu?

Zobacz opinie na temat firmy Mirosław Rojda Phu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mirosław Rojda Phu
  • Rzeczna 6