Opinie o Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Z czego wynika podejrzenie, że nie wszyscy mogliby być na UoP? zastanowiło mnie poprzednie zapytanie. Ciekaw tez jestem pracy jako młodszy specjalista ds. logistyki. na stronie jest oferta, tylko że z listopadową datą. Te nabory są aktualne jeszcze? Jeżeli tak to możecie opisać proces rekrutacyjny? I jak wygląda sprawa z rozwojem? Na jakie stanowiska mógłbym później awansować?

Solange Nowy wpis

Mnie też to pytanie o umowy o pracę zdziwiło. Może ktoś pracuje na podstawie innych umów i stąd to zapytanie. Ogłoszenia o pracę są usuwane ze strony www, jeśli już nie są aktualne. Jeśli oferta jest dla Ciebie interesująca - złóż aplikację. W przypadku zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną - wszystkie szczegóły zostaną przekazane.

@Solange

Jeśli jednak następuje ten gorszy wariant i ktoś ma nie być docelowo zatrudniony to także otrzyma ten negatywny feedback? W jakiej formie? Czy wyjaśniane jest może dlaczego ktoś nie może się dostać nawet na rozmowę?

Alex

Co ze świętami? w lipcu ktoś wymienił benefity ale chyba wzmianka o nich mi umknęła? Czy są jakkolwiek obchodzone? W postaci chociażby Wigilii lub nawet paczek? Pracownicy w ogóle się jakoś szczególnie integrują?

@Alex

@Alex Skoro umknęły Ci informacje o benefitach- wróć do wcześniejszych postów. Nawiązując do pytań o integrację i spotkania świąteczne - tak, są one organizowane i pracownicy mają możliwości spędzać wspólnie czas, nie tylko podczas obowiązków służbowych. Paczki dla maluchów - dzieci pracowników, też są zapewniane przez firmę.

@Solange

Czy pula tych benefitów z czasem jest może zwiększana? Wymienione widzę, ale zastanawiam się czy wystąpi kiedyś jakaś grusza i tym podobne? do tego tak dla jasności, to czy każdy jest zatrudniony na umowie o prace?

Solange Nowy wpis

Jakie inne benefity, poza tymi, które już są oferowane, miałyby się znaleźć w puli? Wszyscy Pracownicy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. Tzw. "wczasy pod gruszą" są także w puli benefitów.

Obecnie Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Przedstawiciel Handlowy. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 3 listopada.

Czy można liczyć w Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Solange

Firma oferuje swoim pracownikom kartę sportową z dofinansowaniem, oraz dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, a także ubezpieczenie grupowe.

Czy kandydat na stanowisko Asystent/ka biura w firmie Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Czy rotacja pracowników w Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o. na Serwisant jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 19 marca na InfoPraca.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Solange

Ogłoszenia o pracę dla techników pojawiają się często z powodu zapotrzebowania na wykwalifikowanych Pracowników. Praktycznie nie ma rotacji na tych stanowiskach pracy, tylko potrzeba Pracowników do pracy podczas realizacji zamówień Klientów VITRONIC.

Ata
@Solange

Są dwa biura (Kędzierzyn-Koźle i Warszawa) i dwa oddziały serwisowe (Tarnów i Poznań), więc potrzeba ludzi. Oferty pracy z opisem stanowisk są na vitronic.pl

Solange

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Firma oferuje swoim pracownikom kartę sportową z dofinasowaniem, oraz dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej. VITRONIC jest firmą, która świadczy usługi dla klientów w Polsce jak i za granicą. W związku z tym każdy pracownik musi posługiwać się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Mile widziana jest znajomość innych języków- np. niemieckiego.

Czy na stanowisko pracownika

technicznego jest wymagany komunikatywny któryś z języków( angielski, niemiecki)?

Artur
@Czy na stanowisko pracownika

W ogłoszeniu nie jest napisane nic na ten temat? Bo jak wymagają to zwykle jest to podkreślone. W ogóle szukają teraz pracownika technicznego? Czy pytasz na wszelki wypadek?

NN
@Artur

Pytam na wszelki wypadek raczej ale z tego co widziałem to obsługują dużo klientów zagranicznych głównie Niemcy stąd też pytanie

Artur
@NN

Jak znasz komunikatywnie niemiecki to pewnie byłoby tylko na plus. Masz zamiar złożyć papiery? Wiem że pytasz tylko na wszelki wypadek ale jakbyś się zdecydował aplikować to chętnie posłuchałbym jakie warunki proponują. W razie co napisz.

Czy w trakcie rekrutacji firma Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Kędzierzyn-Koźle?

Olik

Nie

Elżbieta
@Olik

To kiedy można się dowiedzieć ile można zarobić na danym stanowisku jak nie podczas rozmowy?

Kandydat na PH

Aplikowałem na stanowisko PH. Rozmowa na Teams z panią z HR oraz kierownikiem działu z Warszawy. Mimo użycia Teams pan kierownik nie raczył włączyć kamery. Pytania merytoryczne, aczkolwiek zadanie na rozmowie lekko oderwane od rzeczywistości, gdyż kandydat może odpowiedzieć na nie tylko z pozycji swojego doświadczenia, a bez znajomości procedur wewnętrznych firmy oraz jej podejścia do konkretnej sytuacji nie wie czy jego odpowiedź satysfakcjonuje drugą stronę. Po rozmowie feedback miał nastąpić maksymalnie w ciągu 2-3 tygodni ale mimo zarzekania się o informacji zwrotnej przez ponad półtora miesiąca nikt się nie odezwał. Trochę mało profesjonalne podejście do procesu rekrutacji mimo chwalenia się wysokimi standardami. W taki sposób zarabia się na ocenę negatywną dla firmy.

VITRONIC Machine Vision Polska
@Kandydat na PH

Szanowny Panie, dziękujemy za wyrażoną opinię. Jest nam przykro z powodu pańskiego odbioru uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że w przypadku rozmów rekrutacyjnych realizowanych za pośrednictwem aplikacji Teams, zawsze staramy się aby przynajmniej jedna osoba po naszej stronie miała włączoną kamerę- tak też było w tym przypadku. Czasami jednak zdarzają się nagłe sytuacje, które uniemożliwiają włączenie kamery podczas spotkania. Mając jednak do wyboru połączenie się bez włączonej kamery lub przełożenie zaplanowanego spotkania wolimy pierwszą z tych opcji, niż zmianę terminu rozmowy, która w istotny sposób może zdezorganizować plany kandydata (np. w sytuacji, w której kandydat chcąc wziąć udział w naszej rekrutacji specjalnie bierze urlop u danego pracodawcy). Pozdrawiamy, Zespół VITRONIC Machine Vision Polska

Honorata

Cały czas zastanawiam się jak w praktyce warunki pracy tutaj wyglądają. widzę że wpadła dość negatywna opinia odnośnie procesu rekrutacyjnego i zastanawiam się czy podobnego stosunku można oczekiwać w relacji z pracownikiem tutaj? Dałby ktoś znać jak generalnie wygląda tutaj sytuacja między ludźmi i jak to jest z tym całym traktowaniem?

Wyobrażasz sobie polski rynek pracy bez tajemnic? To zjawisko jest możliwe i to dzięki tobie. Dodaj opinię o firmie Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o. w mieście Kędzierzyn-Koźle jako pracodawcy.

obserwator

Brak wypowiedzi pracowników nie musi oznaczać że jest OK, może się boją bo "Wielki Brat" obserwuje.

Honorata
@obserwator

No ale to tylko Twoja sugestia? Podstaw żadnych nie masz, żeby sądzić, że faktycznie mieliby się czego bać? Da ktoś znać jak aktualnie tutaj z atmosferą?

Vinyl

Jak w skrócie opisać czym zajmuje się firma?

Agata
@Vinyl

Firma VITRONIC od ponad 30 lat zajmuje się technologią rozpoznawania obrazu, wykorzystywaną nie tylko w rozwiązaniach transportowych (np. do odczytywania numerów rejestracyjnych), ale także w logistyce (np. do odczytywania adresów na przesyłkach), przemyśle farmaceutycznym, fotowoltaice i spawalnictwie, oferując m.in. inspekcję optyczną (np. sprawdzanie poprawności spawów).

Warszawiak

Bardzo przyjemne miejsce do pracy. Polecam z całego serca. Fajna ekipa, a firma bardzo rozwojowa.

Marzena

Pytanie: czy firma Vitronic Machine Vision dba o rozwój swoich pracowników? Dokładniej: czy mogę liczyć na jakieś szkolenia, kursy z których będę mogła wynieść nowe doświadczenia, wiedzę? Mam nadzieję, że pomożecie i podzielicie się swoją wiedzą na ten temat.

AMJ
@Marzena

Oczywiście, że tak. Nie ma problemu z doszkalaniem pracowników.

Luka

Ja jestem zadowolony z pracy, atmosfery i zarobków w firmie. Zresztą cisza na tym wątku pracowniczym potwierdza opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o.?

Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o.
  • Plac Wolności 6-7
    47-220 Kędzierzyn-Koźle
  • NIP: 1990099669 KRS: 0000364117

Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o.