Opinie o POLTHERMO Jan Thomsen w Szwecja

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy POLTHERMO Jan Thomsen. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLTHERMO Jan Thomsen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLTHERMO Jan Thomsen w Szwecja

Mariusz

Jest okey. Mogę od siebie dodać na duży plus ciężarówka przypisana do kierowcy i brak skoczków oraz bardzo dobre opony

Ciekawy

Zmieniło się coś w Polthermo?czy dalej jeździcie się ładować na lewych kartach?

@Ciekawy

Jak cos jest dobre to sie tego nie zmienia. Zobacz na klase G.

@Ciekawy

Lewe karty. Brzmi jak jazda bez snu przez 3 dni. Szalejesz z fantazja oj szalejesz

diablo
@Ciekawy

Nie wiesz że ciekawość to pierwszy stopień do piekła! uważaj bo takiego jak ty na pewno pochłonie!

Lechia Gdańsk
@Ciekawy

Teraz używamy jokera ten zastępuje wszystkie karty.

Najgorszy
@Coca Cola

Ile byś na tej karcie nie jechał to tak czy tak jest na lewo nawet jak jedziesz do głupiego kpk na karcie Jana... Lizać (usunięte przez administratora) Rogali będzie dobrze a jak już coś powiesz bądź się postawisz to odrazu jesteś najgorszy hah

byly
@Najgorszy

Polthermo to przykra sprawa;-) Kazdy normalny odchodzi przemial okrutny jak jego ekscelencji szanownie panujacego pod niemieckim niebem Slawka

Jolanta
@byly

Przypominam, że na forum GoWork.pl niewskazane jest raczej używanie danych osobowych innych pracowników POLTHERMO Jan Thomsen. Ktoś może sobie tego bowiem nie życzyć. Zauważyłam, iż posiadacie sporą wiedzę, jeśli chodzi o tego pracodawcę. Może w związku z tym podpowiecie mi, czy oferują tam jakieś programy stażowe dla młodych osób, bez doświadczenia zawodowego? Nie znalazłam na ich stronie takiej informacji, dlatego też kieruje to pytanie właśnie do Was.

Marcin K
@Najgorszy

Pracowalem. Jest okey. Odszedlem bo odszedlem. Robota zla ? Ktora ? Powiedz mi ktora ? Co zlego (usunięte przez administratora) jeden z drugim ? Pozwalanie na wszystko, sluzbowe auto, zarabianie duzo kiedy w keaju stawki raz nizsze. Kazdy cfaniakuje a ilu z trafilo do dziadow albo (usunięte przez administratora) za 6500 zlotych. Co sprytniejsi siedza za granica inni az w Angli i (usunięte przez administratora) maja odejmujac czynsz i rachunki. Zle wam nie zycze ale jak to czytam to zastanawiam sie nad podzialem ludzi. Praca lekka nie byla ale nie powiecie mi ze ktos robil za darmo. Gdzie u Polaka ktos pozwoli wam na tyle co wam pozwalano tam. Pozdrawiam, buzka pa

Marcin K
@byly

Wielcy kierowcy. 100 lat na miedzynarodowce. Juz ja poznalem niejednego takiego co zarabia na boku na parkingu 20 euro co noc albo pol ryja ma zrzartego od ropy. Biznesmeni co nie znaja zadnego obcego jezyka. Tlumoku mowie biegle po Angielsku potrafie porozumiec sie po Niemiecku i ucze sie wloskiego francuskiego. Niektorzy z was bez nawigacji nie trafia do kibla. Wy sie macie za takich co by chcieli zarabiac tyle co ja mialem ? 9 minimum z przodu u Polaka ? Ze spalaniem 36 i rutynowym spoznianiem i kradziezami towaru ? Jest kilku. Ja bym was posortowal tak ze byscie 6 nie widzieli. Szybciej byscie wylecieli mniej nerwow. Wielcy kierowcy a zamiast wkolo komina i codziennie byc w domu saczyc piwko przed tv za 5000 siadaja na miedzrodowke. I nie powiecie ze nie mam racji. Jeszcze raz pozdrawiam Wielkich kierowcow. Tak wielkich ze hamulce do wymiany raz pol roku i wszystko (usunięte przez administratora) a szef naprawia zamiast dac wam rachunek. Szybko bym to ukrucil

polthermo
@Marcin K

Masz rację był taki jeden co mleko tylko woził,a jak się skończyło obsral gacie i już go nie ma

@Marcin K

Raczej dobrze wspominasz firmę i byłeś zadowolony z wynagrodzenia. Czy prócz podstawy mogłaś liczyć na jakieś dodatki? Mam na myśli premie lub pakiet socjalny. Fajnie byłby gdybyś o tym napisał, bo osoby zainteresowane zatrudnieniem chętnie o tym przeczytają. Mogę liczyć na Twoją odpowiedź?

Caroline
@Mariusz

Pani Karolina????? Co Pani robi pod tym Nickiem????

@Caroline

Chyba mylisz mnie z jakąś inną osobą. Ponawiam swoje pytanie związane z poziomem wynagrodzenia za pracę w firmie POLTHERMO Jan Thomsen. Ktoś mógłby rzetelnie przedstawić, jak ono wygląda?

Caroline
@Mariusz

nie mylę!!! dobrze oboje o tym wiemy!!! a jak chcesz rzetelnej informacji na temat poziomu wynagrodzenia to się zatrudni w firmie polthermo i sie dowiesz u źródła!!!!

Renata
@Caroline

Obecnie poziom wynagrodzenia w danej firmie, jak zapewne wiesz, nie powinien być żadną tajemnicą. Zapewne wiele osób przed złożeniem swojej aplikacji do POLTHERMO chciałoby wiedzieć na jakie wynagrodzenie może liczyć.

Były kiero
@Ciekawy

Sama firma nie jest zła. Jednak, jedna z wyżej postawionych tam osób wszystko psuje. Raczej nie polecam, szczególnie jeśli możecie stanowić swoją osobą swoiste zagrożenie dla stanowiska ww osoby (znajomość języków obcych, wysoka kultura osobista, dobre spalanie itd)

@Były kiero

Widzę, że dysponujesz informacjami związanymi z pracą w firmie POLTHERMO, dlatego chciałbym Cię o coś zapytać. Możesz napisać, czy otrzymując zatrudnienie w tej firmie, można liczyć na rozwój zawodowy? Chciałbym zweryfikować, czy pracodawca pomaga w rozwoju zawodowym poszczególnym pracownikom.

@Marcin K

"...Pracowalem. Jest okey. Odszedlem bo odszedlem"...ty, poliglota...zbytniego sensu w twojej wypowiedzi to nie ma: odszedlem bo odszedlem..? Ludzie myslcie - to naprawde nie boli!

Nie ja.
@polthermo

Prosze wybaczyc. Przypominajac o ustawie RODO oraz zgodnie z umowami ktorymi bylem zobowiazany nie moge udzielic Panstwu informacji o klientach dla ktorych dostarczalem towar, a tym samym dla klientow firmy Polthermo Jan Thomsen. Nie uzyskacie Panstwo takich informacji odemnie.

Robert
@Nie ja.

Rozumiem, ze takie informacje są objęte ochroną. Jenak na pewno możesz napisać jakie obecnie warunki pracy obowiązują w firmie. Liczę na informacje odnośnie długości umów podpisywanych z nowymi pracownikami. Są stabilne i długoterminowe?

Oddany polthermo
@Jolanta

Dawaj kolego biorą wszystkich z łapanki

@Ciekawy

Nie wiem jak ty kolego Ale już nie pracuje w tej firmie od trzech lat ale nigdy nie jeździło się tam na nie swojej karcie no chyba że znalazł się ktoś zalany i nie poznawali swojej karty

Kolego A co Ty masz do rogali

@Marcin K

Dobrze napisałeś każdy odchodzi bo tak mu pasuje, A jak odchodzi to potrafi tylko oczerniac

@Mariusz

Witajcie wszyzcy pracowałem tam 3 lata i bardzo dobrze odnoszę się o firmie i zawsze będę dobrze ją wspominał, rogala, Ewelina są na prawdę ok nic do nich nie mam firma ok, ale co nie którzy ludzie nie są ok, gorąco polecam polthermo

@byly

Dlaczego tak obrażasz tą firmę? Co ona takiego tobie zrobiła? (usunięte przez administratora) Czyli nie nadawałes się do tej roboty i tyle A może chciał byś być co drugi dzień w domu?

@Mariusz

Ja mogę przedstawić po trzech latach pracy

POLTHERMO
@Ciekawy

Dzień dobry. W celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o kontakt z naszym biurem. Pozdrawiamy ! Zespół POL*THERMO

jojcek

Przyjmują kierowców C+E bez doświadczenia?

Marzena
@jojcek

Ja niestety nie wiem, czy POLTHERMO szuka ludzi. Ale widzę, że od Twojego wpisu minęło trochę czasu. Kontaktowałeś się z firmą? Byłeś na rozmowie? Jeśli tak, to powiedz, jak poszło.

@Marzena

Znów chcecie ożywić wątek???? To już jest nudne!!! I na temat polthermo nic się tu nie dowiesz. Niech administrator przestanie udawać że interesuje go praca w tej firmie!!!!!!!!

POLTHERMO
@jojcek

Dzień dobry. W celu poznania warunków zatrudnienia prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub pod nasz numer kontaktowy. Pozdrawiamy ! POL*THERMO

Fan piłki nożnej

Na plus firmy stali odbiorcy, dostawcy. Robota szybka do poznania. Zmiany nocne wypadają często

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Jeszcze ja

Zawsze wiadomo kiedy są zjazdy z domu do pracy. Wyjazdy czasami się przedłuża pomimo starań ze strony biura. Dobry kontakt z przełożonymi

Związek

Ładunki tylko paletowe. Czasami artykuły mrożone . Bardzo zadbany tabor. Tylko serwis. Firma godna polecenia. Uczciwe wynagrodzenie

Rodzeństwo

Bardzo dobra firma, rodzinna atmosfera chociaż nie zawsze. Oceniamy atmosferę na 10/10 a sama pracę na 9/10. Bardzo dobre wynagrodzenie

Keszke w meszek

Firma jest godna uwagi. Praca jest ciężka wynagrodzenie za to wysokie

Czy można w POLTHERMO Jan Thomsen liczyć na jakieś dodatki?

Apolinary

Kolego tak za wszystkie możliwe polskie święta dostaniesz dodatki w formie pieniężnej

Jaka jest kultura pracy w POLTHERMO Jan Thomsen? Obowiązuje typowy dress code?

Apolinary

Kolego po co piszesz takie bzdury? Czy ktoś Cię zmusił? Nieee sam chciałeś A teraz masz pretensje do całego świata

Poziom

Albo wiele ponad Toba . Marcin

KOSTYRA

Dzien dobry. Jestem zaskoczony, ze moje nazwisko pojawia sie na stronie firmy ktorej pracownikiem nie jestem od ponad roku z komentarzami uznanymi za obrazliwe przez administratora portalu go work. Moge Panstwa zapewnic, ze u mnie wszystko jest w najlepszym porzadku. Musze Panstwa poinformowac, ze jesli bedzie sie to powtarzac lub zostane poinformowany o jakichkolwiek pomowieniach bede musial zglosic problem administratorowi portalu gowork. Z wyrazami pozdrowien Marcin Kostyra

Branzoletka

Kostyra (usunięte przez administratora)

Tego

A (usunięte przez administratora)pracuje jeszcze w Polthermo ? Pytam o spedytora nie o kierowcę.

grzybek

Przyjmują kierowców C+E bez doświadczenia ??

Aleksander
@grzybek

Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/jan-thomsen-polthermo-jan-thomsen,360979 jest oferta pracy dla kierowcy C+E na chłodnie. Doświadczenie w transporcie międzynarodowym i na chłodniach jest mile widziane, więc niekonieczne. Pracodawca na pewno oferuje specjalistyczne kursy, żeby nabrać doświadczenia, natomiast wymagana jest komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego. Będziesz aplikował?

Cezary

Witam mam pytanie odnośnie systemu w jakim pracuje się w firmie POLTHERMO, a mianowicie ile czasu się jeździ i na ile do domu się zjeżdża, jakie mniej więcej zarobki itp., jestem z Ełku z Warmińsko-Mazurskiego i trafiłem na ogłoszenie wyżej wymienionej firmy, z góry dziękuję za odpowiedzi

eM
@Cezary

Wyjazdy do domu są w piątek, a powroty w środę. Do pracy idziemy w czwartek po południu lub wieczorem. W budzie 3 tygodnie, ale jeśli chcesz to możesz i 4. W święta nie pracujemy ale możesz zostać. Nie wiem jak zjazdy ciężarówkami do domu bo ja od ponad roku jeżdżę busem ale właśnie zjazdami zestawem i przelotem przez dom firma rekompensuje te krótki pobyty z rodziną. Busy pod dom więc nie trzeba stać na pompach aż się jedzenie rozmrozi na pompach. To fajnie. Zarobki od 6500 do 9000 złotych na rękę. W firmie mamy taką politykę, że nie możemy rozmawiać o zarobkach i to fajne bo nie czuje się jeden kierowca gorszy od drugiego ze względu na to, że ma 20 złotych mniej wypłaty.

@eM

Czyli nie ma tam systemu 3/1 ,bo wyjazd w piątek,powrót środa to zaledwie 4-5dni w domu?

Rumburak
@eM

W firmie nie rozmawiamy o pieniążkach bo jedni ćwiczą Szwecję i mają dietę lepszą,a drudzy jeżdżą za inne diety.Ot i cała filozofia.

Pracujacy obecnie i zadowolony
@Marek

Ale wracasz na swoje auto,to jest i tak duzo,

@Rumburak

What you speeeeek ?

@Rumburak

Rumburak bo kupe czuje? Tez czujesz ?

Szymon

Witam jako że że jestem początkującym kierowca a firma ta jezdzi po Skandynawii mam pytanie jak to wygląda w praktyce szczególnie jazda po Norwegii zima ?

mleko
@Szymon

Tak jak wszedzie indziej. Na gorkach wszedzie sie trzeba nawachlowac retarderem i uwazac. Mozesz pocwiczyc na landowkach w okolicach Kassel. Nikt Cie nie wysle bez doswiadczenia do Norwegi zeby Cie Wikingi wyciagaly z pobocza. Ale normalnie sie jezdzi. Opanujesz gabaryt i wyczujesz zestaw to jak osobowka.

mleko
@Szymon

Nie peniaj ????

Ciekawy
@mleko

Które auto w Polthermo ma retarder?

Magnuma

KimDzonKun

normalna firma

Edyta Micinska

Wspaniała firma,konkretne szefostwo ,załoga i wspòłpraca oby więcej takich firm????

@Edyta Micinska

a powiedz coś więcej? proszę

Biłorus

Jestem z Białorusi. Prosze państwa powiedzic mi,czy firma akceptuje kierowcew bez doswidczenia? Jaki są zarobki pod czas pzyuczenia? Dzękuje bardzo za odpowiedz! Powodzenia dla wszystkich!

Zostaw merytoryczną opinię o POLTHERMO Jan Thomsen - Szwecja

• Jak się pracuje w POLTHERMO Jan Thomsen?

Zobacz opinie na temat firmy POLTHERMO Jan Thomsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLTHERMO Jan Thomsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLTHERMO Jan Thomsen?

Kandydaci do pracy w POLTHERMO Jan Thomsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLTHERMO Jan Thomsen
1.5/5 Na podstawie 456 ocen.

POLTHERMO Jan Thomsen