Opinie o SilverBack Polska Sp. z o. o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SilverBack Polska Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SilverBack Polska Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SilverBack Polska Sp. z o. o. w Lublin

zdegustowany

Rekrutacja, czekanie i nic... Zero Konkretów .Nie polecam.I rada dla wszystkich.Szukajcie innych ofert nawet jeśli ktoś wam powie że na 100% jest praca.Jeśli nie macie papierów nikt wam nie gwarantuje.Przez prawie pół roku można znaleźć 5 razy inne oferty i nie czekać.Pozdrawiam.

Habu Electric
@zdegustowany

Ciesz się że nie pojechałeś.

M.N
@zdegustowany

Masz rację, nic oprócz obietnic , a czas leci! Na pewno przez wirusa z pracą za granicą jest gorzej. Ja mam spore doświadczenie, odpowiednie papiery i jestem dobry w swoim fachu , ale przez to ciągłe "za tydzień lub dwa" uciekły mi dwa kontrakty.

Ten

A zadzwoń ok 8-9 wtedy mają najwięcej czasu. Bez problemu się dodzwoniłem i kroi się coś w Szwecji.

Zawiedziony

To się kolego od marca ciągnie będzie ma być za dwa tygodnie i takie nawijanie makaronu na uszy no ale jutro będę dzwonić

@Habu Electric
@Habu Electric

Cieszę się niezmiernie...doceniam twoją opinię na temat agencji z która nie udało się wyjechać. Obecnie już pracuje z inna agencją i wszystko w tej agencji do której się dostałem było błyskawiczne. Środa - info że jadę. Piątek -- jestem w warszawie i z rana w sobotę jadę samochodem do miejsca pracy. Sobota -wieczór już w mieszkaniu. Niedziela kursy BHP - egzamin. Poniedziałek numer sofi i do pracy. Soboty pracujące. Nie będę jeszcze reklamować...ale potem czemu nie;)Pozdrawiam.

Ordos
@M.N

Ostatnio znowu wrzucili ogłoszenie (13.10) Co jest z tą firmą ,może dane osobowe zbierają ?

Marcin Kasperski
@@Habu Electric

Dlaczego pajacu nie reklamować jak tak (usunięte przez administratora) agencja (usunięte przez administratora) ciebie lub nawet się nie nadawales pojechałeś za parę groszy do Holandii

komdi
@@Habu Electric

powiedz na jaką agencję wyjechałeś

Mariusz
@Marcin Kasperski

Widać poziom kultury i wychowania u starych pracowników :) Czytam opinie i Pan @@HabuElectric tak wychwalał, kilka postów poniżej pokazał jakim jest człowiekiem. Nawet gdyby te opinie były by lepsze to i tak bym nie poszedł pracować z takim Chamem i prostakiem. Widać jakich ludzi firma szanuje. Gość pracuje tutaj 6 lat.

Czy SilverBack Polska Sp. z o. o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

TAK

@Odpowiedz

O, to fajnie! A podasz jakieś przykładowe szkolenia które mieliście?

Partyzant

Tak organizują szkolenia, tylko potem ci odtrącają kasę za to.

Dariusz
@Partyzant

Jakim prawem? I co jak ktoś się na to nie zgodzi?

Partyzant
@Dariusz

No tak to, ja się nie godziłem na coś innego i znalazłem nową pracę.

Ewelina
@Partyzant

A gdzie znalazłaś? Polecasz coś? Też szukam.

Damian93

Firma nie wypłaca pieniędzy, okrada pracowników. Kontakt z biurem lub właścicielem poziom 0. Piszą i wydzwaniają tylko jeśli maja sprawę na twoje niewygodne meile nie odpisują

Bożena
@Damian93

Długo już Ci nie wypłaca??

Szwecja

Krotko.. Na plus; Kasa- zgadza się Godziny- zgadzają się Nadgodziny- zawsze do uzgodnienia ze Zleceniodawca. Jeśli pokażesz że coś potrafisz i warto zatrudnić Cie w soboty za wyższa stawkę to nigdy nie było z tym problemu. Mieszkania- do 5 gwiazdek jest daleko ale idzie przywyknąć. Standard badz udogodnienia można załatwić z wlascicielm/ administratorem lokalu. Wystarczy się odezwać. Dojazd do pracy- płatny. Rotacja- terminy do uzgodnienia. Wszelkie odstępstwa najlepiej uzgodnić bezpośrednio z Klientem a firmie przedstawić gotowe rozwiązanie. Kontakt z biurem - najskuteczniej na maila. 99% spraw jest załatwianych beż konieczności dzwonienia. Minusy to : - brak odzieży roboczej. Rozumiem niechęć do inwestycji przez zapewne duza rotacje personelu ( w powody nie wnikam) ale milo byloby zamiast 3 czapek dostać raz na rok komplet dobrej odzieży. - konieczność zabierania swoich podstawowych narzędzi. Też rozumiem powód - moje nie zginą. Będę pilnował. - koniecznosc obracania własną kasa no. na paliwo

Firma SilverBack Polska Sp. z o. o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Monter rurociągów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zbrojarz

Silverback (usunięte przez administratora) pracowników i nie wypłacają pieniędzy. Po podpisaniu umowy kontakt ograniczony. Jedyny plus to warunki mieszkalne

Mary

Nie polecam kontaktu i udziałów w rekrutacjach, strata czasu. Proeze uważać na panią Anetę która pracuje w Lubelskim biurze, brak poszanowania czyjegoś czasu oraz brak szacunku. Nie pozdrawiam.

@Mary

Ale co się tak właściwie stało? Nie dostałaś wiadomości zwrotnej czy na rozmowie rekrutacyjnej działo się coś niefajnego?

Nie polecam, strata czasu. Jest wiele innych lepszych miejsc pracy.

@Marcin

Opowiesz coś więcej na temat swoich doświadczeń? Niektórzy piszą o kiepskich zarobkach, złym traktowaniu i niefajnych mieszkaniach, a co Tobie przeszkadzało?

Elektryk

Pracuje już pół roku w Danii. Coraz bardziej odechciewa mi się tu byc. Pani Dolecka chyba pismo nosem wyczuła bo uciekła z tego kołchozu. Tragedia i niewolnictwo nie szanują ludzi robisz na irola i baby z biura a maja cię w (usunięte przez administratora) Mieszkania tragedia chlew i wychodek ale mówią że standardy są zawyżone a bulisz po 9000 tys zl. we trzech na miesiąc. Dostają sraczki na samą myśl o telefonie. Niczego nie wiedzą nie orientują się w przepisach prawach i obowiązkach danego kraju. Czas(usunięte przez administratora). I to dużymi krokami. Unikajcie tej firemki są inne lepsze

Kowal
@Elektryk

Możesz bardziej opisać sytuację?

Andre
@Kowal

Sam firmę poleciłbym z rok może 2 wstecz, firma coraz bardziej kombinuje, jak wcześniej standardem było 3/1 teraz jest minimum 6/2 a zapowiada się że będą chcieli by ludzie siedzieli coraz dłużej. Kto ma pojęcie o zawodzie weźmie nogi za pas. A zostaną sami piekarze, albo ci którym 4 litery się palą i nigdzie ich nie chcą. Mowa jest o równouprawnieniu. A tu angole od stóp do głów ubrani w ciuchy firmowe. A Polacy muszą (usunięte przez administratora) w swoich ciuchach.

A co CHCESZ wiedzieć

A co chcesz wiedzieć

realny
@Elektryk

To p.Ilona już nie pracuje w Silverback? Ja pracowałem w Danii i Szwecji i mile wspominam ale mogło się pogorszyć. Pozdrawiam

Dzien dobry
@Elektryk

Pracowałem miesiąc tylko okropna agencja na umowie jest stawka a (usunięte przez administratora) jest na akord zero ubezpieczenia zadnej karty

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w SilverBack Polska Sp. z o. o.?

Lipa, brakuje godzin trzeba uważać. Nie polecam

Kontakt z biurem zero, jak oni cos potrzebuja, to sie odbiera. Jezeli w druga strone zero odzewu. Firma nie zglasza wypadkow w pracy., Nie wyolaca chorobowego. Maja juz konflikt z 3f w danii. Nie wyplacaja za nadgodziny,!!! Dobrze ze ktos sie za nich wzioł, trzeba poinformować zwiaski o sytuacji w szewcji, jeżeli walki robia w danii w inych krajach tez, prawda panie Leszku W.

Darek

Pracuję w firmie od początku października i jak na razie wszystko ok. Podkreślam że tą opinie piszę ze swojego doświadczenie w SilverBack i naprawdę nikt mi nic nie karze a broń boże mówi co mam pisać. Ogólnie firma jak firma,płaci na czas,pieniądze dobre,ludzie na budowie mniej więcej dograni,wiadomo jeden umie więcej drugi mniej ale chłopaki w miarę możliwości sobie pomagają i uczą się jeden od drugiego,nie ma jakiegoś chorego nacisku że to czy tamto musi być zrobione,robi się swoim tępem i suma sumarum wszyscy są zadowoleni,kierownictwo,dozór i oczywiście my robole. Jeśli chodzi o kwatery to różnie jest ale meliny to na pewno nie są ,wszystko praktycznie jest:pralka,kuchnia,prysznic, pokoje jedno osobowe, cóż więcej jest pracownikowi potrzebne jedyne do czego mogę się doczepić i pisze to z pełną odpowiedzialnością to żeby panie w firmie w Lublinie szybciej wysyłały pieniądze za koszty np:paliwo,parkingi itp. Dziękuję

Lipa firma Kiedyś jak pani Iwoną pracowała było super teraz porażka, wzięli do biura brygadziste i jest lipa.. Pozdrawiam Pana LESZKA. W.

Elektryk

Masz rację lipa straszna ale roboty jest w (usunięte przez administratora) więc niech się grzeją na ry...

Pani Ilona jak już coś.

A będą jakieś nowe przyjęcia do biura? Wiecie coś? Bo ja bym bardzo chciała się dostać.

Bo ta firma agencja to wielkie (usunięte przez administratora)

Firma która jest silverback to firma okradając ludzi z ich własnych pieniędzy,ludzie obudźcie się i sprawdźcie jakie składki do skarbu odprowadzają,mieszkania za które się płaci tyle kasy są zagrzybione i brudne,na odpowiedź o zmianie mieszkania polecono na własny koszt kupić środki grzybobójcze,kpina,chcąc się upomnieć o zwrot za paliwo czekałem 11 tyg,oszukują jak mogą,nie polecam tych (usunięte przez administratora) ,sprawa i tak trafiła do sądu ,już nie będą tacy mocni,zapłacą za wszystko,chcąc być (usunięte przez administratora) to idealna firma

Elektryk Rob

Bardzo słuszna opinia to porażka a nie agencja pracy. To wyzyskiwacze z Irlandii i polski szukają naiwnych (usunięte przez administratora) co na bandę z biura będą robili cuda na kiju oferują a tak naprawdę to wyzyskiwacze mieszkania nory socjalne dla brudasów, skrzypiące, śmierdzące zapchlone zapluskwiałe. Omijać ten (usunięte przez administratora) z daleka

Zbrojarz

Pracowałem dla tej agencji kilka miesięcy. Więc mogę coś powiedzieć. Na wypłatach trzeba uważać żeby cie nie (usunięte przez administratora)na kasę, bo często godzin brakuje. Do Skatu Zgłaszają ze pracujesz mniej godziny, za nadgodziny biorą do siebie. Mieszkanie 5 tys dkk miesięcznie Tragedia.. Zgłaszasz ze jesteś chory nie płacą z zwolnieniem i bez niego.. Agnecja jedna z gorszych w Polsce.

Marcin Iwańciów

Witam, Z firmą SilverBack będzie to mój drugi projekt i jak dla mnie firma ok. Na wstępie dodam, że jestem elektrykiem ze sporym doświadczeniem, w niejednej firmie pracowałem. Ale konkretnie. 1. Pieniądze zawsze na czas, zawsze tyle ile było ustalone 2. warunki mieszkaniowe: pokój 1 osobowy, warunki naprawdę dobre, koszty za mieszkanie po ich stronie 3. Kontakt z biurem ok, jeśli nie odbierają to bardzo szybko oddzwaniają Miom zdaniem to jedna z lepszych firm, z którymi współpracowałem.

Ppp
@Marcin Iwańciów

Możesz dać swój namiar! Mam zamiar jechać po nowym roku cove1@wp.pl

@Marcin Iwańciów

No faktycznie wygląda to spoko, a myślisz że dla kobiety też by się jakaś praca znalazła?

@Ppp

Będziesz jechać sam? może też bym się zdecydowała...

Cieśla

Od 14-go do 19-go października 2021 pojawiło się dziewięć bardzo pozytywnych opinii jedna po drugiej. Malo to wiarygodne, jak chcecie sztucznie zawyżyć średnią ocenę dla tej firmy to róbcie to z głową gamonie :D Myślałem nad wysłaniem CV, ale dzięki wam się rozmyśliłem młotki.

@Cieśla

To jest odpowiedź ludzi w związku oczernianiem firmy, która pewnie ma swoje minusy, ale na rynku mało jest agencji które prezentują ten standart pracy. Z takim podejściem to lepiej że dasz sobie spokój.

MC

Pracowałem przez 2 lata dla Silverback na różnych projektach w Szwecji. Nigdy nie miałem żadnych problemów, pieniądze na czas, pokoje jednoosobowe, warunki mieszkaniowe zwykle bardzo dobre, czasami "tylko" dobre. Opłacone przeloty, zakwaterowanie, wszystko dobrze zorganizowane, łatwy kontakt z biurem. Polecam wszystkim, którzy są zainteresowani pracą na zagranicznych projektach.

Grzegorz-Szwecja

Slilverback to agencja pracy która gra otwartymi kartami uczciwie. kasa wypłacana do 10tego każdego miesiąca. pokoje 1 osobowe. płatny czas poświęcony na dojazd do pracy. obowiązek posiadania własnych narzędzi podstawowych. potrącenia za kursy BHP itp z pierwszej wypłaty. jednym słowem POLECAM!

Damian

Wszystko gra, jest na poziomie. Przede wszystkim, warunku zakraterowania: pokoje jednoosobowe z aneksem kuchennym, nikt się nie kręci i nie przeszkadza. Pieniądze zawsze na czas, co jest jeszcze ważniejsze. Kontakt z biurem jest bardzo ok, nie trzeba wisieć na telefonie, żeby się dodzwonić.

@Damian

Mam podobne doświadczenia a byłem na wielu projektach w Szwecji i Danii, bardzo dobra agencja pracy.

TK
@Damian

Całkowicie się z Tobą zgadzam Damian. Pracuje z nimi od stycznia i nigdy nie było problemów. Tak jak piszesz pieniądze zawsze na czas ,pokoje jedynki z aneksem (zawsze czyste jak jakiś problem to biuro starało się znaleźć coś nowego).Czemu tylko jeden idiota ma problem pseudo elektryk.Jak się nie nadajesz do pracy na wyjazdach to po prostu siedź w domu. Szczerze polecam ta agencje. Do elektryka ty nawet imion nie znasz ludzi z biura to jak możesz wystawiać opinie

Pracuję z firmą SilverBack od jakiegoś czasu i śmiało mogę ich polecić innym kandydatom. Przejrzyste warunki umowy, zapewnione godziny pracy, wypłata zawsze na czas. Pracowałem chwilę na budowie fabryki akumulatorów w Skelleftea i gdyby nie powody osobiste przez które musiałem zjechać pewnie pracowałbym tam nadal. Kontakt z koordynatorami na 5, zapewnione transfery z Polski na miejsce pracy, mieszkania również na dobrym poziomie. Firma ta jest agencją rekrutacyjną i podejrzewam że nie mają oni wpływu na to ile trwa kontrakt, w większej mierze zależy to od klienta który daje im zlecenia. Na tej budowie pracy jest na długi okres i jeżeli kadra pracownicza będzie spełniała oczekiwania klienta to kontrakt ten potrwa kilka lat. Zachęcam do współpracy z firmą SilverBack.

Zostaw merytoryczną opinię o SilverBack Polska Sp. z o. o. - Lublin

• Jak się pracuje w SilverBack Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SilverBack Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SilverBack Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 15 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SilverBack Polska Sp. z o. o.
3.4/5 Na podstawie 64 ocen.

SilverBack Polska Sp. z o. o.