Armatis Polska

Opinie o Armatis Polska

Zleceniobiorca

Typowy przemiał. Po spotkaniu kwalifikacyjnym rekruterka pokazuje sale na której będziesz pracował. Pełna ludzi. Jak zaczynałem to sala była w 2/3 pusta i z tygodnia na tydzień zapełniała się nowymi osobami. 1/3 to stali pracownicy. Prędzej czy później się do czegoś doczepią. A to nie ma rekordów dla tylu osób i cię zwalniają a to nie masz wyniku i cię zwalniają. Nie dano mi szansy przepracować nawet 168g żeby załapać się na płatne szkolenie. Mam wrażenie że liderzy ironicznie dają znać że jesteśmy tutaj max 1-3 miesiące bo to jest czas kiedy ludzie mają wydajność. Praca na przetrwanie chwilowe. Albo sam nie dasz rady na szkoleniu albo sami ci podziękują. Bez uprzedzenia. Z godziny na godzinę. Atmosfera i ludzie na duży +.

@Zleceniobiorca

Dziękujemy za tę opinię. Cieszymy się, że podobała Ci się atmosfera w ARMATIS-LC :) Jeśli chodzi o negatywy: na pewno nie zwaniamy ludzi bez powodu, duża rotacja w ostatnich miesiącach wynikała z wakacji i z zatrudniania uczniów i studentów, dla których z założenia była to praca na kilka miesięcy.

vwwat

Jeżeli najważniejsi są dla Ciebie ludzie, ta praca jest dla Ciebie ???? -słowem wstępu Jako były pracownik bardzo się cieszę, że los zesłał mnie na armatisowskie dywany, dzięki tej pracy można zdobyć doświadczenie, nauczyć się m.in. kontaktu z klientem, technik sprzedażowych i najważniejsze znajomości ! Przyjaźnie na lata, atmosfera, która tam panuje jest przyjazna, pełna optymizmu:) Do każdego projektu jest szkolenie, które do wszystkiego Cię przygotuje, także nie rozpoczynasz pracy ''zielony'' ???? Nierozłączny team niczym Sherlock i Watson to Kasia i Izabela zawsze są w zasięgu ręku i służą pomocą ! Współprace wspominam bardzo miło -niezapomniana przygoda i to nie tak, ze jest to praca marzeń, ALE w czasach jakich żyjemy trudno o taką.. dlatego to co dla mnie najważniejsze to ludzie, ludzie którzy tworzą jedność i gorszy dzień, chwile przeżywają razem z Tobą odwracając się do Ciebie uśmiechem :)))

@vwwat

Dziękujemy za tę rzeczową i pozytywną opinię :) Cieszymy się, że miło wspominasz współpracę z ARMATIS-LC :)

pracownica

Pracowałam tam około 2 miesiace i kadre naprawdę można podzielić na tych co lubią tam pracować i tych który są tam za kare. Prace zaczynamy rozmową z Panią z rekrutacji, która nie robi dobrego wrażenia, niestety. Wygląda jakby była nastawiona na rzucenie tekstem "i tak nie zadzwonimy", ale okej przebrnęłam. Zadzwonili i zaprosili na szkolenie Szkolenie było faktycznie za długie, materiału było dużo i można go zdecydowanie skrócić o połowe. Z mojej 12 osobowej grupy pracowało dalej 3. Dużo wycofało się po teście praktycznym Nie poinformowano nas również, jak wygląda płaca w pierwszych dniach kiedy jeszcze siedzimy na odsłuchu i słuchamy innych. Można było wywnioskować, że płacą również za odsłuch, nic bardziej mylnego. Kiedy już się siądzie i rozmawia z klientem dostaje się co chwile wiadomości w stylu "no to co, przedłużamy". Parcie na wynik jest ogromne i często wyrzucają do domu. Elastyczny grafik? Nie rozśmieszajcie mnie. Grafik dzielą na dwie częsci (pon-śr, czw-pt) i w każdej z części musisz mieć przynajmniej jedną zmianę do 21. Z rozmów z innymi pracownikami dowiedziałam się, że mówili im, że jest możliwa praca na pół etatu, bez problemu. Przychodząc i ustalając grafik wrzuca im się 3/4 etatu przynajmniej, na nowych naciskają aby mieli bardzo dużo drugich zmian. Do plusów na pewno można zaliczyć panią z recepcji, Panią Kasię - cudowna kobieta, zawsze uśmiechnięta, przyjazna. Pracownicy w stalowowolskim armatisie super! Do minusów - duże kolesiostwo między liderami a niektórymi pracownikami Dosprzedaż produktów? Niemożliwa, jeśli nie dostanie się bazy pod to. Ogólnie jeśli ktoś nie ma nerwów to nie polecam Fakt nie płacą źle, ale te pieniądze nie są warte takich nerwów.

@pracownica

Dziękujemy za podzielenie się opinią, każda z nich jest dla nas cenna. Mamy nadzieję, że jednak od czasu do czasu miło wspomnisz armatis-lc i ludzi pracujących tutaj. Pozdrawiamy!

aska

Ogólnie to nie jest źle. Pracowałam w zeszłym roku i wiadomo - jak w każdej sprzedażówce jest parcie na wyniki. Sama firma: stanowiska, pomieszczenie socjalne, eventy w stylu "dzień zdrowia" gdzie dostajemy świeże owoce czy jogurty to bardzo fajna idea. Co do szkolenia: za długie, najwięcej i tak człowiek się uczy jak siądzie z słuchawką na uchu. Co do samej pracy: no trzeba to lubić, ja zrezygnowałam bo męczyła mnie po prostu specyfika tej roboty Jak ktoś lubi dużo gadać i ogarnia jakiekolwiek techniki przekonywania ludzi to pewnie mu się spodoba. Co do odsyłania ludzi do domu przy braku wyników: mi osobiście się to nie zdarzyło, ale wiem, że takie sytuacje miały miejsce. Nie jest to najgorsze rozwiązanie, bo skoro ktoś ma gorszy dzień (a zdarza się każdemu) to czego ma się męczyć i na siłę próbować wcisnąć komuś umowę. Koordynatorzy są bardzo spoko (oprócz pani Katarzyny, w sumie to jest chamska już nawet ze sposobu bycia), a wypłata jak na podkarpackie standardy jest naprawdę okej. Więcej już do call center nie pójdę, ale polecam każdemu chociaż na chwilę się tam zaczepić, bo to bardzo fajne doświadczenie :)

Telemarketer

wysłałem cv, po 2 dniach telefon i umowienie spotkania

sympatyczna pani kazała opowiedziec o sobie, pytala o plusy i minusy pracy telemarketera, pytanie o zastosowanie karty kredytowej inne niz normalne, wszystko jasno opowiedziane

Ruda

Czy to normalne, że wysyłają pracownika do domu jak nie idzie sprzedaż???

@Ruda

Droga "RUDA", w celu wyjaśnienia sytuacji zachęcamy do kontaktu osobistego np. z Działem Rekrutacji w godzinach pracy biura.

aska
@Ruda

tak XD

yorker

Atmosfera świetna! Sama się przekonaj a nie pożałujesz! Praca jak praca - bywa lepiej i bywa gorzej, kasa na czas, wynagrodzenie ok.

Orzech

No wszystko bedzie zalezec od Twoich wynikow. Nie bedziesz dawac rady to bedzie ciezko psychicznie bo leader cisnie na wynik na jakosc tez no i jestes odsluchiwana za kazdym razem. Przyjdz sprawdz i sie dowiesz. Na pewno jest do praca dla ludzi o stalowym glosie i najwazniejsze mocnej psychice i odpornych na stres. Ja tezzz sie balem a jestem juz kilka miesięcy.

Mięśniak

W który dzień wypłaty? ????

ajsy
@Mięśniak

W umowie jest termin do 15-ego każdego miesiąca, ale rzeczywiście są księgowane 10-11 zależy jak wypada

Zezula

Atmosferycznie jest spoko ale NIE POLECAM! Na rozmowie trener informuje że zdawalność testów po szkoleniu, które trwa aż 7 dni to 98% po czym z 10 osób pracę zaczyna 3! Rozumiem jeśli ktoś jest zielony i nie kuma ale stres zawsze zżera nowe osoby podczas rozm z kimś, kogo nawet nie znasz. A takie rozmowy udawane są milion razy trudniejsze niż codzienna robota. Serio! Jakiś inny (usunięte przez administratora)robi ci pod górkę na każdy możliwy sposób! Wybrańców zostają. Szkolenie nie daje gwarancji pracy - to daje ci pozystywny test. Sry, dwa testy. Szkoda, że(usunięte przez administratora) tylu ludzi. Szkoda czasu by zostać na lodzie bez zwrotu za szkolenie i bez pracy. Już lepiej iść do MC Donald. Szkolenia powinny uczyć a nie wyłaniać najlepszych którzy znają już formę takiej pracy i jej standardy. Omijajcie. Szkoda inwestować czas.

maxtron

Czytając opinie na temat tej pracy mam wrażenie jakbym oglądał film "MIŚ" same pochlebstwa i peany a niektóre posty wyciągnięte żywcem z folderów reklamowych ...czyżby pracodawca wynajął do pisania samych pozytywów?

royaljelly
@maxtron

"byłypracownik 23.05.2018 15:58 Ogólnie nie jest źle, ale przydałoby się odświeżyć trochę kardę - wywalić tych niekompetentnych i solidnie przyspawanych do swoich siedzeń, uniemożliwiający jakiekolwiek zmiany, a w zamian za to stworzyć szanse awansu tym, którzy rzeczywiście na to zasługują (bo oni i tak docelowo awansują, tylko co najwyżej w innej firmie ... a dużo wartościowych ludzi ostatnio z tego powodu odeszło)." tego do pochelbstw nie zaliczyłbym - ale można samemu sprawdzić jak tam jest i po sprawie

Janusz

Dzień dobry, w ALC pracuje od dłuższego czasu i mogę powiedzieć, że firma jest bardzo rzetelna, wypłata na czas, praca w komfortowych warunkach- zadbane biuro stanowiska pracy, pomieszczenie socjalne, sale szkoleniowe. szkolenia z liderami są na wysokim poziomie, po nich czujesz się naładowany wiedzą, gdzie później możesz zastosować w rozmowie z klientem. Kadra zarządzająca(ogólnie) jest bardzo cierpliwa, kompetentna i zna się na rzeczy, więc jak przyjdziesz z problemem zawsze Ci pomogą. Jestem im bardzo wdzięczny za pomoc, którą mi udzielają, ponieważ zawsze mogę na nich liczyć. Kierownicy projektów są bardzo profesjonalnymi osobami, nie są typowymi korpo-szefami, tylko osobami, z którymi można porozmawiać nie tylko na temat związany z pracą. Dzięki czemu atmosfera staje się bardzo przyjazna i mogę powiedzieć, że nawet rodzinna. Pani na recepcji jest bardzo ciepłą osobą widać, że jest profesjonalna w tym co robi, zawsze można na nią liczyć, mam wrażenie, że jest Panią tego biura, ponieważ można z nią załatwić wszystkie sprawy. Pani K. jest wizytówką firmy i odzwierciedla dobry wizerunek tej firmy. Podsumowując praca daje duże doświadczenie, szanują pracowników, widać firma stawia na rozwój ( ścieżkę kariery zawodowej) gdzie osobiście bardzo mi się to podoba.

@Janusz

Piszesz o rozwoju pracowników. Czy pracodawca zapewnia szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Napisz jakiego rodzaju umowy są podpisywane z nowymi pracownikami? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i długoterminowe kontrakty? To ważny aspekt zatrudnienia, często brany pod uwagę przy podejmowaniu pracy. Pracodawca prowadzi na bieżąco rekrutacje? Jeśli tak, napisz, na jakie stanowiska?

GWK
@Andrzej

Jakieś warsztaty i szkolenia podnoszące kompetencje są - ale tylko przydatne na projekcie, na jakim pracujesz. Na pewno metod sprzedaży nauczysz się od a do zet. Nowe osoby mają zleceniówki na 3 mies a później na dłużej. Stabilne zatrudnienie? Tak - nie wiem co musiałbyś nawywijać by Cię zwolnili ale na zleceniu. Rekrutacja prowadzona jest w zasadzie ol dej i ol najt ale na różne projekty. Szkolenia nowe są w zasadzie co miesiąc albo i częściej.

rikitiki

W Armatisie pracuję juz ponad rok. Nie żałuję ani jednego dnia spędzonego w tym miejscu. Jako osoba świeżo po studiach mogłam tu zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. Praca nie jest łatwa z racji iż mamy kontakt z klientami a nie oszukujmy się ludzie są różni. Zarobki jak na tak małe miasto jak stalowa tez nie są złe dodatkowo wypłata na czas. Oprócz wynagrodzenia firma oferuję różnego rodzaju konkursy- gdzie można zgarnąć np. bony sodexo. Elastyczne godziny pracy pozwalają mi na połączenie pracy ze studiowaniem. Wspaniała atmosfera, która tworzą cudowni ludzi. Liderzy zawsze służą pomocą w trudnych sytuacjach. Na szkoleniach można zdobyć wiedzę teoretyczna dopiero podczas prowadzenia rozmów człowiek uczy się wykorzystywać zdobytą wiedzę- nikt przecież nie umie odrazu wszystkiego.

wifey

Każdy pracodawca wymaga spełniania określonych standardów. Zatrudniając się w armatisie konsultant zobowiązany jest poprawnie wykonywać swoje obowiązki np merytoryka. Zarówno jak konsultanci i liderzy muszą spełniać cele. Coś pójdzie nie tak ? Niestety ale to wiąże się tłumaczeniem szefowi a szef tłumaczy się wyżej. W końcu armatis pracuje dla kogoś. Pracuję prawie rok i bardzo jestem zadowolony. Bardzo miła kadra oraz ludzie z którymi można się pośmiać w przerwie i nie tylko. Praca uczy codziennie czegoś nowego. Najsłabsze ogniwa niestety odpadają. A co do szkolenia to żeby siąść i rozmawiać to trzeba mieć jakieś pojęcie. Szkolenie to tylko kilka dni ale pracując nabiera się doświadczenia. Dużo mnie nauczyła i uczy ta praca w szczególności cierpliwości oraz kontaktu z drugim człowiekiem.

conchita

Jestem po rozmowie, wszystko niby ok - jasno opowiedziane i klarowne. Kasa bez szału ale więcej niż nn - tylko czy ktoś i podpowie czy faktycznie jest tam szansa na umowę o pracę?

dressler
@conchita

szansa to 50 na 50 - zależy od twoich wyników i zaangażowania

Hazal

Na czym własciwie polega ta praca????? Moze ktoś coś sprecyzowac.....

knick
@Hazal

jest to praca "przez telefon" - obsługa klienta (zależy od projektu: przedłuża się umowy, umawia się spotkania, zawiera polisy OC/AC lub sprzedaje czasopisma). Wygląda to tak, że [pracujemy na komputerach ale ze słuchawkami.

vbur

Witam, od niedawna pracuję w Armatisie, na projekcie aviva. Muszę przyznać, ze bardzo mi się podoba ten projekt, choć nie czarujmy się jest wymagający; choćby ze względu na wiedzę jaką my konsultanci powinniśmy posiadać.Jest jednak możliwość rozwoju, a zarówno lider jak i kierownik projektu, którzy posiadają poza odpowiednimi kompetencjami, również szeroką wiedzę w tym temacie-zawsze chętnie nam służą-należy tylko z niej korzystać. Trafiłam na naprawdę fajnych ludzi, a mianowicie takich, którzy pracę traktują poważnie; często korzystamy ze wsparcia naszych opiekunów i nie zdarzyło się nigdy, aby którakolwiek z osób wymienionych nam odmówiła, wręcz przeciwnie. Trzeba pamiętać o jednym-to jest praca, a nie pub czy tez kawiarnia- a w każdej pracy należy sumiennie i rzetelnie wykonywać swoją pracę. Każdemu zdarzają się gorsze dni czy też przekroczenie limitu przerw ale nigdy nie miałam z tego powodu problemów-wręcz przeciwnie, nasi przełożeni są naprawdę wyrozumiali i robią wszystko, zeby stres i presja kończyła się na ich osobach a nie przechodziła na nas-konsultantów, jeśli jednak przekraczasz przerwę-zostań dłużej, odpracuj ją, pogadaj z liderem. To naprawdę odpowiedni ludzie na tych stanowiskach i szczerze-podziwiam ich, że wytrzymują tutaj z nami wszystkimi (nie czarujmy się ludzie są różni).Co do osób, które tutaj napisały, że sobie wyszły z takich czy innych przyczyn-no cóż to już świadczy o Was-to jest praca a nie alkowa, w której się stroi fochy. Osobiście polecam -uwierzcie mi, że można się wiele nauczyć i zdobyć naprawdę doświadczenie od profesjonalistów-a coś takiego zdarza się rzadko.

Elżbieta

@Magda, dziękuje Ci za Twoja opinię o firmie. Tak fajnie o niej napisałaś, że na pewno zachęciłaś osoby zainteresowane tą pracą. Piszesz, że grafik jest elastyczny, a czas pracy nienormowany. Jakiego rodzaju umowę podpisałaś? Zlecenie, czy na czas określony? Czy w umowie masz zawarty czas pracy, czy możesz ustalać go indywidualnie? Z tego co piszesz jeszcze się uczysz. Czy jesteś w tej firmie na stażu? Napisz czy inne młode osoby mogą aplikować i dostać się na płatny staż, żeby podnieść swoje kwalifikacje?

Kamcia
@Elżbieta

Po pierwsze atmosfera jest niepowtarzalna, pieniadze mozna zarobic tez bardzo ciekawe. Na plus swoboda pracy. Zawsze tez mogłam liczyc na pomoc ze strony bardziej doświadczonych pracownikow i swojej liderki.

Magda

Praca na pewno nie dla każdego, ale na prawdę warto spróbować. Atmosfera w pracy jest świetna- każdy mówi do siebie na ty, nawet szary pracownik z szefem, jak coś nie wychodzi to można na ten temat spokojnie porozmawiać, liderzy z chęcią dadzą dobre wskazówki i podejdą do każdego indywidualnie. Często organizowane sa konkursy i małe rywalizacje, które motywują. Mozna wygrac dodatkowe minuty do przerwy, szybsze wyjście na nią, gadżet czy choćby przybicie piątki. Wszystkie nasze postępy w pracy i osiągnięcia są doceniane i nagradzane więc motywacja jest duża, natomiast jak ktoś idzie do pracy tylko po pieniądze no to wiadomo, że zadowolony nigdy nie będzie. Ja przyszłam do Armatis żeby nie tylko coś zarobić ale rozwijać swoje zdolności społeczne, cierpliwość, poznać nowych ludzi, zdobyć doświadczenie i mogę wymieniać w nieskończoność. Biorąc pod uwagę, że się uczę i nie mam żadnego zawodu to nigdzie nie zarobię tyle na godzinę ile w tej własnie firmie a samo dostanie się do pracy wymaga jedynie trochę zaangażowania na szkoleniu. Niby praca jak każda inna: ile od siebie dasz- tyle odbierzesz w zamian, ale jeżeli chodzi o Armatis to jest to firma, która nie będzie Cię ograniczać i na Tobie oszczędzać. Jak najbardziej polecam ją ludziom, którzy chcą się rozwijać i sprawdzić swoje umiejętności jak i też dowiedzieć się kim tak na prawdę są. Ta praca wiele potrafi zweryfikować :) Grafik jest elastyczny więc nawet jak sa problemy z dojazdem to można się dogadać z obowiązkowymi drugimi zmianami. Do tej pracy możecie przyjść i na godzinę i na 12 godzin a wypłata zależy głównie od waszego zaangażowania. :)

Elżbieta

@Konsultant, dziękuję za Twoją opinię. Jesteś zadowolona z pracy i zarobków. Czy firma oferuje też dodatki do wynagrodzenia takie jak szkolenia, premie lub pakiet socjalny? Uważasz, że mając dłuższy staż pracy możesz liczyć na awans lub podwyżkę? @Lady, Ty także chwalisz firmę. Piszesz o elastycznym czasie pracy. Czy grafik możesz tak ustawić, żeby odpowiadał Twoim potrzebom? Szczegóły zatrudnienia, o których napiszesz pomagają osobom poszukującym pracy.

zainteresowana

Regularnie widzę ogłoszenia o pracę w firmie Armatis? Mógłby ktoś z pracujących się wypowiedzieć? To ze względu na rotację czy faktycznie tak jak w ogłoszeniach firma się rozbudowuje? Jakie są warunki, kasa, godziny? Warto aplikować?

irena
@zainteresowana

Prawda jest taka, że jest i rotacja i firma w Stalowej się rozwija. Warunki są dokładnie takie jak w ogłoszeniach: w zależności od projektu podstawa godzinowa (najniższa i tak wyższa niż krajówka) i premie w zależności od wyników. Kasa jak na stalówkę ok pod warunkiem wypracowania odpowiednich godzin. Czy warto? Warto spróbować.

Konsultant
@zainteresowana

Jestem pracownikiem firmy i jeżeli o nią chodzi to cały czas się rozwija a razem z nią zarobki. Premie są bardzo wysokie a podstawa jest dużo większa niż najniższa krajowa. Ja jako osoba zaraz po szkole nie spodziewałam się od razu tak dobrej wypłaty ???? Więc serdecznie polecam;)

Lady
@zainteresowana

Szczerze mówiąc jak pracuje tu dwa lata to rzeczywiście rotacja jest, aczkolwiek jest dużo więcej ludzi więc firma rzeczywiście się rozwija. Na prawdę polecam, bo atmosfera jest zaje****. Kasa też jest spoko, a najlepszy jest elastyczny czas pracy????

somebody

Praca sama w sobie nie jest zła :) godziny są dowolne, także można siedzieć jak ci wygodnie. Co do grafiku, z reguły dostawałam zgodnie z dyspozycjami. Jeśli dostałam coś ponad co mi nie pasowało, to oddawałam albo mówiłam im że nie mogę i tyle :) mi nikt na siłę nie wciskał dodatków. Co do pracy to standardy trzeba spełniac. Szkolenie może za dużo praktyki nie uczy, ale wszystko jest do opanowania. Jest wsparcie, są liderzy i pomogą. Wiadomo każdy jest tylko człowiekiem i nie da sie wiedzieć wszystkiego. Moja liderka jest bardzo pomocna miła, lepiej nie mogłam trafić:) ludzie są różni. Niektórzy zwyzywają, straszą sądem inni pochwalą. Jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to przerwy i zapisy na nie. Zdarzają się sytuacje że konsultantom sie obrywa za wyjscie w jednym czasie kilku osob. W pracy są organizowane konkursy z nagrodami także jakaś motywacja jest. Dodatkowym plusem są ludzie :) firma zatrudnia sporo, także można nawiazać ciekawe znajomości :)

Zostaw merytoryczną opinię o Armatis Polska - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Armatis Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Armatis Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatis Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 10 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatis Polska?

Kandydaci do pracy w Armatis Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatis Polska