Expertum GmbH Oddział w Polsce

Aktualność

Pracodawca

Aktualność
Serdecznie witamy użytkowników serwisu GoWork.pl

W związku z pojawiającymi się treściami na temat naszej firmy na forum postanowiliśmy wykorzystać tę płaszczyznę komunikacyjną, by odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Będziemy śledzić pojawiające się wpisy, jak i dzielić informacjami, które zobrazują Państwu autentyczne warunki współpracy z nami.

Jako firma rekrutująca, specjalizująca się od 30 lat w zawodach technicznych i handlowych, zależy nam na zapewnieniu naszym klientom wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki zaangażowaniu i rzetelności pracowników, których udało, nam się już pozyskać osiągnęliśmy status cenionego partnera niemieckiego przemysłu.

By nasz sukces mógł, trwać musimy dbać o poczucie bezpieczeństwa i atrakcyjne warunki zatrudnienia dla kandydatów. Tym bardziej jesteśmy otwarci na merytoryczne opinie i konstruktywną krytykę, z której będziemy mogli wyciągać wnioski, reagować i wprowadzać usprawnienia.

Nie o wszystkim możemy, rozmawiać na forum dlatego sprawy trudne prosimy opisać i kierować mailowo na adres: szczecin@expertum.de

Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, będziemy mogli zadbać o to, by współpraca z nami była satysfakcjonująca.

Pozdrawiamy,

Expertum GmbH Oddział w Polsce.
Adam
 Opinia

Pracowałem w tej firmie prawie pół roku i od zawsze były z tą firmą problemy nie polecam nikomu naprawdę nikomu tej firmy!!!. No chyba że jesteś kamikadze!!!!

@Adam 13.12.2018 16:17

Piszesz, że nie polecasz pracy w Expertum GmbH Oddział w Polsce, ale nie piszesz konkretnie, dlaczego właściwie masz taką opinię. Może jesteś w stanie jeszcze raz spojrzeć na swoją pracę w tym miejscu i wzbogacić swoją wypowiedź o jakieś rzeczowe argumenty? Wtedy na pewno będzie bardziej wiarygodna i pomoże osobom szukającym pracy. A może przy takim podsuwaniu znajdziesz również jakieś plusy zatrudnienia w firmie Expertum GmbH Oddział w Polsce, jak myślisz?

Arek
 Opinia

Witam pracowałem w tej firmie w czerwcu. Nie polecam kręcą na podatkach, małe zarobki i kiepska współpraca z przedstawicielem firmy. Nie, nie, nie polecam!!!!!.

Krzysiek
 Opinia

Nie polecam małe zarobki (usunięte przez administratora)

Opinia

Adam, informacje, jakie podajesz na forum dotyczącym pracy w Expertum GmbH Oddział w Polsce, są nie do końca jasne. Nie polecasz pracy w tej firmie, ale dlaczego? Czy zechcesz proszę opisać swoje doświadczenie związane z pracą w tej firmie tu - na forum GoWork?

były pracownik
 Opinia

Niewiem Bartek jeśli jesteś spawaczem dobrym spawaczem i zadowala cię pensja w wysokości 1600-1800 euro Maks za przepracowanych miesiąc na trzeciej klasie podatkowej to szacun. Obiecanki to co firma no przepraszam żałosny koordynator tej firmy obiecuję jest dalekie od rzeczywistości. Dlatego uważajcie szybciej kłamie niż oddycha. A prop mieszkania masz łużko więc masz spanie masz jakomś kuchenkę to masz kuchnie kibel masz to co ty jeszcze chcesz do pracy do pracy coś wydziwiasz musisz o wszystko się upominać o wszystko walczyć jak lew żeby wyrwać żarcie hieną,!!!!!!! Ja masz na to siłę to powodzenia bo ja myślę że przyjechałem do pracy a nie........... dokończę se sam

@były pracownik 03.11.2018 21:17

Masz zupełnie odmienne zdanie niż Bartek i nic w tym dziwnego bo każdy ma swoje określone preferencje co do warunków pracy. Coś co Tobie odpowiada innym nie musi i vice versa. Poza tym, może obaj panowie, mieliście inaczej skonstruowaną umowę i inne warunki były Wam przyznawane, inna pensja, inny wymiar godzin ze względu na na przykład doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Czy w Expertum GmBh każdy pracownik na danym stanowisku zarabia tyle samo? Czy pensja uwarunkowana jest jednak od stażu w pracy?

Bartek MAG135
 Opinia

W Expertum jestem juz drugi rok. Firma rzetelna oraz dbajaca o swojego pracownika. W razie problemu jest sie zawsze do kogo zwrocic o pomoc. Co do zarobkow to wywiazuja sie ze wszystkich wczesniej ustalonych kwot (nie obiecuje tego czego nie moga spelnic). W moim przypadku tylko zakwaterowanie mogloby byc blizej miejsca pracy. Zdecydowanie polecam tego pracodawce.

@Bartek MAG135 29.10.2018 09:51

Napisałeś coś o zakwaterowaniu. Firma Expertum GmbH oferuje dla swoich pracowników mieszkania? Ile osób mieszka w jednym? Czy ponoszą za to jakieś opłaty dodatkowe? Czy może wszystko pokrywa firma?

Opinia

Witam pracowałem w firmie i nie polecam nikomu nawet najgorsze u wrogowi początek okej do pierwszej wypłaty kopara opada!!!!!!! Warunki polowe mieszkanie najlepiej jak se sam znajdziesz i umeblujesz. (usunięte przez administratora) Po odcinku z wypłaty nie wiadomo o co chodzi jak dzwonisz on muwi jes okej przecież masz pracę i ciesz się że ją masz

Jarek
 Opinia

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

Opinia

@Marek @anty kowalczyk Bardzo wam dziękuję za Wasze opinie. Zobaczcie jednak jak bardzo są różne. Może jest jeszcze ktoś, kto mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat Expertum GmbH Oddział w Polsce. Każda opinia jest bardzo cenna dla uczestników forum.

Marek
 Opinia

Potrzebowałem pracy od zaraz, firma w ciągu tygodnia załatwiła formalności i wyjechałem do roboty. Wszystkie warunki na miejscu tak jak ustaliliśmy. Dobry kontakt z firmą, pomagają w razie jakichkolwiek problemów.

Tak7Nie1
Andrzej
 Opinia

Czy ktoś mógłby wrzucić kilka wskazówek o pracy w firmie? Czy tak dobrze się pracuje?

Opinia

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Expertum GmbH Oddział w Polsce? Do tej pory nie pojawiły się żadne opinie na temat pracy w tym miejscu, ale może czas to zmienić? Myślę, że zarówno ja, jak i pozostali użytkownicy forum chętnie dowiemy się czegoś na przykład na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę. Zainteresowanym podsyłam także link do aktualnych rekrutacji prowadzonych przez firmę: https://www.gowork.pl/praca/expertum-gmbh-oddzial-w-polsce;pr - co sądzicie o tych ofertach?

Zostaw opinię o Expertum GmbH Oddział w Polsce - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expertum GmbH Oddział w Polsce

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie