Opinie o PRA Group Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRA Group Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRA Group Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRA Group Polska Sp. z o.o. w Warszawa

antywindykator

moi drodzy, dziwi was cokolwiek w tym cyrku autorstwa tej pseudofiremki? pra group to dawny dt partners. nawa nowa, (usunięte przez administratora)ci sami :) ps. ponoć prokuratura zbiera kwity co do nielegalnego zdobywania danych osobowych osób trzecich, nie pozwiązanych z osobami z ich "tabelek z excela". tak słyszałem.

b52

Do administratora tej strony Pan o nicku Matu Matu udostępnił cztery pierwsze litery mojego nazwiska i imię.Wobec zaistniałego złamania prawa o danych osobowych żądam usunięcia tego wpisu i powiadomienia policji i prokuratury.Ten Pan jest pracownikiem firmy Pra Grup Polska Warszawa .ul.Prosta 68

Januszek

Pani Weronika Z......... I Pan Łukasz Z pragrup powinni przejść szkolenie bo jako konsultanci są słabi i na dodatek nie wiedza co im grozi za próbę wyłudzenia danych osobowych i straszenie że będą dzwonić ciekawe jacy będą mądrzy jak sprawa zostanie zgłoszona do organów ścigania wraz z nagraniami rozmów????

Januszek

Widzę ze kogoś w tej tzw.kacelari prawnej dotknęły wpisy wstyd wstyd jak cię troszkę honoru i szacunku do siebie szukajcie innego zajęcia pozdrawiam wszystkich myślących

Miły Pan

Po kilu telefonach i probie dowiedzenia sie o co chodzi z sme-sami wszyscy rzucali słuchawkami i próbowali kilkukrotnie wyłudzić dane osobowe (usunięte przez administratora) I jakiś jeden gość co trzymał cos w buzi bo nie szło to zrozumieć co mówi A raczej belkocze Jedno wiem bardzo im nie na rękę Kiedy ktos nagrywa rozmowę muszą mieć dużo nA sumieniu

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
b52

Nie bać się od nich odbierać telefonów,ale nie podawać żadnych danych osobowych pod żadnym pozorem.Jest tam taki kolo Mikołaj który będzie na was krzyczał zmieszać go z błotem inna dziunia podje dane osobowe jak dzwoni kiedy ktoś jej nie poda,pomijając już to że kłamią na maxa i ostatnia rada nagrywac wszystkie rozmowy z nimi.

Bożena

Hehe

A nadgorliwy trenerek dalej łazi po open space jakby go D szczypała?

Hopa
@Hehe

Ja tam go lubię . On na szkoleniu przypominał mi łowcę z sekty ;) Przedstawia alternatywna rzeczywistość warunków pracy w firmie

Nikos

Dramat , zabawa w słoneczka i chmurki brawo Panowie szkoleniowcy heuheu , gorzej niż w przedszkolu...

Pracoholic

Wyzysk! ...nie polecam. Nie szanują pracowników.

Zniesmaczona

Ciągłe telefony z zapytaniem o osoby, ktorych nie znam. Sama dlugow nie posiadam. Kiedy pytam czy Pani ma zgode na przetwarzanie moich danych, Pani zdziwiona pyta co to dane osobowe... Juz parokrotnie informowalam szanownych pracownikow, ze sobie nie zycze takich telefonow. Nagrywam rozmowy i zglaszam wkrotce do prokuratury. Żenada.

uparta
@Zniesmaczona

Zgłosiłam do prokuratury, założyłam sprawę o nekanie. Sad przyznał mi rację. Trzeba mieć twarde dowody. Wydzwaniali systematycznie. Teraz mam spokój.

Mikołaj
@uparta

My lubimy dzwonić i nie spoczniemy na laurach ! To nie w naszym stylu !

Bartek
@Mikołaj

Do czasu, aż Cię ktoś nerwowy Mikołaj nie upoluje pod firmą jak będziesz wychodził z tego zmęczony telefonami :)

On

Bezczelnie pozbieranie z ulicy pracownicy . Kulturalny i ceniony człowiek by się nie zatrudnił w takim cyrku

neon
@On

To nie jest cyrk to jest Porno grupa,taki Gang bangdno i 100m mułu

c20

Po prostu wydaje im się że są myśliwymi w ludzie do których dzwonią to zwierzyna.wyłudzanie danych osobowych to ich specjalność,nie podawać !!! pod żadnym pozorem na koniec oni są NIKIM i NICZYM zwykłe pasożyty

b52

Dzwonili dziś jakiś Pan Z kłamał że nie ma zakazu dzwonienia na mój nr telefonu,to są zwykli (usunięte przez administratora) i na ciągacze jak się ktoś da wmanewrować w te ich manipulacje słowne to płaci na potęgę

Omlet

Dostałem pismo. Z Dziwnym podpisem jakby był wklejony w paint. Lekko rozmazanym. Nie wiem o co chodzi. Co tu robić. Też dostawaliscie takie pisma z Tym dziwnym podpisem?

Karol

Witam. Dostalem ofertę pracy w PRA. Ogólnie jak się pracuje , atmosfera i czy premia realna do wyrobienia?

Assa

Część mam pytanie jak wygląda praca w dziale prawnym tej firmy - stanowisko prawnik. Czy warto iść na rozmowę rekrutacyjna? Z góry dzięki za info.

UWAGA Nie traćcie czasu na rozmowę rekrutacyjną - obiecują dobre premie i miłą atmosferę, a po przyjściu do pracy okazuje się że atmosfera to (usunięte przez administratora) a starzy pracownicy, którzy nieustannie szukają nowej pracy śmieją się, że kolejna osoba kupiła te bajki co wciskają na początku przygody z PRA GROUP, a wypłata z niskimi premiami nie starcza na życie w Warszawie! - więcej zarabia się na kasie w sklepie czy w innych najmniej płatnych zawodach. Zdecydowanie najgorsze miejsce w jakim miałem wątpliwą przyjemność pracować. Premie - robią wszystko, żeby wypłacić jak najmniej, dział który zajmuje się ucinaniem premii oraz kierownicy czepiają się o wszystko i często trzeba wyjaśniać ze niesłusznie premia została pomniejszona, a jak przychylą się do wniosku to robią wielką łaskę, że jednak wypłacą - żałosne, bo trzeba się prosić o swoje pieniądze. Lista za co mogą nie wypłacić premii lub ją pomniejszyć jest bardzo długa i z miesiąca na miesiąc jest coraz większa, a wiele punktów jest niejasnych, tak żeby mogli interpretować to tak jak im wygodnie jest czyli na niekorzyść pracownika. Mobbing - rozliczają Cie z każdej przepracowanej minuty i ciągle robią nowe raporty, żeby jeszcze bardziej kontrolować czas pracy pracownika, więc często się trzeba tłumaczyć ze wszystkiego i do tego wszystkiego kadra kierownicza jest bardzo niekompetentna, a szczególnie kierowniczka, która ciągle robi błędy w wiadomościach e-mail, które pisze jak dziecko - byłem w szoku, że ktoś tak niedouczony może być kierownikiem no i temat pracownika odsłuchującego rozmowy - zaczepia pracowników i opowiada jakieś zmyślone historie o swoim życiu. Zamiast pomagać i służyć radą robią wszystko, żeby kontrolować czas pracy i poganiać wszystkich - żałosny model zarządzania oparty na braku szacunku do drugiej osoby co sprawia że atmosfera jest skrajnie nieprzyjemna delikatnie mówiąc, a na widok ich ciągłego podlizywania się dyrektorce chce się wymiotować - brak im godności. Pracownicy Call Center nie mają decyzyjności i muszą prosić inne działy o akceptacje czegokolwiek, ogólnie w firmie panuje przeświadczenie że CC to najgorszy dział z najmniej kompetentnymi ludźmi, więc praca w takim dziale nie jest zbyt przyjemna... Reasumując jest tam okropnie, kierownicy bardzo roszczeniowi i brak im kultury, pieniądze tak marne, że raczej nie starczą na utrzymanie się w Warszawie, chyba że bardzo oszczędne. Nikomu nie życzę takiej "przygody". Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!

Prawnik

Każdą próbe wyłudzenia przez tą firme zgłaszać do prokuratury!!! Jak bedą codziennie wzywani na przesluchania to sie im odechce nękać ludzi o przedawnione długi!!!

Ordynator

Nękają ludzi o przedawnione długi!!! Zgłaszać od razu do prokuratury!!! Natretni do granic możliwości!!!! Jedyny sposób to zgładzanie nękania do prokuratury!!!! Jak przyślą swoich przedstawicieli tetenowych to nagrywać rozmowe kamera jako dowód do prokuratury!!!! Po zgłoszeniu do prokuratury uciszą się natychmiastowo !!!!

Seba

(usunięte przez administratora) Wydzwaniają wysyłają SMS a jak się z nimi kontaktuje nie umieją wyjaśnić o jaki dług chodzi. Wmawiają że od takiej firmy a nigdy nie miałem kredytu w takiej firmie. Mało tego nigdy nie miałem żadnego kredytu i żadnych rat i zadłużeń. Najlepsze ze nie Wmawiają że dług z banku bo łatwo idzie sprawdzić tylko jakieś dziwne firmy. Jak sie podczas rozmowy pokaże i udowodni że się zna ich praktyki opuszczają na jakiś czas. Po prostu żadna windykacja tylko jedno wielkie (usunięte przez administratora) Dziady, łajzy i niedouczone barany. Ciekawe dlaczego nie wyślą windykatorów terenowych. Bo ich nie mają tylko szczekaja przez telefony. Ogólnie jak dzwonią to polecam odebrać powiedzieć grzecznie proszę skierować sprawę do sądu i sp...... ać darmozjady. I się nie bać że nagrywają. Obserwuje ich działania od kilku lat i beznadzieja. Nic nikomu nie zrobili i nie zrobią

Zostaw merytoryczną opinię o PRA Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PRA Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRA Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRA Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRA Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRA Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRA Group Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Prosta 68
    00-838 Warszawa

PRA Group Polska Sp. z o.o.