expondo Polska sp. z o.o.

Opinie o expondo Polska sp. z o.o.

nowy

jestem w sumie nowym pracownikiem firmy expondo, a slyszalem i widzialem juz wiele zlego w zachowaniach "TOP" managerow, ktorzy pracuja w Warszawie (i w Berlinie) ich podejscie i pokazywanie wyzszosci w stosunku do innych jest widoczna golym okiem, ja raczej po okresie probnym mam zamiar zrezygnowac z dalszej pracy. Hasla popisane na scianach i na stronach pozostaja tylko haslami, nie polecam.

@nowy

Dziękujemy za Twoją opinię. Każda uwaga zgłaszana przez naszych pracowników jest dla nas istotna. @NOWY - czy rozmawiałeś na temat swoich spostrzeżeń z Managerem? Swoje uwagi możesz również zgłosić bezpośrednio do działu HR hr@expondo.pl

Swiadomy
@expondo Polska sp. z o.o.

Każdy wie o kogo chodzi z hr włącznie. Tylko możliwość wysłania anonimowej ankiety z adresatem w postaci Niemiec może rozwiązać ten problem (chociaż pewności nie mam). Człowiek o którym mowa jest w tej firmie potężny i nikt nie ośmieli się na niego komuś skarżyć. Wiemy, że Zielona Góra ma czasem problem z nami - warszawiakami ale uwierzcie, tego poziomu psychozy jaki mamy tutaj czasami (falami) serwowany ciężko porównać z czymkolwiek.

Samobój z przewrotki.

Taka sytuacja miała miejsce. Pracownikom nie przedstawiono opcji jakie gwarantuje im prawo przy odbieraniu godzin nadliczbowych, tylko podetknięto do podpisania pismo, iż pracownik sam występuje o (niekorzystną dla siebie) zamianę godzin nadliczbowych w stosunku 1:1. Wykorzystano zaufanie do pracodawcy ludzi pracowitych, uczciwych i lojalnych, tych którzy wykonują najcięższa pracę. Pracodawca który chce uchodzić za pro-pracowniczego zalicza tym zagraniem spektakularną wizerunkową katastrofę. W komentarzach możemy przeczytać: "Do It together" "expondo to przede wszystkim ludzie" "to co najcenniejsze jest dla nas to właśnie MY- pracownicy expondo!" "Kluczem do sukcesu jest zadowolony pracownik" Teraz brzmi to niesamowicie wiarygodnie :)

daw91

Pracuje juz jakis czas i wszystko bylo ok, ale coraz wieciej ludzi z ktorymi kojarzona jest firma odchodzi lub jest wyrzucona co ma negatywny wplyw na reszte firmy Poza tym jest ok, sa owoce i ladne biuro

@daw91

Dziękujemy za tą opinię. Jak każda inna jest dla nas istotna. Jak wiesz rotacje pojawiają się w każdym miejscu pracy. Każdy pracownik dostaje feedback od swojego kierownika. Rozwiązanie współpracy zawsze dochodzi po wcześniejszych rozmowach. Informujemy o każdych zmianach personalnych i powodach rozstania z daną osobą.

Remigiusz Chrzanowski
@expondo Polska sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) Ci którzy dziś nie byli w pracy (przynajmniej jedna osoba) dostali wypowiedzenie za pośrednictwem kuriera, co oznacza że o tych zwolnieniach było wiadomo wcześniej.. Czekam na odpowiedź od HR w tej sprawie. Czy Expondo jest firmą, w której czeka na ciebie kariera i stabilne zatrudnienie, czy zostaniesz ofiarą błędnych decyzji przez które firma zwalnia w ciągu godziny osoby, których praca była ważna i ceniona? Uważam, że warto poznać nową oficjalną politykę Expondo w konfrontacji z takimi zdarzeniami. (usunięte przez administratora) Natomiast pomysł zrobienia wideokonferencji dotyczącej zwolnień po wyjściu zwolnionych pracowników z firmy na pewno nie świadczy o odwadze. Wręcz przeciwnie. Zwyczajem naszej byłej firmy były mailowe pożegnania ze współpracownikami, my nawet tej możliwości nie mieliśmy. Przestrzegam przed tym pracodawcą.

Aktualność
Często zdarza się tak, że pracownicy nie mają możliwości zapoznania się z Zarządem. Widzą tylko piękne tabliczki wiszące dumnie na drzwiach. W expondo jest inaczej!
Założyciele firmy znają pracowników, są otwarci na rozmowę z Nami - wiedzą, że expondo to przede wszystkim ludzie.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w expondo Polska sp. z o.o.?

Witamy! Oczywiście, ze takie rzeczy są u nas organizowanie. W naszej firmie jedną z kluczowych wartości jest DO IT TOGETHER, dlatego przynajmniej raz w roku organizujemy spotkanie dla naszych wszystkich pracowników tzn. kolegów z Zielonej Góry, Warszawt, Berlina a nawet Chin! Oczywiście to nie jest jedyna impreza, gdzie mamy okazję się ze sobą spotkać. :) Poniżej mała dawka tego jak bawiliśmy się w tym roku: https://www.youtube.com/watch?v=0rYDp_YArdg

A miało być tak pięknie

Mnie praca w Expondo nie przekonała, chociaż początkowo kuszenie, nie wiadomo jakimi perspektywami rozwoju, atmosferą imprezami i biurem. Kasę wypłacają, tutaj firma jest ok. Nie ma cyrków, bo boją się o standardy ale cięzko jest zrekrutować specjalistów bo marka nie jest aż tak rozpoznawana. Jest trochę sztywno ale wiadomo, zależy czego szukasz :) Jeśli nie spodobasz się managerowi, szybciej cię wykoleguje niż się zorientujesz. Ale są tacym którzy chwalą sobie ładne biuro :)

@A miało być tak pięknie

Wspominasz, że praca u nas Cię nie przekonała. Czy mógłbyś powiedzieć nam co konkretnie Cię nie zadowoliło? Jak wiesz jesteśmy młodą organizacją, która stale się uczy i wyciąga wnioski z każdej sytuacji. Informacja zwrotna z Twojej strony będzie dla nas bardzo cenną wskazówką.

Pracownik expondo :)

Jestem pracownikiem expondo.pl już prawie rok i śmiało mogę powiedzieć, że jest to mój najlepszy mój pracodawca ! (a było ich kilku) Już w pierwszych dniach pracy ogromne wrażenie zrobiła na mnie kultura współpracowników i przełożonych. Wszyscy - niezależnie od stanowiska pracy, mówią do sobie na "Ty", ludzie są przyjaźnie nastawieni, pomocni, uśmiechnięci. Pełna kultura ! Nasz dział HR ma naprawdę dobrego nosa do ludzi :) Wielkie brawa !!! Oprócz przyjaznej atmosfery, dużym plusem są również elastyczne godziny pracy, bogate imprezy firmowe (organizowane 2x w roku) i cotygodniowe dodatki w formie przekąsek , świeżych owoców, soków itp. Sam budynek jest ogromny a jego nowoczesne wnętrze robi naprawdę imponujące wrażenie. Piękna recepcja! Budynek klimatyzowany, wyposażony w kilka salek konferencyjnych, kuchnie przestronne wyposażone w ekspresy do kawy i czekolady. Pracuje się tu naprawdę przyjemnie. Polecam pracę w expondo ! :)

@Pracownik expondo :)

Pracowniku expondo, to co najcenniejsze jest dla nas to właśnie MY- pracownicy expondo! Zadowolenie z pracy będzie dla nas zawsze kluczowe. Wspólnie pracujemy na sukces całej organizacji. Cieszymy się, że jesteś z nami. Dziękujemy za Twój pozytywny feedback.

Kluczem do sukcesu jest zadowolony pracownik :)! Patrycjo dziękujemy za feedback!

bordowy

Gdzie ty masz zdrowe środowisko? Bo chyba nie w 90% działów, z których masowo odchodzą ludzie.

@bordowy

Drogi Bordowy, Twój feedback jest dla nas również istotny. Wszystkie działania skierowane są ku poprawie warunków pracy. Możesz powiedzieć w jakim dziale zauważasz problemy z kulturą organizacyjną? Odejścia pojawiają się w każdym miejscu. Jest to rzecz naturalna, że pracownicy przychodzą i odchodzą. Jeśli nie chcesz wypowiadać się na forum swoje uwagi możesz przesłać na adres: HR@expondo.pl.

Zielonogórzanin

1. Dynamiczne środowisko pracy. 2. Bardzo dobry onboarding 3. Dobrze wyposażone biuro narzędzia do pracy + zaplecze socjalne 4. Pomocny i nastawiony na działanie zespół współpracowników 5. Jasne i przejrzyste zasady dotyczące praktycznie wszystkiego od zamawiania jedzenia do firmy, wyjazdy służbowe, gdzie zgłaszać zapotrzebowanie do IT, HR itd. 6. Poznasz wiele ciekawych osób z pasjami taki trochę niemiecki styl zarządzania i kultura oganizacyjna z oddziałem w Polsce, natomiast spółki się bardzo mocno rozwijają w różnych obszarach co czuć mocno

@Zielonogórzanin

Konkretnie i na temat! Dziękujemy za feedback! :) Każda opinia jest dla nas bardzo ważna.

BOGU

Expondo jest szybko rozwijająca się firmą na rynku europejskim .Atmosfera w tej firmie jest niesamowita, cieszę się że tu trafiłem. Ludzie z którymi współpracuje są na prawdę bardzo pozytywni oraz otwarci. Nasza firma daje również bardzo dużą szansę rozwoju. Pozdrawiam całą ekipę expondo. :D :D

@BOGU

Dobrze wiedzieć, że praca z nami jest pozytywnie oceniona przez Ciebie! Również pozdrawiamy!

Karo

Atmosfera w tej firmie jest niesamowita, wszyscy zwracają się do siebie po imieniu (łącznie z kadrą kierowniczą). Do tego dochodzi elastyczny czas pracy (bardzo przydaje się ta opcja dla rodziców, zwłaszcza przy odwożeniu po drodze dzieci do przedszkola/ szkoły). Dotychczas najlepsza moja praca

@Karo

Cieszymy się, że wprowadzenie elastycznego czasu pracy ma pozytywny wpływ na Twoją pracę!

Nieznany szachista

Dzięki elastycznym czasie godzin pracy dla studentów, mogę bez problemu pracować i studiować dziennie a także mieć weekendy tylko dla siebie ;) . Zawsze miła atmosfera i dobra kawa.

@Nieznany szachista

Miło nam słyszeć kolejne pozytywne słowa. Jak sam zauważyłeś, staramy się, aby atmosfera w naszym zespole była zawsze przyjazna, a współpracujących z nami studentów traktujemy jak pełnoprawnych członków teamu expondo!

Krzysztof

Dzień dobry . Zostałem poproszony o swoją opinię na temat rekrutacji więc muszę przyznać że rozmowa mimo że może sprawiać wrażenie komisyjnej jest prowadzona w bardzo miłej atmosferze pytania rzeczowe oczekiwania jasno przedstawione . Miałem przyjemność zobaczyć firmę od środka i przyznam że robi wrażenie .Myślę że ktoś kto chce poświęcić trochę czasu na szkolenie i wdrożenie się znajdzie tam miejsce dla siebie . Pozdrawiam serdecznie .

@Krzysztof

Krzysztofie, dziękujemy że poświęciłeś swój czas, aby wyrazić opinię o procesie rekrutacji. Dla nas takie informacje są bardzo istotne! Dzięki opiniom takim jak Twoja, wiemy co możemy poprawić w swojej pracy. Dziękujemy!

Mariusz

Moja współpraca z firmą rozpoczęła się zaledwie kilka tygodni temu. Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe pracy w organizacjach międzynarodowych poza granicami kraju z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że firma z niesamowitą starannością ‘’wychodzi ‘’na przeciw pracownika poprzez profesjonalizm w każdym tego słowa znaczeniu – zaczynając od przejrzystego procesu rekrutacji poprzez dobór wykwalifikowanej kadry zarządzającej oraz pracowników w poszczególnych działach. Przykładów jest zbyt dużo żeby je opisać, ale można to łatwo sprawdzić ….. dołączając do naszego zespołu EXPONDER-sów ????

@Mariusz

Dziękujemy Mariusz! Taki feedback wiele dla nas znaczy. Dołożymy wielu starań żeby utrzymać Twoje zadowolenie!

Krystyna
@Mariusz

Mariusz, podpowiedz innym Osobom, jakie stanowisko obejmujesz w Exponderze? Czy kandydat może liczyć na benefity, awanse? Opowiedz jak wygląda Twój zwykły dzień pracy, to na pewno zwizualizuje jak wartościowe jest zatrudnienie w tej firmie.

ZB

Pracodawca godny polecenia!

@ZB

Bardzo dziękujemy za docenienie!

Magazynier

Pozytywne opinie to zapewne w większości osoby pracujące w części biurowej. Jakby się zapytać osób pracujących na magazynie tak kolorowo już by nie było. Kilka osób się stamtąd w ostatnim czasie zwolniło więc o czymś to świadczy.

@Magazynier

Rotacje pracowników pojawią się w każdym dziale, niezależnie od specyfiki pracy. Naturalną koleją rzeczy jest to, że pracownicy niekiedy zmieniają swoją ścieżkę rozwoju. Oczywiście każdego dnia dokładamy wielu starań aby takim sytuacjom zapobiegać m.in. poprzez bezpośrednie rozmowy z naszymi zespołami - często to właśnie one dają pełny obraz sytuacji jednej jak i drugiej stronie.

Świetny pracodawca! Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Kierownik i współpracownicy pomagają mi na każdym kroku. Polecam!

@Tomek

Tomku jak dobrze pracować w firmie, gdzie przełożony jest też mentorem. Cieszymy się, że sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom.

J

Pracuję w expondo od ponad roku. Do dzisiaj pamiętam mój pierwszy dzień pracy - jeszcze w żadnej firmie tak miło mnie nie potraktowano! Co więcej, firma inwestuje w swoich pracowników - w trakcie niedługiego okresu pracy, zdążyłam uczestniczyć w kilku szkoleniach dokształcających. Naprawdę polecam pracę w tej firmie - daje ona duże możliwości rozwoju zawodowego.

@J

Bardzo nam miło czytać taki pozytywny feedback. Cieszymy się, że współpraca z nami jest dla Ciebie przyjemnością.

Patrick

Śledzę na bieżąco informacje o tym pracodawcy. Na podstawie tego co mówią ludzie i to jak się prezentują, jest to firma która stawia na zadowolenie pracowników. Słyszałem same pozytywne opinie na ich temat. Często też odwiedzam ich profile na Facebook czy LinkedIn. Naprawdę super robota!

@Patrick

Bardzo dziękujemy za tą bardzo pozytywną opinię! Dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy czuli się docenieni za ich wkład i zaangażowanie. Jeśli w przyszłości będziesz szukał pracy, zapraszamy do nas! :)

R

expondo to firma, w której pracuje się wyśmienicie. Świetna atmosfera, fajni ludzie i możliwość bycia sobą to atuty, które przemówiły do mnie na dzień dobry. Gdy okazało się, że firma stwarza możliwości rozwoju, a praca tu pozwala osiągnąć finansową stabilizację, postanowiłem zostać na dłużej. Polecam.

Honorata
@R

Zauważyłam, że sporo osób wypowiada się w dobrym tonie o tym pracodawcy - a to już bardzo dobrze o nim świadczy. Kwestie, o których wspomniałeś wymagałby jakiegoś dopowiedzenia. Zacznijmy może od atmosfery w expondo Polska. Czy pracodawca ten organizuje Wam co jakiś czas wyjazdy bądź też spotkania integracyjne? Ciekawi nas to, więc liczymy na szybką odpowiedź z Twojej strony.

HO
@Honorata

@Honorata również pracuję w expondo więc mogę udzielić odpowiedzi na Twoje zapytania :) Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie związane z pracą w expondo. Jeśli chodzi o integracje, oczywiście są :) Ze względu na to, że mamy kilka biur, raz w roku robimy dużą imprezę integracyjną. Odwiedzają nas wtedy nawet koledzy z Chin :) Mamy też mniejszą imprezę w gronie lokalnych pracowników. Organizujemy również wyjścia te mniej formalne.

R
@Honorata

Odpisuję automatycznie po przeczytaniu.... Imprezy integracyjne organizowane przez pracodawcę odbywają się 2 razy w roku (zimą i latem). Jedna z nich zawsze jest wyjazdowa, połączona z noclegiem (w tym roku planowany jest summercamp od czwartku do soboty :) ). Oczywiście kto nie ma ochoty, nie musi uczestniczyć. Rok temu byliśmy w Świnoujściu w hotelu Radisson Blue. Baseny, dyskoteka do rana i te sprawy... Jadło oraz napoje (również %) bez ograniczeń. Oprócz imprez organizowanych przez firmę bywa, że organizujemy się też we własnym zakresie ;) Wspólne wypady do jakiegoś lokalu nie są nam obce. Wierz mi, mamy tu naprawdę świetną ekipę...

Honorata
@HO

Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź. Takie wspólne imprezy bardzo dobrze wpływają na ogólną atmosferę w firmie - dobrze zatem, że w expondo Polska się one odbywają. Dobrze byłoby jeszcze wiedzieć, jakie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery w tej firmie? Powiedz nam coś na ten temat, bo to niewątpliwie ważna kwestia.

Zostaw merytoryczną opinię o expondo Polska sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w expondo Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy expondo Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w expondo Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy expondo Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w expondo Polska sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

expondo Polska sp. z o.o.