Confirme sp. z.o.o

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Confirme sp. z.o.o

Aktualność
Nasza firma aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej radomskiej społeczności.

W dniu 22.04.2022 przedstawiciele naszej firmy  na zaproszenie dyrektor ZDZ w Radomiu uczestniczyli w uroczystym ślubowaniu klas I mundurowych.

W tym samym dniu lokalny portal Echo Dnia świętował jubileusz 50-lecia istnienia w Radomiu - również składaliśmy gratulacje.

Obydwu instytucjom, z którymi ściśle współpracujemy życzymy dalszych sukcesów!

Aktualność
Nasza firma aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej radomskiej społeczności.

Obydwu instytucjom, z którymi ściśle współpracujemy życzymy dalszych sukcesów!

Akcja nakrętki

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych postanowili kontynuować w tym roku akcję ekologiczną i dalej dbać o środowisko naturalne. W związku z tym zbieranie nakrętek przyjęło systemowy sposób. Stało się to możliwe dzięki radomskiej firmie „Confirme”, która ufundowała metalowe serce na nakrętki. Uroczyste przekazanie kluczy do serca odbyło się w siedzibie placówki 12 kwietnia 2022 roku. Firmę reprezentowała pani prezes Jolanta Wujek, która spotkała się z uczniami i pogratulowała inicjatywy. Klucze do już zapełnionego serca przekazała przedstawicielom stowarzyszenia „Do celu”. Uczniowie natomiast wręczyli własnoręcznie przygotowany stroik świąteczny i podziękowali za dar. Środki z zebranych surowców wtórnych będą przeznaczane na działalność stowarzyszenia. Akcja odbyła się pod hasłem „Społeczność szkolna ZSSiPO i pracownicy „Confirme” z otwartym sercem dla innych serc”, a jej inicjatorkami były nauczycielki świetlicy placówki.

Aktualność
Bądźmy razem w te Święta!

Aktualność
Aktywnie wspieramy naszych walecznych Sąsiadów

Razem dla Ukrainy

Tragiczna sytuacja, w której od 24 lutego znajduje się Ukraina nikogo nie może pozostawić obojętnym. Nasza firma także aktywnie włączyła się w działania pomocowe na rzecz obywateli Ukrainy. Jeszcze w marcu udało nam się sprowadzić do Polski i znaleźć bezpieczne schronienia dla ponad 20 kobiet z dziećmi - to rodziny naszych pracowników z Ukrainy. Kompleksowo pomogliśmy im w zakwaterowaniu (udostępniliśmy na ten cel między innymi dostępne w Confirme zasoby mieszkaniowe),  pomogliśmy znaleźć szkołę i opiekę dla dzieci i zdobyć PESELE. Wspieramy ich  we wszystkich sprawach urzędowych i materialnych. Dla wszystkich dorosłych znaleźliśmy też pracę na terenie miasta i w Confirme. Działamy dalej!

Confirme sp. z.o.o prowadzi rekrutację na stanowisko Kierowca Kat. C+E w Radom. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Wdzięczna.
Klient

Wielkie podziękowania dla Wszystkich pracowników firmy. Wyrazy wdzięczności dla Właścicieli, dzięki którym możliwa będzie pomoc potrzebującym dzieciom. Macie wielkie serca otwarte na potrzeby innych. Wasza pomoc umożliwi zbiórkę funduszy, ułatwiając funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym. Dziękujemy.

Czy w Confirme sp. z.o.o obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Księgowa umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 20 września na GoWork.pl.

Stefan
@Pytanie

Robota jak robota, w każdą pracę trzeba się zaangażować. Nie ma się co dziwić, że za siedzenie i picie herbatki nikt nie zapłaci. Jak wszędzie - raz jest lepiej, raz gorzej ale gdy ktoś chce, może się wiele nauczyć.

@Pytanie

Szanowna Pani Warunki pracy są ustalane indywidualnie adekwatnie do zajmowanego stanowiska. Oczywiście możemy zaproponować nienormowany czas pracy. W ostatnim pandemicznym czasie również wprowadziliśmy możliwość pracy zdalnej i ta forma aktywności zawodowej sprawdza się w specyfice naszej pracy. Zachęcamy do złożenia CV.

Kandydat

Człowiek może poczuć się zdezorientowany, ponieważ jest zwodzony, dostaje informacje, które świadczyłyby o tym, że zostanie zatrudniony, a tu nagle kubeł zimnej wody, bez słowa wyjaśnienia. Trudno ogarnąć o co chodzi. Jeśli chodzi o pracę to jest do ogarnięcia, jak chce się pracować, ale nie w kilkanaście dni. Ja chciałam... Często są poszukiwani nowi pracownicy, więc trudno zgadnąć o co chodzi pracodawcy. A bez merytorycznej konwersacji ciężko.

@Kandydat

Szanowna Pani Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami opinią, choć nie do końca jest ona obiektywna. Chciałabym wyjaśnić Pani powód nieprzedłużenia umowy indywidualnie i w tym celu zapraszam do kontaktu drogą mailową na adres opinie@confirme.com.pl dział HR

Serdecznie zapraszamy do lektury ostatniego miesięcznika ForbesWomen II/III

Znajduje się w nim wiele ciekawych artykułów, a szczególnie polecamy tytuł „Podwyżkę dam Ci na Zoomie". Poruszane są tam niezmiernie ciekawe kwestie „nowego” sposobu komunikacji w związku z ograniczeniami pandemicznymi, za pomocą dostępnych narzędzi i komunikatorów internetowych. Czy wróci stare? Czy szybko usiądziemy do negocjacji, popijając kawę?

Artykuł próbuje odpowiedzieć na te pytania, a głos w dyskusji zabrała również Prezes naszej firmy Jolanta Wujek.

Aktualność
Po raz kolejny ukazał się album DIAMENTY FORBESA 2022.

Tegoroczna edycja ma szczególny wymiar, gdyż jest obrazem polskiej przedsiębiorczości w dobie pandemii.

Z kryzysu, z którym świat zmaga się od 2 lat, polskie firmy w ogromnej większości wyszły dotychczas zwycięsko.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach

Prezes Zarządu

Jolanta Wujek

Aktualność
W związku z rozwojem naszej firmy i tym samym zwiększeniem wolumenu sprzedaży poszukujemy osób zainteresowanych pracą w naszej firmie.

Aktualnie posiadamy wakaty na stanowiska:

• Zastępca głównego księgowego

• Księgowy

• Manager - handlowiec

• Operator w zakładzie prefabrykacji stali

• Pracownik ze znajomością rysunku technicznego - praca umysłowa

Wszystkim kandydatom gwarantujemy przeszkolenie i pracę w bardzo dobrej atmosferze.

Nasze ogłoszenia są dostępne również w innych popularnych serwisach.

Aktualność
W dniu 14.12.2021 w siedzibie BCC w Warszawie odbyło się spotkanie kolędowe członków Loży Warszawskiej.

Przy choince, świątecznych ciastach wspólnie śpiewaliśmy piękne polskie kolędy i pastorałki oraz złożyliśmy sobie życzenia bożonarodzeniowe. Z oczywistych względów nie było tradycyjnego przełamania opłatkiem

Poniżej pamiątkowe zdjęcie naszych przedstawicieli: Prezes Jolanty Wujek i Dyrektor Ewy Wachnickiej z Wicekanclerz Loży Warszawskiej, Wiceprezes Zarządu BCC Katarzyny Lorenc

Aktualność
W dniu 08.12.2021 w siedzibie BCC w Warszawie, którego Confirme jest czynnym członkiem odbyło się spotkanie z p. Paweł Borysem prezesem Polskiego Funduszu Rozwoju, w którym uczestniczyli przedstawiciele naszej firmy.

Tematem spotkania były:

• Umorzenia Tarczy Finansowej 2.0 dla MŚP

• Wdrożenie Pracowniczych Planów Kapitałowych w firmie – wezwanie do zawarcia umowy o zarządzenie PPK

• Dostępne programy pomocowe dla firm

• Plany PFR związane z finansowaniem przedsiębiorstw

• Możliwość udziału przedsiębiorców w projektach realizowanych przez PFR na rzecz kraju i społeczności lokalnych

Aktualność
Uniwersytet Techonologiczno-Humanistyczny w życiu którego właściciele naszej firmy aktywnie uczestniczą upamiętnia w dniu dzisiejszym 40-lecie wybuchu strajku WSI Radom.

Dla wielu osób w Polsce wprowadzenie stanu wojennego kojarzy się z dwoma wydarzeniami, które miały miejsce w Radomiu. 3 grudnia 1981 roku odbyło się w Radomiu spotkanie prezydium Krajowej Komisji „Solidarności” z szefami regionu związku. Wyniesione z tego spotkania nagrania posłużyły komunistycznej władzy do propagandowego uzasadnienie wyprowadzenia czołgów na ulice. Stan wojenny przerwał też strajk okupacyjny w Wyższej Szkole Inżynierskiej, który wybuchł po wprowadzeniu zmian w ordynacji wyboru rektora uczelni.

Aktualność
Właściciele naszej spółki aktywnie uczestniczą w życiu lokalnej społeczności i wspierają ważne wydarzenia związane z naszym miastem.

Radomska katedra obchodzi  jubileusz 100-lecia parafii.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc finansowo w organizacji tych szlachetnych obchodów.

Otrzymaliśmy również podziękowania za pomoc ze Szkoły nr 33 w Radomiu im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, która to obchodzi jubileusz 60 - lecia istnienia placówki.

Ona84
Kandydat

A czy poszukują pracowników Radom?

Dział kadr
@Ona84

Szanowna Pani obecnie poszukiwane są osoby do pracy w zakładzie prefabrykacji stali. Pracownik na tym stanowisku będzie przeszkolony do obsługi maszyn sterowanych numerycznie. Zachęcamy do składania aplikacji na adres e-mail: praca@confirme.com.pl w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Nadmienię tylko, że wszystkie ogłoszenia o pracę pojawiają się na naszej stronie internetowej: http://confirme.com.pl/oferty-pracy , jak również na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Confirme sp. z.o.o - Mazowieckie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Confirme sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Confirme sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confirme sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Confirme sp. z.o.o?

Liczba opinii klientów firmy Confirme sp. z.o.o, to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confirme sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Confirme sp. z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confirme sp. z.o.o