Confirme sp. z.o.o

4.1 Dodaj merytoryczną opinię
Oferty pracy

Pracownik produkcji

Zatrudnimy osoby do pracy w zakładzie prefabrykacji stali. Zapewniamy szkolenia przyuczające do wykonywanego zawodu na maszynach typu CNC.
Wymagamy podstawowej znajomości rysunku technicznego oraz obsługi komputera.
Oczekujemy zaangażowania do poznawania nowoczesnych technologii.
Oferujemy możliwości rozwoju zawodowego w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

Prześlij CV na adres: praca@confirme.com.pl

Do CV prosimy dołączyć dopisek:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kierowca samochodu ciężarowego C+E

Radom / Kierowca C+E

Obowiązki

- Kierowanie pojazdu ciężarowego C+E
- Załadunek i wyładunek przewożonego towaru
- Realizacja dostaw towaru do klienta

Wymagania

-Prawa jazdy kategorii C+E., Karta Kierowcy
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-Dyspozycyjność do podjęcia pracy

Oferujemy

-Trasy w ruchu krajowym i zagranicznym
-Częste powroty do bazy
-Przyjazny zespół współpracowników,
-Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-Niezbędne narzędzia pracy,
-Możliwość wdrażania własnych pomysłów

www.confirme.com.pl