Opinie o Ośrodek Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ośrodek Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ośrodek Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" Sp. z o.o. w Mysłowice

Jakieś wzmianki o instruktorach widzę, ale raczej nie w kontekście pracy... ktoś pytał o ilość osób na stanowisku testera, nic mi o tym nie wiadomo tak samo jak w kontekście instruktorów - ilu więc pracuje i czy planują przyjęcia? potrzebuje rozeznać się w warunkach finansowych

markus Nowy wpis

Robiłem tam kurs na wózki widłowe kat. 2WJO, więc TYLKO i WYŁĄCZNIE na temat tego kursu się wypowiem. Pan od zajęć teoretycznych bardzo miły, uprzejmy i miło było siedzieć u niego na wykładach, natomiast nie polecam zajęć praktycznych na wózki widłowe od pana Tadeusza (z wiadomych przyczyn bez nazwiska),(usunięte przez administratora), nauczanie metodą "wrzucania kursanta na głęboką wodę" (jak nigdy nie jeździłeś na niczym to się nie przejmuj - od razu bez zapoznania się z czymkolwiek wsiadasz za kółko i jedziesz nawet jakbyś miał wjechać w słup), gdy już uda ci się opanować maszynę i zrobisz 3 kółka to instruktor oddala się poplotkować lub zaparzyć kawusie, a ty w tym czasie masz zająć się sobą, do tego dochodzi brak JAKIEGOKOLWIEK przygotowania do pytań, które egzaminator zadaje ci przed uruchomieniem wózka, co skutkowało niezaliczeniem ostatniego egzaminu u połowy kursantów. Pragnę również zaznaczyć że wózek na którym się uczysz to lekko mówiąc gruz, hamulce piszczą, olej cieknie, tył znosi na bok, kierownica krzywo, nie wspomnę o podłożu gdzie co druga płyta chodnikowa na placu ma dziurę. Oprócz tego praktyki trwają 3dni po 4h, ale w rzeczywistości trwają ŁĄCZNIE 3h - tak, dobrze usłyszałeś 3h, i to w najlepszym wypadku, ponieważ zazwyczaj po godzinie instruktor stwierdza, że już umiesz wystarczająco sporo, żeby puścić cię do domu, a jak idzie ci wyjątkowo dobrze to i po 20 minutach możesz już iść. Na koniec dodam że gdy oblejesz egzamin to płacisz 320zł oraz możesz uczestniczyć w kolejnym kursie przygotowawczym jedynie jako bierny widz jeśli chodzi o zajęcia teoretyczne z BRAKIEM dostępu do zajęć praktycznych (no chyba że sobie wykupisz dodatkowe jazdy), nie pozdrawiam :)

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Tester Oprogramowania w firmie Ośrodek Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" Sp. z o.o.?

Takooo

Witam co do Pana Józefa S nie mam żadnych zastrzeżeń. Mega fajny ciepły i przyjemny gość. Co do samego diagno testu jestem rozczarowana. Byłam uczestniczką programu sukces tam prawo jazdy kategorii "B" było za darmo. Egzamin z czterech rzeczy przeciągali w nieskończoność , odpowiedzi sprawdzali chyba na chybił trafił. Podjęłam się stażu, staż został przerwany po ponad Tygodniu z powodu choroby. Lekarz nie chciał wystawić mi dzień wstecz l4 i tutaj pojawia się problem. Zablokowali mi jazdy przez to że miałam jeden brak w stażu 8h . Robią problemy aby zwolnić numer pkk choć zwrócili sie o zwrot kosztów "nie mam pojęcia skąd oni sobie wyliczyli 17-tysiecy ponad. Panie z biura mówią co innego . Non stop przy każdym telefonie co innego. Projekt miał się zaliczyć 31-grudnia teraz podobno trwa do lutego. Aneksu do umowy że projekt został przedłużony brak. Czeski Film. Serdecznie nie polecam tego ośrodka sama gdybym wiedziała że Tyle z nimi problemów i taki (usunięte przez administratora) w systemie na pewno bym tam nie poszła.

Krzysiu
@Takooo

Jesli chodzi o Pana Józefa, mysle ze sotal w cos wmieszany a pozniej nie mogl tego odkrecic. Jeżdze z tym Panem i zlego słowa nie mogł bym na niego powiedziec. Jesli chodzi i cale Diagno test i tutaj UWAGA! !PANI MARZENA I EATA Z BYTOMIA!!!! TRZYMAC SIE OD TYCH KOBIET Z DALEKA, TYLE ILE MIALEM Z NIMI PROBLEMOW ROZNYCH TO PRZEZ CALE ZYCIE MI SIE NAZBIERALO.

Tomek Nowy wpis
@Krzysiu

Pań Józef to jest nieporozumienie. Ciągle nie odbiera telefonu. Umówić się na ha,dy jak się uda raz na dwa tygodnie to sukces. Na jazdach wiecznie wisi na telefonie. Tego nie można nazwać nauką. Żałuję dnia w którym poszedłem tutaj na kurs

Brałeś udział w rekrutacji do Ośrodek Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ośrodek Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kursant

Nie polecam Diagno testu kursantom, robiłem prawo jazdy C i C+ E oraz kwalifikacje wstępną. Samochody w opłakanym stanie szczególnie 2 lumpy z zielonymi plandekami. Plac manewrowy wyłożony spękanymi płytami - masakra. W samochodach dużo rzeczy nie sprawnych, łyse opony, przy hamowaniu pojazd ściąga w prawo, nie sprawny retarder,hamulec ręczny który po ok. 30 sek zwalnia koła itp parodia. Instruktorzy ok, o ile są w pracy-często w sobotę 3 auta na placu jeździły przy jednym instruktorze. Teoria w tym ośrodku to jest jakaś kpina, nie odświeżone pytania na kat c i na kwalifikacje wstępna, która jest zdalna ale trzeba się uczyć w ośrodku a nie w domu jak w przypadku innych ośrodków nauki jazdy. Młody prezes pali fajki w całym budynku, parę razy były imprezy na ostatnim piętrze podczas godzin gdzie ludzie się uczą. Zdarzało się ze 2 grupy na jednej sali komputerowej mają zajęcia, do tego jedna z grup ma zapewnione posilki i (usunięte przez administratora)na sali gdzie inni siedzą na komputerach.

Jacek
@Kursant

Widocznie nie jesteś kierowcą z powołania. Jezdziłem tym zielonym "lumpem" po tych płytach i zdałem egzamin za pierwszym razem.

Ewelina
@Jacek

Gratuluję! Może lubisz adrenalinę :D To chyba nie o to w tym chodzi, prawda? Potem jak zdajesz prawko i pójdziesz do pracy jako kierowca - pracodawca i tak ma obowiązek zapewnić pojazdy o dobrym stanie technicznym.

Janusz od Opla
@Kursant

Potwierdzam każde słowo i również nie polecam ośrodka. Wszystkie maszyny w tym ośrodku i większość pojazdów to zagrażające bezpieczeństwu i środowisku złomy

@Janusz od Opla

A co im dokładnie dolega, że tak zagrażają ludziom? :o Ktoś już zgłaszał to gdzieś?

xx
@Kursant

chyba nie znasz przepisów, do kwietnia 2022 r. zgodnie z ustawą wszystkie szkolenia z zakresu kwalifikacji powinny odbywac się na terenie ośrodka kursowego.. to, że jak napisałeś w innych ośrodkach nie trzeba "siedzieć" było łamaniem przepisów

Dawid
@Kursant

Ten ośrodek to jakieś nieporozumie. Robiłem CE . Instruktor, który za dużo gada nie pozwalając się skupić na tym co robi. W teorii miałem wyjeździć 25godzin w miarę szybkim tempie od końca stycznia mam wyjeżdżone 3h. Non stop nie idzie się na jazdy zapisać bo albo Instruktor nie ma czasu w godzinach co mi pasują albo nie odbiera telefonu. W tygodniu piszę kilka smsow pozostających beż odpowiedzi. Wisienką na torcie jest fakt że każe sobie listę jazd wypisać do końca a potem olewa umawianie. Z góry ma pokrycie że wszystko mam wyjeżdżone. Co do stanu technicznego to takie auto nie powinno brać udziału w szkoleniach

Xy

8 Września rozpoczęłam kurs z UE na czołówce tego projektu stał wózek widłowy i parę innych kursów z których jestem ogromnie zadowolona Co do wykładowców chciałam ogromnie podziękować Panu Sebastianowi oraz Panu Zbigniewowi to ludzie którzy ogromnie angażują się w ludzki sukces jednocześnie wspaniała kadra pracowników tego oto ośrodka służąca wszelką pomocą w każdej sytuacji w szczególności Pani Kierownik Projektu ❤ Dziękuję.

@Xy

Hej, czy dobrze rozumiem, kurs był finansowany ze środków UE, nie płaciłaś za niego? Jeśli tak, podpowiedz proszę, jak można zapisać się na taki kurs, w ośrodku, czy trzeba coś załatwiać w urzędach?

sebo
@Monika

nic nie płacisz nic nie w sumie nie robisz, jeżeli jesteś po 30- ce, i spełniasz ich warunki, nawet osoby pracujące maja szanse

@sebo

A Ty już po zdanym egzaminie? Pomogło Ci to zdobyć zatrudnienie? Mam nadzieję, że dobrze uczą, by nie tracić ich i swojego czasu na kurs, który niczego nie zmienia?

Krzysiek

Miałem okazję zrobić kat C i powiem szczerze zdałem egzamin za pierwszym podejściem. Dobre przygotowanie do jazdy i pokazanie wszelkich błędów na drodze skutkowało pozytywnym wynikiem. Polecam Diagno test

Ryszard
@Krzysiek

Gratuluję zdanego egzaminu. W imieniu prezesa dziękuję za pozytywną opinię. Masz jedyną okazję żeby osiągnąć więcej, w związku z czym zapraszam na kurs podwyższający kat. prawa jazdy na "E + C" i "D". Ja i samochód szkoleniowy "Baśka" czekają na Ciebie. Przy okazji życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2022. Instr. Ryszard

Krzysztof
@Ryszard

Dziękuję na pewno skorzystam

Kamila
@Ryszard

Jak to - ma jedyną okazję? To znaczy, że każdy kto chce nie może zapłacić i mieć kursu E plus C i D? Zabrzmiało to tak, jakby tylko wybrani mogli je zrobić.

Łukasz Michalik

Poligon maszyn nie spełnia zadnej normy jesli chodzi o bhp ????dalej niesprawne maszyny koparka kl 3 to jest koparka nie kolowa ani gosienicowa, kroczącą, szynowa, czy pontonowa to sie nie rusza lata, dalej w tej ok to olejj to hydrauliczny hektolitry dolewany brak hamulca obrotu zamki rozdzielecz nie sprawne egzaminator nie zachowal norm bhp 6 metrów od maksymalnego zasięgu maszyny dwie maszyny pracujące 20 m od siebie plus zasięg danych egzaminatora nuw poznałem certyfikatu ukoncEnua kursu nie dostałem tylko czesiowa fakture i kp

Beata

Firma jest nowoczesnym ośrodkiem szkolenia na prawo jazdy wszystkich wszystkich kategorii. DIAGNO-TEST działa na rynku od 1990 roku. W chwili obecnej wystawiona jest jedna oferta pracy. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, i jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?

Małgorzata

Ośrodek Szkoleń Zawodowych Diagno-Test to firma oferująca kursy na prawo jazdy prawie wszystkich kategorii. Czy ktoś z Was uczył się tam w ostatnim czasie? Jak oceniacie poziom nauczania?

Pararira
@Małgorzata

Dwa lata temu C oraz C+E z projektu unijnego. Było ok ale nie mam porównania z innymi ośrodkami.

Ula

@były kursant Myślę, że masz świadomość nieskuteczności takiej opinii. To jest forum pracownicze a nie firmy ale gdyby taka była rzeczywistość z pewnością każdy wie gdzie kierować skargi. Firma ok, nie szukajmy dziury w całym

były kursant

Uwaga!!!!!!! Na instruktora Józefa S. oferuje kurs przyśpieszony przewóz osób lub rzeczy niby po niższej cenie a żadne kursy się nie odbywają, mi całe szczęście udało się odzyskać pieniądze po roku czasu czekania i zwodzenia, że już za tydzień egzamin się odbędzie, ale jednak się nie udało, bo grupa się nie zebrała, bo ktoś nie dostarczył papierów i tak w kółko. Oby to była przestroga dla innych kursantów żeby się nie dali naciągnąć i tak jak ja robić prawo jazdy i kurs osób przez rok. Proponuje od razu zmienić instruktora jak na niego traficie. Ciekawe jest to że w ośrodku o tym wiedzą i nic z tym nie jest robione. W Jaworznie za podobne przekręty został zwolniony a tutaj nic

Js
@były kursant

Proszę o kontakt ten sam problem

Romek

Liczyłem, że ktoś z pracowników podzieli się opinią o pracy a tu tylko klienci.

Krzystof K.

Sprzęt trochę już rocznikowy ale za to polecam instruktorów. Profesjonalni z dużą wiedzą i dużą cierpliwością. każdy rodzaj uprawnień prowadzą ludzie z doswiadczeniem. polecam

Małgorzata

Dalej na forum widzimy głównie opinie związane z usługami Ośrodka Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" . Nie zagląda tutaj żaden pracownik? Przydałaby się również odpowiedź pracownika na komentarz użytkownika @D.s. Czemu takie sytuacje miały miejsce i czy to był jedyny raz?

D.s

Najgorszy ośrodek jaki znam nigdy więcej żadnych żadnych kursów.Nie wywiązują się z umów,rok temu na kursie angielskiego do dzis bez egzaminu .Miało być w pakiecie 3 kursy a o jednym wogole echo tragedia.Po zakończeniu stażu gnebia o papiery o zatrudnieniu choć to moja sprawa z nimi współpraca się zakończyła a oni żeby się wybielic przed przełożonymi wysyłają listy do domu żeby im się tłumaczyć co dalej robie po kursach. Tego sie nie spodziewalam.Kursy komputerowe bez Internetu bo nie działał .

Małgorzata

Opinie klientów są ważne, ale jednak forum jest po to by dzielić się informacjami o Ośrodku Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" jako pracodawcy. Czy są tu jego pracownicy, który powiedzieliby coś o warunkach pracy? @były kursant jest to ważna przestroga, ale na forum nie powinny się pojawiać żadne dane osobowe.

spawacz

Ośrodek jak najbardziej godny polecenia . Dobra atmosfera na kursie , porządek i nieprzesadzona dyscyplina co mi bardzo odpowiadało . Dbają o bezpieczeństwo kursantów . Instruktorzy są profesjonalistami . Tak trzymać !

Justyna

Czy jest tak dobrze i nikt nie ma chęci pisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Ośrodek Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ośrodek Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.

Ośrodek Szkoleń Zawodowych "DIAGNO-TEST" Sp. z o.o.