Confirme sp. z.o.o

Opinie o Confirme sp. z.o.o

Aktualność
Temat Krajowego Planu Odbudowy ciągle aktualny. Materiał: "KPO - kto skorzysta?” z wypowiedziami ekspertów gospodarczych oraz Prezes Confirme, Pani Jolanty Wujek ukazał się na portalach gospodarczych biznesciti.com oraz kurier365.pl. Czy KPO mógłby dać impuls polskiej gospodarce? Dla jakich sektorów jest przeznaczony? Czy miałby wpływ na obniżenie inflacji? Więcej informacji w materiałach pod linkami. Zapraszamy do lektury.
KPO – Kto skorzysta? (biznesciti.com)

Aktualność
19 marca 2024 roku odbyła się XV edycja konferencji  Infrastruktura Polska i Budownictwo, ciesząca się wyjątkową renomą na rynku, zgromadziła wiodących przedstawicieli branży z Polski i zagranicy. Wydarzenie, od lat stanowiące forum dla liderów sektora, skupiło się na dyskusji nad innowacjami w budownictwie, wyzwaniami finansowania dużych projektów infrastrukturalnych oraz perspektywami rozwoju w kontekście zmieniających się trendów rynkowych. Konferencja, adresowana do kadr zarządzających spółek budowlanych i infrastrukturalnych, przedstawicieli samorządów i administracji publicznej, stanowiła doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń.
Podczas wydarzenia odbyła się także wieczorna gala wręczenia nagród Diamentów Infrastruktury i Budownictwa, podczas której wyróżniono firmy oraz projekty, zasługujące na szczególne uznanie.
Udział przedstawicieli firmy Confirme na konferencji stanowił ważny element tej prestiżowej imprezy, pozwalając na nawiązanie cennych kontaktów oraz pogłębienie zrozumienia najnowszych trendów i wyzwań w sektorze budownictwa i infrastruktury
Z wielką radością składamy serdeczne gratulacje naszym kontrahentom, którzy zostali wyróżnieni podczas XV edycji konferencji Infrastruktura Polska i Budownictwo! Wasze sukcesy i osiągnięcia stanowią inspirację dla całej branży. Wyróżnienie to potwierdza Waszą doskonałą pracę oraz wkład w rozwój sektora budownictwa i infrastruktury. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Waszych przyszłych przedsięwzięciach!

Forum Samorządu Regionu Radomskiego

7 marca  w Dworku Anna w Podgórzu odbyło się Forum Samorządu Regionu Radomskiego. To była świetna okazja, by przedstawiciele samorządów, agencji państwowych, szkół, wyższych uczelni, WOT i przedsiębiorcy mogli porozmawiać o przyszłości regionu. Tematów było wiele. Podczas paneli dyskusyjnych rozmawiano o dopłatach rolniczych, roli mediów w samorządach, o spółdzielniach energetycznych jako sposobie na osiągnięcie samowystarczalności energetycznej. Poruszono także bardzo ważny dziś temat cyberbezpieczeństwa i roli współpracy cywilno - wojskowej dla lokalnych społeczności. Przedsiębiorcy rozmawiali o dekarbonizacji przemysłu i Funduszach Europejskich dla Mazowsza i Jednostek Samorządu Terytorialnego. Podczas Forum, w dworku można też było odwiedzić stoiska, na których prezentowały się firmy, szkoły i uczelnie z regionu radomskiego. Nie zabrakło także Confirme.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy Confirme sp. z.o.o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kris

Witam zatrudniacie ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności ?

@Kris

W naszej spółce osoby niepełnosprawne są zatrudniane. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z działem HR.

GQ
@Confirme sp. z.o.o

A czy pracowników z orzeczeniem jest więcej niż bez niego? Zastanawiam się czy jak trwa rekrutacja to osoby niepełnosprawne są najpierw brane pod uwagę, a potem dopiero osoby bez orzeczenia? Osoby niepełnosprawne mają lżejsze warunki pracy?

@GQ

Niepełnosprawność nie powinna być decydującym czynnikiem w procesie rekrutacyjnym ani powodem do dyskryminacji. Warto podkreślić, że osoby z orzeczeniem niepełnosprawności mogą korzystać z określonych udogodnień lub dostosowań w miejscu pracy, w ramach przestrzegania przepisów dotyczących równego traktowania i zapewnienia warunków pracy adekwatnych do ich potrzeb. Jest to zgodne z zasadą akomodacji, która ma na celu umożliwienie osobom z niepełnosprawnościami efektywnego funkcjonowania w miejscu pracy. Ostatecznie, priorytetem powinno być uwzględnienie kwalifikacji, doświadczenia oraz umiejętności kandydatów podczas procesu rekrutacji, niezależnie od ich statusu niepełnosprawności. Wszyscy pracownicy powinni mieć równy dostęp do możliwości zawodowych oraz być traktowani z szacunkiem i godnością.

XL

Jestem zainteresowana pracą tu na stanowisku księgowej. No i w internecie trafiłam na ogłoszenie i szukam jakiś detali o firmie. Fajnie, że dają umowę o prace, ale czy to jest umowa na czas nieokreślony od razu? A jak nie od razu, to po jakim czasie można się jej spodziewać?

@XL

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej confirme.com.pl i profilu na faceboocku, gdzie znajdzie Pani aktualne informacje o naszej spółce. Umowy z nowymi pracownikami zawierane są zgodnie z obowiązującym kodeksem pracy. W celu ustalenia szczegółów rekrutacji i zatrudnienia prosimy o bezpośredni kontakt z działem HR telefon 048/3899931 lub 603133244.

Rafał

Serdecznie polecam pracę w Confirme. Zwykła, normalna firma. Wszystko czarno na białym. To co się umówiłem to dostaje. Normalni ludzie. Szybki proces rekrutacji, pieniądze zawsze na czas. Nie ma problemu z dogadaniem urlopu. Współpracownicy normalni.

Magdalena
@Rafał

Rozwiniesz coś o tym procesie rekrutacji? Jak szybki był? Kwestia jednej rozmowy czy jednak było tego więcej? No i jak z zarobkami, dobrze tu można zarobić?

Rafał
@Magdalena

Kwestia dwóch rozmów, ale w krótkim czasie. Najważniejsze, że rzeczowo. A co do zarobków kwestia dogadania. Ale jak ma się argumenty i nie odwala lipy to można.

RY
@Rafał

To w jakim konkretnie, tygodnia? Bo zależy mi żeby szybko ogarnąć się z pracą jak już złożę cv. Jakie maksimum można wynegocjować? No i chciałabym wiedzieć jakie trzeba mieć argumenty :D

Wiecie, czy Confirme sp. z.o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

XI

Znalazłem na stronie firmy ofertę dla pracownika produkcji. Zaciekawił mnie wpis w oferowanych, że dla wyróżniających się pracowników są zapewnione benefity, co takiego można dostać? Umowa o pracę jest, więc dla mnie już plus a jakieś widełki podpowiecie? Z tego co czytam w wątku raczej nie narzekacie pod tym względem.

Dominik

Ostatnio zatrudniłem się jako kierowca, dobrze płaca, fajna atmosfera, - polecam!

Kierowca.
@Dominik

Witam . Mam zamiar przyjąć się jako kierowca do Cofirme. Napisz proszę coś o pracy jakie trasy przejazdu przez Radom auto czy swoje masz i zarobki

Jakiś czas temu firma Confirme sp. z.o.o poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca Ce? Jakie wrażenia?

Anoni1919

Rozmowa w porządku. Zobaczymy co przyniesie.

Zofia
@Anoni1919

Możesz opisać jak mniej więcej wyglądała rozmowa, jakie padły pytania?

Jolanta
@Anoni1919

Życzę powodzenia, jak najbardziej :) A mógłbyś napisać jakie warunki zatrudnienia zostały ci przedstawione na tym stanowisku? Umowa? Wynagrodzenie?

Apm

Czy w Confirme jest mozliwość odbycia praktyk po skończonych studiach w zakresie projektowania CAD? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

@Apm

Niestety w naszej firmie nie ma takiej możliwości, ponieważ w naszej działalności nie wykorzystujemy programu CAD. Bazujemy na programie Graphico.

Apm
@Confirme sp. z.o.o

Rozumiem. Ewentualnie na tym wspomnianym wcześniej programie Graphico. Czy jest możliwość przyuczenia się u państwa obsługiwać tego program od podstaw.

@Apm

W tym celu zapraszamy do działu kadr ul. Warszawska 20 Radom tel. 048/3899931

gość

Zainteresowana pracą w tej firmie ,po przeczytaniu zasad rekrutacji od razu się wycofałam. A mianowicie: kto przeprowadza pięcioetapową rekrutację? Na samym wstępie człowiek się stresuje co się wcale nie przekłada na dalszą pracę .Rekrutacja na skalę wyższego szczebla a nie pracownika np. księgowości

@gość

Proces rekrutacji w naszej firmie został szczegółowo opisany tutaj: https://www.gowork.pl/confirme-sp.-z.o.o,1038445/proces_rekrutacji. Składa się on z 4 etapów. Żaden z pracowników nigdy nie stwierdził, aby był on w jakikolwiek sposób stresujący.

Czy obecnie prowadzona jest jakaś rekrutacja? Jeśli tak to na jakie stanowiska?

@Anonim

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na następujące stanowiska: operator maszyn sterowanych numerycznie, specjalista d/s sprzedaży, księgowa, specjalista do działu projektowania. Kontakt do działu HR 48 389 9931 lub 603 133 244

Wdzięczna.

Wielkie podziękowania dla Wszystkich pracowników firmy. Wyrazy wdzięczności dla Właścicieli, dzięki którym możliwa będzie pomoc potrzebującym dzieciom. Macie wielkie serca otwarte na potrzeby innych. Wasza pomoc umożliwi zbiórkę funduszy, ułatwiając funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym. Dziękujemy.

Czy w Confirme sp. z.o.o obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Księgowa umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 20 września na GoWork.pl.

Stefan

Robota jak robota, w każdą pracę trzeba się zaangażować. Nie ma się co dziwić, że za siedzenie i picie herbatki nikt nie zapłaci. Jak wszędzie - raz jest lepiej, raz gorzej ale gdy ktoś chce, może się wiele nauczyć.

Szanowna Pani Warunki pracy są ustalane indywidualnie adekwatnie do zajmowanego stanowiska. Oczywiście możemy zaproponować nienormowany czas pracy. W ostatnim pandemicznym czasie również wprowadziliśmy możliwość pracy zdalnej i ta forma aktywności zawodowej sprawdza się w specyfice naszej pracy. Zachęcamy do złożenia CV.

Człowiek może poczuć się zdezorientowany, ponieważ jest zwodzony, dostaje informacje, które świadczyłyby o tym, że zostanie zatrudniony, a tu nagle kubeł zimnej wody, bez słowa wyjaśnienia. Trudno ogarnąć o co chodzi. Jeśli chodzi o pracę to jest do ogarnięcia, jak chce się pracować, ale nie w kilkanaście dni. Ja chciałam... Często są poszukiwani nowi pracownicy, więc trudno zgadnąć o co chodzi pracodawcy. A bez merytorycznej konwersacji ciężko.

@Kandydat

Szanowna Pani Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami opinią, choć nie do końca jest ona obiektywna. Chciałabym wyjaśnić Pani powód nieprzedłużenia umowy indywidualnie i w tym celu zapraszam do kontaktu drogą mailową na adres opinie@confirme.com.pl dział HR

Ona84

A czy poszukują pracowników Radom?

Dział kadr
@Ona84

Szanowna Pani obecnie poszukiwane są osoby do pracy w zakładzie prefabrykacji stali. Pracownik na tym stanowisku będzie przeszkolony do obsługi maszyn sterowanych numerycznie. Zachęcamy do składania aplikacji na adres e-mail: praca@confirme.com.pl w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Nadmienię tylko, że wszystkie ogłoszenia o pracę pojawiają się na naszej stronie internetowej: http://confirme.com.pl/oferty-pracy , jak również na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę.

Wiesiek

Praca ciężka ale można przyjść bez doświadczenia i wszystkiego nauczą. Obsługa maszyn CNC nie jest taka straszna popracuje się 2-3 miesiące i można na jednej zostac powiedzmy specjalistą. Zarobki zależne od umiejętności i wydajności. Ludzie ok, ale jak wszędzie trafi się jakiś wyjątek. jak ktoś szuka roboty na dłużej to polecam , skoczek raczej da sobie spokój. Można brać nadgodziny

Zostaw merytoryczną opinię o Confirme sp. z.o.o - Mazowieckie

• Jak się pracuje w Confirme sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Confirme sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confirme sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confirme sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Confirme sp. z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confirme sp. z.o.o