Confirme sp. z.o.o

Opinie o Confirme sp. z.o.o

Kierowca

Słyszałem że firma inwestuje w nowy tabor widać ze ciągle zmienia się na lepsze. Jak u większość przewoźników ciągle poszukiwani są nowi kierowcy. Pracuje już ponad rok i jak na razie jest dobrze , idzie się dogadać z dyspozytorem co do powrotów do bazy. Jest kilku kierowców który jeżdżą wokół komina i codziennie są w domu.

Dziwią mnie niektóre negatywne opinie , praca jak każda inna w zależności od ludzi z którymi się pracuje, czasem spokój, czasem stres i gonitwa. Osobiście pracuje 8 godzi jak mam możliwość to biorę nadgodziny za które płacą dodatkowo. U mnie w dziale mam spoko ludzi. Ogólnie firmę można polecić nie ma tu nic niepokojącego. Rada dla nowych pracowników jak się nie zrazicie przez pierwsze dni to później bez problemu dacie rade.

TD

Bardzo dobrze ze firma pomaga ludziom w potrzebie, niestety najczelniejszej dzieje się to gdy wezmą się za to media i sprawa jest nagłośniona, ale może tak musi być żeby o nieszczęściu ktoś mógł usłyszeć. Oby więcej takiej pomocy !!!!

Dział HR

Nietypowy ,pandemiczny ,bezkontaktowy rok jedne sektory doprowadza na skraj upadłości ,żal patrzeć.Na szczęście branża budowlana dzięki niesamowitemu popytowi na zakup swojego mieszkania a także dużej ilości inwestycji w infrastrukturę ,cieszy się bardzo dobrą kondycją.Dlatego też potrzebujemy super zdolnych, ambitnych pracowników wszystkich działów operacyjno -finansowo- księgowych.

Basia

Witam. Chciałabym podzielić się opinią nt.pracownika działu kadr. Aplikowałam na stanowisko młodszej księgowej w tej firmie w Radomiu. Zostałam zaproszona na rozmowę, (usunięte przez administratora) Przypomnę- aplikowałam na stanowisko młodszej księgowej, a Pani mówi, że nie szukają na księgowa tylko na handlowca (?) Odpowiadam, iż aplikowałam i zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko młodszej księgowej, a Pani kontynuuje swój wywód nt.zakresu obowiązków na stanowisku handlowca. Z kultury osobistej czekam, aż Pani skończy monolog, nadmieniam ponownie, że jestem zainteresowana stanowiskiem młodszej księgowej. A pani oznajmia, że przecież nie mam w tym doświadczenia- w ofercie opublikowanej przez confirme- nie wymagano doświadczenia w księgowości, a znajomości zagadnień w ksiegowosci- ukończyłam studia II stopnia z zakresu finansów i rachunkowości, dodatkowo przygotowałam się merytorycznie na rozmowe. Ostatecznie pani zaproponowała test- którego oczywiście nie miała i pytała koleżanek z działu czy może one mają. Po kilku minutach wydrukowano test. Pytania w teście na stanowisko młodszej księgowej typu: kiedy wybuchło powstanie styczniowe, kto jest premierem Wielkiej Brytanii. Po zakończeniu testu nie zastałam Pani z kadr, więc oznajmiłam współpracownikom firmy, że zaczekam na panią, a w odpowiedzi otrzymałam "niech pani nie czeka, zadzwonimy do pani" i to była puenta z tego całego spotkania. Dodam, że wzięłam dzień urlopu na to spotkanie i poświęciłam czas na odświeżenie wiedzy przed spotkaniem. W zamian nawet nie otrzymałam wiadomości zwrotnej. Nie spotkałam się jeszcze z takim brakiem kultury osobistej, braku szacunku do drugiej osoby i (usunięte przez administratora) Współczuję innym pracownikom, jeśli taki chaos tam panuje.

@Basia

Z przykrością odnotowujemy fakt, że jest Pani niezadowolona z przebiegu procesu rekrutacji. Na Pani opinię chętnie odpowiemy, w tym celu uprzejma prośba o wysłanie maila na adres opinie@confirme.com.pl. Zachęcamy do kontynuowania rozmowy w dalszej korespondencji mailowej, gdzie postaramy się rzeczowo wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Oleńka
@Basia

Czy mogę zapytać jaki to test? Chciałabym złożyć tam aplikację i bliżej zapoznać się z tematem. Dziękuję.

Basia
@Oleńka

To był test na stanowisko młodszej księgowej. Pytań z księgowości nie było jeśli o to pytasz, poza jednym- formy prowadzenia działalności gospodarczej. W każdym razie zastanów się, czy chciałabyś w takim miejscu pracować, czy nie lepiej poszukać porzadniejszej pracy, bo tu naprawdę nie wyglądało to dobrze... Byłam na kilku rozmowach i na każdej wiedzieli jak się nazywam, na jakie stanowisko aplikowałam, za każdym razem dziękowali za to, że aplikowałam i że pojawiłam się na rozmowie. A tutaj wyglądało jakbym ich zaskoczyła swoją obecnością. Nie mówię oczywiście, że z moich rozmow zawsze coś wynikało, ale mogę zapewnić, że przebiegały w kulturalnej atmosferze. Z mojego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że warto poczekać i nie brać byle czego.

Anutka
@Basia

Dzień dobry Kilka tygodni temu również otrzymałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Sprzedawcy. Sama rozmowa była przyjemna i merytoryczna. Wspominam ją dobrze. Wg Pani z działu HR przeszłam do kolejnego etapu i zostałam wytypowana do rozmowy z Panem Prezesem. Otrzymałam zakres tematyki branżowej do przyswojenia przed rozmową wraz z sugestia aby skrupulatnie się przygotować. Z racji braku obecności Pana Prezesa w Firmie danego dnia, Pani zasugerowała szybki kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania. Znając opisane przez Panią (usunięte przez administratora)doświadczenia poprosiłam aby w sytuacji rezygnacji z mojej Kandydatury przesłać mi choćby za pośrednictwem wiadomości SMS informacje o zakończeniu procesu rekrutacji w stosunku do mojej osoby. Otrzymałam liczne zapewnienia i potwierdzenia kontaktu zwrotnego. Zgodnie z przewidywaniami nie nastąpił on w żadnej formie. Reasumując nie mam żalu o brak jakichkolwiek efektów rozmowy kwalifikacyjnej. Jestem za to bardzo rozczarowana tym co działo się po niej. Firma która zaimponowała mi wysokimi standardami Obsługi Klienta udowodniła, że nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy...

Chciałbym zapytać czy do firmy przyjmowane są również kobiety

Ile jest zmian w Confirme sp. z.o.o?

1982

Na magazynie 3 zmiany

Daw 1993
@1982

Mam pytanie jakie sa zarobki na cnc i czy daja ubrania buty itp. Nowym pracownikom

@Daw 1993

Dziękujemy za zainteresowanie praca w naszej spółce. W kwestii zarobków prośba o kontakt z działek kadr tel. 048 3899931 - są one uzależnione od kompetencji, umiejętności i zaangażowania. Oczywiście zapewniamy komplet odzieży ochronnej

1982
@Daw 1993

Zarobki nie są wysokie myślę że ok 2200-2400 dostaniesz praca jest ciężka, Maszyny nie są w najlepszym stanie a ciuchy dostaniesz ale bedziesz musiał trochę poczekać. Radzę się zastanowić nad pracą w Confirme

Czyżby słynny test kwalifikacyjny nadal krążył po Confirme? Nic się nie zmieniło. Nie ma czego żałować. Radzę przemyśleć zmianę pracy. (usunięte przez administratora)

Obserwator

Patrząc z wewnątrz daje się zauważyć wzmożone działania ,mające zwiększyć wydajność, efektywność ,które przyspieszą realizację strategi.Oceniają,werfikują poszczególne miejsca pracy .Trwa nabór stażystów ,szkolenie i doskonalenie starych.

Mobilek

Rozwijają spedycję potrzeba nowych kierowców , honorują wszystkie uzgodnienia ,wszystko na legalu , jazda głównie po kraju ,ostatnio też trochę zagranicy , głównie Węgry,

driver

(usunięte przez administratora) Trzeba mieć u nich stalowe nerwy. Myślicie, że czemu ciągle szukają pracowników? Bo każdy ucieka, jak tylko zrozumie w co się wkopał.

Komentator
@driver

Takie życie ,ktoś zawsze odpada, nie wytrzymuje ,musi być konkurencyjna presja ,aby optymalizować i modernizować procesy produkcyjne,aby sprostać wymogom nowoczesnego rynku.Średnio z nowoprzyjmownych pracowników, co piąty nie analizując przyczyn zostaje dłużej.

Mery
@driver

Jaka atmosfera panuje w Confirme? Jak na produkcji? a jak w biurze? młodsi czy starsi ludzie?

Poszukują absolwentów do analiz codziennych realizowanych planów prognoz marżowych i ze znajomością pełnej księgowści.

@set

Jaka atmosfera panuje w firmie? Jak wyglądają zarobki?

Ostatnio sukcesywnie modernizują i ulepszają organizacje procesów produkcji prefabrykatów, co daje dużo lepszą wydajność, a także jakość wyrobów finalnych

Ktoś

Jak wygląda praca na cnc? Serię sztuki? Są szkolenia które faktycznie naucza czy tylko zielony guzik? Jakie są maszyny? Jak wyglądają zarobki? Weekendy wolne? Nadgodziny są? Jak tak to ile % więcej płatne?

@Ktoś

Jeżeli jest pan zainteresowany pracą w naszej firmie zapraszamy do działu kadr w celu ustalenia szczegółów zatrudnienia. Ul. Warszawska 20 tel 048/ 3899931

@Ktoś

Powiem tak pieniądze to zależy jak się dogadasz na początek myślę że 2500 dostaniesz nadgodziny są ja odchodząc miałem za weekend 25zl i naprawdę są na czas (usunięte przez administratora) Musisz dobrze się zastanowic nad pracą w tej firmie

Oko

Ile zarabia mechanik samochodów ciężarowych ?

@Oko

jeżeli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie zapraszamy do działu HR w celu ustaleniu warunków zatrudnienia ul. Warszawska 20 telefon 048/3899931

Dział HR

Aktualnie prowadzimy nabór absolwentów szkół technicznych do działów przygotowania i realizacji produkcji ,a taże bezpośrednio do produkcji .Zatrudnimy też zdolne młode osoby biegle posługujące się językiem niemieckim

Q komentarz

Następuje modernizacja i optymalizacja procesów produkcyjnych co wydatnie poprawi jakość

Kris

Praca całkiem ok, w porządku ludzie, może łatwo nie jest bo trzeba mieć trochę siły ale zarobki jak na rynek radomski mega porządku. Polecam innym.

Dorota
@Kris

To super, że podoba Ci się praca w Confirme sp. z.o.o i polecasz. A jakie są według Ciebie największe zalety tego miejsca? Interesuje mnie też, czy można liczyć na premię i jakieś benefity.

Magazynier
@Dorota

Omijajcie tą firmę z daleka piszę to jako były pracownik magazynu. Na prawdę radzę tam nie pracowac

Karol
@Dorota

Nie ma premii ani żadnych dodatków. Chyba, że w biurach coś mają.

Zenon
@Kris

Czy jest tam dużo dźwigania Kris?

Tymek

@Były pracownik Firma to bardzo dobry pracodawca, ale do tego potrzebuje dobrych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Confirme sp. z.o.o - Mazowieckie

• Jak się pracuje w Confirme sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Confirme sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confirme sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confirme sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Confirme sp. z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confirme sp. z.o.o