Opinie o SilverBack Polska Sp. z o. o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SilverBack Polska Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SilverBack Polska Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SilverBack Polska Sp. z o. o. w Lublin

Oskione

Pracuję w Szwecji już pół roku , muszę powiedzieć że jak na agencje jest całkiem spoko . 1. pieniądze zawsze na czas lub nawet wcześniej jeżeli wypada w weekend. 2. przeloty zawsze opłacone nie ma problemów plus bagaż 3.kontakt z biurem jest ok. zawsze można się dogadać. 4. Mieszkanie opłacone , bardzo dobre warunki , mieszkania jednoosobowe z aneksem kuchennym (nikt ci nie truje po pracy) 5. rotacje możesz sobie ustalić jeżeli jest taka potrzeba. W mojej opinii agencja jest na plus a w paru już pracowałem i z nie jednym się spotkałem , osobiście polecam .

Mateusz Apostoł

Pracuje w firmie od niedawna , i jestem zadowolony z pracy , wynagrodzenia jak i mieszkania Firma jest rzetelna i wypłacalna , nie mam zastrzeżeń Polecam współpracę z tą firmą i zachęcam innych. Pieniądze naprawdę dobre , mieszkania w centrum Przeloty grtaiss co trzeba więcej Posty negatywne chyba nie wiedzą co stracili albo po prostu źle wykonywali swoja pracę dlatego teraz hejtuja

Henio

W tej firmie nie musisz być wcale elektrykiem. Nie jest ważne twoje doświadczenie, najważniejsze jest jak potrafisz (usunięte przez administratora) oraz umiejętne przypisanie sobie cudzej roboty. A potem chwalić się jakim jesteś specem.

@Henio

Prawda masz rację sam to sprawdziłem

Jack

Mam możliwość pracy w Szwecji.Jestem już po rozmowie.Stawka 220 koron na godz i system 3/1.Powiedzcie mi Panowie łaskawie czy tak naprawdę jest?Dlaczego kursy na zwyżki,badania wysokościowe są płatne?Nie spotkałem się z tym nigdzie.

@Jack

Silverback to agencja pracy niestety niema nic zadarmo musisz zapłacić za wszystko. tak to działa

@Jack

Strzeż się Silverbacka jak syfa HIV i rzeżączki to (usunięte przez administratora) nie firma parodia kołchozu nastawiona na zysk czy to Polska Dania czy Irlandia ten sam (usunięte przez administratora) i szmaciarstwo i jeszcze damulki i miszcz lesio obrażeni o prawdę. Wystarczy pojechać do Danii zobaczyć parodie elektryków na projekcie w calsbergu Kopenhadze irys i polański prowadzący przy pracy hehehe milicjant, hydraulik i malarza też elektryk po prostu parodia firemki

Firma SilverBack Polska Sp. z o. o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Monter rurociągów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Magda

Czy to praca dla osób o mocnych nerwach?

Pawel
@Magda

Oj tak mocne nerwy i z duze poczucie humoru bo praca za śmieszne pieniadze ????

Paweł Paweł
@Pawel

Za śmieszne pieniądze powiadasz , przecież każdy wie na jakie pieniądze się decyduje , skoro twierdzisz że dla Ciebie są śmieszne to dlaczego jeszcze pracujesz ?

Pawel
@Paweł Paweł

Bo chce dokończyć projekt nie jestem. Z tych co porzucają prace

Jack
@Pawel

Za śmieszne ogłoszeniu jest 24-28 euro

Nik
@Jack

I podatek do zapłaty hahaha

Zzz

A co masz na myśli?

@Magda

Tak to praca dla ludzi o stalowych nerwach bez wyjścia co dają się ruch... Bez mydla

@Jack

28 Jurków a podatek od 37%w zwyz zakwaterowanie tzn nory zapleśniałe 5000 koron jedzenie itd to sobie policz cebulaku

ELAL

Silverback nie zwalnia ludzi, bo to im to nie na ręke. Praca kontraktowca bywa różna wszystko zależy gdzie i z kim się trafi. Każdy w temacie to wie. Przeszedłem z silverbakiem przez kilka kontraktów i nigdy nie miałem problemów z wypłatami, komunikacja. Z mieszkaniami bywa różnie raz lepiej raz gorzej, ale bez tragedii. Więc psioczyć każdy może, każdy kto zna temat budowy wie kto lubi psioczyć. Dla sb pracuje lub pracowało mnóstwo ludzi, tylko nie liczni płaczą.

@ELAL

ELAL KTO CI ZSPŁACIŁ ZA KOMENTARZ

Klaudia

@Habu Electric ale czemu oceniasz to miejsce jako dramat ?

Lukasz

polecam beke jak jestem stolarzem, piekarzem, malarzem, szalunkowcem, bylym policiantem, rolnikiem, slusarzem, kierowca zawodowym, kim kolwiek tylko nie elektrykiem TO TA FIRMA ELEKTRYCZNA JEST ZDECYDOWANIE DLA CIEBIE !!!!!!!!!!!

Habu Electric

Jawne (usunięte przez administratora) Podobno kiedyś było lepiej to jak to wygląda obecnie to dramat. Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem omijaj tą "firmę" szerokim łukiem!!

PPPP
@Habu Electric

Witam dla pewnych osób wszędzie jest źle ,rozwiń proszę swoją wypowiedź co takiego strasznego dzieje się w tej firmie

Habu Electric
@PPPP

No oczywiście można twierdzić że jestem grymaśny licząc na dotrzymanie warunków umowy przez stronę Silverback. Umowa jasno zobowiązuje firmę do zapewnienia i pokrycia kosztów transportu oraz zakwaterowania. Natomiast Kevin O'Farrell wysyła email oznajmiający że ze względu na krótszy czas kontraktu (dodam że zmieniony przez Silverback względem pierwotnej długości) koszty pobytu oraz przelotu będą przerzucone na pracownika. Oczywiście w razie wątpliwości można się skontaktować. Co też zrobiłem. Efekt-zero odzewu. Do tego dodajmy ukryte koszty w postaci opłaty za testy na stronach na które odsyła firma nie podając do wiadomości że będziemy obciążeni ani w jakiej wysokości. Do tego dodajmy także że pracownik musi być ubezpieczony na własną rękę mimo że dostaje umowę o pracę. Na całe szczęście prowadzę również działalność gospodarczą. Posiadać własne narzędzia zgodne z zapotrzebowaniem i choć pracuje 14 lat w zawodzie nigdy dajmy na to młotek ciesielski do prac elektrycznych jakoś mi sie nie przydał.. Ubrania robocze o okreslonych parametrach oraz pozostały osprzęt ochrony osobistej wszystko jest po stronie pracownika. Dodajmy jeszcze informacje typu że o g.15 czy 22 dostaje człowiek informację że właśnie kończy się jego kontrakt i jutro z samego rana jedzie do domu(pociąg+autobus+samolot) a z racji tego że nie ma wolnego auta musi się wybrać 13 godzin wcześniej by dotrzeć na samolot. Na koniec dowiadujemy się że mimo potrąceń firma i tak nie wypłaci pełnych przepracowanych godzin zasłaniając się prawem Szwedzkim. Reasumując Silverback jako pośrednik nie odpowiada kompletnie za nic poza odebraniem od klienta wynagrodzenia za czas który MY wypracowaliśmy pokrywajac wszelkie koszty z własnej kieszeni. Pierwszy raz w życiu pracowałem przez agencję i mam nadzieję ostatni. Wielka szkoda bo podchodzę do pracy sumiennie i liczyłem na dłuższą i rzetelną współpracę. Nie oczekiwałem więcej jak tylko to co wynika umowy jednak jak widać to za duże oczekiwania. Słyszałem już nie jedną opinię że faktycznie kiedyś było warto współpracować z ta firmą jednak od pewnego czasu wszystko uległo zmianie. Jak powiedział jeden z pracowników biura od momentu jak zaczeli przenosić do Polski... Pytania, uwagi, wątpliwości? Chętnie odpowiem. Nie mam na celu oczerniac firmy lecz wystawiam swoją opinię opartą na faktach.

Gk

Proszę o pilny kontakt na mail kat504630655@o2.pl

lukasz
@Habu Electric

ja sie podtym moge podpisac. polecam beke jak jestem stolarzem, piekarzem, malarzem, szalunkowcem, bylym policiantem, rolnikiem, slusarzem, kierowca zawodowym, TO TA FIRMA ELEKTRYCZNA JEST ZDECYDOWANIE DLA CIEBIE !!!!!!!!!!!

Dzień dobry.Czy ktoś pracuje lub pracował w fabryce baterii na pòłnocy szwecji? Jakieś opinie?Porady?

Nie polecam, ciężko im odpisać na e-mail, zero kontaktu, odpowiedzi. Na wiadomości wysłane na messenger też mają (usunięte przez administratora) przeczytane i tyle. Ciężko łaskawie odpisać nawet tak lub nie. Naprawdę nienawidzę takiego olewania.... dajcie sobie spokój ludzie z tą agencją, są znacznie lepsze agencje pracy.

Hej czy ktoś posiada informacje na temat kontraktu w Szwecji da elektrykòw.Miałem rozmowę kwalifikacjnà po angielsku musiałem wyslać wszystkie documenty plus uprawnienia kursy etc.. A na chwilę obecnà żadnych informacji z Silverbacka.Dziekuję za informacje .

Magdalena

@marcel B1 z angielskiego wystarczy?

Marcel
@Magdalena

Nie za bardzo wiem jaka to znajomość to B1, ale jeśli się porozumiewasz to w zupełności wystarczy.

Witam. Słyszałem ze SilverBack prowadzi rekrutacje. Ostatnio mieli spotkania z kandydatami w Lublinie bądź Elblągu. Mógł by ktoś się powiedzieć czego można się spodziewać na takim interview? Pozdrawiam

Marcel
@Gość

Zapewne będziesz musiał zaprezentować swoje doświadczenie zawodowe w języku angielskim, ale nie musi to zapewne być biegła znajomość, więc spokojnie

lukasz

chcesz robic na brytyjczykow? to silverback jest dla ciebie.

OnlyTrue

Witam. Miałem nic nie pisać, ale nie mogę obok tego przejść obojętnie. Zauważyłem że frustracja ludzi, którzy nic sobą nie reprezentują sięga zenitu. Ubliżanie, farmazony... Czemu wśród setek pracujących, trafia się jedynie kilka opinii i to w dodatku negatywnych??? To prawda że dobrego pracodawcy nie trzeba reklamować. A jakieś obelgi i niestworzone opinie. Firmę tworzą ludzie z różnych stron świata, różnej kultury osobistej. Zdarzają się wyjątki, ale sam zawiązałem mnóstwo fajnych znajomości. Miałem możliwość zwiedzić wiele ciekawych miejsc. Nie spotkałem się z obelżywym traktowaniem pracownika. Należało by pamiętać, że to co dajemy z siebie wraca do nas. Jeżeli od początku mówisz, że jest ch... to jak ma być??? Pracuje tu niecały rok. Nie spotkałem się z negatywnymi opiniami pracowników. Wynagrodzenie na czas, klimat w porządku, warunki mieszkaniowe ok, opłacone podróże w obie strony i bardzo fajne wynagrodzenie. Kontakt z biurami na wysokim poziomie. Wszelkie pytania, problemy załatwiane w ciągu kilku dni. Tu pracuje koło 2tys pracowników. Odpowiedzcie sobie sami. Osobiście jestem bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę.

Moro
@OnlyTrue

O widzę że biuro się obudziło :-))) :-))) :-)))

Przemysław Klonowski
@OnlyTrue

Po pierwsze pajacu ja podpisuje sie nazwiskiem i imieniem .Po drugie to nie farmazony tylko prawda na co związki zawodowe w szwecji wszczeły postępowanie bo tak dyskryminują polaków i takie suuper zakwaterowanie dają. Tak to prawda mnie firma okradła na 100 euro za rozwalenie auta przez wyspiarzy. Co do pracowników z biura mogę z ręką na sercu powiedzieć że ja i mój szef projektu firmy FMT czuliśmy alkohol od tego seudo menagera Roberta. To nie wyssane z palca opinie tylko poparte dowodami i faktami zdarzenia . A ty jak masz jaja czego pewnie ci obcieli to się przedstaw a nie używaj pseudonimu . Tylko lizusy i sługusy biura piszą te bzdury jak ty . Ja i moji znajomi zrezygnowaliśmy z tego powodu że musieliśmy pracować osobami twojego pokroju które ciągle donosiły do biura i nie mogłem dalej znieść myśłi że za szefa agencji mam(usunięte przez administratora)lubiącego se szurnąć kreske koksu. Firma była dobra oprócz czasami okradania pracownika pieniądze na czas . Ale mieszkania i tępi pseudo elektrycy była porażką . Jako firma jest ok ale najpierw bym (usunięte przez administratora) na ryj Agnieszke Shina i te matoły które dyskryminują i szkądzą ludzią . Jak to jest żę wyspiarze mieli dobre mieszkania i samochody a my wiecznie stare gruchoty i mieszkaliśmy jak bydło ? Chcesz dowodów to podaj email wyśłe cie tyle zdjęć złych rzeczy jakie nas spotkały ze strony agnieszki że włosy ci opadną .

Przemysław Klonowski
@OnlyTrue

Po pierwsze pajacu ja podpisuje sie nazwiskiem i imieniem .Po drugie to nie farmazony tylko prawda na co związki zawodowe w szwecji wszczeły postępowanie bo tak dyskryminują polaków i takie suuper zakwaterowanie dają. Tak to prawda mnie firma okradła na 100 euro za rozwalenie auta przez wyspiarzy. Co do pracowników z biura mogę z ręką na sercu powiedzieć że ja i mój szef projektu firmy FMT czuliśmy alkohol od tego seudo menagera Roberta. To nie wyssane z palca opinie tylko poparte dowodami i faktami zdarzenia . A ty jak masz jaja czego pewnie ci obcieli to się przedstaw a nie używaj pseudonimu . Tylko lizusy i sługusy biura piszą te bzdury jak ty . Ja i moji znajomi zrezygnowaliśmy z tego powodu że musieliśmy pracować osobami twojego pokroju które ciągle donosiły do biura i nie mogłem dalej znieść myśłi że za szefa agencji mam pijaka i ćpuna lubiącego se szurnąć kreske koksu. Firma była dobra oprócz czasami okradania pracownika pieniądze na czas . Ale mieszkania i tępi pseudo elektrycy była porażką . Jako firma jest ok ale najpierw bym (usunięte przez administratora) na ryj Agnieszke Shina i te matoły które dyskryminują i szkądzą ludzią . Jak to jest żę wyspiarze mieli dobre mieszkania i samochody a my wiecznie stare gruchoty i mieszkaliśmy jak bydło ? Chcesz dowodów to podaj email wyśłe cie tyle zdjęć złych rzeczy jakie nas spotkały ze strony agnieszki że włosy ci opadną .

Paweł B.
@Przemysław Klonowski

Powiedział ten co nie umiał nawet kabla zamufowac, szafy nie umiał podpiąć, wkładał ch... ja kolegom w słoik z papryką na stołówce, bawił się nim jak z kolegami pił, uciekł ostatniej nocy jak go chciał ktoś dopaść bo już miał dość jego p.... lenia, buntował codziennie wszystkich na firmę a pracował w niej miesiąc, zgubił bagaż ze sprzętem rzekomo za miliony i o dziwo ten bagaż nie przyjechał na kwaterę tylko wrócił do domu... Mógł bym wymieniać bez końca... Aaaaaaa i przez miesiąc chodził i opowiadał że w jednych majtkach chodzi. Farmazon jesteś i tyle. Raz pracujesz w Niemczech za 40 euro, za kilka dni dzwonisz że masz złamaną nogę a zaraz że w Rosji za 50 euro. Jak patrzę na Twoje pi....lenie to mi się słabo robi.

BobKreska
@OnlyTrue

"Piszę do Pani, Pana w bardzo nietypowej sprawie" Czy Pani, Pan piszę to z przekonaniem ? Może to napad chwilowego zaburzenia osobowości i stąd ten jajcarski wpis mający w zamiarze rozbawić czytających :) W Montym Python'ie był taki skecz o sąsiadach "jajcarzach fajansiarzach" - śmieszny, jak i ten wpis, polecam Panu - Pani. Który odcinek ? przepraszam nie pamiętam. teraz cytacik: "Z czystym sumieniem mogę polecić firmę." - jeśli występuje tu głębokie przekonanie, to nie mam nic do dodania jak tylko zalecić wizytę u dobrego PSYCHOANALITYKA . Ja mogę polecić, ale na pewno nie z czystym sumieniem :) Pershing, Przemysław i inni, piszcie proszę więcej, chłopaki mi nadali, że zaczyna się tu DZIAĆ i się nie zawiodłem. Dzieję się. Rozkręćcie tą karuzelę, to może i ja coś dopiszę.

Paweł B.
@BobKreska

To po co tu pracujesz jak Ci się nie podoba??? Jak mi nie pasuje nie męczę się w danym miejscu. Monty Python mówisz. Polecam Świętego Graala. Średniowiecze pełną gębą.

BobKreska
@Paweł B.

O horrercia, chyba wziąłeś sobie polecenie z biura zbyt poważnie. 10 minut i ATAK. A ja jeszcze nic złego nie napisałem, dlaczego zakładasz że będzie "nieprzyzwoicie merytoryczna" ;) Wyluzuj pawełek bo CIŚNIENIE CI SKOCZY i zejdziesz przedwczesnie a wtedy narobisz firmie jeszcze wiekszego SYFU. Dobra przyznam ci się i wszystkim: Nie ma mnie już, wyleciałem jako personanongrataGranata, za definitywny opór przed wciąganiem amfy, byłem może za bardzo wymagający bo ciągle Prosiłem o KOKAINĘ :))) a ona była zarezerwowana dla du..........lizów. Więc mnie pogonili i teraz bardzo płaczę, bo nie mam pracy a co mnie bardziej przygnębia : Dostępu do KOKSU :))) Więc, LUZ, LUZ, Relaxik Calm (usunięte przez administratora) i BMW 777

@Przemysław Klonowski

tez dawaj maila mam zdj mam duzo zdj prcowalem rok w bece mam obraz tego bagna

Goł

Witam. Ja uważam że firma co do warunków mieszkalnych przelotów czy pensji ok wszystko gra i polecam. Tylko jedno mam do zarzucenia że obiecują dalszą współprace potem cisza . Pracowników z dobrą opinią i wiedzą eliminują a dają pracę (usunięte przez administratora)i pijakom tego nie mogę pojąć. Czyli jak chcesz pracować w tej firmie to musisz pić kablować i nic nie robiç tylko kombinować to się utrzymadz. Takie moje zdanie.

@Goł

prawde ktos napisal

Hubert

Tak samo jak dobrych produktów nie trzeba reklamować bo są po prostu dobre, to tak samo dobrej firmy nie trzeba reklamować bo jest po prostu dobra. Tak w mojej opinii jest w przypadku Silverback. Jak czytam niektóre opinie to widać, że niektórzy próbują, tylko, że nie wiadomo komu, zrobić na złość pisząc negatywne komentarze.. Trochę mnie to śmieszy bo znam to z przeszłości, że jak ktoś jest tępy to najwięcej pitoli.. A jak ktoś jest dobry (w tym co robi) to nie musi szukać nowej pracy ani opinii o innych agencjach.. Silverback jest moim zdaniem naprawdę fajną firmą i jak na razie nie zamierzam szukać czegoś innego. Pracuję co prawda dopiero na pierwszym projekcie przez Silverback ale za to prawie od roku czasu i mogę już coś powiedzieć na podstawie tych kilku rotacji. Nigdy nie było problemu przede wszystkim z wypłatą. Zawsze co drugi piątek tak jak było umówione są pieniądze na koncie. Zwrot kosztów dojazdu do pracy - coś tam słyszałem, że komuś te parę $$ się nie zgadzało ale jak ktoś ma choojowy bank to się nie dziwię. Ja mam polskie konto w PLN i również widzę, że ze względu na przewalutowanie jest coś tam zawsze mniej ale na wyciągu jest podana kwota przelewu w DKK i zgadza się co do korony.. (więc ja i tak cieszę się, że nie muszę tak jak np w Norwegii czy w innych firmach pokrywać 100% kosztów dojazdu do/z pracy). Ile jest agencji które mają w doopie to czym i jak dojedziesz do pracy? Ile jest agencji które w tym samym miejscu mają jak dostaniesz się z PL do miejsca pracy? Ile jest agencji które zapewnią Wam już nie mówię nowo wybudowane apartamenty z basenem i sauną, ale te przyzwoite i czyste pokoje czy domy? Ja wiem, że tu w Danii jest krucho z dobrymi mieszkaniami czy domami tu w okolicach Viborga i owszem były pewne problemy z właścicielami domów (moim zdaniem nie z winy p. Agnieszki) ale zgłaszaliśmy to i były zmiany aż w końcu teraz jest dobrze i niedaleko.. A wracając jeszcze do transportu firma zapewnia auto lub auta z wypożyczalni na lotnisku i bilety lotnicze. Ktoś by mógł pomyśleć i pewnie ktoś napisze, że trzymam tu komuś paluszek w pewnej części ciała ale ten ktoś się pomyli bo fakty są inne. Te argumenty mogą podważyć jedynie alkoholicy i Ci niedomyci bezzębni.. Reszta myślę, że się ze mną zgodzi bo firma jest naprawdę fajna i dobra i każdemu "normalnemu" szczerze polecam podjęcie pracy w Silverback..

Hubert

Se nie pozwalaj synku na takie wyzwiska bo takich batów jak Ty to już przerabiałem jak ty skakałeś z dywanu na podłogę.. Taki jesteś cwany? To przyjedź do Viborga to chętnie z tobą porozmawiam.. Tylko najpierw doucz się ortografii bo oczy bolą jak się czyta te wypociny.. Po drugie widać, że próbujesz komuś zrobić bezskutecznie na złość ale jak się nie nadajesz do niczego to nic dziwnego, że z każdego projektu cię wypierdalayą.. Ty jesteś z tych co pracowali na 50 budowach po 1 rotacji i niedługo się skończą agencje i projekty bo wszędzie będą mieli cię za goowno a goowna nikt nie chce ruszać bo jeszcze bardziej śmierdzi.. Pewnie i z yapy też ci wali.. Tłumaczysz się, że sam zrezygnowałeś.. hehe a to dobre.. Sam bym cię wywalił jak bym takiego bata jak ty miał w swoim zespole.. Widzę, że mimo tego, że jesteś mniej niż zerem to masz poczucie humoru i niezłą fantazję i w sumie nawet niezłą dniówkę 47€.. Naprawdę pozazdrościć.. Aha synku, zapraszam do Viborga to ci się przedstawię jak tak prosisz.. I zobaczymy czy będziesz taki wygadany i będziesz od alkoholików, parów i baranów będziesz mnie wyzywal tak nazywasz członków swojej rodziny która pewnie nawet kijem nie chciała cię dotknąć jak się urodziłeś bo wyglądałeś jak krowi placek i muchy przy tobie latały.. Dziwię się, że administracja cię stąd jeszcze nie usunęła bo nie dość, że nie nadajesz się do niczego to jeszcze obrażasz ludzi.. Jak byś chociaż coś sobą reprezentował i miał trochę kultury osobistej to nikt by cię biedaku nie wywalił z roboty.. A jak ci się skończy rotacja w Moskwie i będziesz szukał nowej roboty to zapraszam do mnie.. Będziesz mógł umyć mi nogi..

@Hubert

malo widziales tomek

Megs

Pracowalem w Bece. Jak sama nazwa mowi silwerbeka. reszta nie wymaga komentarzu.

Niezadowolony

Witam. Chcialbym wszystkich ostrzec przed ta firma nie godna polecenia. Współpracowałem z ta firma na jedny z kontaktow firma zapewniala roboty na kilka najblizszych miesięcy z przedłużeniem do roku po czym po zaledwie 4/5tyg zwolnila z dnia na dzien wszystkich pracujacych ludzi. A bylo nas 30 osob plus czesc ludzi którzy nie ukrywali swojego niezadowolenia musieli pokryc koszty transportu do kraju. Z przykroscia ale nie moge polecić tej firmy to jest żenujące ze takie firmy jeszcze istnieja. Umowy sa skonstruowane tak ze po mimo dlugiej współpracy mozna zwolnic pracownika badz wszystkich bez dnia wypowiedzenia.

Zuzanna
@Niezadowolony

@Niezadowolony Co było przyczyną zwolnienia tak licznej ilości osób w SilverBack? Na umowę o pracę byłeś zatrudniony w tej firmie?

@Niezadowolony

Witam pracuję już prawie 4 lata w tej firmie i wszystko jest ok dziwne , że firma rozwiązała umowę z dnia na dzień z 30 osobami . Życzył bym sobie jak również innym obyśmy zawsze mogli pracować w tak profesjonalnych firmach jak Silverback Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o SilverBack Polska Sp. z o. o. - Lublin

• Jak się pracuje w SilverBack Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SilverBack Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SilverBack Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 15 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SilverBack Polska Sp. z o. o.
3.4/5 Na podstawie 64 ocen.

SilverBack Polska Sp. z o. o.