Opinie o Montec PL Sp. z o.o. w Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Montec PL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Montec PL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Montec PL Sp. z o.o. w Śląskie

Jak wygląda ścieżka awansu w Montec PL Sp. z o.o.?

Właśnie jakie wynagrodzenie oferują? Opłaca się?

W ofercie dla tego montera mechaniki przemysłowej prócz zadeklarowanej całkowitej organizacji wyjazdu zapewniają także o tym, że można się rozwinąć dzięki szkoleniom. Jakim i kiedy znajdzie się na nie czas skoro pracować też trzeba? chodzi o dni wolne?

Klaudiusz

Czy cięzko dostać pracę w firmie montec?

Marzena
@Klaudiusz

A jakieś konkretne stanowisko masz na myśli?

Klaudiusz Nowy wpis

Monter mechaniki przemysłowej czy mają duże wymagania w stosunku do kandydatów?

Czemu tak w sumie nie piszą tych wynagrodzeń? Teraz w ofercie dla montera mechaniki przemysłowej piszą o tym, że wynagrodzenie składa się ze stałej pensji, nadgodzin i diety. Tylko w jaki sposób mogą być one liczone? Dużo tych nadgodzin się trafia?

Jak wygląda ścieżka awansu w Montec PL Sp. z o.o.?

Jak sprawdzasz się na projekcie i klient to widzi wtedy dostajesz większą odpowiedzialność np. prowadzenie linii, potem prowadzenie projektu. Tak więc wszystko zależy od twojej wiedzy, umiejętności i podejścia do tematu.

Pocięli Twoją wypowiedź, co chciałeś napisać?

Kamil

Ciekawe ja brzmi odpowiedz .Po pierwsze praca w USA jest nielegalna bo w najlepszym układzie otrzymasz wize B1/B2 a to wiza biznesowo turystyczna nie pracownicza . Jak potem zamierzasz sie ubezpieczyć . Prarownicy biura wypisują super komentarze . A co do pracy to nie jest ona taka piękna w tej firmie jak i warunki finansowe

@Kamil

Hmmmm a konkretnie coś o tych warunkach finansowych? Jaka jest kasa? Mnie interesuje praca w PL, a nie w USA. Kasa nie jest taka piękna, czyli co, niskie stawki, niżej niż rynkowe? Jak przychodzi nowa osoba to dostaje najniższa krajową, czy mniej?

Paweł Nowy wpis

Właśnie jakie wynagrodzenie oferują? Opłaca się?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Montec PL Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy można liczyć w Montec PL Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Montec PL Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Monter. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Szkoda gadać o tej firmie

Szef turbo (usunięte przez administratora) nie szanuje ludzi ktorzy robia mu na skarpetki. Potrafi ci naobiecywac a pozniej zgnoi Cię przy wszystkich jak psa. Wszyscy pracownicy za plecami cisną z nim a jak przyjedzie szef na projekt to każdy Krzysiu...,krzysiu... a słowem się nie potrafią odezwać ze coś im nie pasuje i właśnie takie(usunięte przez administratora) dostają więcej. Bezkręgowce. Dużo w tej firmie cwaniaczków i (usunięte przez administratora) ,ale też spotkałem normalnych ludzi ,ale długo nie zagościli bo zobaczyli jak jest. Pamiętam jak gościa nie chciał puścić z projektu bo miał akurat problemy rodzinne to mu powiedział żeby sobie bilet kupił za własną kasę. (usunięte przez administratora) tak biedny ze ma tylko te swoje pieniądze. Kasa ok ale kosztem zdrowia. Nie polecam

Roxi
@Szkoda gadać o tej firmie

Czyli ogólnie atmosfera nie brzmi najlepiej. A co w sumie obiecywane było, masz na myśli że warunki pracy są nie takie jak było ustalane? I co tam byłoby do poprawy w pracy oprócz atmosfery? Bo mówisz, że nikt nie potrafi się odezwać, a może po prostu reszcie wszystko pasuje.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Montec PL Sp. z o.o.?

Administracja

W firmie Montec PL zawierane są umowy o pracę.

Paulina
@Administracja

A na jaki okres czasu zawierana jest pierwsza umowa w Montecu? Na okres próbny czy może czas określony? I kiedy można liczyć na umowę na stałe, gdy pracownik się sprawdza? :)

@Paulina

Pierwsza umowa jest na okres próbny 3 miesiące, następna umowa jest na czas nieokreślony.

Pan
@Administracja

Mogą nie przysłużyć umowę w ogóle. Jak sobie zechce kierownik Trzy misiące i dowodzenia

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Montec PL Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Administracja

Z różnych, czasem są zwalniani a czasem sami chcę zmienić pracę. Jak w każdej firmie.

Henryk

Słyszałem, że firma jest dobrym pracodawcą, może podpowiecie jaką macie atmosferę i czy teraz są jakieś oferty pracy?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Montec PL Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Administracja

Nadgodziny w firmie Montec. pl są wypłacane.

zainteresowany

czy programisci moga u nich pracowac zdalnie?

Joanna

Chciałabym dowiedzieć się jakichś szczegółów o Montec. Czy zarobki są uzależnione od doświadczenia kandydata? Pracuje się w dobrej atmosferze?

Maciek 88

Czy ktoś wie jakie długie wyjazdy i jak często się wraca się z kontraktu do polski.

Blablator
@Maciek 88

Długie i rzadko. (usunięte przez administratora)

Tuti
@Maciek 88

Siedzisz ile chcesz jak Ci plasuje możliwośći wiele

Jarek
@Tuti

Cześć mam pytanie bo napisałeś ze w tej firmie siedzisz ile chcesz mógłbym coś się dowiedzieć więcej na ten temat?

@Nick To normalne, że jak dobrze pracujesz to i dobrze masz w pracy w każdym względzie.

co sądzicie o pracy w tej firmie na projektach zagranicznych jako monter-mechanik gdyż widziałem ogłoszenie warto czy nie

wolnynick
@ja

Polecam ,warto zmienić na lepsze .

Ali
@wolnynick

To mówisz że warto taki dobry szef ????????????

dzwonili

dlaczego tak długo szukają do pracy na projekty zagraniczne gdyż jestem zainteresowany napiszcie jak tam jest naprawde

alkhor
@dzwonili

Napisz do mnie pogadamy dowiadywałem się co i jak... alkhor@wp.pl

Ulala
@dzwonili

Ciekawie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Montec PL Sp. z o.o. - Śląskie

• Jak się pracuje w Montec PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Montec PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Montec PL Sp. z o.o.