Opinie o POLTHERMO Jan Thomsen w Szwecja

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy POLTHERMO Jan Thomsen. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLTHERMO Jan Thomsen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLTHERMO Jan Thomsen w Szwecja

Kierowca zawodowy

A jakie to ma znaczenie czy Polska czy niemiecka? Takim pytaniem dajasz świadectwo swojej niewiedzy i tym że nie dorosłeś do życia w Europie. Jakbys pojezdzil troche to wiedzialbys ze teraz ciagnik z NL, naczepa z DK a za kierychą PL ( lub ktoś inny....????) No i powiedz mi teraz : skąd jest ta firma ????????????

Czarny archaniol M

Sladi owszem rzadzi, ale nie traktuje w taki sposob ludzi jak piszesz. Robi robote za to swoim opanowaniem, doswiadczeniem i zaangazowaniem w prace. Milego dnia

Lukas

Pewnie ktoś zazdrości ze firma się rozwija i dobrze prosperuje ....

privata

Firma jak każda inna... pęd gospodarki oraz próba osiągnięcia czegoś w życiu napędza ten cały świat... można mieć pretensje że tacho,że długo,że coś tam jeszcze... To jest transport,żaden pracodawca nie robi tego dla hobby,po prostu to jest biznes. Oni mają z tego pieniądze,a my mamy z nich. Pracowałem bardzo dawno,bywało różnie,ale wypłata była zawsze na czas. Wszyscy jesteśmy w jakiś sposób wykorzystywani przez pracodawców,ale nikt nam nie broni założyć własnej działalności i robić u samego siebie.Pozdrawiam Panią Ewelinę i starą załogę Polthermo niezależnie z kąd są(starzy wiedzą o co chodzi)

Nie chce mi się tego czytać...

Mam taką propozycję. Zamieńcie forum na np. Naszą klasę lub Nasze podwórko????.......I tak nikt się tu niczego nie dowie o firmie poza tym , że kierowcy to takie duże dzieci co mają chyba dużo wolnego czasu na wypisywanie jakiś głupot. Totalna żenada.....Jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć to z pewnoscią dotrze do firmy.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Marcinek

Znaczy wiesz rozumiem Twoja ironie i arogancje. Byc moze nie zapinalem rzepa w Hiszpani i zdejmowalem w Rosji. Nie jezdzilem bez klimy i wspomagania w 40 stopni i nie ogarniam tematu komu dac wiecej lapowki. Nie rozumiem tez pojecia stania kilku dni w korkach. Pojecia pracy w systemie 4/ niepelny tydzien w domu. Ale ja nie chce tego poznawac i nie musze. Nie musze tez sluchac Ciebie i Twoich zali na forum. Mam swoj dom, swoja rodzine, swoje zainteresowania. Kim jestes, ze mowisz mi o godnosci ? Jakim prawem mowisz mi co mam robic. Czemu nie ocenisz siebie tylko oceniasz mnie. Ja nie mam czasu na klutnie na forum, jeszcze tego brakuje zebym wolny czas spedzal na ciaganiu sie za jezyk na forum internetowym z kims kto ma go za duzo. Pozdrawiam kolegow i kolezanki. A co do swojego pochodzenia jestem Polakiem przez duze Pe. Jestes typie dla mnie zwykla gnida twoje plytkie wpisy tego nie zmienia.

Lukas

Dać takim napinaczom po 15 tys to itak by znaleźli inny pretekst to narzekania ....Najlepiej co tydzień by chcieli być w domu i brać taka kasę i za nic nie odpowiadać...a to pracodawca ponosi całe ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej...zastanówcie się jeden z drugim zanim skrytykujecie....po co palić mosty...

Lukas zwolniony 19.04.2018

Pracowałem w Polthermo ponad dwa lata jak w każdej firmie są plusy i minusy a tu plusy przeważają.praktycznie co drugi dzień jesteśmy na bazie jest zaplecze socjalne prysznic pralka suszarka bardzo ważne rzeczy dla kierowcy.jezdzimy tylko po stałych klientach po paru miesiącach można wyłączyć navi i śmigać na pamięć.pieniądze są fajne przy założeniu ze kierowca tez daje coś od siebie dla firmy a nie tylko wymaga .teraz po podwyżkach wątpię żeby ktoś znalazł lepiej płatną prace.cóż można więcej powiedzieć dla mnie osobiście najlepsza firma w jakiej pracowałem pozdro

@Lukas zwolniony 19.04.2018

Daj opinie o spedytorach

@A

Jak to spedytorzy maja lepsze i gorsze dni

B
@Lukas zwolniony 19.04.2018

Jeśli tak dobrze, wspaniale to dlaczego zostałeś jak piszesz zwolniony?

PoLtHeRmO
@A

Polthermo nie ma spedytorow to sa czytacze wiadomosci kolo spedytorow nawet nie stali to co dostana rozdziela i tyle

To masz duże uszy i lubisz (usunięte przez administratora)

Ale robotę masz ??? Czy nie

daj spokój sobie były!!
@B

nikt nikogo nie zwolnił!!!! jeśli nie masz wiedzy to się nie udzielaj, bo tworzysz bajki!!!!! jak Ci było źle i sam się zwolniłeś, albo raczej nie nadawałeś się do pracy w tej firmie, to zapomnij o niej skoro taka zła dla Ciebie była. Jest tysiąc innych firm, które pewnie przyjmą Cię z otwartymi ramionami, więc nie szkaluj dobrego imienia tej, gdzie nie sprostałeś pracy!!!! i przestań obrażać kolegów, którzy robią wypełniają swoje zadania dobrze i rzetelnie. bo nie masz pojęcia jak ciężko i dobrą robotę wykonują najwidoczniej, skoro z taką łatwością przychodzi Ci obrażanie ludzi pracując!!!!

@daj spokój sobie były!!

Pokaż w którym miejscu ktoś kogoś obraził widać ze jestes po podstawówce skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to ze nie pracuje nie oznacza ze pisze źle o firmie wręcz przeciwnie. Przeczytaj mój post i wyciągnij wnioski nieuku.skoro nadal pracujesz to napisz wprost kim jestes ja nie mam nic do ukrycia pisze podając imię.widocznie jestes na tyle cienka faja ze nie masz odwagi

@Lukas

Lukasz nie przejmuj sie. Dzieki, ze masz o nas dobre zdanie. Czasami jest tak, ze przerwa jest potrzebna chociaz wydaje sie zbedna. Ja o Polthermo nie moge powiedziec nic zlego, jesli odpowiada Panstwu system i szukacie dobrej firmy jako kierowcy to serdecznie zapraszamy. Zaloge mamy przednia, bazy rowniez jak kolega wspominal. Czy ktos z Panstwa chcialby o cos zapytac ?

@PoLtHeRmO

Ty masz pojęcie !!!!! Chyba tylko jak pic !!!!!

Rysiu
@Marcinek

Mam pytanie .Co zrobiles ze robisz jedna robote w kolo? Tez bym tak chcial

@Rysiu

A Rysio to kto to????nie każdy może jeździć na stałej robocie ...trzeba mieć odpowiednie predyspozycje

@Rysiu

Czesc Rysiu. Dyspozycje odnosnie swojej pracy i miejsc zaladunkow i rozladunkow otrzymujemy telefonicznie lub czesciej na tablety krore mamy zainstalowane w ciezarowkach. Jest to fajne rozwiazanie gdyz nie niszczy czasu dyspo i nie budzi nas na pauzach kiedy spimy. Zdecydowalem robic sie ten obiekt, a jezdze obecnie z mlekiem w kartonach ( sa to dostawy na paletach euro, duseldorfach oraz kontynerach ktore sa bardzo chwiejne, a mleko jak wiesz nie jest produktem gazowanym i zachowuje sie w transporcie inaczej od materialow stalych )poniewaz jest to klient naprawde dobry. Plusem jest to, ze palety nie sa wysokie. Wielu kierowcow nie radzilo sobie z nim, bardzo czesto towar byl zniszczony, naczepy brudne co moze nie bylo problemem az takim ale jednak. Kierowcy nie radzili sobie tez z nockami. Ja jestem do tego przyzwyczajony mozna powiedziec, ze od poczatku jezdzilem zwlaszcza na tury typu Kolding, Kiel, Noemunster. Ostatnio w zastepstwie jezdzilem bardzo czesto pod Kopenhage, mialem tez chlopaka na przyuczeniu ktory mogl zaliczyc sobie chociaz na poczatek kawalek nocy i zobaczyc jak sie jezdzi po zmroku. Napewno tez klopotem byly bariery jezykowe, ja rozumiem poniekad niemiecki, perfekcyjnie angielski z czym kierowcy mieli klopoty. Napewno radze sobie z tym towarem dzieki starszym kolega i kolezanka z firmy, tych starszych wiekiem i stazem ich radami i pomocna dlonia. Jesli chodzi o mnie to jak widzisz nigdy nie bylo na mnie skarg, wplywaja same pochwaly pewnie dlatego. Raz tylko w trasie przy punkcie docelowym mialem awarie ABS-u naczepy i jedna paleta na koncu lufy rozerwala sztangi z czego mleko sie wywrocilo i tam bodajze mialem 20 kartonow zniszczonych to masz 20 litrow po zrobieniu pozadku co przy innych kierowcach ma sie nigdzie do np. 15 ton zniszczonych z winy kierowcy i przeznaczonych do utylizacji. Czy chcecie Panstwo zapytac o cos jeszcze ?

@Rysiu

Jako kierowca ze wzgledu na bezpieczenstwo swoje- pomimo zainstalowach w ciezarowkach przyciskach alarmowych do polaczenia z linia pomocy w razie niebezpieczenstwa na terenie calej Europy i tez ze wzgledu na tajemnice firmy jaka zobowiazalem sie utrzymac nie powinienem umieszczac dokladniejszych informacji o wykonywanej przez siebie pracy wiec bardzo prosze uniknac pytan o typach moich tur i dokladniejszych szczegolach z nimi zwiazanych. Mam nadzieje, ze odpowiedz zostala napisana zrozumiale

@PoLtHeRmO

masz duzo pojecia o pracy

@Marcinek

Po raz pierwszy glos na tym forum , który coś wnosi do wiedzy o firmie i pracy tam wykonywanej. Szkoda tylko że tak późno ........ A może to idzie " dobra zmiana" w POLTHERMO? Oby, bo ta firma zasługuje na to :-)

@Marcinek

.....i zapomniałem dodać: Marcin pozdro!!

Jan Christian A.
@anonymous

ha,ha,ha spijajcie sobie dalej z dzióbków i piszcie baśnie.

@daj spokój sobie były!!

Może to pracodawca nie spełnił oczekiwań kierowcy... jakby niektórzy zapomnieli to działa w dwie strony

@Marcinek

Ten cały post aż źle brzmi .. "państwu ""macie jakieś pytania "? Ja na pewno nie

@Mas

Nie interesuje mnie to

Marcinek

Kazdy ma prawo do swojej opinie, ale to zwykle pomowienie co sugerujesz

Marcinek

Skoro ja weki i zegarek to ty co ?

d.... zmiana
@Lukas

Tzn. ile?

Marcinek

Posluchaj, nie wiem w czym widzisz problem. Ja rowniez laduje czesto dwa razy na dobe i nie widze w tym kary. Palety i ich liczenie to obowiazek kierowcy. Nie mam z tym problemu. Skoro dla Ciebie byl to klopot to co zrobisz majac zaladowanych 20 miejsc paletowych kiedy firma zamowila transport dla 15. Dla Ciebie to klopot. Palety sadze, ze liczy sie wszedzie i ja tak robie. Nie wierze ludzia i temu co napisza na papierze. To co na nich jest mnie nie interesuje. Mieszcze sie w czasie pracy, mieszcze sie w czasie jazdy. Ja nigdzie nie napisalem, ze nikt mi nie dorownuje. Zle to oceniasz. Jezdze w Polthermo rok. Ja nie wypisuje tutaj niewiadomo jakich basni jak mowisz, to moje zdanie. Masz inne okey, to widac z Twoich wypowiedzi ale czemu starasz sie mnie na kazdym kroku ponizyc ? Bo pracuje w Polthermo ?

Marcinek

A "Ci" Niemcy to rewalacyjni ludzie. To nie sa zadni oszusci jak twierdzisz ! Potrafia sie posmiac, pozartowac. Pogadac o pilce , motoryzacji czy poprosic o pomoc. Kiedy mam klopot wystarczy, ze poprosze i juz go rozwiazujemy. Poczestuja kawa albo goracym kakao. Z paletami nigdy nie mam problemu. Czy na zaladunkach czy na rozladunkach.

@Marcinek

Ja nic, ale dobrze wiedzieć że to prawda

@Mas

Nie , to nie prawda. Ludzie na firmie dowiedzieli sie, ze lubie zegarki szwajcarskie w listopadzie moze grudniu. Dobrze jestem traktowany od czerwca i tak sie czuje do dzisiaj. To czysta zlosc, plotkowanie. Widocznie ktos mnie nie lubi. Jestem pacyfista, nie lubie problemow i od nich stronie wiec mnie to nie boli. Sam widzisz, ze to opowiesci nie oparte na faktach. Wiec czemu poruszasz ten temat ? Przemysl swoj problem bo jak ktos tutaj pisal o basniach to sam je tworzysz z tego co widzisz jesli to Ty pisales te komentarze. Moze warto bylo pogadac w cztery oczy i skonfroktowac ta wiedze zamiast pisac o mnie na portalach.

Skonfrontowac

Marcinek

Mowie o sobie, przeciez podpisuje sie pod postem swoim imieniem. Nie obracaj kota ogonem. Ten portal usuwa wiadomosci i wygladaja one jak wygladaja gdyz wymagaja pozniej od firm oplat za dostep do strony, tak sadze. Taka to filozofia i dlatego wiadomosci nie trzymaja logiki, sa czesciowo usuwane.

Wojtek jak nikt inny zasłużył sobie na nowy samochód poprzez swoją rzetelną i solidną pracę!

Czarnooki

Fajnie piszesz i do rymu i chymu ,jedziesz rowno wszytkim w porty ,lecz poczekaj chlopcze mily twoje dni sa policzone jak z ostrej piły.Za pare dni przekonasz sie o czym mowie i zobaczysz na czym polega h....... Ktos bedzie mial przechlapane ale ty jaja urwane...

Doktor Murek

No widzę, drogi pacjęcie, że przychodzisz w trzeci etap twojej choroby. Ujawnia się on mówieniem wierszem. Obserwujemy to książkowy przebieg twojego stanu. Niestety widze że dotychczasowa terapia nie przynosi żadnej poprawy......dlatego przypisuje Ci następne zwolnienie. Tylko ciekawe co na to ZUS? Ostatnie badania wskazują że depresja jest przyczyną coraz większej ilosci absencji z pracy , a przede wszystkim WYKLUCZENIA że społeczeństwa. Ale proszę się nie martwić, mam jeszcze i inne pomysły na eksperymentalne terapie......nie, nie, elektrowstrząsy nie są przewidziane! Cały czas jestem dobrej myśli na Pana całkowite wyleczenie. Zapraszam na następną wizytę za parę dni. Do widzenia. .......Nastepny proszę!

@Doktor Murek

O proszę nie wiedziałem że polthermo ma swojego prywatnego lekarza, to by wiele wyjaśniało, widać jest tam potrzebny. Dobrze że ma się kto zająć kierowcami którzy zostali tam

zazdrość przemawia przez kolegę po fachu!!! zazdrości że niektórzy kierowcy nie interesują się plotami przy kielichu i grillu, tylko robią swoją prace dobrze i rzetelnie! bez płakania kto dostanie auto!!! po czasie wpisu i użytych pseudonimach wiadomo, kto to pisał!!!!

@007

A wiemy kto najwiecej płacze o auto

PRACUJACY DALEJ
@A

Jak piszesz takie bzdury to podaj dokladnie.Kto tak płacze o auto..I nie oczerniaj ludzi ktorzy uczciwie pracuja.I dokaduja sie ze spedytorami Slawim czy Tez Leszkiem .Bo normalnie Firma polthermo jest firma dobra .Slawi ocenia ludzi jednoczesnie i nie ma czegos takiego ze sa lepsi czy gorsi ,sami zbieramy szacunek .Wiec jesli pracowales i zostales zwolniony to z jakiegos powodu.Na temat firmy moge powiedziec super ,wyplata na czas zjady do domu niema problemu na zarobki sie nie narzeka.Wiec zamknac temat najlepiej z takimi ludzmi co takie bzdety wypisuja .Pozdrawiam

Kierowca Bombowca

Zmiana firmy byla w wielkim stylu. Odpusc. Tymi postami tylko sie ponizasz. Ja pracuje w Polthermo, reszta zalogi tez. Powodzenia w nowej firmie

kierowca furmanki
@Kierowca Bombowca

Zmiana firmy byla w wielkim stylu. Aż popłakałem się ze śmiechu.

Ale się nie załapiesz bo jesteś za głupi

@kierowca furmanki

Ale ja nie rozumiem. Co to ma do rzeczy ?

Kierowca Bombowca

Tego postu nie napisal Slawek.

Fan

Haha fajne ktos z kierowcow ma talent naprawde sie usmialem!duzo prawdy ale szanoj kolegow albo dawaj na wszystkich bo brakuje pana MM

gdzie jest administrator?

I znów brak ruchu ze strony administratora!!!!! czy to jest fair umieszczanie wulgarnych i obrażających wpisów??? naprawdę administrator sądzi, że wykasowanie kilku wulgarnych słów, co do których czytelnik z kontekstu się domyśli o jakie chodzi, jest właściwe??? takie komentarze powinny być z miejsca usuwane przez administratora w całości, a nie używając bezsensownych sformułowań (usunięte przez administratora)!!!!!!!

No właśnie dzieciaki i tu masz racje

Placek z dzemem

Ciebie chyba nikt nie lubi

Placek z dzemem

Tzn ?

@anonymous

Najwidoczniej nie rozumiesz metafory ani kontekstu wypowiedzi, jeżeli wiesz co to metafora

Kierowca Bombowca

Wie Pan, wywnioskowalem to z tych opisow. Nie rozumiem skad taki atak na mnie

Kierowca Bombowca

Ja nie mowilem nic o zadnej garstce osob. Ja juz ktorys raz powtorze, nic nie rozumiem z Pana wypowiedzi

Szubart

355 ocen. 10 razy wiecej niz Polthermo ma kierowcow. Ten portal jest jakis malo wiarygodny. Czy oni przypadkiem nie chca pozniej od firm jakis pieniedzy i celowo zostawiaja negatywne komentarze ? Cos tu jest nie tak, wiele osob chwali, zgraja powtarzajacej sie garstki osob zrobila miejsce do obrazania pozostalych

Mleczko

Brak mi slow, na to co widze.

@Mleczko

Mleczko powiem ci ze mi też brak słów jak tak można pisać o kimś . Nie wiem czy to zazdrość czy głupota ludzka

KarOl

zastanów się nad stylem swojego pisania? bo zdradzasz kim jesteś!

misiek

Slawek jest najlepszym spedytorem jakiego ta firma ma!!!! a Ty A.D, T.S, I.S, itd. możesz pisać sobie dalej swoje kłamstwa jeśli w nie wierzysz!!! może przynosi Ci to ulgę!

@KarOl

Jemu nic już nie pomoże nawet styl to jest tylko głupota

Mmmmm

Jednak sławek jest ważną osobą i tęsknisz za nim . A on dba o pracownikòw a że nie potrafiłeś tego docenić to twoja sprawa

Obserwator

Jak przewieziesz buraczki to tez będzie Leszek bardzo miły dla ciebie

@Obserwator

A to pawda no i ketchup też musi być

Mmmmm

A czemu się czepiasz swoich kolegów co oni ci zrobili . Oni tylko wykonują swoją pracę . A co mleczko zawinił może tym że nikt nie chciał wozić mleka pamietam jak był z tym problem a jest osoba która bardzo dobrze wykonuje swoją pracę i jest zazdrość . W głowach wam się przewraca wypisując takie głupoty o ludziach którzy chcą po prostu pracować i wykonywać swoją pracę jak najlepiej . A tu znajdzie sie jakiś burak i wysmaruje cię . Ludzie litości nie pracujesz to daj innym pracować .

Bolek
@misiek

Zdecydowanie Sławek jest najlepszym spedytorem, bo przede wszystkim jest człowiekiem, co we współczesnych czasach na płaszczyźnie zawodowej, szczególnie w relacji pracownik-przełożony jest niezwykle ważne i niestety coraz rzadziej spotykane. O każdej porze dnia i nocy można do niego zadzwonić z każdym problemem, zawsze znajdzie czas, wysłucha i pomoże. I każdy z pracowników doskonale o tym wie i myślę, że to jest najważniejsze. A to, że każdemu podoba się co innego - inny system/flota samochodowa/trasy itp.- to rzecz upodobania, zupełnie naturalna, a nie powód, żeby obrazać firmę czy pracowników- rynek pracy, szczególnie branży transportowej rośnie w siłę, nie spodobało Ci się w Polthermo Kierowco, spróbuj szczęścia w innej firmie, później może w kolejnej...łatwo jest kogoś oceniać, gorzej z konstruktywną oceną siebie samego, a od tego powinno się zacząć - najpierw spójrz na siebie, później oceniaj innych- tyle w temacie.

M
@Mmmmm

Mlody jest bardzo dobry

M

Zgodnie z art. 18 K.K. art 212 K.K . art 216 K.K. wzywam natychmiast do usuniecia wpisu

Adolf
@M

Nawet jak usunal to My i tak wiemy

Ja tylko przyprowadzilem Dundl

Dudel! Skończ już chłopie i wchodź do gabinetu bo kolejkę blokujesz!!!!

Mikolaj

Zatrudnilem sie, bylo warto. Jak dla mnie git. Ciesze sie . To nie to samo co moj poprzedni pracodawca pff. Teraz to ja sie czuje czegos warty

Staszek alkatraz
@Mikolaj

Teraz to ja sie czuje czegos warty hehehe

Zażenowany

Kierowco, jeśli szukasz pracy za 20 tysięcy zł, najlepiej w systemie 1/3, ponad to każdy weekend w domu, na miejscu pasażera pomocnik, który załaduje, rozładuje, umyje zestaw, wypełni papiery, zaparzy kawę, pościeli łóżeczko i do snu utuli. To dobrze trafiłeś, to forum jest w sam raz dla Ciebie. Starsi koledzy podzielą się najlepszym co mają, czyli swoim doświadczeniem życiowym. Niech tylko któryś warunek nie będzie spełniony, od razu dowiesz się gdzie donieś, na kogo i na jakie paragrafy się powołać, nawet donosik Ci wysmarują. Co prawda te rady nie zrobią z Ciebie lepszego kierowcy, ale za to możesz zostać niezłym konfidentem i zaskarbisz sobie dozgonny szacunek wśród innych konfidentów. Ale jeśli chcesz uczciwie zarabiać na życie i patrzeć w lustro z podniesioną głową, to wiej stąd gdzie pieprz rośnie, bo mocno zbłądziłeś. Dłuższe przebywanie grozi skrzywieniem charakteru i może się okazać, że już nic nie będzie takie jak wcześniej. Proszę administratora o podpięcie tego postu, żeby każdy wiedział, że wchodzi tu na własną odpowiedzialność. Natomiast rozmówców z obu stron barykady proszę o uszanowanie dopiero co zakończonych Świąt Wielkanocnych, im miej jadu tym lepiej. Miłej nocy wszystkim normalnym

Fuks

Chciałbym podzielić się swoją opinią praca w firmie jak dla mnie super i zarobki też kasa na czas a to najważniejsze mam tylko jedną uwagę za dużo plotek robią sami i dlatego tak się dzieje zastanówcie się nad tym

ABC
@Fuks

To jakiś wyczyn pieniądze na czas ?? Kasa zarobiona twoja wiec o co chodzi ??? Się należy jak psu miska

Fuks
@ABC

No tak kasa moja ale są jeszcze firmy co czekasz na kasę a tu nie ma problemu

G

Co mnie obchodza inni kierowcy i to ile szef ma z frachtu. Co mam na umowie mam w wyplacie. Co do zlotowki

nix nie zalega !!!!!! A teraz ile Tobie zalegaja ????

wielbiciel AD

Sprawy sa przez dundelka ,to wszyscy wiedza on jest bardzo chory potrzebuje pomocy lekarskiej , a on szuka tego po sadach

King

Dla ciebie kierowcy to psy? i dasz miche albo nie,. bo jesteś ich panem?. Dziekuje, to wystarczy. Już wiem kim jesteś i co to za firma. Te negatywne wpisy nie są przesadzone

@King

Ty musisz się leczyć

A skąd ty możesz wiedzieć jak pracujesz w norkach ???? Pracuj dalej tam i bądź szczęśliwy

King

Przyjmuje przeprosiny , jestem zdziwiony że potrafisz przyznać się do błędu.

misiek

wyjdzie na jaw, to to jak kłamiesz o firmie!!!! bo żadne napisane do tej pory twoje słowo o niej nie jest prawdą!!!! i wiele osób o tym wie!! gdyby było tak źle, to już by ją dawno zniszczyli, ale się nie udało. bo to rzetelna i dobra firma! i to cię boli najbardziej!

@King

Z ciebie jest king jak z tego młotek co się sika

misiek

ADMINISTRATOR!!! widzisz ten komentarz i nie reagujesz???? obraza ludzi w wulgarny sposób? co to za strona?

@misiek

Administrator pewnie taki sam jak ci co piszą takie bzdury dlatego na wszystko pozwala kasuje pozytywne dla Polthermo opinie złe zostawia , takie cis naprawdę nadaje się do gazety

Rumcajs

A ja chciałem zapytać w jakim systemie są wyjazdy i czy Norwegia ciągniki 3 osie? Jazda na zasadzie kółek, np. PL - N, czy przerzuty N/S/DK/D? Nie znam firmy, ale z boku sprawia porządne wrażenie, szczególnie wozy.

@Rumcajs

nie wszystko Zlote co sie swieci

@marcin

A jakieś szczegóły, Kolego?

@Rumcajs

Sprawdź sam kolego może spodoba Ci się. Miejsce mają na pewno, bo rotacja jest duża.

@marcin

Hmm... Wiesz jak jest, nie chcę wtopić i dlatego szukam jakichś informacji odnośnie tej firmy. Ogłoszenia w necie widziałem, ale w sumie (jak większość) nic konkretnego nie mówią - interesuje mnie system w jakim jeżdżą. Druga sprawa, że w internecie właśnie, firma ma bardzo kiepską opinię, a to chyba też o czymś świadczy? Dlatego wolę podpytać i ewentualnie nie trafić czasu, nerwów... No nic, dzięki w każdym razie :)

Pracownik ten huj co to napisa
@Rumcajs

System 3/1 niepelny tydzien ale firma rekompensuje to zjazdami ciezarowkami do domu przelotami tez i to na zyczenie kierowcy bez klopotu, stale trasy, stali klienci, polthermo to thomsen. Czas pracy swietosc, dyspo bardzo dobre ale niektorzy narzekaja musialbys rozmawiac z nimi. Auta serwis, swoje warsztaty tez, assistance. Jak staniesz w szwedowni to zaraz Cie sciagna. Kasa na czas. Pieniadze od 6500 do 9000 starsi pracownicy 10. Z tym ze 6500 to wiecej stoisz niz jezdzisz, chyba ze w domu siedzisz to to bedzie inne. Busa firmowego i auta firmowe mamy nie placimy za paliwo, norm paliwowych nie mamy, urlopy itd itp, umowa o prace. Ludzie pracuja po 16, 10 lat tutaj. Kiepska opinie czy ja wiem. Noi bazy mamy tez w niemczech, szwecji. Kazdy musi mowic za siebie, byli ludzie co stwierdzili po gorach nie beda jezdzic i po wzniesieniach i zrywali stosunek pracy. To indywidualne podejscie ma kazdy. Nie sprobujesz nie bedziesz wiedzial. Duza rotacja to raczej nie jest, dla mnie duza rotacja to kiedy 2 busy ludzi na miesiac sie zwalniaja a 3 zatrudnia no to wiesz to duzacrotacja nie jest, my pracujemy i nie jestesmy jakimis niewolnikami.

@Pracownik ten huj co to napisa

Dzięki Kolego.

realista
@Rumcajs

nie zapomnij napisać jak kiedy będziesz z Polthermo uciekał

@Pracownik ten huj co to napisa

Czas pracy swietosc.no (usunięte przez administratora) padlem

Ci co zle pisza nie nadaja sie do pracy,dasz 10000PLN i tez bedzie malo

Ci co zle pisza nie nadaja sie do pracy,dasz 10000PLN i tez bedzie malo

@marcin

Podaj powód tej jak to określasz rotacji.

@S

jaka to firma jak jezdzisz sie ladowac na lewych kartach?

@S

Kazdy jest wolnym czlowiekiem Dundel, ile ty juz zmieniles firm??? Jak to sie nazywa u ciebie ???? Pracodawca nie chce sie dostosowac do pracownika , Czy nie tak Dundel ???? Jak tam twoja corka ??? Powiedz jak to sie nazywa jak podajesz wlasna corke do sadu

@marcin

Dzięki. Co to za oszołom który ciągle pisze, Dundel , jakaś córka, buzi, japa. Ciągle jakiś bełkot. Cos wiesz na ten temat ? Może to pisze jakaś dziewczynka? pod różnymi nickami?

S

Faktycznie, jak pracują tam tacy jak ty to szkoda czasu na tą firme. ale coś z tobą chyba jest nie tak. Mniej wciągaj.

@S

Sluchaj jakie lewe karty, ktos tutaj podaje moje imie w komentarzach . Ja nie mam pojecia o zadnych lewych kartach i prawde mowiac nie znam typa. Moze konkurencja, moze ten niejaki Dundel. Wisi mi to. Firma jest bardzo dobra jak sie komus nie pidoba nikt nikogo na sile nie trzyma

@S

Jaka rotacja, no wlasnie nie ma zadnej rotacji. Rotacja haha a to dobre

@S

Do roboty nieroby sie wezcie zamiast chlac na upor i na forach siedziec bo trzezwy umysl by takich (usunięte przez administratora) nie pisal.

@Marcin

Sorry Sy pogubilem sie w tych nikach i pseudonimach

@Marcin

Rotacja, kpina jakas. Tabor caly osadzony nawet kupione dwie nowe 500 w fh 6 wytapicerowane i orurowane. Roracja dobre sobie.

Sorry S z Orwela
@Marcin

Wcale sie nie dziwie, jak ciągle piszesz pod innym. Zapisz sobie dla pamięci ( całkiem z podłości siadła) na karteczce każdy kolejny i zaznacz wężykiem, wężykiem ha,ha

@Sorry S z Orwela

Chyba tobie ta twoja gosposia , ale nie ta dziura tylko ta co ty lubisz , spac nie mozesz ????? Jak kazdy twojego pokroju

Marcin Kostyra
@Sorry S z Orwela

Pan mnie chyba nie zrozumial. Pomylilem sie odnosnie niku osoby odpowiedzi ktorej udzielalem. Mnie Pana odpowiedz wcale nie bawi i nie przypominam sobie kiedy z Panem na Ty przeszedlem

No
@Marcin Kostyra

Ja pierdziele Wracaj do przedszkola dzieciaku bo się zapłaczesz

Marcin Kostyra
@No

Bujaj sie glupi (usunięte przez administratora) moje lzy moja sprawa

Zadowolonyy kierowca

Zadzwon i zapytaj

Bagnem jesteś sam dlatego uciekasz , są pracownicy u nas od samego początku i nie uciekają , kto ucieka to tylko nieroby a jest ich dużo , w lepszych sferach mówią na to chwasty

A debilizm jest nie uleczalny ,prawda panie Dondalski

Zadowolonyy kierowca

Hahaha

Twoja choroba jest nie uleczalna

Moze Polthermo zmieni nazwe na Dondalski Transporte ???? ,Jak bys mial swoja Firme ile mozna by bylo u ciebie zarobic ??????? Kazdy moze sie domyslic jakim wspanialym szefem bys byl jak z wlasna corka po Sadach sie wloczysz , podobno masz lazienke bez lustra czy to prawda ???

!!!

To podaj Nazwisko to podjadę???

Misiek

czytając twoją opinie, to płacze nad twoim losem. bo widać że jesteś niespełna rozumu osobą!!!

misiek

ty pewnie z domu nie wychodzisz z tak parszywą mordą! nikt normalny nie opisuje tak kobiety! jedynie psychol!!!!

OBSERWATOR

Nie wiem kto jest administratorem tej strony, ale patrząc na to co tu się dzieje nie dowierzam własnym oczom!!! administrator stracił kompletnie kontrole nad tym wątkiem. to jest karalne!!!!! Jak można pozwolić umieszczać tak chore wpisy!!! używanie ordynarnych słów jest akceptowalne????? jak można takim słownictwem się posługiwać w stosunku do kobiety!!!! w ogóle do drugiego człowieka!!!!! to jest poniżej jakiekolwiek poziomu zachowania!!! ten watek nie daje już kompletnie żadnej rzetelnej informacji o pracy w tej firmie. stał się przedmiotem walki miedzy byłymi i aktualnymi pracownikami firmy. chore jest tylko to, że ludzie którzy odeszli nie potrafią uszanować dobrego imienia człowieka, jakim jest właściciel firmy, tylko mieszają go z błotem. Właściciel tej firmy ma oprócz tej, ma wiele innych firm, w których cieszy się uznaniem i renomą i w każdej swojej działalności przestrzega prawa i zasad moralnych, nie to co niektórzy na tym forum! wiec proszę się zastanowić jakim cudem tak zła firma w opinii co niektórych jeszcze utrzymuje się na rynku? ZauważyłNie wiem kto jest administratorem tej strony, ale patrząc na to co tu się dzieje nie dowierzam własnym oczom!!! administrator stracił kompletnie kontrole nad tym wątkiem. to jest karalne!!!!! Jak można pozwolić umieszczać tak chore wpisy!!! używanie ordynarnych słów jest akceptowalne????? jak można takim słownictwem się posługiwać w stosunku do kobiety!!!! w ogóle do drugiego człowieka!!!!! to jest poniżej jakiekolwiek poziomu zachowania!!! ten watek nie daje już kompletnie żadnej rzetelnej informacji o pracy w tej firmie. stał się przedmiotem walki miedzy byłymi i aktualnymi pracownikami firmy. chore jest tylko to, że ludzie którzy odeszli nie potrafią uszanować dobrego imienia człowieka, jakim jest właściciel firmy, tylko mieszają go z błotem. Właściciel tej firmy ma oprócz tej, ma wiele innych firm, w których cieszy się uznaniem i renomą i w każdej swojej działalności przestrzega prawa i zasad moralnych, nie to co niektórzy na tym forum! Jeśli administrator to czyta, to proszę się naprawdę zastanowić nad celem istnienia tego forum? czy założenie go miało na celu udzielenie ludziom kryjącym się pod chorymi nickami pola do mieszania ludzi z błotem? bezprawnego oczerniania innych? znieważania dobrego imienia właściciela firmy i jego pracowników? dla mnie w chwili obecnej to forum jest poniżej jakichkolwiek norm społecznych i zasad moralnych! także czytelników proszę o zastanowienie się nad sensem tego forum! bo na chwile obecną wszyscy udzielający się tu przedstawiają swoja prywatną wojnę, która z rzetelną informacją na temat działania firmy nie ma kompletnie nic wspólnego!

Zostaw merytoryczną opinię o POLTHERMO Jan Thomsen - Szwecja

• Jak się pracuje w POLTHERMO Jan Thomsen?

Zobacz opinie na temat firmy POLTHERMO Jan Thomsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLTHERMO Jan Thomsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLTHERMO Jan Thomsen?

Kandydaci do pracy w POLTHERMO Jan Thomsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLTHERMO Jan Thomsen
1.5/5 Na podstawie 456 ocen.

POLTHERMO Jan Thomsen