Confirme sp. z.o.o
4 19 70 5 1

Szanowni Państwo,
Z uwagi na zaistniałą sytuację spowodowaną wirusem COVID-19, która wymaga dziś od nas jako społeczeństwa obywatelskiego szczególnej solidarności.  Na pierwszym froncie walki z "tym podstępnym wirusem" są nasze służby: Służba medyczna, Pracownicy Radomskiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, Policja, Straż Pożarna, wszystkie osoby zaangażowane w walkę z koronawirusem (COVID-19)
Chcąc jak najbardziej odciążyć wszystkich walczących z koronaworiusem i pozwolić skupić im się na walce z epidemią – chcemy zaoferować im darmowe posiłki z naszych, lokalnych radomskich restauracji.
Każdy z Państwa może przekazać dowolną kwotę, którą następnie wydamy na posiłki dla służb.
Link do zbiórki >>>http://www.zrzutka.pl/z/radomianiedlasluzb
Będziemy wdzięczni za udostępnianie naszej akcji w mediach społecznościowych.

Działamy pod hasztagiem #RadomianieDlaSluzb.
Dziękujemy za każdą wpłatę!
Prosimy o zgłaszanie się wszystkich restauratorów i firmy cateringowe, które chcą wziąć udział w akcji. Wystarczy napisać do nas na maila: radomianiedlasluzb@gmail.com.
Dziękujemy i pozdrawiamy,
Nasza firma finansowo wsparła tę wspaniałą akcję!
zapraszamy wszystkie lokalne firmy do pomocy!

Confirme sp. z o.o - jednym ze sponsorów Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2020

Polskie nagrody Filmowe Orły 2020 zostały przyznane w sumie w 20 kategoriach.
Gala wręczenia nagród odbyła się w Teatrze polskim w Warszawie.
Bezapelacyjnym zwycięzcą 22 ceremonii rozdania Orłów zostało "Boże Ciało" Jana Komasy, które wcześniej było nominowane do do Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy.
Przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w tym znamienitym wydarzeniu.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!
Radomiak Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam Może ktoś powie ile można zarobić na magazynie jako operator suwnicy z uprawnieniami, ile zmianowy system pracy i jaka atmosfera panuje

@Radomiak

Dzień dobry. Jeżeli jest pan zainteresowany pracą w naszej firmie uprzejmie proszę o kontakt z działem kadr, gdzie szczegółowo zostaną Panu przedstawione warunki zatrudnienia tel. (048) 389 99 31

Aktualność
W ostatnią sobotę odbyła się czwarta edycja Wielkiego Charytatywnego Balu Infrastruktury i Budownictwa. W tym roku gościliśmy w klasycznych wnętrzach Sheraton Grand Warsaw.
Podczas balu prowadzona była licytacja dzieł sztuki, z której dochód zasilił Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.Poprzez wygraną licytację nasza firma przyczyniła się do ustanowienia rekordu aukcji -147 tysięcy złotych!!!
Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jak się pracuje z ludźmi z Confirme sp. z.o.o?

@Pytanie

Dobrze

Tak2Nie9
Kamila

Spółka rozwija kontakty międzynarodowe próbuje pozyskać nowych partnerów realizujących inwestycje wykorzystując prefabrykację w związku z tym potrzebne od zaraz osoby biegle mówiące po niemiecku Atmosfera wzajemnego zrozumienia i współpracy jest OK!

Tak2Nie9

Aktualność
W sobotę już po raz 26 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXIX edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Podczas części oficjalnej gali wręczono Nominacje i Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a laureaci z poprzednich lat, którzy utrzymali pozycję na rynku, otrzymali Diamenty do swoich Statuetek.

Przedstawiciele naszej firmy brali udział w tym prestiżowym wydarzeniu.
Tom

Spółka duża jest produkcja dystrybucja ostatnio mocno rozwijana jest spedycja zwiększają tabor spory export prefabrykacji

Tak3Nie8
Emil
Nazwa działu: Produkcja

Info dla kierowcow: praca w szalonych godzinach, musisz byc dyspozycyjny przez cala dobe, glownie w nocy np od drugiej, robota niepoukladana. Placa z kilometra a stoisz na zaladunkach po 3-6 godzin. System wyplat totalnie pokrecony. Zarobki ok 3 do 4 tys. Oczywiscie najwiecej tych najnizszych. Bardzo duza rotacja pracownikow. Wiekszosc po paru tygodniach ucieka. Ja wytrzymalem miesiac.

Tak86Nie15

Szofer
@Emil

Ja jeżdżę i nie narzeka, godziny wyjazdów są różne ale każdy jest poinformowany wcześnie o której leci a co do kasy to ja nie wziąłem poniżej 3900 w zimę i wyszystko na papierze nie jak u innych pod stołem słyszałem od innych kierowców ze w sezonie jak chce ci się jeździec to i 5 śmiało i co najważniejsze często w domu wiec zależy co komu pasuje

Tak46Nie131
Karol
@Szofer

Jakie częste powroty??? Jak ci się uda z raz w tygodniu na 22 do domu wrócić to wszystko. A o 5-ej rano już na bazie masz być.

Tak11Nie3

@Karol

Czas pracy kierowców jest uregulowany przez przepisy prawa unijnego.Zagadnienia te szczegółowo normuje Dział VI Kodeksu pracy – określa on m.in. maksymalny dobowy wymiar czasu pracy, minimalne okresy odpoczynku czy też zasady pracy w godzinach nocnych. Zawodem, którego czas pracy normują szczególne przepisy prawa, jest zawód kierowcy. Określa go ustawa z dnia 16 kwietnia 2004 r. o czasie pracy kierowców (Dz. U. 2004 nr 92, poz. 879). Obowiązuje ona od dnia wejścia Polski do Unii Europejskiej – 1 maja 2004 roku. W Confirme sp. z o.o czas pracy jest w pełni przestrzegany. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości uprzejmie proszę o kontynuowanie wątku za pomocą poczty elektronicznej opinie@confirme.com.pl, gdzie będziemy mogli szczegółowo ustosunkować się poruszanego tematu.

Tak2Nie11
Komentator
@Karol

Trudno być kierowcą dużo zarabiać i być nonstop w domciu

Tak2Nie10
Kris
Nazwa działu: Produkcja

Praca całkiem ok, w porządku ludzie, może łatwo nie jest bo trzeba mieć trochę siły ale zarobki jak na rynek radomski mega porządku. Polecam innym.

Tak40Nie122
Dorota
@Kris

To super, że podoba Ci się praca w Confirme sp. z.o.o i polecasz. A jakie są według Ciebie największe zalety tego miejsca? Interesuje mnie też, czy można liczyć na premię i jakieś benefity.

Tak4Nie1
Magazynier
@Dorota

Omijajcie tą firmę z daleka piszę to jako były pracownik magazynu. Na prawdę radzę tam nie pracowac

Tak104Nie40
Karol
@Dorota

Nie ma premii ani żadnych dodatków. Chyba, że w biurach coś mają.

Tak10Nie2

Aktualność
Grudniowe spotkanie wigilijne to czas sprzyjający zadumie, refleksji a także czas podsumowań i świętowania sukcesów.
To wyjątkowy okres, w którym przełamanie się opłatkiem oraz złożenie wzajemnych życzeń czynią ten czas jeszcze bardziej wyjątkowym.
W ostatnim okresie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniach świątecznych organizowanych przez:
BUSINESS CENTRE CLUB siedziba główna w Warszawie
BUSINESS CENTRE CLUB spotkanie Loży Radomskiej
Cerrad Enea Czarni Radom
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu
Caritas Ziemi Radomskiej

Aktualność
W dniu 04.12.2019 w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne członków Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, w którym brali udział przedstawiciele naszej firmy.

Uroczyste spotkanie na deskach Teatru Królewskiego uświetnił koncert pieśni spirituals w wykonaniu chóru Singineers i tradycyjnych kolęd w wykonaniu góralskiej Kapeli Ciupaga.

Aktualność

Spółka Confirme znalazła się w gronie laureatów  II edycji rankingu miesięcznika Forbe's - Forum Firm Rodzinnych 2019.
Ranking został opublikowany 29 sierpnia wraz z nowym numerem Forbe's i na stronie forbes.pl:

14.11.2019 Odbyła się uroczysta gala, podczas której przedstawiciele naszej firmy odebrali pamiątkowy dyplom.

Aktualność
Spółka Confirme podejmuje szereg działań społecznych na  rynku lokalnym i krajowym – oto podziękowanie od jednej z obdarowanych organizacji.
nowy

co konkretnie robicie na tych maszynach ile osob w firmie pracuje jak zarobki proszę o odpowiedz dziękuję bardzo

Technolog
@nowy

Produkujemy prefabrykaty budowlane według przygotowanych i obliczonych projektów pod konkretne inwestycje wykrzystujace konstrukcje żelbetonowe .Nasi partnerzy to firmy budowlane duże korporacje : Budimex Unibep Erbud Warbud jak i mniejsze rodzinne przedsiębiorstwa z całego kraju

Tak8Nie38
Mobil

Podobno rozwijają spedycję na własne potrzeby pytanie jak wyglada praca ,jakie oferują warunki .Mowia ze większości woza coddziennie wyprodukowany towar do odbiorcy po kraju.Podobno nieźle płacą,no i weekendy w domu?

Tak26Nie78

Aktualność

W czwartek, 17 października, odbyła się oficjalna inauguracja roku akademickiego 2019/2020
 na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.
W tym roku na UTH naukę rozpocznie ponad 2000 studentów.
W związku z jubileuszem Uczelni podczas inauguracji wręczone zostały także specjalnie na tę okazję przygotowane madale 70-lecia Uczelni. Otrzymały je osoby, które przyczyniają się do rozwoju Uczelni i umacnają jej pozycję na akademickiej mapie kraju i Europy, w tym współwłaściciel Confirme Andrzej Kwiecień.
Tak9Nie

Aktualność

W Jasionce koło Rzeszowa zakończyła się 4. edycja Kongresu 590. W takcie dwudniowych obrad z uczestnikami spotkali się m.in. prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki. Rozdane zostały też Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP. W imprezie uczestniczyło 6 tys. osób.
Kongres 590 to forum wymiany idei i doświadczeń polskich specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji.
Przedstawiciele naszej firmy brali udział w tym wydarzeniu.

Źródło:
Tak5Nie
Operator

Właśnie przyjechały nowe maszyny gwałtownie zwiększana jest produkcja prefabrykatów potrzebni od zaraz operatorzy na Grobickiego dobrze placa

Tak27Nie82
Pracująca

Pracuje nieprzerwalnie juz kilka lat. Jak ktoś odnajduje się w tak dynamicznej pracy, ma odpowiednie cechy charakteru, lubi wyzwania, to umożliwiają rozwój i przedstawiają ścieżkę awansu.

Tak31Nie82
Pracujący

Nie polecam tej firmy, ciągła rotacja pracowników, nieustanne przypominanie się i oczekiwanie na zapłatę za nadgodziny, płaca najniższa z możliwych, najlepiej emeryt, rencista lub osoba z grupą, aby pracownik jak najmniej kosztował, aby starać się o dofinansowanie z Pefronu

Tak83Nie40
Kasia

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska są wakaty?

Tak5Nie

Aktualność

W piątek (11 października) podczas pierwszego dnia Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019, w hali MOSiR Radom, miała miejsce prezentacja drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom! Drużyna Wojskowych oficjalnie zaprezentowała się własnym kibicom!

Nasza Firma podpisała z klubem WKS Czarni Radom S.A. nową umowę sponsorską na sezon 2019/2020. W nadchodzących rozgrywkach PlusLigi logo Confirme zagości na strojach meczowych radomskiej drużyny.

W prezentacji drużyny i meczu inauguracyjnym wzięli udział przedstawiciele naszej firmy.

Całej drużynie życzymy wielu sukcesów w sezonie 2019/2020!!!

Aktualność

10 października w Warszawie  odbyło się IVFORUM BUDOWNICTWO W POLSCE organizowane przez PMR Market Experts, w którym udział wzięli przedstawiciele naszej firmy.
W kongresie uczestniczyło  ponad 150 Prezesów firm wykonawczych, inwestorów i producentów materiałów budowlanych, którzy w poszczególnych blokach tematycznych paneli dyskusyjnych omawiali wiodące kierunki dla budownictwa w Polsce na 2020r.

·       Perspektywy współpracy i najważniejsze wyzwania 2020, z Prezesami:
 Budimex, Erbud, Porr, Mirbud, Polimex, Mostostal, PZPB

·      Kiedy zatrzyma się wzrost cen? Temat logistyki, sprzedaży i marż - z Prezesami:
Seleny, Pekabex, Aluprof

·      O strategiach inwestycyjnych, planach sprzedażowych oraz nowych trendach w mieszkaniówce, porozmawiamy z Prezesami: Unibep, Robyg, Vantage Development, Atal
·      Zmiany w infrastrukturze? O tym powiedzą Prezesi: Trakcja PRKiI, Strabag, Mostostal-Warszawa, Eurovia, Doraco

Gościem honorowym Kongresu był profesor Witold Orłowski – znany i ceniony nauczyciel akademicki i publicysta.

Aktualność
W dniu 8 października odbyło się zorganizowane przez  Polski Związek Pracodawców Budownictwa  spotkanie sektora finansowego i branży budowlanej, którego celem była wzajemna wymiana spostrzeżeń i doświadczeń związanych z funkcjonowaniem rynku budowlanego, w którym udział wzięli przedstawiciele naszej firmy.
 Ze strony instytucji finansowych prelegentami byli główni ekonomiści, dyrektorzy i specjaliści z departamentów korporacyjnych, oceny ryzyka i analiz ekonomicznych z: PKO BP, Pekao SA, Santander, ING Bank Śląski, mBank, BNP Paribas, Banku Gospodarstwa Krajowego, Narodowego Banku Polskiego, KUKE, Euler Hermes, InterRisk i Ergo Hestii. Na spotkaniu obecni byli również Prezes Związku Banków Polskich p. Krzysztof Pietraszkiewicz, wiceprezes Polskiej Izby Ubezpieczeń p. Andrzej Maciążek, wiceprezes Giełdy Papierów Wartościowych .
Tak3Nie
Pracujacy

Jezeli zespół dobrze dobrany to atmosfera OK Narazie jest dobrze

Tak31Nie77
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Confirme sp. z.o.o?

Tak5Nie1

Aktualność
Rekordowa liczba ponad 260 uczestników wzięła udział w dziesiątej edycji Międzynarodowego Kongresu Faktoringu. Gościem specjalnym wydarzenia był były premier Jan Krzysztof Bielecki. Jako ekspert merytoryczny wystąpił Patrick de Villepin, szef FCI, światowej organizacji faktoringowej. Podczas kongresu świętowano 25-lecie tego rynku w Polsce, a także dyskutowano o czekających go zmianach prawnych, potrzebach klientów oraz wyzwaniach technologicznych

Przedstawicielka Confirme brała udział w Panelu dyskusyjnym: Oczekiwania i potrzeby przedsiębiorców - czy faktorzy trafnie je rozpoznają? Omawiane były problemy oraz przyszłość w konotatkach z przedstawicielami firm faktoringowych, a klientami.

Tomek

Jak się normalnie pracuje to doceniają i edukują motywują i szybko wyznaczają ścieżkę awansu

Tak28Nie82

Zostaw opinię o Confirme sp. z.o.o - Mazowieckie