Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Opinie o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

bystry

akto to jest hong=kong????!!

Cap

Zostaje dotychczasowy zespół.

Aa

A kto będzie nowym prezesem i vice? Kiedy będzie wiadomo?

Muzykant

To duet będzie dalej czy zmiana orkiestry?

Czy rekrutacja na stanowisko Sprzątaczkę/sprzątacza zatrudnię w firmie Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
PRACOWNIK

Gdyby ich szanowali daliby im większe wynagrodzenia a nie 1200 lub 1500 na czysto

Stary

Stało się.

obserwator

Prywaciarze szanują teraz pracowników, bo na rynku ciężko o fachowców zwłaszcza z doświadczeniem.

pracujący uczciwie

każdy ma prawo szukać szczęścia jak nie umie docenić tego co ma

kit

ty jesteś dużo wart,zgłaszaj kandydaturę i pracuj

Stary

Ale większość ludzi w biurach pracowało wcześniej na produkcji. Czyżby stanowiska zmieniały ludzi?

wirek

Cisza przed wielką burzą

scn

Poproście o bilans za 2016 r. podpisany przez Zarząd i Księgową. Będzie wiadomo. Za każdy miesiąc można poprosić bilans oraz rachunek zysków i strat. Każdy zwykły księgowy wytłumaczy co, gdzie i jak.

obs

chyba nie, ale patrząc po forum to w Zarządzie będzie etat

Piekarz

Dzień dobry, czy aktualnie prowadzone są rekrutacje na stanowiska produkcyjne?

Cukier

Zamieszczam fragment regulaminu: Każdy użytkownik naszego forum Opinii o pracodawcach przed dodaniem opinii musi zaakceptować regulamin forum. Wskazuje on, które opinie kwalifikują się do archiwizacji „z urzędu”, a które nie. Należy pamiętać, że negatywna opinia, która nie narusza naszego regulaminu, nie zostanie przez nas usunięta, nawet na wyraźne żądanie pracodawcy. Byłoby to bowiem naruszenie konstytucyjnej swobody wolności wypowiedzi. Co innego tyczy się opinii naruszających regulamin. Opisując w skrócie, dowolna opinia nosząca znamiona pomówienia (a takie znamiona nosi m.in. zarzut o naruszanie praw pracowniczych – więcej: zob. pytanie 8) zostanie przez nas zarchiwizowana (nie usunięta). Archiwizacja opinii sprawia, że przestają one być widoczne na stronie, jednak pozostają w naszej bazie na potrzeby m.in. organów ścigania, które mogłyby w przyszłości nakazać naszej firmie ujawnienie dowodów popełnienia przestępstwa itp. Warto jednak pamiętać, że w naszej bazie znajduje się obecnie ponad 2,5 mln wpisów, a baza ta zwiększa się każdego miesiąca o kilkadziesiąt tysięcy. Tak duża ilość opinii sprawia, że trudno jest je wszystkie kontrolować, w związku z czym niektóre szkalujące wpisy mogą być widoczne na stronie przez dłuższy czas. Jeśli zauważą Państwo wpis naruszający Państwa dobre imię, radzimy natychmiast skontaktować się z nami, a my przeanalizujemy daną opinię pod kątem naszego regulaminu, a następnie zarchiwizujemy ją (w ciągu 21 dni), jeśli faktycznie będzie go naruszać.

MY

Jestem w szoku ,faktycznie ktoś usuwa wpisy. !!!!!!???????

tato

Ważne że krótka szyja spi w nocy.

legenda

Tam trzeba kogoś z JAJAMI

MY

Ja o trzymaniu się "Razem"Ty o czystkach. Może jednak spróbujmy zawalczyć wspólnie o naszą spółdzielnię

jkj

wam?tzn?chyba tobie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" - Nysa

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"