Opinie o Link Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Link Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Link Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Link Group Sp. z o.o. w Warszawa

Basia

50% prowizji? Jak cały ten proces wygląda w takim razie, raczej na nim szczegółów jednak się dowiesz? Wracając do tej prowizji to jest ona tak czy siak uwzględniona w umowie, prawda? Jak to jest opisane, że raz zostanie wzięte więcej lub mniej?

Programista

Firma bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Moim zdaniem jest to najlepszy wybór kiedy mówimy o pracy na kontrakcie. Pracowałem w wielu firmach od tych najwiekszych po mniejsze, ale dopiero w Link Group poczułem prawdziwą stabilność. Faktura jest opłacona zawsze przed terminem, kontakt z opiekunami wzorowy, szeroki wybór benefitów. Formalności zawsze realizowane byly od reki od podpisania umowy po wybór sprzetu na ktorym chce pracowac. Serdecznie dziekuje Kasi, która zaproponowala mi wspolprace.

Iza
@Programista

Hej, rozumiem, że pracujesz na kontrakcie B2B? Zdradzisz, czy Twoje miesięczne zarobki w Link Group są konkurencyjne na rynku pracy?

Liki
@Programista

Ja mimo że nie pracuje juz to jak tylko mnie ktoś pyta o Link Group to wypowiadam się w superlatywach.

Damik
@Programista

Zgadzam się na kontrakcie bardzo spoko. Kasa pewna, nie trzeba się martwić o nic, każda rzecz dopięta na ostatni guzik.

Orti
@Programista

Zgadzam się, dobra i pewna robota na kontrakcie. Kasa zawsze na czas, zero problemów jeśli chodzi o kontakt.

kekwemskiri
@Programista

Jezu, HRy piszące opinie na goworku to niezła krindżuwa.

Ala
@Programista

Czy ktoś mógłby podzielić się wiedzą, czy firma zgadza się na czasowa pracę za granicą (w UE)?

@kekwemskiri

Pytanie tylko po co mieliby poświęcać swój czas i to robić? Czemu miałoby HRowcom tu w firmie zależeć na opinii w sieci, to jakoś wchodzi w ich zakres obowiązków? jakie są obecne podczas pracy w firmie?

@Programista

Podpiszą z tobą kontrakt , a dwa dni przed rozpoczęciem pracy klient rezygnuje i nie masz nic pracy, no odszkodowania , nic. Tak że jak ktoś chce postresować się to polecam .

Jakiś czas temu firma Link Group Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Data Scientist. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Kandydatka

Brak umówionego kontaktu i informacji zwrotnej po odbytej rozmowie. Kpina! Rozumiem, że różne rzeczy się zdarzają ale ustalałyśmy konkretny termin a nawet dopytywałam mailowo czy mogę spodziewać się informacji. Nie polecam

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Link Group Sp. z o.o. na stanowisko Spedytor Krajowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Specjalista

Rekrutacja szybko bo terminy gonia a odpowiedzi już brak. Nigdy więcej nie będę rozmawiał z tą firmą. Brak szacunku na początku wróży nieowocną współpracę opartą na (usunięte przez administratora).

@Specjalista

Skąd informacja na temat goniących terminów? Tak na rozmowie stwierdzili bezpośrednio? widzę właśnie, że do paru miast szukają IT rekrutera. Maja braki i stąd ta sytuacja, o której piszesz? Generalnie w opisie piszą o nastawieniu na osiąganie ambitnych celów. na tym stanowisku co może być tym wspomnianym ambitnym celem? Wiecie?

....
@Maria

"ambitnym celem" jest to żebyś co kwartał robiła praktycznie nieosiągalny target przy zatrudnianiu, jest on do osiągnięcia tylko na dwa sposoby. albo będziesz dzwonić do ludzi z bazy i w pewnym momencie poczujesz się jakbyś pracowała w callcenter albo będziesz lubiana przez koordynatorów zespołów/account managerów i dostaniesz projekty które są sensowne i możliwe do zatrudnienia z fajnymi kwotami na fakturze. mają braki bo kto nie osiąga ich wybujałych "ambitnych celów" ten jest po prostu wywalany, wystarczy spojrzeć na LI na wykres pracowników, nie ma większego wzrostu, zawsze ktoś wypada z gry żeby ktoś mógł wejść na jego miejsce. utrzymują się najlepsi albo ci którzy klepią się po (usunięte przez administratora). taki wyścig szczurów, kto weźmie więcej projektów, kto więcej zatrudni w ciągu tygodnia.

Abc
@....

W końcu ktoś nie boi się o tym mówić! Niestety zle komentarze są usuwane, ale prawda się obroni :) brak szacunku do pracownika w każdym calu, jeśli ktoś chce zepsuć sobie psychikę to niech aplikuje do nich. (usunięte przez administratora)będzie miał gwarantowany :)

...

brak kontaktu z firmą jeśli chodzi o rekrutację. zero odzewu. to jest jakiś dramat

s

Moim zdaniem firma jest świetnym miejsce na rozwój- tylko trzeba wykazać ambicje i chęci a środki i ścieżka się na to znajdzie - nie ma rzeczy niemożliwych. Pracownicy często się integrują (świętowanie urodzi, rocznicy, czy zwykłe zostanie po pracy na rozmowy o świecie). Nigdy jeszcze nie usłyszałam, że ktoś mi w czymś nie pomoże. Dla mnie miejsce świetne- tylko trzeba chcieć się zaangażować, a nie odbębnić 8 h.

@s

Fajnie to brzmi, a szefostwo też w tym uczestniczy?

AktualnyPracownik
@Marta

Oczywiście, szefostwo jest obecne przy każdym wydarzeniu.

@AktualnyPracownik

Przy każdym? Czyli jak można nazwać relacje z szefostwem? Są mimo wszystko formalne czy czasami zdarza się bardziej "luźna" atmosfera? :)

interesuje mnie oferta pracy od firmy na stanowisko Junior Network Engineer. Jestem ciekawa czy tylko firma zatrudnienia B2B jest realna na tym stanowisku? Czy umowa o pracę również? I w ogóle to piszą tam coś o elastyczności i o "elastycznej liczbie dni w tygodniu". Jak to wygląda w praktyce? Dla firmy liczy się efekt a nie czas pracy? Czy jak to rozumieć?

SPOWNIK

Dotyczy oferty z dnia 09.01.2023 Hej, czy są tu osoby, które pracują lub pracowały w Support IT dla Link Group? Jak opiszecie posadę? Adekwatna do zarobków? Czy można osiągnąć na starcie (lub po okresie próbnym) górny zakres cenowy podany w ofercie? Jak z częstotliwością korzystania z języka angielskiego? Jak przebiegał proces rekrutacji?

Maria

Jak możecie się w biurze nie mieścić? To ile was w sumie jest i jaki metraż? Serio pytam

Pytajnik

Cześć, firma wystawiła ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. archiwizacji. Czy ktoś pracował w tym dziale i powie jaka jest atmosfera i zarobki? Jakie są godziny pracy?

Dobre miejsce do rozwoju, wiadomo roboty sporo, ale idzie sie przyzwyczaić.

Radek

A jak z kasą?

Juwencjusz
@Radek

Kasa bardzo dobra. Solidna podstawa, a jak się postrasz to premia nie jest niczym nadzwyczajnym. Szanują pracownika i doceniają a wiadomo czym najłatwiej docenić, właśnie kasą.

Podobno? Czyli żadnych dowodów na to nie masz?

Alro

ale co ty gadasz? linkgroup to kontraktownia, firma, która robi tylko outsourcing. warunki są zależne od tego, jaką ma umowę podpisaną z właściwa firmą.

@Alro

Nie wiem, którą część jego wypowiedzi teraz negujesz, ten rozwój czy że roboty sporo? Bo jedno jakby nie patrzeć może się łączyć z drugim, więc on sam sobie takich ofert może szuka?

Aleksander

To targety są tak ustawione że nie można ich zrobić? Nikomu się nie udaje? Bo może warto to zgłosić do kierownictwa że to nierealne.

@Aleksander

Nie sądzę żeby to coś zmieniło.

Bang

Pracuje tu stosunkowo niedługo, ale muszę przyznać, że praca w żadnej innej firmie nie sprawiala mi takiej frajdy jak tu. Super ludzie, super praca.

Weronika

Czyli koniec końców nic się nie dowiedziałaś ? Tylko zrezygnowałaś przez to zachowanie ?

Może jednak rozpiszesz się nieco bardziej? :D Co konkretnie sprawiło że masz takie zdanie o Link Group? Długo współpracujesz już z tą firmą? Jak oceniasz kontakt z kierownictwem? :) Opowiedz coś więcej! :)

Wasyl
@Marek

Nie rozpisze się bo Paweł powiedział, żebym napisał to i to.

Czy w Link Group Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Maria

Czyli raczej sytuacja z rotacjami nigdy się nie zmieni? Ciekawa jestem jakie koszty dokładnie za to ponoszą, przecież jednak dużo czasu trzeba na to wszystko poświęcić.

Holak

Łatwo może i nie jest, bo trochę minęło zanim się wdrożyłem w to wszystko, idzie zarobić dobre pieniądze nawet, nabrać doświadczenia, więc raczej nie ma co się czepiać

Kliku

Współpraca układa się jak na razie bardzo dobrze. Dotrzymują terminów i wszystko wykonują zgodnie z harmonogramem.

Młody

Polecam bo dobrze mi się tam pracowało

Zostaw merytoryczną opinię o Link Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Link Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Link Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Link Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 53 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Link Group Sp. z o.o.
  • Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1