Adeks Robert Drużyński

Będzin

Opinie o Adeks Robert Drużyński

dziewczeta przestancie plakac. jesli wam nie pasuje to sie zwolnijcie. tylko gdzie dacie sobie rade? plakac kazdy potrafi ale odezwac sie przed szefem to juz jaj brakuje

Masa

Jeśli dalej jest tam kierownikiem ciepły to znaczy że nic się nie zmieniło - koło jest nietykalny za nic nie odpowiada jak coś pójdzie nie tak to i tak winien będzie pracownik magazynu albo kierowca on zawsze się wybieli- pewnie dalej ludzie zamiast zajmować się praca to załatwiają jego sprawy - sklep przedszkole zapłacić jego rachunki i zapomniałem jeszcze dzialka- on zawsze jest taki zajęty że lepiej wykorzystać pracownika w pracy niż samemu to załatwić :)

Słowa pracownika

Goryl dobrze pisze.ciekawe czy jeśli poszłoby o jego sklepik też by siedzial tak cicho.on przecież nie moglby stracić kasiurki a zwykły pracownik co go obchodzi.zdarza się że jedna zmiana musi pracować za 3 albo 2 bo zarządzający chce przyjść na gotowe na ranna zmianę.i wszechobecny brud syf i nieporządek i biegające szczury.jedna wizyta BHP i cały ten budynek powinien zostać zderatyzowany.

Goryl3333

Prawda jest taka że ludzie ciągle się zwalniają - pierwsze to atmosfera na firmie kierownik zamiast dbać i walczyć o pracownika to go zlewa - umie się tylko wyśmiewać z pracowników i dogadywać i przechwalac jaki to on jest wspaniały we wszystkim w tym jest dobry ale jak chodzi o wywalczenie większych pieniędzy dla ludzi to już siedzi cicho jak mysz

Klapapapa

Zero organizacji na magazynie.wieczny nieporządek.i osoba zarządzająca pilnująca swojego małego biznesu pozaadeksowego.ludzie się zwalniają a Ca ich miejsce nikt nie przychodzi to tez o czymś świadczy.

Taka prawda

Jest który pilnuje sklepiku i parę jego pomagierow

heh

czyli nie mozna podzielic sie swoja opinia, bo gdy ona jest negatywna to jest niezgodna z prawem. swietnie. to od razu zamknijcie to forum.

Proceder NA ZAWSZE JLB!!!!

Witam Opinie która wystawilem jako kilku letni pracownik została usunięta .Jak się domyślam przez osobę której nie podobała się prawdą jaką umieściłem . Napisze tylko krótko spójrzcie na użytkownika MAT on opublikował 100 % prawdę. I podpisuje się pod tym !!!

duf

prosilbym o podanie podstawy prawnej ktora zezwala na usuwanie komentarzy nieprzychylnych danej firmie! po co komu takie forum skoro nie mozna nikogo przestrzec przed oszustami ?

prawo
@duf 18.08.2017 13:41

Jak podaje art. 212 Kodeksu karnego: „Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Zgodnie z art. 23 Kodeksu cywilnego dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska – pozostają pod ochroną prawa cywilnego. Natomiast znieważenie za pomocą środków masowego komunikowania podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Sąd Najwyższy przypomniał, ze znieważenie oznacza zachowanie, które polega na uczynieniu sobie z adresata pośmiewiska i wyraża wobec niego pogardę. Wyrok Sądu Najwyższego z dnia 8 marca 2012 roku, sygn. akt V CSK 109/11, OSNC 2012/10, poz. 119

lukrecja29
@prawo 30.08.2017 11:57

Tyle tylko ze opinie wyrazane na temat firmy adeks nie sa posmiewiskiem a proba ostrzezenia jak ta firma funkcjonuje. Wiekszosc wpisow jest prawdziwa

wyp...laj

zaraz to znowu usuna - CENZURA CENZURA CENZURA!!! i jak ma byc w tym kraju dobrze, skoro takie kanalie sa chronione ??

lukrecja29
@wyp...laj 30.08.2017 10:07

BRonia sie przed rzeczywista prawda. To co sie dzieje w tym ...Nie ma jak tego nazwac to naprawde jest masakra

bolo

dopoki szefem byl KAZIK praca byla fajna

Uszaty

Tylko który, jest tam kilku ;)

kolo

tez pracowalem ale jeszcze wtedy w duexie.

Iwona

Pracuję w Adeksie 20 lat !!!

KLAUDIA

Pracuję w Adeksie 12 lat!

maly6666

Tak to prawda w ADEKSIE kariery sie nie zrobi -jedynie dobrze sie ma kierownik ktory nic nie robi i za nic nie odpowiada - liczy sie tylko jego interes i jego sklepiki- ludzi brak do pracy na magazynie i kierowcow tez -powod jest jeden smieszne pieniadze a zapiepsza sie za trzech -umowy smieciowe a co innego do lapy:) - nie polecam tam pracowac!!!!!!!!!!!!!!!

PanC

to ile zarobi ten kierowca? Źle jest w całej Polsce. Jak 3 tys bym zarobił to moze mnie opierdalac codziennie ;)

dudi7777

Tez pracowalem w tej firmie pare lat i nie polecam tam pracowac -zarobki smieszne ludzi brak do pracy jedna osoba robi za trzy -zero organizacj kierownik nie ma pojecia o pracy -liczy sie tylko jego kieszen i jego sklepik :) logistyk transportu tragedia!!!!

Andi

ŻENADA!!!!!

KASIA

A co tam jest nie tak? Nie płacą, mobing?

Andrzej

Radzę, poszukaj sobie gdzie indziej.

KASIA

Potrzebują teraz do pracy fakturzystkę, czy tam naprawdę tak źle?

mądrala

syf,brut, (usunięte przez administratora) magazyn niefunkcjonalny,ciasny,towar porozwalany zniszczony,powylewane płyny,zero organizacji pieciu chłopa robi jeden sklep.

Zostaw opinię o Adeks Robert Drużyński - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adeks Robert Drużyński