DOZ Apteki Dbam o Zdrowie

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DOZ Apteki Dbam o Zdrowie

Sylwia Nowy wpis

@Kasia, dlaczego masz takie zdanie o DOZ Apteki Dbam o Zdrowie? Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Rozumiem, że pracujesz lub pracowałaś w tym miejscu? Czy ktoś z Was także chciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w DOZ Apteki Dbam o Zdrowie? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych firm z branży?

Kasia Nowy wpis

Koszmarny pracodawca straszna atmosfera i wyzysk farmaceutów

Sylwia Nowy wpis

@Barbara, czy długo pracowałaś w DOZ Apteki Dbam o Zdrowie w Warszawie? Co powinno zmienić się w tej firmie, aby była bardziej przyjazna dla swoich pracowników? W Internecie znaleźć można trochę aktualnych ofert pracy w DOZ Apteki Dbam o Zdrowie. Czy będziecie aplikować do pracy w tej firmie?

Barbara

Najgorsza sieć aptek, w której pracowałam w swoim życiu. Straszny bałagan, brak pomocy aptecznej, olbrzymie braki magazynowe, często rotujący personel i koordynator, który nie ma zielonego pojęcia o pracy w aptece i próbuje zastraszaniem osiągnąć cel. Za pierwszym stołem w większości stażyści, brak magistrów farmacji i co za tym idzie obsługa pozostawiająca wiele do życzenia. Pozostałe rzeczy najgorsze jakie sobie tylko można wyobrazić.

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ Apteki Dbam o Zdrowie - Warszawa

DOZ Apteki Dbam o Zdrowie