Opinie o SilverBack Polska Sp. z o. o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SilverBack Polska Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SilverBack Polska Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o SilverBack Polska Sp. z o. o. w Lublin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Gumiś

Żałosna firemka, po kolei: 1. pieniądze - szarpiesz się o każdy grosz, musisz pilnować żeby cię nie oszukali na godzinach, czynszu za mieszkanie, kupujesz za własne płyn do spryskiwaczy. 2. sicki - zgłaszasz rano godzinę przed rozpoczęciem pracy złe samopoczucie, tak jak masz w umowie, ale nikogo to nie obchodzi - nie płacą ci za to, chociaż masz w umowie że będą. Nie idziesz do pracy nie zarabiasz na pierdzące w stołki biuro, pan Lesiu i pani Kasia są niezadowoleni, wylatujesz z pracy albo tną ci wypłatę 3. Jesteś na kwarantannie - nikt ci z firmy za to nie zapłaci, nie ruszą (usunięte przez administratora) żeby załatwiać test na covid na miejscu, nic nie wiedzą, nie znają przepisow kraju gdzie wysyłają ludzi, jesteś zdany sam na siebie. 4. Mieszkania - to już dramat, PŁACISZ ZA POKÓJ ciężkie pieniądze - ok 2,5 tys złotych za miesiąc - masz pluskwy i karaluchy w domu, ludzie są pogryzieni przez insekty a pajace z biura twierdzą że i tak STANDARD jest zawyżony. (usunięte przez administratora) brud, karaluchy, rozumiesz? Standard ZAWYŻONY. 5. Ten brzmi jak żart ale nim nie jest - nie chlejesz wódy z brygadzistą i jego koleżkami to patrzą na ciebie jak na idiotę, donoszą gdy nie śmiejesz się z ich tępych dowcipów, okradną cię z narzędzi jak zostawisz coś w szafie, a biuro ma to w (usunięte przez administratora) 6. Jak kończą twój kontrakt to z godziny na godzinę, w piątek o 15, a o 19 masz już samolot do domu. Jesteś niespakowany i nie opłacają Ci dodatkowego bagażu - mają to w (usunięte przez administratora) jesteś tylko przedmiotem, który można przestawiać, wysyłać, zwalniać w jedną chwile. 7. Nie myśl ze będą słowni - okłamują na każdym kroku pracownika - pozdro Lesiu!

Elektryk

Pracuje już pół roku w Danii. Coraz bardziej odechciewa mi się tu byc. Pani Dolecka chyba pismo nosem wyczuła bo uciekła z tego kołchozu. Tragedia i niewolnictwo nie szanują ludzi robisz na irola i baby z biura a maja cię w (usunięte przez administratora) Mieszkania tragedia chlew i wychodek ale mówią że standardy są zawyżone a bulisz po 9000 tys zl. we trzech na miesiąc. Dostają sraczki na samą myśl o telefonie. Niczego nie wiedzą nie orientują się w przepisach prawach i obowiązkach danego kraju. Czas(usunięte przez administratora). I to dużymi krokami. Unikajcie tej firemki są inne lepsze

Marcin Kasperski

Bardzo dobra firma, wypłacalna,zawsze na czas , mieszkania w dobrej lokalizacji blisko budowy i centrum miasta , bdb standard mieszkań , dobre wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy , Czytają te komentarze negatywne piszą tp jakieś przygłupy z łapanki co nie znają się na wykonywaniu swojej pracy i później są rozczarowani ,zwolnieniami

Grzegorz-Szwecja

Slilverback to agencja pracy która gra otwartymi kartami uczciwie. kasa wypłacana do 10tego każdego miesiąca. pokoje 1 osobowe. płatny czas poświęcony na dojazd do pracy. obowiązek posiadania własnych narzędzi podstawowych. potrącenia za kursy BHP itp z pierwszej wypłaty. jednym słowem POLECAM!

Czy SilverBack Polska Sp. z o. o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odpowiedz Nowy wpis

TAK

Damian93 Nowy wpis

Firma nie wypłaca pieniędzy, okrada pracowników. Kontakt z biurem lub właścicielem poziom 0. Piszą i wydzwaniają tylko jeśli maja sprawę na twoje niewygodne meile nie odpisują

Bożena Nowy wpis
@Damian93

Długo już Ci nie wypłaca??

najman Nowy wpis

witam jako były pracownik mogę obiektywnie się wypowiedzieć co do firmy. firma ok. pracownicy sami sobie winni. kwatery trochę czasem wymagają korekty. to informacje z 2019. Znajomy pracował na projekcie w Szwecji na północy kraju. Tylko narzekał, że młode głupie z trójmiasta dorwało się po kisielu po wodzie i szpanują. wyimaginowany świat się włączył bo pierwszy raz na koncie więcej jak 20k to informacje z 2021.

Szwecja

Krotko.. Na plus; Kasa- zgadza się Godziny- zgadzają się Nadgodziny- zawsze do uzgodnienia ze Zleceniodawca. Jeśli pokażesz że coś potrafisz i warto zatrudnić Cie w soboty za wyższa stawkę to nigdy nie było z tym problemu. Mieszkania- do 5 gwiazdek jest daleko ale idzie przywyknąć. Standard badz udogodnienia można załatwić z wlascicielm/ administratorem lokalu. Wystarczy się odezwać. Dojazd do pracy- płatny. Rotacja- terminy do uzgodnienia. Wszelkie odstępstwa najlepiej uzgodnić bezpośrednio z Klientem a firmie przedstawić gotowe rozwiązanie. Kontakt z biurem - najskuteczniej na maila. 99% spraw jest załatwianych beż konieczności dzwonienia. Minusy to : - brak odzieży roboczej. Rozumiem niechęć do inwestycji przez zapewne duza rotacje personelu ( w powody nie wnikam) ale milo byloby zamiast 3 czapek dostać raz na rok komplet dobrej odzieży. - konieczność zabierania swoich podstawowych narzędzi. Też rozumiem powód - moje nie zginą. Będę pilnował. - koniecznosc obracania własną kasa no. na paliwo

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma SilverBack Polska Sp. z o. o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Elektryk przemysłowy (Serwerownia/Data Centre). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Lublin
BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
(130 opinii)
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
OnlyGO
(2 opinie)
logo firmy Konsultant ds. umawiania spotkań - praca zdalna
Lublin
Cloud Call Center Sp. z o.o.
(124 opinii)
logo firmy Kierowca C+E
Lublin
Pawtrans Holding sp. z o.o.
(197 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Zbrojarz

Silverback (usunięte przez administratora) pracowników i nie wypłacają pieniędzy. Po podpisaniu umowy kontakt ograniczony. Jedyny plus to warunki mieszkalne

Mary
Kandydat

Nie polecam kontaktu i udziałów w rekrutacjach, strata czasu. Proeze uważać na panią Anetę która pracuje w Lubelskim biurze, brak poszanowania czyjegoś czasu oraz brak szacunku. Nie pozdrawiam.

Łucja
@Mary

Ale co się tak właściwie stało? Nie dostałaś wiadomości zwrotnej czy na rozmowie rekrutacyjnej działo się coś niefajnego?

@Marcin Kasperski

Ile dostałeś za ten komentarz? Dobre mieszkanie czy zwolnienie z czynszu ??

Nice

1000000usd

Nice
@Nice

A kto tobie płaci?

Cieśla
@Elektryk

Jedna z wielu pozytywnych opinii wysłanych jedna po drugiej :D jeden z tych których myślenie nie jest mocną stroną. Bardzo to niewiarygodne i tylko zniechęca do współpracy z firmą.

Mariusz Szmit
@Marcin Kasperski

Witam mam pytanie co ile firma wypłaca wynagrodzenie ?? Ile godz pracy zapewnią?

@Marcin Kasperski

Pracowałem z tobą i co poszedłem na zwolnienie duńskie, na operacje a wszystko mam papiery i nie zapłacili za l4, sprawa jest w 3f. Nie polecam tej agencji

@Marcin Kasperski

Marcin przestac brac ta amfetaminę, Masz wojka w biurze Leszek W. I dlatego bronisz agencje bo nic nie umiesz a wujek zawsze cie gdzieś wcisnie. Napisz prawde po ile godzin tygodniowo pracujesz ponad 72. Za nadgodziny nie placa, Kontakt z biurem lipa. Zero.. Za chorobowe nie placa, chyba ze ma sie rodzine w biurze. 3 f w danii juz za nich sie wzięło, poinformujemy zwiaski tez winnych krajach na temat tej agencji. Jezeli oszukuja w danii w innych krajach tez

@Marcin Kasperski

A Ty taki Specjalista jestes . Pasuje Ci nie płacić podatku ? Zachowujesz się jak taki zwierz opos. Zrobi wszystko żeby się utrzymać. Widzisz ja tam pracowałem i teraz mam swoją firmę zatrudniam 12 Elektryków i mamy się dobrze . A te źle opinie są prawda . Takich jak Ty nazywam spicwąsami i ochlejmordami bo mieliśmy u siebie takich osób dużo ale uciekły za granicę właśnie do tej firmy .

Grzegorz
@Marcin Kasperski

Wyplacalana a tyle miesięcy cie (usunięte przez administratora), nie wyplacala za nadgodziny, przegrali sprawe musza odac tym co byli w 3f. Ci co nie byli nie dostana nic nie dostana, Gdybys byl normalny to tez bys dostal a nie wchodzil leszkowi w (usunięte przez administratora) Tylko byl za ludzmi,

Marcin

Nie polecam, strata czasu. Jest wiele innych lepszych miejsc pracy.

Łucja
@Marcin

Opowiesz coś więcej na temat swoich doświadczeń? Niektórzy piszą o kiepskich zarobkach, złym traktowaniu i niefajnych mieszkaniach, a co Tobie przeszkadzało?

Kowal
@Elektryk

Możesz bardziej opisać sytuację?

Andre
@Kowal

Sam firmę poleciłbym z rok może 2 wstecz, firma coraz bardziej kombinuje, jak wcześniej standardem było 3/1 teraz jest minimum 6/2 a zapowiada się że będą chcieli by ludzie siedzieli coraz dłużej. Kto ma pojęcie o zawodzie weźmie nogi za pas. A zostaną sami piekarze, albo ci którym 4 litery się palą i nigdzie ich nie chcą. Mowa jest o równouprawnieniu. A tu angole od stóp do głów ubrani w ciuchy firmowe. A Polacy muszą (usunięte przez administratora) w swoich ciuchach.

A co CHCESZ wiedzieć

A co chcesz wiedzieć

realny
@Elektryk

To p.Ilona już nie pracuje w Silverback? Ja pracowałem w Danii i Szwecji i mile wspominam ale mogło się pogorszyć. Pozdrawiam

Dzien dobry
@Elektryk

Pracowałem miesiąc tylko okropna agencja na umowie jest stawka a (usunięte przez administratora) jest na akord zero ubezpieczenia zadnej karty

Wojtek

Witam. Ci co piszą te opinie negatywne to zwykle zjeby genetyczne. Pracowałem w tej firmie trochę czasu, na różnych projektach w Szwecji i nie mam nic do zazucenia. I tyle w temacie.

@Wojtek

Co prawda boli . Sam jestes tym (usunięte przez administratora)..... Znam takich jak Ty pseudo elektrycy i zachlejmordy z doświadczeniem na kopalnianych instalacjach . Prawda jest taka że w 98% negatywne opinie się sprawdzają. Dla twojej wiedzy związki w Szwecji prowadziły postępowanie i wykazały te właśnie źle opinie. Więc co oni też są zjebami . Nie wydaje mi się oposie! Musisz szczekać gdzie indziej swoją podlizywaniu melodię .

Alojz
@Gumiś

Witam, w jakim kraju pracowałeś? Szwecja, Dania, Norwegia? Jako elektryk czy Zbrojarz,Cieśla? Zastanawiam się czy wszędzie jest tak źle jak opisujesz, może poprostu za dużo ludzi (Polaków) na kupie,. Sam zastanawiałem się nad podjęciem współpracy z tą firmą i słyszałem raczej pozytywne opinie, To był twój jedyny projekt z tą firmą czy dłużej dla nich pracowałeś? Pozdrawiam

SilverBack
@Gumiś

Szanowny Panie Gumiś Z treści opinii wynika, że jest Pan zatrudniony na jednym z projektów, który realizujemy obecnie w Danii. Bardzo nam przykro, że tak negatywnie ocenia Pan współpracę z naszą firmą. Zawarł Pan bardzo dużo poważnych zarzutów w swoim komentarzu. Chcielibyśmy się odnieść do kilku z nich: 1. Grafiki z godzinami przekazywane są przez pracowników po wcześniejszej akceptacji klienta. Każdy z Panów ma prawo do wglądu w przesłane dokumenty w każdym czasie. 2. Świadczenia chorobowe wypłacane są według zasad obowiązujących w Danii. Prawo do pełnych świadczeń chorobowych nabywa się po przepracowaniu 3 miesięcy. W kontrakcie jest wskazana umowa układu zbiorowego ze związkami zawodowymi, która reguluje te kwestie. 3. Osobom na kwarantannie jak i osobom przebywającym na izolacji są wypłacane świadczenia chorobowe (niezależnie od okresu zatrudnienia) zgodne z regulacjami wyżej wspomnianego układu zbiorowego. 4. Odpłatne mieszkanie (dotyczy tylko Danii) wpływa na podwyższenie kwoty wolnej od podatku co częściowo bilansuje jego koszt. W przypadku zgłoszenia uwag dotyczących zakwaterowania dział logistyki podejmuje wszelkie działania, aby rozwiązać problem. 5. Zaginięcie narzędzi zostało zgłoszone firmie wynajmującej lokal. Oddelegowano ekipę sprzątającą do ich poszukiwania. Niestety narzędzi nie udało się odnaleźć. 6. Przed rozpoczęciem współpracy, każdy pracownik jest informowany o bagażu, który mu przysługuje. Dla osób rozpoczynających i kończących projekt limit bagażu jest ten sam. Rozumiem, że chce Pan zachować anonimowość, zapraszamy jednak do kontaktu w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości dotyczących zatrudnienia w naszej firmie. Z wyrazami szacunku Administracja SilverBack

@SilverBack

Administracja Silverback pięknie pisze nijak to ma się do rzeczywistości to co Gumis pisał to prawda sam doświadczyłem dużych niesprawności. Agencja nastawiona na zysk bez skrupułów wyrzuca z pracy bez podania przyczyny. Tragedia z organizacją prowadzący nie mają pojęcia o robicie duny nadzorujące ich kompetencje to dopiero absurd. Wiedza na poziomie szkoły podstawowej z przedszkolem. Narzędzia to śmiech na sali jedna szlifierka na 20 osób a to początek góry lodowej. Zastanówcie się nim podejmujecie z nimi współpracę. Jest dużo firm i roboty nie dajcie się nabrać na piękne słowa Kasi czy Lecha

@Alojz

W Danii

@SilverBack

Szanowna (anonimowa) Administacjo Silverback. Jest mi niezmiernie przykro, że wam jest przykro i już się odnoszę do Waszego komentarza. Nigdzie na serwisie nie odnosicie się do opinii byłych/obecnych lub kandydatów, dla mnie zrobiliście wyjątek. Czuje się wyróżniony, natomiast świadczy to raczej o zasadności zarzutów. A teraz do rzeczy; 1. Nie, pracownicy nie wysyłają grafików pracy. Pracownik nie ma nawet wglądu w liczbę godzin bo zestawienie godzin wypełnia i wysyła brygadzista. Koleżkom brygadzisty którzy zrywają się wcześniej w/w nie odejmuje godzin, tym którzym nie pasuje alkotowarzyski rurociąg odejmuje się. Wiedzieliście o tym? Nie. 2. Projekt w Danii trwa od lipca 2020, Wy w grudniu zakomunikowaliście, że płacić za zgłoszone sicki nie zamierzacie. To są fakty. 3. Potwierdzacie za to, że nie Wy wypłacacie postojowe na kwarantannie a rząd Danii, wy nie dopłacajcie do tego ani grosza, a powinniście, rekompensując pracownikom różnicę. 4. W sprawie mieszkań, jak zauważył „Elektryk” twierdzicie, że ludzie „zawyżają standard”, bo nie chcą mieć karaluchów i pluskiew w domu. Twierdzicie, że logistyka reaguje, gdy takie sytuacje się zdarzą. Upływają tygodnie zanim zdołacie naprawić błąd, przez te tygodnie pracownicy nadal są gryzieni przez pluskwy i widują karaluchy w kuchni. Po „naprawie” błędów lądują w pokojach 3/2 m bez okien. Gratuluje dobrego samopoczucia, zapraszamy do takiego mieszkanka na tydzień. 5. Narzędzia ginęły z szafy narzędziowej do której dostęp mieli tylko pracownicy Silverback - nie z lokalu. Nie czytacie ze zrozumieniem i nie poczuwacie się do odpowiedzialności za załogę jaką sprawdzacie na projekt. Przypominam, że zatrudniliście i nadal zatrudniacie ludzi bez dyplomów elektryków, wiele to mówi o Waszym profesjonalizmie. 6. Płacicie za jeden (1) dodatkowy bagaż, natomiast wymagacie, żeby pracownik wziął na projekt własne NARZĘDZIA i WŁASNĄ ODZIEŻ ochronną. Wymagacie - ok, zapłaćcie za bagaż, żeby na projekcie żyć jam człowiek. Piszecie „z wyrazami szacunku”, ale wypadałoby nie być gołosłownym i naprawdę szanować ludzi, przede wszystkim ich inteligencję, zamiast tylko o tym pisać i wystawiać sobie świadectwo. Wasz Gumiś.

@Gumiś

Zgadzam się z Tobą absolutnie . Dla tych co tak bronią tej firmy mam jedną wiadomość Praca w Szwecji była nie opodatkowana i Ci co nie zapłacili podatku teraz Urzędy Skarbowe wyszukują tych osób. Prędzej czy później znajdą każda osobę i ukrócą ten proceder . Przedstawiciele tej firmy Irlandczycy to narkomani i byłem świadkiem jak Manager z irlandi używał sobie białego proszku . (usunięte przez administratora) jaka tam pracuje to porażka. I twoje słowa są prawda .

Paweł
@Kamil sosnowiec

Mylisz się kolego praca w Szwecji była opodatkowana i jest nadal z tą różnicą że kiedyś pracownik sam odprowadzał podatek w Polsce a teraz pracodawca pobiera i odprowadza w Szwecji tak naprawdę nic się nie zmieniło podatki trzeba płacić

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w SilverBack Polska Sp. z o. o.?

@Pytanie

Na takie jakie sobie weźmiesz z domu lub kupisz na miejscu to dziadfiremka wszystko masz swoje dziady nic nie zapewniają mieszkanie powyżej standardów hihihihi z karaluchami i pluskwami nie dzwoń do biura bo się obrazą lesiu i kasia

Prawda,

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w SilverBack Polska Sp. z o. o.?

@Pytanie

Lipa, brakuje godzin trzeba uważać. Nie polecam

Kontakt z biurem zero, jak oni cos potrzebuja, to sie odbiera. Jezeli w druga strone zero odzewu. Firma nie zglasza wypadkow w pracy., Nie wyolaca chorobowego. Maja juz konflikt z 3f w danii. Nie wyplacaja za nadgodziny,!!! Dobrze ze ktos sie za nich wzioł, trzeba poinformować zwiaski o sytuacji w szewcji, jeżeli walki robia w danii w inych krajach tez, prawda panie Leszku W.

Darek

Pracuję w firmie od początku października i jak na razie wszystko ok. Podkreślam że tą opinie piszę ze swojego doświadczenie w SilverBack i naprawdę nikt mi nic nie karze a broń boże mówi co mam pisać. Ogólnie firma jak firma,płaci na czas,pieniądze dobre,ludzie na budowie mniej więcej dograni,wiadomo jeden umie więcej drugi mniej ale chłopaki w miarę możliwości sobie pomagają i uczą się jeden od drugiego,nie ma jakiegoś chorego nacisku że to czy tamto musi być zrobione,robi się swoim tępem i suma sumarum wszyscy są zadowoleni,kierownictwo,dozór i oczywiście my robole. Jeśli chodzi o kwatery to różnie jest ale meliny to na pewno nie są ,wszystko praktycznie jest:pralka,kuchnia,prysznic, pokoje jedno osobowe, cóż więcej jest pracownikowi potrzebne jedyne do czego mogę się doczepić i pisze to z pełną odpowiedzialnością to żeby panie w firmie w Lublinie szybciej wysyłały pieniądze za koszty np:paliwo,parkingi itp. Dziękuję

Lipa firma Kiedyś jak pani Iwoną pracowała było super teraz porażka, wzięli do biura brygadziste i jest lipa.. Pozdrawiam Pana LESZKA. W.

@Były pracownik

Masz rację lipa straszna ale roboty jest w (usunięte przez administratora) więc niech się grzeją na ry...

Marcin

Pani Ilona jak już coś.

@Były pracownik

A będą jakieś nowe przyjęcia do biura? Wiecie coś? Bo ja bym bardzo chciała się dostać.

@Były pracownik

Bo ta firma agencja to wielkie (usunięte przez administratora)

Firma która jest silverback to firma okradając ludzi z ich własnych pieniędzy,ludzie obudźcie się i sprawdźcie jakie składki do skarbu odprowadzają,mieszkania za które się płaci tyle kasy są zagrzybione i brudne,na odpowiedź o zmianie mieszkania polecono na własny koszt kupić środki grzybobójcze,kpina,chcąc się upomnieć o zwrot za paliwo czekałem 11 tyg,oszukują jak mogą,nie polecam tych (usunięte przez administratora) ,sprawa i tak trafiła do sądu ,już nie będą tacy mocni,zapłacą za wszystko,chcąc być (usunięte przez administratora) to idealna firma

Elektryk Rob
@anonim

Bardzo słuszna opinia to porażka a nie agencja pracy. To wyzyskiwacze z Irlandii i polski szukają naiwnych (usunięte przez administratora) co na bandę z biura będą robili cuda na kiju oferują a tak naprawdę to wyzyskiwacze mieszkania nory socjalne dla brudasów, skrzypiące, śmierdzące zapchlone zapluskwiałe. Omijać ten (usunięte przez administratora) z daleka

Zbrojarz

Pracowałem dla tej agencji kilka miesięcy. Więc mogę coś powiedzieć. Na wypłatach trzeba uważać żeby cie nie (usunięte przez administratora)na kasę, bo często godzin brakuje. Do Skatu Zgłaszają ze pracujesz mniej godziny, za nadgodziny biorą do siebie. Mieszkanie 5 tys dkk miesięcznie Tragedia.. Zgłaszasz ze jesteś chory nie płacą z zwolnieniem i bez niego.. Agnecja jedna z gorszych w Polsce.

Marcin Iwańciów

Witam, Z firmą SilverBack będzie to mój drugi projekt i jak dla mnie firma ok. Na wstępie dodam, że jestem elektrykiem ze sporym doświadczeniem, w niejednej firmie pracowałem. Ale konkretnie. 1. Pieniądze zawsze na czas, zawsze tyle ile było ustalone 2. warunki mieszkaniowe: pokój 1 osobowy, warunki naprawdę dobre, koszty za mieszkanie po ich stronie 3. Kontakt z biurem ok, jeśli nie odbierają to bardzo szybko oddzwaniają Miom zdaniem to jedna z lepszych firm, z którymi współpracowałem.

Ppp
@Marcin Iwańciów

Możesz dać swój namiar! Mam zamiar jechać po nowym roku cove1@wp.pl

@Marcin Iwańciów

No faktycznie wygląda to spoko, a myślisz że dla kobiety też by się jakaś praca znalazła?

@Ppp

Będziesz jechać sam? może też bym się zdecydowała...

zdegustowany
Kandydat

Rekrutacja, czekanie i nic... Zero Konkretów .Nie polecam.I rada dla wszystkich.Szukajcie innych ofert nawet jeśli ktoś wam powie że na 100% jest praca.Jeśli nie macie papierów nikt wam nie gwarantuje.Przez prawie pół roku można znaleźć 5 razy inne oferty i nie czekać.Pozdrawiam.

Habu Electric
@zdegustowany

Ciesz się że nie pojechałeś.

M.N
@zdegustowany

Masz rację, nic oprócz obietnic , a czas leci! Na pewno przez wirusa z pracą za granicą jest gorzej. Ja mam spore doświadczenie, odpowiednie papiery i jestem dobry w swoim fachu , ale przez to ciągłe "za tydzień lub dwa" uciekły mi dwa kontrakty.

Ten
Kandydat

A zadzwoń ok 8-9 wtedy mają najwięcej czasu. Bez problemu się dodzwoniłem i kroi się coś w Szwecji.

Zawiedziony
Klient

To się kolego od marca ciągnie będzie ma być za dwa tygodnie i takie nawijanie makaronu na uszy no ale jutro będę dzwonić

@Habu Electric
@Habu Electric

Cieszę się niezmiernie...doceniam twoją opinię na temat agencji z która nie udało się wyjechać. Obecnie już pracuje z inna agencją i wszystko w tej agencji do której się dostałem było błyskawiczne. Środa - info że jadę. Piątek -- jestem w warszawie i z rana w sobotę jadę samochodem do miejsca pracy. Sobota -wieczór już w mieszkaniu. Niedziela kursy BHP - egzamin. Poniedziałek numer sofi i do pracy. Soboty pracujące. Nie będę jeszcze reklamować...ale potem czemu nie;)Pozdrawiam.

Ordos
@M.N

Ostatnio znowu wrzucili ogłoszenie (13.10) Co jest z tą firmą ,może dane osobowe zbierają ?

@@Habu Electric

Dlaczego pajacu nie reklamować jak tak (usunięte przez administratora) agencja (usunięte przez administratora) ciebie lub nawet się nie nadawales pojechałeś za parę groszy do Holandii

komdi
@@Habu Electric

powiedz na jaką agencję wyjechałeś

Zostaw merytoryczną opinię o SilverBack Polska Sp. z o. o. - Lublin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SilverBack Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SilverBack Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SilverBack Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie SilverBack Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii klientów firmy SilverBack Polska Sp. z o. o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SilverBack Polska Sp. z o. o.
3.2/5 Na podstawie 52 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SilverBack Polska Sp. z o. o.