Baks

Karczew

Opinie o Baks

Nowied

Jeśli się spodoba praca to czemu miałoby to nie mieć sensu @dziubelek? Nie można zakładać najgorszego od razu. Myślę, że jest szansa na dobre zatrudnienie. Fakt, że zarobki nie powalają, ale przecież umowa o pracę jest. Tak jak i szkolenia.

JokeR

Jakie qźwa stabilne zatrudnienie? Taki inżynier mechanik dostanie po okresie próbnym umowę na 5 lat (czyli 2 tygodnie wypowiedzenia), poza tym jak się ugada powiedzmy na 2500 netto to w umowie będzie miał 1500netto, jak nie stawi się w pracy z powodu choroby swojej lub dziecka to tego tysiaka w tzw. premii niestety nie uświadczy, nie dostanie premii jak się zwolni przed 10-tym... Więc gdzie tu qźwa stabilne zatrudnienie?

Słowa kojarzące się z Baks (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Baks: Najbardziej nie podobało mi się w Baks:

Zostaw opinię o Baks - Karczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baks