4 Dodaj opinię
counter
4 10 24 5 1

Opinie o Expertum GmbH Oddział w Polsce

Bartek MAG135

W Expertum jestem juz drugi rok. Firma rzetelna oraz dbajaca o swojego pracownika. W razie problemu jest sie zawsze do kogo zwrocic o pomoc. Co do zarobkow to wywiazuja sie ze wszystkich wczesniej ustalonych kwot (nie obiecuje tego czego nie moga spelnic). W moim przypadku tylko zakwaterowanie mogloby byc blizej miejsca pracy. Zdecydowanie polecam tego pracodawce.

Marek

Potrzebowałem pracy od zaraz, firma w ciągu tygodnia załatwiła formalności i wyjechałem do roboty. Wszystkie warunki na miejscu tak jak ustaliliśmy. Dobry kontakt z firmą, pomagają w razie jakichkolwiek problemów.

Tak7Nie1

Nowy wpis

Aktualność
W zakładce ->Oferty Pracy znajdą Państwo nasze aktualne ogłoszenia.

Zapraszamy do aplikowania!
Hanna Nowy wpis

Czy ktoś ostatnio aplikował do Expertum? Firma kontaktuje się z wszystkimi kandydatami? Z góry dzięki za informacje.

Paulina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 92 dni.

witam, jak z jezykiem niemieckim w tej firmie jako spawacz?

darek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

firma ok pracuje jako spawacz teraz obecnie jestem na postojowym urlopie i szukaja mi pracy kwatery zalatwjaja ok daja dodatek do kwater ubrania robocze tez daja kasa na koncie terminowo polecam firme

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Expertum GmbH Oddział w Polsce? 3 lutego na portalu http://GoWork.pl się ogłoszenie na Blacharz Samochodowy. Ktoś z Was aplikował?

Dawid

Bardzo Polecam !!!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 216 dni.

Czy w firmie Expertum GmbH Oddział w Polsce są regularne szkolenia pracownicze?

and77

Pani Weronika z firmy exspertum bardzo pomocna w sprawach rekrutacji wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami w jest zawsze w kontakcie telefonicznym w wielu sprawach mi pomogła POLECAM

Sławek
Nazwa działu: Produkcja

pracowałem przez expertum w kilku firmach i nie narzekałem na warunki, zapewniona dobra opieka koordynatora, porządne warunki mieszkaniowe (osobny pokój w mieszkaniu), niemiecka umowa i przede wszystkim praca zgodna z tym co było mi przedstawione przed jej podjęciem. Ja ze swojej strony polecam.

Mirosław
@Sławek

Fajnie, że tak pozytywnie odchodzisz do zatrudnienia przez tę agencję. Czy podczas wyjazdów masz także zagwarantowane ubezpieczenie i możliwość skorzystania z opieki lekarskiej?

REKRUTACJA

Poszukujemy chętnych do pracy na terenie Niemiec i Belgii.
Wszystkie szczegóły ofert oraz formularze aplikacyjne znajdą Państwo w zakładce "Oferty Pracy"

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Serdecznie witamy użytkowników serwisu GoWork.pl

W związku z pojawiającymi się treściami na temat naszej firmy na forum postanowiliśmy wykorzystać tę płaszczyznę komunikacyjną, by odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Będziemy śledzić pojawiające się wpisy, jak i dzielić informacjami, które zobrazują Państwu autentyczne warunki współpracy z nami.

Jako firma rekrutująca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych, zależy nam na zapewnieniu naszym klientom wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki zaangażowaniu i rzetelności pracowników, których udało, nam się już pozyskać osiągnęliśmy status cenionego partnera niemieckiego przemysłu.

By nasz sukces mógł, trwać musimy dbać o poczucie bezpieczeństwa i atrakcyjne warunki zatrudnienia dla kandydatów. Tym bardziej jesteśmy otwarci na merytoryczne opinie i konstruktywną krytykę, z której będziemy mogli wyciągać wnioski, reagować i wprowadzać usprawnienia.

Nie o wszystkim możemy, rozmawiać na forum dlatego sprawy trudne prosimy opisać i kierować mailowo na adres: szczecin@expertum.de

Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, będziemy mogli zadbać o to, by współpraca z nami była satysfakcjonująca.

Pozdrawiamy,

Expertum GmbH Oddział w Polsce.
Tak3Nie
Adam

Pracowałem w tej firmie prawie pół roku i od zawsze były z tą firmą problemy nie polecam nikomu naprawdę nikomu tej firmy!!!. No chyba że jesteś kamikadze!!!!

@Adam

Piszesz, że nie polecasz pracy w Expertum GmbH Oddział w Polsce, ale nie piszesz konkretnie, dlaczego właściwie masz taką opinię. Może jesteś w stanie jeszcze raz spojrzeć na swoją pracę w tym miejscu i wzbogacić swoją wypowiedź o jakieś rzeczowe argumenty? Wtedy na pewno będzie bardziej wiarygodna i pomoże osobom szukającym pracy. A może przy takim podsuwaniu znajdziesz również jakieś plusy zatrudnienia w firmie Expertum GmbH Oddział w Polsce, jak myślisz?

Arek

Witam pracowałem w tej firmie w czerwcu. Nie polecam kręcą na podatkach, małe zarobki i kiepska współpraca z przedstawicielem firmy. Nie, nie, nie polecam!!!!!.

Tak1Nie

Krzysiek

Nie polecam małe zarobki (usunięte przez administratora)

Kamila

Adam, informacje, jakie podajesz na forum dotyczącym pracy w Expertum GmbH Oddział w Polsce, są nie do końca jasne. Nie polecasz pracy w tej firmie, ale dlaczego? Czy zechcesz proszę opisać swoje doświadczenie związane z pracą w tej firmie tu - na forum GoWork?

były pracownik

Niewiem Bartek jeśli jesteś spawaczem dobrym spawaczem i zadowala cię pensja w wysokości 1600-1800 euro Maks za przepracowanych miesiąc na trzeciej klasie podatkowej to szacun. Obiecanki to co firma no przepraszam żałosny koordynator tej firmy obiecuję jest dalekie od rzeczywistości. Dlatego uważajcie szybciej kłamie niż oddycha. A prop mieszkania masz łużko więc masz spanie masz jakomś kuchenkę to masz kuchnie kibel masz to co ty jeszcze chcesz do pracy do pracy coś wydziwiasz musisz o wszystko się upominać o wszystko walczyć jak lew żeby wyrwać żarcie hieną,!!!!!!! Ja masz na to siłę to powodzenia bo ja myślę że przyjechałem do pracy a nie........... dokończę se sam

Tak1Nie

@były pracownik

Masz zupełnie odmienne zdanie niż Bartek i nic w tym dziwnego bo każdy ma swoje określone preferencje co do warunków pracy. Coś co Tobie odpowiada innym nie musi i vice versa. Poza tym, może obaj panowie, mieliście inaczej skonstruowaną umowę i inne warunki były Wam przyznawane, inna pensja, inny wymiar godzin ze względu na na przykład doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Czy w Expertum GmBh każdy pracownik na danym stanowisku zarabia tyle samo? Czy pensja uwarunkowana jest jednak od stażu w pracy?

Bartek MAG135

@Bartek MAG135

Napisałeś coś o zakwaterowaniu. Firma Expertum GmbH oferuje dla swoich pracowników mieszkania? Ile osób mieszka w jednym? Czy ponoszą za to jakieś opłaty dodatkowe? Czy może wszystko pokrywa firma?

TakNie

Witam pracowałem w firmie i nie polecam nikomu nawet najgorsze u wrogowi początek okej do pierwszej wypłaty kopara opada!!!!!!! Warunki polowe mieszkanie najlepiej jak se sam znajdziesz i umeblujesz. (usunięte przez administratora) Po odcinku z wypłaty nie wiadomo o co chodzi jak dzwonisz on muwi jes okej przecież masz pracę i ciesz się że ją masz

Jarek

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

Kamila

@Marek @anty kowalczyk Bardzo wam dziękuję za Wasze opinie. Zobaczcie jednak jak bardzo są różne. Może jest jeszcze ktoś, kto mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat Expertum GmbH Oddział w Polsce. Każda opinia jest bardzo cenna dla uczestników forum.

Marek

Tak7Nie1

Andrzej

Czy ktoś mógłby wrzucić kilka wskazówek o pracy w firmie? Czy tak dobrze się pracuje?

Kamila

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Expertum GmbH Oddział w Polsce? Do tej pory nie pojawiły się żadne opinie na temat pracy w tym miejscu, ale może czas to zmienić? Myślę, że zarówno ja, jak i pozostali użytkownicy forum chętnie dowiemy się czegoś na przykład na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę. Zainteresowanym podsyłam także link do aktualnych rekrutacji prowadzonych przez firmę: https://www.gowork.pl/praca/expertum-gmbh-oddzial-w-polsce;pr - co sądzicie o tych ofertach?

Zostaw opinię o Expertum GmbH Oddział w Polsce - Szczecin

Chcę opublikować: