IT Professionals sp. z o.o.

Adres: Prosta 69 lok. 1A.01, 00-838 Warszawa

NIP: 7010592655 KRS: 0000626275

IT Professionals sp. z o.o.

Opinie o IT Professionals sp. z o.o.

Monika

Na stronie firmy IT Professionals pod adresem http://itprofessionals.com.pl/find-a-job/ jest duże portfolio stanowisk na które prowadzona jest rekrutacja. Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w tej firmie? Widziałem, że na część stanowisk oferują współracę w oparciu o własną działalność gospodarczą, Czy w przypadku tej pracy jest to opłacalne?

Zostaw opinię o IT Professionals sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT Professionals sp. z o.o.