POLTHERMO Jan Thomsen

Szwecja

Opinie o POLTHERMO Jan Thomsen

Bleczek

Hahahaha witam wszystkich dzień dobry i miłego dnia

nie polecam kierowania się w decyzji o podjęciu pracy opiniami pracowników, którzy wysuwają fałszywe oskarżenia!!! łatwo i prosto jest obsmarować każdą firmę na wszelakich forach. gorzej jest podać prawdziwe argumenty, że tak jest!!! żal mi tych wszystkich ludzi, którzy zawodowo zajmują się obsmarowywaniem firm, w których pracują bądź pracowali. tacy ludzie są mocni tylko "w gębie". powinni zlikwidować takie fora, gdzie wypisywane są bzdury! ja już pracuję trochę tu i nie narzekam. praca i warunki są dobre i nie zamierzam tego zmieniać. a tym wszystkim oszczercom gratuluje wyobraźni w wymyślaniu bzdur na temat firmy.

kaszub

Dzięki za opinie , chciałem tam dzwonic ale dobrze że zrezygnowałem. Faktycznie zaoszczędziło to czasu i ewentualne stresy w sądach.

Szukasz pracy?

AD

Administrator chyba jednak nie dbacie o opinie pracowników bo usuwacie ich opinie ( rozumiem że na żadanie firmy) Post który usuneliście nie był anonimem bo zainteresowani znali inicjały autora. Podane fakty, sygnature akt z SN orzeczenie Sądu z sierpnia mogliście sobie sprawdzić wszystko wiarygodne i prawdziwe.

jasne

to zgłoszenie powinno wyjaśnić wszystko w temacie: e transport który jest taki łaskawy dla nich 2017-12-22 08:04:00 Wątek o Polthermo Jan Thomsen usunięty na żądanie tej firmy: admin e-transport.pl Forum

Trojmiescianin
@jasne 25.12.2017 01:25

Hehe te ostatnie pytanie o polthermo na etransport było moje i bardzo szybko zniknęło z niego jak tylko coś negujacego tą firmę się pojawiło. Pozdro i dzięki za oszczędzenie nerwów

ciekawski

Jak nazywaj sie ci pracownicy? Może to nasi znajomi i sąsiedzi którzy udają prawdziwych twardzieli w miejscu zamieszkania (usunięte przez administratora). No może nie pełne nazwiska ale imiona i miejsce gdzie mieszkają. Obok mnie mieszka jeden który chwali się że tam pracuje i struga wielkiego asa na w Gdyni.

@ciekawski 25.12.2017 12:38

Koło ciebie czyli gdzie.??? Może jakaś ustawka. CIEKAWSKI

paskuda

Znowu próbują jak od lat to samo kopiuj-wklej a potem problem jak chcesz odejśc. Kierowca C+E Kraj: Polska Region: pomorskie Lokalizacja: Cały region Data ogłoszenia: 28/12/2017 Pracodawca: Polthermo Jan Thomsen Branża: Logistyka, Zakupy, Transport Typ stanowiska: Inne Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała Treść ogłoszenia Firma Polthermo zatrudni kierowców C+E na chłodnie na trasy międzynarodowe. Główne trasy: Niemcy, Dania, Skandynawia. Zarobki netto minimum 6500 zł. Spedytor Polak Kontakt Polthermo Jan Thomsen tel.: 696 462 265 email: (usunięte przez administratora)

były

Nie polecam porażka. Rotacja od kilku lat mówi sama za siebie. Opinie o nich są usuwane z portali na ich żądanie. Gdyby byli tacy wspaniali to dlaczego usuwają prawdziwe opinie pracowników? Na fejsie sami piszą o sobie opinie i wystawiają pozytywne opinie.

Zostaw opinię o POLTHERMO Jan Thomsen - Szwecja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLTHERMO Jan Thomsen