Opinie o Adeks w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Adeks. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adeks na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adeks w Będzin

bolek

a kto jest gdzie kierownikiem????

Jakieś podwyżki wypłat były po nowym roku czy dalej te same stawki?

Stefan
@Kasia

Podwyżki są codziennie, ale ciśnienia!

(usunięte przez administratora) Z (usunięte przez administratora) jest tak jak jesteś dobry dla niego to ma wbite w Ciebie ale jak mu się coś nie spodoba to da Ci najgorsza robotę często chodzisz za nim co widzi i specjalnie odjeżdża wózkiem na następny koniec magazynu. Zero pomocy wśród starszych pracowników (Nie mówię o wszystkich znajdzie się garstka szczerych i normalnych ludzi) P.s kiedy wiemy że (usunięte przez administratora)coś nie pasuje ? Marszczy brwi jak niepełnosprytne dziecko o które pytasz ile to dwa plus dwa

Stas

Zmienilo sie na lepsze wszyscy pracownicy dostali po 600 do wyplaty a u kierownika mozna dostac kredyt do 2000 bez oprocentowania jednym slowem bajka:)

AAA
@Stas

Bajka jest to co napisałeś, 600 zł? Kto to dostał ? Bo na pewno nie pracownicy Adeksu . Nie zmienia się nic po za pracownikami :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Adeks? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Ola z Opola

Chyba krucho z ludźmi skoro na płocie wiszą ogłoszenia. Są przyjęcia? Zmieniło się coś na lepsze odnośnie płac czy dalej szachrajstwo?

Karol z adeksu
@Ola z Opola

Nic się nie zmienia...

Crazy

To taka reprezentacyjna ekipa????????????

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Adeks?

Dobry

Konto? Tam nie znają tego słowa. Mamy XXI wiek a tam system płacy jak w latach 90 - tych

Adam z H...mi nie gadam
@Dobry

Co innego na umowie a co innego do łapy. Pewnie już myślą jak tu wszystko obejść jak podniosą najniższą krajową.

Sławomir
@Adam z H...mi nie gadam

Jakie warunki zaproponowano Ci na umowie ,a jakie dostałeś rzeczywiście? Jeżeli wiesz czy inne osoby miały podobną sytuację napisz.

trombocyt

Dziwnie jest czytać takie pierdoły. Znam tą firmę od dnia założenia w Gołonogu. W ciągu ostatniego roku firma przeżyła diametralną przemianę. Nowa siedziba, nowa kadra kierownicza, część załogi wymieniona, nowe samochody .... nie ta sama firma co 10 lat temu. Opinie które tu widzę są raczej " dziwne ". Na magazynie mają ład i porządek. Towar czysty, niewielki procent uszkodzonych produktów. Magazynierzy ( również panie ) raczej się dogadują między sobą, nie widać nieporozumień. Samochody wymienili, nie ma tych starych wraków. Kadra kierownicza raczej pozytywna, widać wzajemne wsparcie, nie ma jednego "dyktatora", pomagają jak tylko mogą. Pracownicy ubrani w firmową odzież roboczą. Pracują na czytnikach, szybciej i sprawniej niż kiedyś. Ogólna ocena od mojej osoby - pozytywna ! Opinie o umowach, niedorozwojach pijących perfumy, braku umów i kierownikach burdeli pozostawmy tym niedoinformowanym " byłym pracownikom " , którzy nie pracują z powodu ...... ? No cóż ...... byli zbyt dobrzy żeby pracować w Adeksie, mieli aspiracje na dyrektorów korporacji ??? Pozdrawiam wszystkich pracowników tej firmy , nie jest im łatwo , ale zawsze idą do przodu :)

Forever
@trombocyt

Jezeli teraz jest jak piszesz to tylko pogratulowac, nie pasuje mi tylko ta wymiana aut, ciagle widze na ulicy te rozklekotane ciezarowki , nawte niezbyt umyte... Iveca busy tez, jakby takie same. hmmmm

Cezar
@Forever

No niezly musisz miec towar jak widzisz iveca tam mają same nowe boxery ;)

@trombocyt

A którym to nie jest tak łatwo?Z tego co wiem,to wszyscy byli pracownicy pracują w innych firmach i mają się dobrze.Nrz Adeksu da się żyć,mieć uczciwą umowę o pracę,stawkę ns umowie i wuele innych profitów o któruch pracownicy tej firmy mogą jedynie pomarzyć tj.ubezpieczenie,opieka zdrowotna,karta multisport,wczasy pod gruszą,premie na swięta.Ale co wy na ten temat możecie wiedzieć...

zygi

Kupili już czytniki czy nadal szkoda kasy ? Ludzie szukają jednej rzeczy na magazynie 5 minut.Tą pseudo firemką powinna się zająć PIP

ogieńzdupy
@zygi

Dziękujemy , już kilka razy byli. Niestety .... wszystko było ok :(

@ogieńzdupy

Dobrze podpłaceni to jak nie miało być ok

Doroti

Zenek czlowieku ogarnij sie piszac takie bzdety - niezla propaganda dostajesz pod stolem dodatkowe pieniadze piszac takie glupoty - podwyzek jak nie bylo tak nie ma a za nadgodziny 12zl to maja byc kokosy

ogieńzdupy
@Doroti

dziwne to trochę - dostajesz za kierowcę ponad 1000 zł więcej niż kierownicy i szukasz kokosów ? Zwolnij się i będzie git :) Nie szukaj dziury w całym !

Zenek

Gdyby prawdą było to co niektórzy napisali to skąd firma miałaby takie dobre opinie?

klon6

Opinia po krótkiej pracy w tej firmie. Zacznę od zalet : praca od pon do piątku. Można się dogadać co do godzin. Spoko ekipa/ pomocni mili ludzie. Wady: praca 9 godzin - wbrew regułom prawa pracy, rozpoczęcie pracy bez badań, bez umowy / trzeba się dopominać o umowę. Na rozmowie wstępnej mowa jest o umowie o pracę i podwyżka po miesiącu o 200zł jak się sprawdzisz. Potem okazuje się że to umowa o zlecenie i na kwotę na 880zł netto a miałeś dostać 2200zł netto. Wypłata pod stołem w gotówce do ręki. A o podwyżce zapomnij bo prezes inaczej zdecydował i jeszcze będzie Cię "obserwował". Do dyspozycji ma 79 kamer przez które patrzy. Nie wolno rozmawiać, wkładać rąk do kieszeni. Generalnie musisz cały czas coś robić . Nawet jak jest przestój w fakturach lub w układaniu czy przyjmowaniu towaru. Ty nadal musisz się ruszać. Taki lekki (usunięte przez administratora). Praca nie należy do najcięższych i można się przyzwyczaić ale atmosfera stworzona przez prezesa jest ciężka. Daje do zrozumienia że to jego folwark i może z każdym zrobić co chce.(usunięte przez administratora). Brak przyzwoitych umów. Przez to jest bardzo duża rotacja. Mimo że na rynku pracy brakuje pracowników, w adeksie nic się nie zmieniło i nie szanuje się pracowników za grosz. Prędzej czy później większość osób odejdzie do innych pracodawców którzy szanują pracowników. Podsumowując , nie polecam tam pracy ze względu na brak umów,(usunięte przez administratora) (gdzie potem szukać składek Zus), brak ubrania roboczego, brak możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego (choć nic to nie kosztuje pracodawcy). Choć z drugiej strony praca sama w sobie jest ok. Mimo braku organizacji pracy i chaosu w polożeniu towaru. pozdrawiam wszystkich pracowników Adeksu

koles koles
@klon6

Ciuchy już są Szymonie

Cezary

Mam pytanie? czy pracują tam chłopcy ze starej ekipy tj(usunięte przez administratora),-sorry reszty nie pamiętam ale jeśli pracujecie to Was serdecznie pozdrawiam-Czarek z Berlina.

Yolo

Widzę po komentarzach nic nie zmienia w adeksie. Może nowa siedziba ale zachowania i brak szacunku taki sam. Gburowate kierowniki pijianstwo i alkoholizm tolerowane na zmianach w pracy bo ktoś się zna z kierownikiem...

Pinki

Na nowym magazynie to big brat to pikuś kamer jest tyle że chyba każdy pracownik jest postrzegany jak potencjalny (usunięte przez administratora) - miały być umowy na stałe i podwyżki i jak zawsze wszystko kończy się na gadaniu szef chyba nie wie ile co w sklepie kosztuje i jakie są ceny jak wszystko drożeje !!!!!

waldi

Na nowym magazynie miało być lepiej a dalej jest (usunięte przez administratora) Zero organizacji, kierownictwo nadaję się do tarcia chrzanu, nie mają bladego pojęcia o logistyce i jak powinien funkcjonować magazyn.

Kobra 19

A o co chodzi z tym ubezpieczeniem bo nic nie wiem?

Koles

Ci co myśleli że na nowym magazynie się coś zmieni byli w błędzie dalej do ręki najnisza krajowa a co innego do łapy ubezpieczenia grupowego dalej brak :)

Magazyn

Już nie pracuje, znacznie lepiej teraz się pracuje!

Hesus
@Magazyn

powaznie? wylecial czy sam sie zwolnil? i co z przenosinami na nowy magazyn? tam juz chyba bedzie wszystko "normalnie" zarzadzane?

@Hesus

Bez tego za przeproszeniem kierwoniczyny atmosfera zawsze była sto razy lepsza kiedy go nie było. No i jego sklepik... Wykorzystywanie powierzchni pracodawcy do wlasnych biznesów raczej nie jest zgodne z przepisami

Realny
@Hesus

Do puki się tam logistyka nie zmieni i nie da ludzia godnie zarobić za pracę to nie będzie chętnych i straci wszystkich starych pracowników na własne życzenie :)

Trol
@Magazyn

Przez tyle lat się nachapal jak kierownikiem był nic nie robiąc a prawie cztery koła w padało do łapy a grał takiego poszkodowanego :)

Teresa
@Realny

Widzę, że nie jesteś zadowolony z zarobków, a czy wynagrodzenie składa się z samej podstawy, czy może jest jakaś premia, bądź inne dodatki? Inni użytkownicy wspominali o odejściu osoby z kadry kierowniczej i poprawie atmosfery, czy według Ciebie obecnie pracuje się lepiej? Jakie dobre strony zatrudnienia w Adeks dostrzegasz?

Większość normalnych firm przed świętami skraca czas pracy firmy wszystkim pracownikom ale nienasyconemu zarządowi ADEKS nie jest to w głowie. Sami pewnie odpoczywają a reszta niech pracuje. Pracownicy tylko patrzą żeby kogoś ładnie wykolegowac na szaro. Praca tutaj bez perspektyw.

Pracownik Adeks

Od 9 lat od kiedy pracuję a Adeksie od świąt do Sylwestra jest wolne dla większości pracowników! Przeważnie też tzw. długie weekendy są wolne, oczywiście, należy wypisać urlop. Ta wypowiedź powyżej to stek bzdur!

Zostaw merytoryczną opinię o Adeks - Będzin

• Jak się pracuje w Adeks?

Zobacz opinie na temat firmy Adeks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adeks?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adeks