Opinie o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Baks Producent Systemów Tras Kablowych. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baks Producent Systemów Tras Kablowych w Karczew

Henryk

Czy BAKS ma w swojej ofercie dowożenie towarów do klienta?

@Henryk

Zamówienia realizują tylko partnerzy handlowi, co jest na stronie także można sobie wejść w tą zakładkę i poczytać apropo tego.

@123

Okej, czyli jako osoba jakby pojedyncza nie mogę zamawiać, ale jest w tych firmach, hurtowniach, które są tam wymienione tak?

???

ale gdzie są wymienione?

@???

Jak wchodzisz na stronę w zakładkę partnerzy handlowi to wybierasz województwo i tam masz cały wykaz miejsc, gdzie można zakupić faktycznie produkty BAKSa - łatwo znaleźć ja już to zrobiłem.

@Henryk

Tak, zamówienia są realizowane tylko dla tych punktów, które są wymienione i ich tyczą się godziny zamówień i dni, które też są wymienione w takiej tabelce na stronie.

@123

A racja racja, tabelkę też widziałem, ale nie byłem pewien do czego konkretnie się odnosi, stąd było moje pytanie. W takim razie bardzo Ci dziękuję za odpowiedzi, bo teraz jest już dla mnie przynajmniej wszystko jasne :)

@Henryk

Nie ma problemu, po to forum żeby pytać, pozdrawiam.

Witam. Szukam pracy , rozglądam się po firmach ( zarobki, atmosfera i czy jest wyzysk czy praca po ludzku ) Postanowiłem zasięgnąć opini mni.tutaj Co zauważyłem że oponie te negatywne są przykryte opiniami A raczej wypocinami pracowników raczej biurowych co już mi dali do myślenia. Czy ktis mógł by rzetelnie mi odpisać jak wygląda praca na produkcji? Chodzi mi owysokość wynagrodzenia , ilość godzin w pracy , temperatury i czy jest jak na plantacji ryżu gdzie nie ma czasu się wody nawet napić nie wspominając czy wogole da sie do sracza pójść. Proszę o konkrety pozdrawiam Ps nie interesuje mnie wypociny biurowe odrazu zwacham peeny

pan
@Marcin

jakby sory że zapytam ale po czym tak wnioskujesz skoro nie znasz firmy od środka i nie wiesz jak jest??? taka troche teoria grubymi nicmi szyta jak dla mnie ale nie czepiam sie jak coś

Norman
@Marcin

Czekaj czekaj, niech no to ułożę w głowie. Uważasz, że wszystkie dobre lub neutralne opinie są fałszywe i pisane przez pracowników biura na zamówienie, a jednak piszesz swojego posta po to by zasięgnąć tej opinii. Skoro więc nie dowierzasz w rzetelność i prawdziwość tego co tutaj jest, to Twoje stanowisko jest co najmniej nielogiczne...

Norman

Dzięki, moja własna autorska. Po prostu brak logicznego rozumowania czasem mnie przeraża - nie wiem ale się wypowiem ...

rekrutacja

Drodzy Państwo, jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie zatrudnienia,proszę dzwonić pod numer 603-134-496/ 22 710 81 00 lub pisać na adres rekrutacja@baks.com.pl.

thx
@rekrutacja

o i to jest konkret informacja, dzięki

Ric
@rekrutacja

Za pomocą której opcji jest gdzie lepiej?

Cezar
@Ric

Nie ma znaczenia, w przypadku oby Twoje pytanie/zgłoszenie dotrze gdzie trzeba, to już zależy od tego, który kanał komunikacji preferujesz

Paw
@Ric

Jak dla mnie zawsze najlepiej i najszybciej jest dzwonić, pewność jest że od razu załatwisz to co masz do załatwienia

Frodo

Szykują się może jakieś nowości w firmie, coś ciekawego?

jasiek
@Frodo

a co masz konkretnie na mysli mowiac nowosci bo nie bardzo rozumiem

@jasiek

No ogólnie czy coś się dzieje, jakieś nowe produkty wchodzą, więcej stanowisk pracy

Kaspian
@Frodo

Jeśli bardzo Cię interesują nowości to zawsze piszą o nich na stronie, ale z reguły chodzi tam o nowości produktowe tylko, więc poczytaj sobie, bo nie widzę sensu kopiowania tych informacji tutaj ;p

Bilb
@Frodo

A jakie Ty byś chciał jeszcze stanowiska pracy? Przecież są oferty i jest ich całkiem sporo jak na czasy, które mamy, więc jeśli chcesz się załapać to radziłbym już wysyłać CV, bo potem może wszystko poznikać.

@Bilb

Pytam tak na razie bardziej orientacyjnie, a nie w celu natychmiastowego zatrudnienia się, ale dzięki za rady, pomyślę nad nimi ;p

Bilb
@Frodo

Nie no ja też nie zmuszam do zatrudnienia, tak tylko mówię ;)

why
@Kaspian

w sumie nie ma informacji o tym kiedy sa dodawane te aktualnosci, wiec nie wiadomo z jaka czestotliwoscia to dodaja ;D

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Baks Producent Systemów Tras Kablowych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Krys

Jak są płacone nadgodziny?

prod

na podukcje sa jakies specjalne wymagania uprawnienia czy cos takiego??

Bren
@prod

tak naprawdę to nie, głównie ogólna sprawność fizyczna i skrupulatność, całej reszty idzie się nauczyć

@Bren

to super naprawde bo ja jestem zielony w temacie i balem sie ze nie mam szans ale to dobrze ze tacy jak ja tez maja szanse na prace, dzieki wielkie

Bren
@prod

nie ma sprawy, życzę powodzenia w dalszej drodze ;)

Monti
@prod

Ale zielony w temacie czego? w sensie że nie masz żadnych uprawnień tak?

@Monti

no tak o to mi chodzilo bo ogarniety ogolnie jestem i pracowac bede i sie wszystkiego chce nauczyc tylko szansy mi trzeba wlasnie

Monti
@prod

No rozumiem jak najbardziej, tak się tylko chciałem dopytać, powodzenia również życzę w takim razie :)

Fero

Czy na wszystkie stanowiska umysłowe w BAKSie należy płynnie posługiwać się językiem angielskim?

Roche
@Fero

Nie, na niektóre stanowiska angielski nie jest potrzebny. Na te, które opierają się na pracy w języku obcym oczywiście tak, ale wtedy informacja o tym jaki język jest potrzebny jest zawarta w samej nazwie stanowiska w ogłoszeniu, jak np. Specjalista ds. Eksportu z j. niemieckim, tudzież z j. angielskim, bo taka oferta też obecnie jest.

Fero
@Roche

Dziękuję za odpowiedź teraz już wszystko jest jasne ;)

Jurek

Do wszystkich tych, którzy ciągle pytają czy oferty są aktualne - na stronie przy wszystkich ogłoszeniach są daty dodania, jak to nie rozwieje waszych wątpliwości, to ja już nie wiem co.

Adios
@Jurek

faktycznie te najnowsze są z końcówki maja, fajnie, że napisałeś, przynajmniej wiadomo teraz na czym się stoi

Jurek
@Adios

Do usług. Tylko jak jeszcze raz zobaczę jak ktoś zadaje to samo pytanie, to już się chyba wkurzę bo ileż można w kółko pisać o tym samym nie ;)

Coffee

Wiecie czy szykuje się z niedługim czasie kolejne szkolenie z instalacji Systemów Fotowoltaicznych? Czytałem tutaj, że było fajnie poprowadzone, a wysłałbym brata, bo jemu by się to przydało.

Max
@Coffee

no nie wiem, żadnej informacji na ten temat nie ma, raczej najlepiej będzie jak sie skontaktujesz bezposrednio, telefonicznie np. albo mailowo

Wolt
@Coffee

Obawiam się, że nie bardzo, szkolenie było dopiero co, bo w marcu, raczej nie ma co oczekiwać, że co 2/3 miesiące będą je powtarzać. No spóźniłeś się trochę niestety. Poza tym, nie sam Baks był organizatorem, bo było to w formie współpracy, więc nie jest tak, że wszystko od nich zależy.

Mero
@Wolt

A to było pierwsze tego rodzaju szkolenie, czy odbyło się już wcześniej tylko z większym odstępstwem czasowym?

Wolt
@Mero

Na to pytanie niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć

Mero
@Wolt

No to może ktoś inny będzie wiedział, byłbym w sumie wdzięczny za takie info ;)

Promo

Ktoś wcześniej pytał o oferty, więc z tego co się orientuję to inż. mechanika, doradcy tech- handl, spec. ds exportu, mech utrzymania ruchu, magazyniera z UDT szukają. A przynajmniej niedawno szukali więc jest szansa, że dalej są potrzebni. Bo na handlowca już mają, ślusarza mech też znaleźli, operatora też.

@Promo

I to też niech posłuży jako odp czy oferty są aktualizowane

robcio
@Promo

na mechanika wystarczą uprawnienia UDT czy trzeba jakieś jeszcze uprawnienia/ wymagania mieć?

@robcio

Jak masz uprawnienia to wystarczy

Kazik

Kwestie pracy już był tutaj poruszane milion razy i całkowicie zdaje sobie z tego sprawę, ale te oferty wiszą cały czas i wszystkie są z 2019 roku. Nie wiem co myśleć, przecież to chyba niemożliwe żeby tak długo szukali pracowników na tyle stanowisk.

qwerty
@Kazik

no zapewne masz racje i jest to niemożliwe, by tak długo szukali

@qwerty

Twoja odpowiedź nie jest zbyt pomocna :) nie rozjaśnia sprawy

qwerty
@Kazik

iestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytania, bo nie pracuje w dziale HR :)

rada
@qwerty

Wydaje mi się, że strona po prostu nie została zaktualizowana i dlatego oferty wciąż tam wiszą. A może po prostu niektóre stanowiska nadal nie zostały obsadzone? Ciężko gdybać, jeśli któreś Cię interesuje to po prostu tam zadzwoń i zapytaj wprost, bo czekając tutaj na pewną odpowiedź możesz się po prostu nie doczekać.

@rada

Możesz mieć rację z tym czekaniem na odpowiedź, może faktycznie tak zrobię będzie najprościej.

Zuzanna

No jak tam zgraja? Macie się dobrze? Nie dziwią was pozytywne opinie, które się pojawiają regularnie? (usunięte przez administratora) Nie ma mowy o uczciwym obrazie tej firmy. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej, to śmiało, piszcie.

Pajak
@Zuzanna

no to napisz jak jest? Pracowałaś w baksie? jak długo, warto aplikować?

dżejkob

widzieliście te filmiki instruktażowe na stronie oficjalnej Baksa? Niezła sprawa jeśli ktoś nie ma pojęcia co i jak.

Hermes
@dżejkob

jakie filmiki?

@Hermes

no przecież napisał, że instruktażowe. Np jest wizualizacja zamontowania korytek szybkiego montażu, więc jak ktoś się u nich zaopatrywał i nie wie jak to ogarnąć samemu, to zawsze może tam zerknąć, dość łatwo jest to pokazane.

Darek
@Gucio

korytka szybkiego montażu? ale o co chodzi :D

Hermes
@Darek

a już obejrzałem, także widzę o co chodzi. Korytka szybkiego montażu to są po prostu zwykłe korytka kablowe, tylko chodzi o to że w tym konkretnym nie jest potrzebne połączenie śrubowe, dlatego ma być szybsze

Elo
@Hermes

Widzę, że tam jest wgl więcej tych filmików odnośnie szybkiego montażu, to jest jakaś nowość w firmie? w sensie niedawno wprowadzili te produkty?

@Elo

nie wiem czy nowość, od jakiegoś czasu widnieje na stronie, ale fajnie chyba że zdecydowali się na taki krok z tymi filmikami, na pewno pomogą, a nie zaszkodzą.

Elo
@Gucio

no z tym masz całkowitą rację, sam sobie z ciekawości oglądam mimo tego, że jestem zaznajomiony z tematem i wiem jak przebiega montaż. Ktoś zielony na pewno też poradzi sobie z tym.

Miguel
@Elo

Tak ogólnie to wszystko ma pomóc w wyborze produktów itd. Jest to w zakładce wsparcie techniczne razem z programami do obsługi. Chodzi o to, że jak ktoś by chciał się zdecydować na inwestycje w tym temacie, to ma pełny pogląd na sprawę. Niekoniecznie chodzi o to, by ktoś sobie oglądał i montował razem z filmikiem, ale kto wie, może ktoś korzystał.

Przedstawiciel

Od jakiegos czasu szukam pracy jako przedstawiciel handlowy. Pracowalem juz na takim stanowisku jednak w calkowicie innej branzy, wiec na ten za bardzo sie nie znam. Co wiecej nie widzialem zadnego ogloszenia na to stanowisko… ono jest wgl w firmie?

radzio
@Przedstawiciel

pytasz o firmę i o pracę i nawet nie wiesz czy mają takie stanowisko? :D no nieźle

@radzio

Wolałem się upewnić, wydaje mi się, że mają

@Przedstawiciel

jest stanowisko PH nie wydaje ci sie

@Gucio

A co z rotacją? nie będą nikogo szukać?

@Przedstawiciel

ja tam nie wiem bo pracuje na magazynie to sie nie interesuje sie co tam sie dzieje gdzie indziej. zakladam ze skoro nie ma oferty to nie ma na razie rotacji i trzeba czekac

@Gucio

tyle to sam też wywnioskowałem.. no nic i tak dziękuję

@Przedstawiciel

ale szukamy na magazyn gdybys bardzo chcial pracować w Baksie

mm

Pracowalem w tej firme kilka lat.. nie polecam....i tyle...szkoda więcej gadac...

Gallanonim

Widziałem że jakiś nowy projekt wjechał na stronę Baksa, coś z katalogami produktowymi. Wyjaśni ktoś coś wiecej?

Igi
@Gallanonim

a czego nie rozumiesz? przecież wystarczy poczytac

@Igi

No dobrze umiem czytać, ale chciałem jakiejś konkretnej informacji z pierwszej ręki od osoby która pracuje w baksie

Jarek
@Gallanonim

chodzi o to, że jak masz jeden z wymienionych tam dwóch programów to możesz wygenerować zestawienie potrzebnych materiałów do zbudowania dowolnej trasy kablowe

henius
@Jarek

jakie programy?

Jarek
@henius

Revit albo SmartPlant

@Jarek

Aha czyli taka jakby wizualizacja się robi?

Igi
@Gallanonim

wez sobie po prostu to ściągnij to zobaczysz przecież po to to zrobili

@Igi

Spróbuję coś z tym ogarnąć.. tak czy tak dzięki

Dominik

Jakie wymagania trzeba spełniać, żeby dostać się na Inżyniera Mechanika? Doświadczenie mam, więc conieco wiem na ten temat i jestem sobie w stanie wyobrazić obowiązki, ale wiadomo, że co firma to inna specyfika, dlatego wolę zrobić research

Brian
@Dominik

Cad, Cad i jeszcze raz Cad. Znajomość AutoCada to must have i nie ma przebacz. No i wiadomo, MS Office też trzeba umieć. Prawko trzeba mieć, techniczne wyższe wykształcenie (ale skoro pracowałeś już na takim stanowisku, to nie spodziewałbym się, że go nie masz). Hmmm, to tyle z takich najważniejszych chyba.

Emilia
@Brian

Mam pytanie o warunki zatrudnienia w Baks na stanowisku, o którym właśnie piszecie. Ile płacą? Proszę o pomoc i Wasze opinie.

@Brian

To w takim razie spełniam wszystkie warunki. Gdzie wysłać swoja aplikację, żeby dotarła do odpowiednich osób?

Brian
@Dominik

Na maila rekrutacyjnego, rekrutacja@baks.com.pl

Dziękuję za pomoc.

Joaś

Dzień dobry. Widziałam kiedyś ofertę na specjalistę ds. eksportu, w tej chwili na stronie jest ta z językiem angielskim. Angielski na jakimś poziomie znam, ale nie na tyle, by nazywać się ekspertem. Jestem za to biegła w języku rosyjskim (jestem dwujęzyczna, więc rosyjskim posługuję się zupełnie płynnie, plus znam jeszcze podstawy ukraińskiego). Czy mogę tą umiejętnością jakoś zaplusować i ewentualnie zatuszować braki w j. ang?

Jakob
@Joaś

Tak, rosyjski jest bardzo w cenie, angielski z tego co piszesz, to też raczej umiesz, nie musisz być perfekcyjnie biegła, grunt to dobra znajomość. Ale z tym rosyjskim wysyłaj CV, nie wahałbym się na Twoim miejscu, bo specjalista z językiem rosyjskim raczej też się przyda.

grzesiek
@Jakob

uczył się człowiek tego rosyjkiego w szkole. Teraz juz nic nie pamietam. Kto by pomysal że w cenie bedzie ruski i jeszcze zarobic bedzie mozna na tym

Joaś
@grzesiek

Dziękuję! W takim razie biorę sprawy w swoje ręce :)

Bartolo

co w Baksie jest spoko, to to, że można się odnaleźć nawet jak się nie ma dużego doświadczenia, a jak się czegoś nie umie, to po prostu nauczą. a i umowa jest, kasa się zgadza, dodatki też są. Najważniejsze to być pracowitym i nie lecieć w kulki, to będzie dobrze.

Stefan
@Bartolo

No może i tak, ale właściciel nie przestrzega kodeksu pracy :(

khal
@Bartolo

no to, że do przyuczenia biorą to jest super, mówi się, że młodym tak łatwo, a to guzik prawda, wszędzie od nas oczekują wykształcenia i najlepiej jeszcze 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku...tylko gdzie to doświadczenie nabrać? no i tu wkraczają takie firmy jak baks, gdzie można je nabyć, mega props

igni
@khal

Siemka, ja dużego doświadczenia nie mam, to fakt, ale mam UDT, znalazło by się miejsce na magazynie dla mnie jak myślicie?

Miłek
@igni

jak masz uprawnienia to uderzaj śmiało

skali

Potrzebujemy na magazyn

ozzy

gdzie wrzucane się ogłoszenia na magazyny w innych lokalizacjach? wszedzie gdzie patrzyłem, to tylko Karczew, a co z Łodzią i Katowicami?

mat
@ozzy

Jeśli będą ogłoszenia na te lokalizacje, to będą wstawiane tam gdzie cała reszta...czemu miałoby być inaczej? Skoro nie ma ogł na Katowice ani na Łódź, to znaczy, że mają komplet, a nie, że ogłoszenia gdzieś zaginęły w internecie. Nie martw się - jak będą szukali to znajdziesz to info.

Jaszczur
@ozzy

W tamtych magazynach pracuja Ci sami pracownicy od wielu lat i nie ma naboru.

ozzy
@mat

no okej, po prostu wydało mi się dziwne, że od dłuzszego czasu tylko Karczew i Karczew a o innych nie widu nie słychu, a mnie interesowała praca w Kato, więc zacząłem brać pod uwagę różne opcje

mat
@ozzy

Jak bardzo ci zależy, to co za problem wziąć informację z pierwszej ręki? masz mail bezpośrednio na katowicki magazyn na stronie, cefałkę zawsze podesłać można.

Zostaw merytoryczną opinię o Baks Producent Systemów Tras Kablowych - Karczew

• Jak się pracuje w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Zobacz opinie na temat firmy Baks Producent Systemów Tras Kablowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baks Producent Systemów Tras Kablowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baks Producent Systemów Tras Kablowych