Opinie o SilverBack Polska Sp. z o. o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SilverBack Polska Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SilverBack Polska Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SilverBack Polska Sp. z o. o. w Lublin

Płacą 22 euro brutto:)

Zuzanna
@Nowy

No to chyba śmiało można powiedzieć, że to dobra stawka. Nie ukrywam, iż interesowałyby mnie jeszcze inne warunki zatrudnienia, na jakie można liczyć w SilverBack. Powiedz, czy firma zapewnia Wam dostęp do całkowicie nieodpłatnej opieki lekarskiej?

Wu

Witam . Czy trwa obecnie nabór na stanowisko elektryka ?

Witam, firma wymaga bardzo wielu danych przed podjęciem pracy, PESEL, adres zamieszkania, numer konta, WZÓR PODPISU, zdjęcie dowodu, paszportu (usunięte przez administratora) wie czego jeszcze, czy wszystko podaliście im na tacy?

Seruś
@ja

No tak. Jakiś problem z tym? Potrzebuja do umowy itp. Umowa masz elektroniczna - podpisujesz na mailu. z reszta dostajesz info o RODO w umowach. Pracuje od prawie roku - polecam.

Sreruś
@Seruś

tak, jest to problem bo wysyłając wszystkie swoje dane typu PESEL, miejsce zamieszkania, numer konta, zdjęcia dokumentów - dowód osobisty, prawo jazdy, paszport - i dodatkowo wzór podpisu na białej kartce to ... czysty debilizm, żeby coś takiego wysłać

Tom

Witam. Jakie stawki są na wentylacji w Szwecji.

Firma SilverBack Polska Sp. z o. o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Monter rurociągów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
kevin sam w domu

Witam. Chciałbym zapytać wszystkich kolegów którzy pracowali w Szwecji na kontraktach jak wygląda sprawa z rozliczeniem podatkowym za rok 2018 ? Z tego co wyczytałem we wcześniejszych komentarzach jak i z informacji z biura oraz info z payslipu jesteśmy zobowiązani do zapłacenia podatku w PL. Z tego co wiem jakieś 18 % od sumy zarobków. Może któryś z kolegów podpowie jak to zrobić , jak to się odbywa i co grozi za pominięcie tej opłaty :D pozdrawiam !!!

Artur
@kevin sam w domu

Z tego co mi wiadomo nie musisz nic płacić w pl. Ponieważ firma nie jest z Polski a jak przekroczysz 183 dni pracy w Szwecji. Płacisz tam podatek tyle że musisz mieć Personalnumber czy jakoś tak. Płacił ktoś już to z firmy, dostał ktoś jakąś pomoc czy firma ma nas kompletnie gdzieś?

..... ........

Bardzo polecam! 1. Wypłata na czas 2. Zwrot za własny transport 3. Za przelot samolotem płaci firma. 4. Mieszkanie całkiem ok 5. Bus wynajęty żeby dojechać do miejsca pracy i powrót. Pozdrawiam z Kerteminde :)

BoomBoom
@..... ........

Co do większości punktów mogę się z Tobą zgodzić, co do podpunktu 2 nie bardzo . Firma wisi mi za 2 rotacje i jak narazie pieniędzy nie ma, a biuro nie odpisuje.

..... ........
@BoomBoom

Ja dostałem 175€ za każdą rotację. Wystarczy wypełnić dokument "expensive" (imie nazwisko data przyjazu i wyjazdu ilość km czym jechałeś i miejsce wyjazdu i przyjazdu), zrobić foto, wysłać mailem na adres "admin@silverbackdanmark.dk" i to wszystko w ciągu pięciu dni dostałem hajs na konto :) Każdy kto przyjechał autem lub blablacarem dostał hajs wiem bo razem wypełnialiśmy papiery i w tym samym czasie dostaliśmy przelew.. Biuro w Polsce niema nic do gadania oni są tylko od rekrutacji a sprawy rozliczeń to admin..

BoomBoom
@..... ........

Zrobiłem wszystko co napisałeś, a pieniędzy na koncie dalej nie mam i to z 2 ratacji.

Pershing

Pracuje w firmie prawie od początku tego roku, byłem w trzech krajach i trochę zobaczyłem. Na początku chciałbym podziękować wszystkim za dodane opinie, bardzo dawno nie wchodziłem na opinie o SilverBack i nawet nie wiedziałem, że jest tyle nowych świeżych dających wiele do myślenia. Od razu napiszę, że jestem "prawdziwym fachowcem" z odpowiednimi papierami i stażem. Pracowałem wiele lat w Skandynawii oraz Europie, posiadam wszelkie możliwe papiery do pracy w każdym kraju UE + Norwegia. Nie jestem więc z pierwszej łapanki, mam już swoje lata i trochę zobaczyłem i zwiedziłem. Najbardziej w SilverBack przeszkadzało mi zatrudnianie ludzi z problemami narkotykowymi, dosłownie proszek był wszędzie, przodowali Anglicy, Szkoci, Irlandczycy (ogólnie wyspiarze), jednak i po stronie polskiej także było kilku delikwentów. Bardzo ciężko się pracuje z takimi ludźmi, ponieważ wprowadzają kompletna dezorganizację i z najprostszej pracy robi się Mount Everest. SilverBack ma specjalne względy chyba, ponieważ nigdy na żadnym projekcie, nie zrobiono nikomu testów na obecność narkotyków, choć niektórzy dosłownie wciągali kreski "za rogiem" podczas pracy oczywiście, (możliwe, że dlatego że 90% załogi należałoby wywalić). Najbardziej utkwił mi w pamięci nasz Supervisior z Data Center, który był ćpunem i alkoholikiem i podczas pracy ciągle się do czegoś przypie......... , wszystko w zależności od tego ile miał "koksu" we krwi. Jakoś przeżyłem tą katorgę. Bez pomocy chłopaków z Polski, pewnie bym nie wytrzymał. Wszechobecna dezorganizacja, po rotacji nigdy nie wiedziałem gdzie będę mieszkał. Bywało, że do pracy dojeżdżaliśmy godzinę lub prawie godzinę, fakt płacili za to, ale wystarczy policzyć jak to się przedkładało na wypoczynek, 13 godzin w pracy 2 godziny dojazdu i 1 godzina stracona na sklep = 16 godzin dziennie (doba ma 24 godziny). Następnie prysznic, kolacja i robienie kanapek na dzień następny = na dłuższą metę, normalny człowiek nie mógł tego udźwignąć, wytrzymać. Wiadomo, że jeśli na obiekcie pracowało się z zaawansowanymi ćpunami i alkoholikami, to praca nie mogła wyglądać słodko, jednak napiszę, że stawka oraz płacenie na czas i to pełnej kwoty to rekompensowało. Słyszałem, ze komuś tam czegoś nie zapłacili, że nie zapłacili dniówki bo się pomylili, że nie zapłacili za dojazdy, za paliwo, ale to były szczegóły dla mnie, które na pewno dało się naprawić. W każdym razie tak mi się wydawało, dopóki błąd nie trafił na mnie. Okazało się, że naprawić tego się nie da (hehe). Wówczas zaczęło do mnie docierać od kolegów, że co chwile słyszą, że gdzieś coś się u kogoś nie zgadza i mimo zapewnień "miłych" pań oraz ekipy z biura w Dublinie, wyrównania nie przyszły. U mnie nie jest to duża kwota, przyjmijmy że pół tygodniówki, jednak jak zdarzyło się to kilku ? pracownikom to zaczyna się zbierać znaczna kwota. Ja już nie mam zamiaru wracać do firmy, choćby na razie, wypracowałem już swoje i mam dość. Praca jak praca, jak dla mnie lekka, jednak pracując z zaawansowanymi alkoholikami i ćpunami, nawet najlżejsza praca jest drogą przez pole minowe. Co pani Agnieszki, to sprawa ciekawa dla mnie, dowiedziałem się o tym dopiero z forum (hehe), nie wiem jak traktuje rodaków, rozmawiałem z nią chyba 2 razy tylko, więc się nie wypowiem. Telefonów, to fakt nie odbierają, zawsze je usprawiedliwiałem, że maja masę telefonów dziennie z problemami z kosmosu i może to dlatego. A co do pana Managera w Szwecji, to muszę się przychylić do opinii jednego z forumowiczów. Wg mnie , tzn. mojej opinii to kłamca, alkoholik i ponoć kokainista. Jak ma się gdzieś wybrać, to linijeczka i go to car, to nawet po nim widać. Ogólnie pracując dla SilverBack'u mam wiele miłych wspomnień i wrażeń, choć ćpuny i alkoholicy dali mi się w kość, oczywiście po stronie polskiej, do wyspiarzy nie mam nic, byli bardziej zabawni w swoim zachowaniu niż groźni. Mam masę miłych i wesołych wspomnień oglądając ich wyczyny, szczególnie w pracy kiedy we krwi była jeszcze spora dawka środków odurzających. Wspominam to z uśmiechem na twarzy. Największymi ku....... (córami koryntu), byli oczywiście Polacy, ze swojej pamięci nie usunę szczególnie trzech, du......lizów, pijaków, ćpunów i donosicieli (żeby chociaż prawdę donosili) , choć poznałem tam także wielu porządnych gości z polski z którymi mam kontakt. To na razie tyle, możliwe, że jeszcze coś napiszę, na razie czekam na wyrównanie wynagrodzenia, ponoć pomyłka, jednak jakoś to już tak długo trwa, iż wątpie aby została "naprawiona". Dodam, że za wyjątkiem tej jednej "pomyłki", to firma cały czas płaciła na czas i zawsze się wszystko zgadzało. Byłbym nieuprzejmy, gdybym o tym nie wspomniał. Pershing

Grom
@Pershing

Gościu, pięknie i bardzo delikatnie to odpisałeś. Dzięki. Ku przestrodze innym. Biuro też święte nie jest.

Włóczykij
@Pershing

Tak czytam wypowiedzi wszytkich osób, i się zastanawiałem dlaczego panie z biura wysłały do każdego wiadomość. Żeby napisać pozytywny komentarz na temat firmy, niby jak dla mnie firma ok, ale dzięki wam dwojgu, widze że sie robi powoli niezłe (usunięte przez administratora) a co do wyspiarzy fakt, niby na polaków mówi się że lubimy wódke, ale oni co do wódy i narkotyków biją nas na głowe i sie zastanawiam po cholere ich firma trzyma.

@Grom

Grom-osławie. Bardzo się starałem aby być delikatnym oraz nie naruszyć dobrego imienia firmy, a już szczególnie świetego biura. Dziękuje za słowa uznania.

@Grom

Czemu pracownicy firmy SilverBack Polska Sp. z o. o. nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Leon

Sam nie wiem pracowałem z kilkoma chłopakami z Polski i każdy był bardzo zadowolony.

Pomagamy????

Luu
@Leon

Na jakim projekcie cwaniaku pracowales?

@Luu

Pajacu ja pracowałem na dwoch projektach i firma to lipa Lizusie Parówa i tyle jesteś

Staszek
@Tomek

Tomek ogłady trochę. Ja pracuje na 3 projekcie i nie narzekam. Zawsze wszystko jest ok. A że trafiłeś na ch kontrakt. Ewentualnie tak się opierdalałeś badź zjebaleś robotę że cię wyrzucili to twój problem. Jak jesteś sumienna robisz robotę i nie chodzisz pijany to nikt ci nie za rzuci.

Hubert

Cześć Administrator :) Tak samo jak dobrych produktów nie trzeba reklamować bo są po prostu dobre, to tak samo dobrej firmy nie trzeba reklamować bo jest po prostu dobra. Tak w mojej opinii jest w przypadku Silverback. Jak czytam niektóre opinie to widać, że niektórzy próbują, tylko, że nie wiadomo komu, zrobić na złość pisząc negatywne komentarze.. Trochę mnie to śmieszy bo znam to z przeszłości, że jak ktoś jest tępy to najwięcej pitoli.. A jak ktoś jest dobry (w tym co robi) to nie musi szukać nowej pracy ani opinii o innych agencjach.. Silverback jest moim zdaniem naprawdę fajną firmą i jak na razie nie zamierzam szukać czegoś innego. Pracuję co prawda dopiero na pierwszym projekcie przez Silverback ale za to prawie od roku czasu i mogę już coś powiedzieć na podstawie tych kilku rotacji. Nigdy nie było problemu przede wszystkim z wypłatą. Zawsze co drugi piątek tak jak było umówione są pieniądze na koncie. Zwrot kosztów dojazdu do pracy - coś tam słyszałem, że komuś te parę $$ się nie zgadzało ale jak ktoś ma choojowy bank to się nie dziwię. Ja mam polskie konto w PLN i również widzę, że ze względu na przewalutowanie jest coś tam zawsze mniej ale na wyciągu jest podana kwota przelewu w DKK i zgadza się co do korony.. (więc ja i tak cieszę się, że nie muszę tak jak np w Norwegii czy w innych firmach pokrywać 100% kosztów dojazdu do/z pracy). Ile jest agencji które mają w doopie to czym i jak dojedziesz do pracy? Ile jest agencji które w tym samym miejscu mają jak dostaniesz się z PL do miejsca pracy? Ile jest agencji które zapewnią Wam już nie mówię nowo wybudowane apartamenty z basenem i sauną, ale te przyzwoite i czyste pokoje czy domy? Ja wiem, że tu w Danii jest krucho z dobrymi mieszkaniami czy domami tu w okolicach Viborga i owszem były pewne problemy z właścicielami domów (moim zdaniem nie z winy p. Agnieszki) ale zgłaszaliśmy to i były zmiany aż w końcu teraz jest dobrze i niedaleko.. A wracając jeszcze do transportu firma zapewnia auto lub auta z wypożyczalni na lotnisku i bilety lotnicze. Ktoś by mógł pomyśleć i pewnie ktoś napisze, że trzymam tu komuś paluszek w pewnej części ciała ale ten ktoś się pomyli bo fakty są inne. Te argumenty mogą podważyć jedynie alkoholicy i Ci niedomyci bezzębni.. Reszta myślę, że się ze mną zgodzi bo firma jest naprawdę fajna i dobra i każdemu "normalnemu" szczerze polecam podjęcie pracy w Silverback..

@Staszek

Pajacu nie (usunięte przez administratora) mnie tylko sam zrezygnowałem bo robiłem z takimi pseudofachowcami jak ty co maj tylko sepa i wiedzą wszystko o robocie . Takich jak ty jest duzo prawie 90 % ludzi w silverbacku którzy siedzą cicho bo trafiła im się robota .

Niezadowolony

Pracuje w Dani na Data Center, powiem tak... traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) mieszkania stan tragiczny A liczone jak apartamenty w centrum Odense. Odnośnie zarobków nikt nie ma takich samych pieniędzy od 10euro / h do 16 /h.. netto. Na umowie 27 brutto... ?! Jest totalna Porażka I dyskryminacja. P. (usunięte przez administratora) traktuje rodaków strasznie I Z POGARDĄ. Nie polecam tego projektu bo to jest jedno wielkie nieporozumienie

Witek
@Niezadowolony

Pani Agnieszka traktuje ludzi z pogardą ? nie grzesz człowieku bo to nieprawda. Agnieszka to bardzo fajna dziewczyna i wkłada wiele starań aby załatwić jak najlepsze mieszkanie i samochód i w razie potrzeby idzie na rękę.

Niezadowolony
@Witek

Nie interesuje mnie ta firma już tam nie pracuje.

Firma godna polecenia, a mam porównanie z wieloma innymi agencjami. Bylem już na kilku rotacjach z tej firmy (Dania , Szwecja), Zakwaterowanie w dość wysokim standardzie. Z czystym sumieniem mogę zarekomendować prace dla Silverbacka.

Witek

Pracuję już ósmy miesiąc w Danii , nie było żadnych problemów z Silverback. Wypłaty na czas , zakwaterowanie P. Agnieszka staje na głowie aby załatwić jak najlepsze - nie ma powodu do narzekań, samochód wynajmowany już na lotnisku do dyspozycji. Panie w biurze niewiarygodnie miłe i pomocne-pełny profesjonalizm. Czego można chcieć wiecej? Z całą odpowiedzialnością polecam.

Przemysław Klonowski
@Witek

Witam jako jedyny podpisuje się imieniem i nazwiskiem . Firma strasznie nie profesjonalna . Po powrocie z rotacji kazano mi mieszkac w kontynerze 4metry na 2 metry .Bez ogrzewania . Biuro twierdziło że to jest ok . Po wizycie kolesia ze związków zawodowych który stwierdził że nawet imigranci z afryki mają lepsze warunki zero kontaktu od firmy . Te dziwne układy że latasz do szwecji z przesiadką ?Ciekawe kto ma z tego profit ? Potrącają Ci za coś czego nie zrobiłeś mi konkretnie za to że ktoś rozbił auto a ja nawet nim nie jeżdziłem ! Pani agnieszka to przyczyna mojej rezygnacji bo kobita nie ogarnia niczego . Do pewnego czasu firma ok . Ale przez tą kobite i schine ja zrezygnowałem i wielu kolegów . Ogólnie brak profesjonalizmu . Straszna dyskryminacja No i na szwecje ten(usunięte przez administratora) . Ogólnie kłamca i koleś lubiący se gulnąć . Nie pisze tu po coś jest nie tak pisze żeby wszyszcy wiedzieli . W szwecji praca super ale firma nie traktuje nas polaków na równo ze swoimi . No jeśli czytam że firma jest super ale dla czego bo zarabiasz całą kasiore brutto a potem może będą chcieli podatek w polsce a może nie. Pracując w szwecji nie posiadaliśmy nawet ubezpieczenia a to obowiązek . Wypłaty na czas ale mieszkania i ta(usunięte przez administratora) to poraża . na moje poparcie tej wypowiedzi ja swoja sprawe zglosiłem do związków w szwecji i wyszło jak pisze .

Bożydar

Agencja godna polecenia w 100%

Pracuję drugą rotację w Danii jest ok kasa na czas mieszkanie jak ktoś sobie posprząta też ok... Polecam :)

Czz

Pracuję dla Silverback od marca tego roku i jestem zadowolony. Wypłata (nie mała) na czas, Panie w biurze miłe i pomocne, fajni współpracownicy (głównie ludzie z Wielkiej Brytanii i Polski).

Firma jak najbardziej w porządku bywają nie dociągnięcia ale to jak w każdej firmie, zazwyczaj problemy zaczynają się gdy ktoś z panią od rekrutacji chce załatwić sprawy logistyczne i na odwrót, pracuje tu już drugi rok większych problemów nie mialem, najwięcej problemów mają ludzie którzy przyjeżdżają na projekt i wydaje im się że za ściemnia nie się im wszystko należy, wypły na czas, wysokie stawki, ogólnie polecam

Jack Daniels

Dobra firma polecam pracuję już cztery miesiące i jestem zadowolony

Wisla

Dobra firma. Polecam

Świeżak

Lubię atmosferę w SilverBack Polska Sp. z o. o. za: Firma bardzo wporzadku, udzielają wszelkich informacji na temat pracy, wypłaty na czas, zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach no i wypłaty na czas. Polecam

Rysiek z Klanu

Jedni dostają z nienacka maila że pracują 2tyg inni mają zostać 4tyg.. Pokoje 2osobowe do tego płatne, kuchnia wspólna stan ohyda, martwisz się o paliwo w samochodzie służbowym, panie w biurze nie odbierają telefonów a jak już uda się dodzwonić to są zakręcone jak słoik na zimę... Dania

Majonez
@Rysiek z Klanu

Witam. Możesz opisać coś więcej? Planuję zatrudnić się na projekt do Szwecji.

Patryk

czesc czy moglibyscie napisac nr telefonu i adres email do silver bardzo mi zalezy dziekuje

Patrys
@Patryk

Firma traktuje pracownika jak śmiecia. Jeśli nie wierzycie zapytajcie ludzi którzy pracują w Szwecji dla tej agencji

Pol
@Patrys

Jakiego typu problemy są z ta firmą?

@Pol

Nie ma żadnych, pracuje w tej firmie przez 3 lata, jak dotąd to najlepsza firma w jakiej pracowałem.

@Patryk

Tu nie pomoge, proszę pytac administratora.

Marcel
@Leon

Cześć. Czy obecnie pracujesz Leon dla silverbacka? Pozdrawiam

leon
@Marcel

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o SilverBack Polska Sp. z o. o. - Lublin

• Jak się pracuje w SilverBack Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SilverBack Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SilverBack Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 15 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SilverBack Polska Sp. z o. o.
3.4/5 Na podstawie 64 ocen.

SilverBack Polska Sp. z o. o.