Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Opinie o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Gregi

Dlaczego mam sie nie interesowac? Zalezy mi na przyszlosci firmy.

bona

nie interesuj się!!!

Gregi

Coś wiadomo na temat nowej kierownik/dyrektor handlowego?(usunięte przez administratora)

Zosia

Ola, jak Ty w takim błocie szukasz informacji, to lepiej nie ryzykuj.

Czy rekrutacja na stanowisko Sprzątaczkę/sprzątacza zatrudnię w firmie Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Ola

Co sądzicie Państwo o nowych ofertach pracy na stanowisko technologa i laboranta?? Praca/stanowisko raczej rotacyjne czy warto zaryzykować???

nikt

Emeryt o kogo ci chodzi podaj chociaż ksywe to już będzie inaczej

emeryt

Nie warto było wtedy ponownie zatrudniač tego złodzieja,bo teraz to wilk w owczej skórze.

ania

A Ty komu kapujesz? koledze po fachu?

jajo

nie podam ,bo zaraz ich zwolnisz!

My

Świetnie!!! Podaj kandydatów.

jajo

chcemy zmian?to głosujcie!!

anka

Zapytajcie Zarząd kiedy ostatni raz spotkał się z kluczowymi klientami Naszej firmy i jak często to robi

calineczka

aha no widzisz tyle razy oszukiwałeś Członków i Ci już nikt nie ufa i nie zaufa, bo znowu może kłamiesz kłamczuszku Ty :D Chyba jesteś przegraną osobą w tej firmie. Pogódź się z tym w końcu. Łączę się w bólu

m&p

zamiast premii,robią szopki!!!adekwatnie do świąt...

emer

Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA dużo zdrowia pieniędzy dużego zbytu na pyszne ciasteczka oby 2017 rok nie był gorszy od 2016 roku DO SIEGO ROKU życzy wszystkim pracownikom Cukrów Nyskich EMERYTKA

a

Ale w tym zakładzie jest jeszcze judaszy!

Kaja

Ale przynajmniej masz dobra wypłatę ;). A nie licz na innych tylko sam rob walne, bo znowu bedziesz niezadowolony.

nik

poprzednicy też tak robili i nie podobało nam się to co powraca powtórka z rozrywki może trzeba zmian walne niedaleko

pola

Strachy na lachy X a co nie prawda pożyjemy zobaczymy

nn

Seba już wróżysz od 2013 r. I każda twoja przepowiednia jest nietrafiona. (Już mamy prawie 2017 i dalej funkcjonujemy w stabilnej kondycji). Gdybym Ciebie słuchała to bym się co najmniej 6x zwolniła i bym żałowała. Wróżby zostaw dyplomowanemu wróżbicie Maciejowi :):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" - Nysa

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"