Cukry Nyskie Spółdzielnia Pracy

Nysa

Opinie o Cukry Nyskie Spółdzielnia Pracy

CN

@CN 20.11.2017 16:18
Ludzie nie czytajcie tych bzdur. Ktoś specjalnie sieje fermęt. Nie dawajcie się nakręcać, bo tu nie ma grama prawdy....

Co niby jest bzdurą,pełny magazyn ?

Zbulwersowani

1000 zł hojna rada dała nagrody dla zarządu??? Skandal!!!! Skad masz takie informacje. A dla nas 100 zł ochłap. Myślę że tym wpisem nie uraziłem nikogo i proszę administratora (zarząd) o jego NIE KASOWANIE ! Podkreślam nie kasować.

ktoś
@Zbulwersowani 20.11.2017 10:11

To są po prostu jakieś jaja...

Produkcyjny

Magazyny pękają w szwach,sprzedaż prawie zerowa.Co się dzieje ?

ONY
@Produkcyjny 19.11.2017 13:23
Magazyny pękają w szwach,sprzedaż prawie zerowa.Co się dzieje ?

Czyli jednak czarna nie jest taka idealna ;) Jeden wpis zaprzecza innemu..

gdziesąposty

"anonim Podobnie jak kiedyś szklarze wysyłali łobuzów z kamieniami by ci rozbijali szyby w domach,tak gowork stworzył platformę do hejtu na którym zarobił 60 mln. Paradoks polega na tym, że chcąc mieć ochronę przed hejtem ( i pozostawieniem tylko prawdziwych opinii o swojej firmie) trzeba zapłacić 250 pln / m-c w opcji wykupu z góry za rok!!! Czy naprawdę nie ma bata na takie firmy i ich działania? I jeszcze robią sobie pozytywny PR jaka to niby szlachetna firma, zgodnie z założeniem że jeśli coś nie jest zabronione przez prawo to jest dozwolone. A gdzie etyka! Nie wróżę temu portalowi świetlanej przyszłości! Ps. Mam nadzieję, ze ten komentarz uświadamia adminowi gowork.pl prawdę o swoim pracodawcy i jego działaniach wobec potencjalnych klientów dopuszczając moderację rownież i w tym miejscu! Ciśnie mi się jedno słowo na usta -> nie polecam tego portalu ani włąścicieli stojących za tym pomysłem" 6 kwietnia 2016 at 10:49

my

raczej czarna rozpacz

Biurowy spoldzielca

Czrarna roboty nie robi, bo jej nie płacą to niech pokażą mądre Panie jak umieją sprzedawać. Oj dlugo dodatkowych pieniedzy nie będzie, a nawet na wyplaty. Niech się produkcja obudzi. Kierowników niema, kolejny dyrektor chyba odejdzie. Klęska

czarna

już nie długo

Ktoś coś

Sprawdźcie proszę czy CN (czyt. Zarząd) nie wykupił dostępu do gowork.pl i moderuje i usuwa opinie, jedna mała fakturka zapłacona i jest dostęp i robią co chcą.

anonymous

Znowu duet. Piszą tylko to co się dzieje. Duet już nie długo. Robotę robi czarna a laury zbiera brak wiedzy

Znowu wycinka opinii. Brawo Zarząd

kolo

damy rade,damy rade

Zbych

Czy wy kiedykolwiek byliście zadowoleni z jakiegoś dyrektora? Czy firma robi cokolwiek by jakos wesprzeć sprzedaż? Obudzcie się to nie lata 90 gdzie wszystko się samo sprzedawalo

Run

Czy rekrutacja na PH jest nadal aktualna?

oj oj oj

dzieje się dzieje!!!!co to się dzieje!!!!

Ciekawy

Gdzie są jakieś ogłoszenia?

marco

Ponawiam pytanie @pp o pracę PH . Może ktoś ma jakieś informacje zwłaszcza o pracy PH w małopolsce

lulu

38 lat w jednym zakładzie pracują tylko Ci którzy boja się zmian - nie ma się czym szczycić...do jakiego stanowiska przez te lata dotarłeś ???

kaz
@lulu 12.09.2017 16:27

Do emerytury a tobie jeszcze daleko zmian nikt się nie bał stanowisko było dla mnie bardzo dobre wcześniej wcześniej bardzo dobrze się pracowało jak jest coś nie tak to zmieniajcie jesteście udziałowcami i jest się czym szczycić że człowiek jest już wolny jak ptak życze dotrwania do emerytury bo mi jest już bardzo dobrze życze powodzenia

PP

Wiecie moze jakie warunki na PH? Wynagrodzenie, narzędzia, samochód czy umowa o prace jest możliwa?jaka atmosfera i jaki rejon czy cale województwo?

ktoś
@PP 03.09.2017 18:51
Ja jestem PP i tego ostatniego posta powyżej nie pisalem.dlaczego ktoś podszywa sie za mnie???

Może to Kwas, może Jad

PP
@ktoś 03.09.2017 20:02
Może to Kwas, może Jad

Nie rozumiem

Obserwator

Tyle wpisów nie zgodnych z regulaminem ??? Bardzo ciekawe !!! Wpisy z 10 dni usuniete !!!

wep

Widzę że CN szukają przedstawicieli handlowych na wszystkie województwa.Czy poszerzacie dział handlowy?

Kw

Wyroby super.Całe szczęście Nysa a nie j...any koncern

mit

OKEJ

liska

Wkrótce lub niedługo, a może później, albo wcale- być może, aczkolwiek niekonieczne

Luśka

Po pracy i w dzień wolny mogę robić co chcę - wolny kraj, a jeżeli nie podobają Ci się wpisy to jest wyjście - nie oglądać forum i po temacie.

Nieprawda!!!!!

emer

Wasza spółdzielnia spółdzielcy tak twierdzicie to się martwcie co dalej

ww

A co nieprawda

bystry

akto to jest hong=kong????!!

Cap

Zostaje dotychczasowy zespół.

Aa

A kto będzie nowym prezesem i vice? Kiedy będzie wiadomo?

Muzykant

To duet będzie dalej czy zmiana orkiestry?

PRACOWNIK

Gdyby ich szanowali daliby im większe wynagrodzenia a nie 1200 lub 1500 na czysto

Stało się.

obserwator

Prywaciarze szanują teraz pracowników, bo na rynku ciężko o fachowców zwłaszcza z doświadczeniem.

pracujący uczciwie

każdy ma prawo szukać szczęścia jak nie umie docenić tego co ma

kit

ty jesteś dużo wart,zgłaszaj kandydaturę i pracuj

Stary

Ale większość ludzi w biurach pracowało wcześniej na produkcji. Czyżby stanowiska zmieniały ludzi?

wirek

Cisza przed wielką burzą

scn

Poproście o bilans za 2016 r. podpisany przez Zarząd i Księgową. Będzie wiadomo. Za każdy miesiąc można poprosić bilans oraz rachunek zysków i strat. Każdy zwykły księgowy wytłumaczy co, gdzie i jak.

obs

chyba nie, ale patrząc po forum to w Zarządzie będzie etat

Piekarz

Dzień dobry, czy aktualnie prowadzone są rekrutacje na stanowiska produkcyjne?

Cukier

Zamieszczam fragment regulaminu: Każdy użytkownik naszego forum Opinii o pracodawcach przed dodaniem opinii musi zaakceptować regulamin forum. Wskazuje on, które opinie kwalifikują się do archiwizacji „z urzędu”, a które nie. Należy pamiętać, że negatywna opinia, która nie narusza naszego regulaminu, nie zostanie przez nas usunięta, nawet na wyraźne żądanie pracodawcy. Byłoby to bowiem naruszenie konstytucyjnej swobody wolności wypowiedzi. Co innego tyczy się opinii naruszających regulamin. Opisując w skrócie, dowolna opinia nosząca znamiona pomówienia (a takie znamiona nosi m.in. zarzut o naruszanie praw pracowniczych – więcej: zob. pytanie 8) zostanie przez nas zarchiwizowana (nie usunięta). Archiwizacja opinii sprawia, że przestają one być widoczne na stronie, jednak pozostają w naszej bazie na potrzeby m.in. organów ścigania, które mogłyby w przyszłości nakazać naszej firmie ujawnienie dowodów popełnienia przestępstwa itp. Warto jednak pamiętać, że w naszej bazie znajduje się obecnie ponad 2,5 mln wpisów, a baza ta zwiększa się każdego miesiąca o kilkadziesiąt tysięcy. Tak duża ilość opinii sprawia, że trudno jest je wszystkie kontrolować, w związku z czym niektóre szkalujące wpisy mogą być widoczne na stronie przez dłuższy czas. Jeśli zauważą Państwo wpis naruszający Państwa dobre imię, radzimy natychmiast skontaktować się z nami, a my przeanalizujemy daną opinię pod kątem naszego regulaminu, a następnie zarchiwizujemy ją (w ciągu 21 dni), jeśli faktycznie będzie go naruszać.

MY

Jestem w szoku ,faktycznie ktoś usuwa wpisy. !!!!!!???????

tato

Ważne że krótka szyja spi w nocy.

legenda

Tam trzeba kogoś z JAJAMI

MY

Ja o trzymaniu się "Razem"Ty o czystkach. Może jednak spróbujmy zawalczyć wspólnie o naszą spółdzielnię

Zostaw opinię o Cukry Nyskie Spółdzielnia Pracy - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukry Nyskie Spółdzielnia Pracy