Opinie o PRA Group Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRA Group Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRA Group Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRA Group Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Firma (usunięte przez administratora). Nie dość że trzeba pracować po godzinach za marne grosze, to jeszcze rżnąć (usunięte przez administratora) przed osobami do których się dzwoni.

Izabela
@Adam

Jak często są nadgodziny? Co do pieniędzy, to fajnie byłoby poznać konkretną stawkę, każdy ma swoje oczekiwania. I te nadgodziny są płatne czy oddawane jako wolne?

Mia

Nic nie jestem im winna a dzwonią po kilka razy dziennie i jeszcze bezczelnie się wymarzają . Zgłosiłam nękanie w prokuraturze i na policji i zobaczymy czy nadal będą tacy mądrzy .

Rufuesk

Banda (usunięte przez administratora) nie znających prawa powtarzają tylko ze nagrywają w celach dowodowych. Jak się im mówi ze chce się komornicze rozwiązanie zaczynaja straszyć. ŻENADA GIRMA I LUDKI TAM PRACUJĄCE.

Racjonalista

Dlaczego nie warto pracować w Pra Group na call canter fakty: 1. za zrobiony odzysk dostaje się nagrodę w kolejnym miesiącu w postaci wyższego targetu...pomimo naprawdę tego, że windykatorzy sie starają dają z siebie maxa, cele są zbyt wysokie niedostosowane do realiów budżetu firmy, jest to oczywiście związane z polityką PRA i cięciu kosztów na pensji pracownika. Firma woli, żeby dłużnik sam wpłacał sobie jak chce, najlepiej przez Pay You, niż miała by zapłacic motywującą dobrą premię windykatorowi, który jest w stanie zwindykować wiecej pieniędzy 2.windykator mający dłuższy staż pracy, dający zysk dla firmy, realizujący target powyżej współczynnika 1.4, zarabia mniej kosztem, pracownika słabszego np. osoba nie ralizująca targetu bądź pracująca krócej ma lepszy współczynnik niż ta która się stara...i zaczynała tak samo jak nowa, dlatego niektórym opłaca sie pracować za 3 tys. nic nie robiąc, trudno w to uwierzyć ale tak funkcjonuje te corpo 3.ograniczenie działań pracownika do minimum, o wszystkie rzeczy trzeba prosić kierownika (tel. do dł. w sytuacji wyjątkowego porozumienia, sytuacja sporna) walka o sprawy, problemy systemowe odbijają się na premi pracownika, windykacja masowa 4.pomimo, że firma ma kapitał i pieniądze bardzo słabo wolno kupuje nowe portfele, w dialerze są sprawy jeszcze przedawnione, bardzo stare z których nie da sie nic wycisnąć, które kończą się z reguły awanturami albo reklamacjami co demotywuje pracowników 5. pracownik nowy przez pół roku ma szanse wyrobić target i zarobić godziwe pieniądze bo ma niższe cele i z reguły do tego czasu zostaje, po okresie ochronnym zwalnia sie bo nie jest w stanie dorównać tym co mają więcej ugód 6 wyscig szczurów to norma, firmie zależy żeby skłócic między sobą pracowników i kierowników, chociaż atmosfera miedzy ludzmi w cc jest na plus 7 trzeba bardzo uważać, na wyrobienie premi jakosciowej, jeden błąd i zespół jakości potrafi pozamiatać składową pensji 8 podwyżki inflacyjne jak co roku na otarcie łez 9 premia uznaniowa, więc w każdej chwili firma nie musi wypłacic premi 10. pensja zasadnicza niska jak na realia branży 11. ardzo mało możliwosci rozwoju Za nim, ktoś złoży CV niech sie zastanowi dwa razy

Ateistka
@Racjonalista

W 100 procentach prawda. W całej firmie zarobki są tragicznie. Takie pieniądza zarabiało się w Warszawie w 2010 roku. Zastanawia mnie fakt z czym do ludzi oni poszli na Jobicoin? Z takimi płacami pracodawca powinien siedzieć cicho, nie wychylać się i modlić żeby konkretne sumy pensji pracowników nie wypłynęły na jaw. Prezes chwali się wynikami i odzyskami firmy ,a nie odbija się to na pensjach pracowników . Wstyd-ma nadzieje, że chodząc po office prezes właśnie to czuje. Wstyd, że jego pracownicy tak marnie zarabiają...

Bogdan
@Ateistka

"W całej firmie zarobki są tragicznie" tzn. jakie dokładnie? Na ile może liczyć nowo zatrudniony pracownik, a ile osoba z o wiele dłuższym stażem? Rozumiem, że za wyniki nie otrzymuje się premii?

Nina
@Ateistka

A ile byście chcieli zarabiac głowy nie nadstawiacie najniższą krajową jak wszyscy jak nie pasi to na brug.drugi chętnie przyjdzie powiedzieć w stołek i za friko brać kasę

PatoTel
@Racjonalista

W tym roku to wątpię , żeby były nawet podwyżki inflacyjne …. Za duża inflacja , za dużo hajsu by musieli wypłacić

JaToJa
@Racjonalista

Co prawda to prawda, pracowało się i za godziwą robotę spuścili mnie, bo przecież w PRA nie pracuje się dla pieniędzy tylko atmosfery i owocowe czwartki.

Jerzy
@JaToJa

Wiadomo że atmosfera jest ważna ale nie opłaci się za nią rachunków. Pracuje się głównie dla zarobków. Co masz na myśli pisząc że cię spuścili? Zwolnili cię?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Klient

Beznadziejna firma, mimo podpisania ugody i wpłaceniu umówionej kwoty stwierdzili niedotrzymanie warunków, nie potrafią poinformować komornika o postępach sprawy. Komornik nic nie wie i cały czas jest zajęcie konta trzeba wydzwaniać i ponaglać firmę PRA GROUP żeby wysłała jakąkolwiek informację do komornika, nie wspominając już że trzeba się prosić o zwrot nadpłaconej kwoty bo sami tego zrobić nie mogą tylko na wniosek dłużnika. TOTALNA PORAŻKA

Destrukcyjne

Kolosalne różnice w podstawie wynagrodzeń za wykonywanie tej samej pracy!!(dział CC) Każdy pracownik ma prawo do wystąpienia przeciwko pracodawcy z roszczeniem o odszkodowanie, jeżeli uzna, że jest dyskryminowany z uwagi na wysokość otrzymywanego wynagrodzenia. Drodzy a od nagradzań i rywalizacji służą nagrody i premie …. Zgodnie z art.  183c par. 1 Kodeksu pracy, pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości.

Na popularnym portalu z ogłoszeniami o pracę, logotyp widnieje na budynku w którym mieści się ta korporacja, umieściła ogłoszenie, że szuka specjalisty na stanowisko obsługi reklamacji i pism od klientów. Fajnie firma się rozwija i potrzebuje więcej ludzi. Nie nic bardziej mylnego, jest to efekt ciężkiej pracy nowego managera w tym zespole, który uciekł z CC przed pierwszym procesem o (usunięte przez administratora)w tej firmie, i ukrył się w dziale Reklamacji, a tu po 3 miesiącach swojej pracy, cały zespół miał dość i rzucił papierami. Niby nic ale informacja dla potencjalnego kandydata istotna by uważał na Pana M.

Helena

cały zespół? to w zasadzie ile osób on tak właściwie liczył? serio teraz kompletnie nikogo nie ma na tych stanowiskach?

@Helena

Jak to w korporacji, jest okres wypowiedzenia. Firma nie może sobie pozwolić na to, aby ciągłości procesów nie zachować.

Tomik

Mogę wiedzieć skąd wy macie te numery do których wypisuje ie smsy? Moja matka nie ma żadnych długów kiedyś tylko tel na abonament brała w Orange i splacila i więcej nic kto wam to udostępnia te dane ona żadnych długów nie miala

Beata

Wydzwaniali do mnie po kilkanaście razy i codziennie kilka smsów w sprawie rzekomych odsetek od odsetek w firmie UPC, nadali nawet mojej sprawie numer . Dzwonili bo mam nadzieję że po dzisiejszej nagranej rozmowie z Warszawą zaprzestaną tych praktyk. Kontaktowałam się z UPC i NIE MAM ŻADNYCH ZALEGŁOŚCI W TEJ FIRMIE, a UPC odcięli się od Pra Group i zalecili kontakt z policją, i o nękanie i o próbę oszustwa.Jeśli nadal będą mnie nękać i znęcać się psychicznie zgłoszę tę sprawę.A więc podsumowujac to oszuści, którzy próbują wyłudzić pieniądze

Obiektywna

Jeżeli chodzi o system premiowania to jest beznadziejny i niesprawiedliwy. Nie polecam

Robert
@Obiektywna

Czemu tak uważasz? Co byś zmieniła? Opowiedz coś więcej o tym

pragroup

nowy telefon nowa karta nowe wszystko. nigdy nie bylo zadnych telefonow zadnych smsow. od razu po kupieniu 2 numeru zaczeli dzwonic z rzekomym dlugiem. nie wiedza do kogo dzwonia. nie dostalem nic w skrzynce pocztowej do dzis

Izabela
@pragroup

Ale słusznie dzwonili czy to pomyłka? Nie czaje o co tutaj chodzi

Dłużnik ściągnijcie ja się uda

Żadnych rat i PL nie dostaniecie. Możecie mi (usunięte przez administratora) wylizac ????

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w PRA Group Polska Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Konsultant, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 24 listopada.

Call me

tylko doładowanie kafeterii Benefit

Razdwatszy
@Call me

Glupiś? Masz tą kafeterie benefit za którą możesz wziąć jakieś bilety do kina, bony do sklepów czy wydać to na Multisport. Masz owoce 1x/tyd i pizzę 1x/miesiąc (usunięte przez administratora)

elżbieta
@Razdwatszy

Dzień dobry benefity takie jak występują ? -opieka stomatologiczna w pakiecie medycznym ?(większość firm teraz to oferuje) -dofinansowania do wakacji Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych -bony świąteczne Rozumiem, że jeśli nie- to takie są wysokie zarobki w firmie ? Benefit ? W kwocie 100 150 200 zł ?

Bela

Konsultanci są tragiczni. Jeżeli szukacie pracy za najniższa krajową, wasze życie jest nieudolne i nic więcej sobą więcej nie macie do zaoferowania to ta praca jest dla Was :)

Danuta
@Bela

To warunki pracy są aż tak złe że tak nisko oceniasz?

Pawel

Dzwonią jak (usunięte przez administratora) po dziadkach, calej rodzinie itp zeby ściągnąć 100zl długo. Banda (usunięte przez administratora) ktorzy maja tylko pieniadze przed oczami

Maja
@Pawel

no ale skoro jestes dluznikiem to co sie dziwisz ze probuja odzyskac swoje pieniadze? dlugi trzeba splacac a nie wyzywac kogos !

BEATA

Mam 3 sprawy prowadzone przez PRA GROUP POLSKA sp. z o.o. Jedna sprawa 4319590 właśnie została zamknięta. Wszysto zostało załatwione tak jak zostało uzgodnione. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja wpadli w problemy związane ze spłatą zadłużenia. Miła, profesjonalna obsługa a przede wszystkim pomocna dłoń w wychodzeniu z problemów. Dziękuję zespołowi Pro Group Polska sp. z o.o. i polecam innym.

antywindykator
@BEATA

hehe i co, chociaż 10 zł premii za wpis ci dali?

Iwona
@antywindykator

Dlaczego uważasz że firma płaci ludziom za pozytywne spisy?

Fotowoltaika

Jakie zarobki są obec ie na stanowisku specjalisty ds windykacji? A jakie na stanowisku Strszego Specjalisty?

Janus

Od ponad roku codziennie nagrywa mi się jakiś automat. Telefon miałem wyłączony bo przebywałem w szpitalu. Teraz dzwonią prymitywne chamy bez najmniejszej kultury osobistej. Ton władcy (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) W końcu rzucenie słuchawką.

Heniek łancuch

W tej tzw kancelari to pracują same barany mając dokumentację przegranej sprawy i oddaniu kasy w Ząbkach plus koszty procesowe nadal próbują wyłudzić nieistniejący dług dobrze ze mam nagrane rozmowy będzie z kogo ściągnąć kasę n waciki pozdrawiam ozięble

nękany
@Heniek łancuch

W tej tzw kancelarii to pracują same barany mając dokumentację przegranej sprawy i oddaniu kasy w Ząbkach plus koszty procesowe nadal próbują wyłudzić nieistniejący dług dobrze ze mam nagrane rozmowy będzie z kogo ściągnąć kasę n waciki pozdrawiam ozięble

Glock

A psimuja terenowych ścigaczy, posiadam kombinerki i wiartarke z octrym wiertełkiem, i duzi talent w tym temacie...

Zostaw merytoryczną opinię o PRA Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PRA Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRA Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRA Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRA Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRA Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRA Group Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Prosta 68
    00-838 Warszawa

PRA Group Polska Sp. z o.o.