Opinie o Magnus Logistics Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Magnus Logistics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magnus Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnus Logistics Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Iza Nowy wpis

Oni już dają wszędzie premie czy jednak na niektórych stanowiskach trzeba sie prosić? Ktoś ostatnio odpisał tak jakby na magazynie na przykład mieli sama podstawę i benefity. z niej nie maja podstaw do tego żeby już cokolwiek uciąć?

Maria Nowy wpis

Jakie aktualnie zarobki na spedytora? 10 miesięcy temu podawali w ogłoszeniu stawki rzędu 5-10 tys złotych. No pytanie czy to już z wliczoną premią czy sama podstawa tak wygląda. Bo jak czytam to tu ktoś niżej pisze, ze ta podstawa nie jest taka dobra, a premie są tylko w teorii. To jak jest?

Ostry. Nowy wpis
@Maria

3500 na rękę + premie których nie zobaczysz. Lepiej idź na magazyn, dostaniesz 5000 na rękę + benefity.

Ostry.

Nie polecam. Miałem okazję pracować krótko. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują premie, jednak prawie wszystko ładować musisz na stracie. Podstawa słaba, lepiej iść do żabki, przynajmniej nie trzeba być pod telefonem 24/7.

Ewelina
@Ostry.

Ale po co musisz być cały czas pod telefonem tutaj? Przecież chyba każdemu należy się chwila odpoczynku

AA Nowy wpis
@Ostry.

ha, ha .. jak wytłumaczysz fakt, że to ciebie zwolnili zaledwie po 2,5 miesiącu jeszcze przed upływem okresu próbnego? Od kiedy to z kiepskiej firmy sami zwalniają :) Wzięli cię z jakiejś małej spedycyjki i rozczarowanie, że się niewiele w świecie potrafi. Kilkanaście ładunków w miesiącu! które ci się udawało załadować, to jest twoje "prawie wszystko". Fantazjujesz z tym komentarzem @ostry kolego bardzo.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Magnus Logistics Polska Sp. z o.o.?

Podstawą każdej dobrej firmy jest zgrany zespół kompetentnych ludzi. To oni współpracując z nową osobą oceniają czy rzeczywiście okazała się wiarygodną, czy potwierdziła swoje deklarowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej kompetencje i czy poprzez swoje zachowanie nie nadużywa do siebie zaufania. Pozytywne spełnienie takich warunków umożliwia uzyskanie umowy na stałe nawet po okresie 1 miesiąca.

Ewelina

Czyli pracodawca nie ma wpływu na zatrudnienie, tylko decyduje sam zespół? Czy kandydaci od samego początku mają tego świadomość? Bo to też z pewnością wpływa na ich zachowanie w samej pracy wtedy

Aplikowałeś do firmy Magnus Logistics Polska Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
tolo

Oferty cenowe dają czasem super (usunięte przez administratora)

Magnus
@tolo

Za 14lat na rynku Magnus Logistics nigdy nie ma opóźnień z płatnościami. Więc ta opinia nie jest zgodna z prawdą. Jeżeli ktoś ma pytania o terminy płatności to może skontaktować się z każdym spedytorem z Magnusa i odrazu otrzyma odpowiedź z terminem przelewu. Także wszyscy podwykonawcy otrzymują automatyczne powiadomienia meilowe z terminami płatności za usługi.

Robert C

Pani Olga (usunięte przez administratora) na slotach rozładunkowych. Auto stało prawie 2 dni, nie usłyszałem nawet słowa przepraszam. Nie polecam współpracy jako przewoźnik.

xyz

zdecydowanie nie polecam, jedno wielkie (usunięte przez administratora) i nic wiecej

wieloletni zadowolony klient
@xyz

Z całą pewnością klienci tej właśnie firmy nie posługują się językiem wiejskiej gawiedzi spod budki z piwem... Nawet nic nie wiesz o tej firmie więc bądź uprzejmy nie podawać się za klienta i wylewaj swoje życiowe frustracje u właściwego specjalisty a nie na forach. Rozumiem, że na rynku pojawiają się podobne nazwy ale czy to taki duży wysiłek sprawdzić.. , eh

Herrera
@wieloletni zadowolony klient

Po wnikliwym przeanalizowaniu tego wpisu, śmiem twierdzić, że napisał to pracownik starający się wybielić negatywne opinie.

MagnusLogistics
@Herrera

Jak widać dla niektórych fakt rozwiązania stosunku pracy jest dużym obciążeniem psychicznym nawet po kilku latach. Ciągle wracasz, prowokujesz różnymi zachowaniami i masz silną potrzebę zwrócenia na siebie uwagi. Mamy nadzieję, że Twoje negatywne wpisy pod różnymi nickami i rolami : :D, Herrera .. itd. wstecz, są tylko objawem głupiej złośliwości a nie czegoś poważniejszego. Cały TEAM Magnus Logistics Polska życzy Ci zdrowia, spokoju i radości ducha oraz sukcesu zawodowego.

Czym Magnus Logistics Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Bardzo atrakcyjny system motywujący

Darek

System premiowy na piśmie? Czy ciągle słownie, nagminnie zmieniany tak by premii nie otrzymać?

:D
@Darek

Nieosiągalne progi premiowe. Jak osiągniesz próg to wymyślą coś innego, żebyś nie otrzymał premii.

Jak wygląda rekrutacja do Magnus Logistics Polska? Czy osoby z małym doświadczeniem mają szansę na pomyślne jej przejście? Chętnie dowiem się czegoś na temat wymagań firmy względem kandydatów na pracowników.

:D

Tak, kawa Velvet i herbata lipton żółty :).

Czy firma Magnus Logistics Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak.

Izabela

@Pracownik To duży plus,kiedy firma stawia na rozwój swoich pracowników. A czy Magnus Logistics organizuje jakieś spotkania integracyjne?

@Izabela

Tak. Dość często są wyjazdy integracyjne z team'em z Wilna, imprezy oraz wyjazdy do interesantów.

tak

Tak. Szkolenia są finansowane w 100%

n

Miałam okazję pracować miesiąc. Stanowczo odradzam. Bardzo duży stres, kierownik wyżywa się na pracownikach. O ile główna siedziba biura jest ok, tak biuro w Warszawie stanowczo odradzam. Nikt długo tam nie wytrzymuje. Przede mną odeszły 2 osoby, po mnie odszedł także kolega. Dużo pracy, małe pieniążki dla przewoźników, wynagrodzenie nieadekwatne do pracy 24 godziny na dobę. Odradzam każdemu.

pracownik.
@n

Bez przesady... Moze wlasnie to, ze praca trwala tylko miesiac to czlowiek jeszcze zdazyl sie wszystkiego nauczyc i nie wyrabial sie z obowiazkami? Ja nie powiedzialabym, ze ktos tu jest zmuszany do pracy 24 h, normalny czas pracy 8 godzin, czasem zdarzy sie, ze telefon zadzwoni po 16:00, bo tak to juz jest w transporcie. Nie da sie przewidziec wszystkich sytuacji... Nie wiem kto w dzisiejszych czasach ma prace 8-16 , zamyka drzwi i narka "nic mnie nie obchodzi"....

klient
@n

Co do kierownika, to w 100% zgadzam się z przedmówcą. Przerost formy nad treścią.Wiedza nieadekwatna do zajmowanego stanowiska. Klientów traktuje jak zło konieczne. Nie potrafi rozwiązać zaistniałego problemu, nie wspomnę o nieodbieraniu telefonów... Odradzam współpracy z tą firmą. Pracownikom jak i przewoźnikom.

Zibi

Może ktoś podpowie coś więcej o pracy, atmosferze i zarobkach a także czy teraz są jakieś szanse na pracę?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Magnus Logistics Polska Sp. z o.o.?

Izabela

@Pracownik Świetnie, wpływa to pozytywnie na ogólną atmosferę w pracy. Magnus przyjmuje osoby bez doświadczenia zawodowego?

@Izabela

Tak, przyjmuje

@pracownik1 A czy teraz firma potrzebuje ludzi do pracy?

@Zainteresowany

Tak, Magnus Polska poszukuje specjalisty ds. sprzedaży usług spedycyjnych

pracownik1

Pracuje juz ponad dwa lata w Magnusie , z calego serca moge polecic. Praca przyjemna , w zgranym zespole i milej atmosferze. Daje mozliwosc rozwoju i zdobycia doswiadczenia. Polecam! :)

Henry

Firma spoko dla tych kto chce pracować i nie szuka przysłowiowej dziury w całym.

UAB ZLO

Basia!!! Ziuch!!!

zgadzam sie na 100% z poprzednią opinią. problem jest w kierowniczce w Polsce

Zostaw merytoryczną opinię o Magnus Logistics Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Magnus Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magnus Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Magnus Logistics Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Wolska 64A lok. 23
    01-134 Warszawa

Magnus Logistics Polska Sp. z o.o.