Symbios Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Symbios Sp. z o.o.

Hania

W Symbiosie pracuję od 10 lat. Szefowa jest wymagająca ale często idzie pracownikowi na rękę. Mimo pomyłek w zamówieniach nigdy nie obciąża pracownika finansowo za popełnione błędy, pensja zawsze wypłacana jest w terminie. Lubię swoją pracę i zespół w z którym pracuję.

Katarzyna

Witam, Pracuję w firmie od ponad 3 lat. Potwierdzam, że Szefowa jest osobą wymagającą od nas wywiązywania się z podjętych obowiązków, ale jako pracodawca wywiązuje się ze swoich. Zawsze regularnie i w terminie wypłaca wynagrodzenia, na które, każdy z zatrudnionych wyraża przecież zgodę podpisując umowę. Nie mogę zatem zrozumieć skąd bierze się zdziwienie dotyczące wysokości zarobków. Czy to znaczy, że ktoś podpisał umowę o pracę i nie zapoznał się z jej treścią? Zastanawiające. Jeszcze bardziej zastanawiające jest oczekiwanie otrzymywania dodatkowego wynagrodzenia za wyjazdy służbowe. Ludzie, czytajcie kodeks pracy i związane z nim przepisy, będzie Wam się żyło łatwiej! Po dwóch latach pracy otrzymałam podwyżkę. Nie pracowałam w Biedronce, ani w kopalni, ale jeśli takie jak w Symbios są zarobki w Biedronce - to zasuwajcie wszyscy do Biedronki :) Najbardziej jednak zastanawiające jest to, że Ci dzielni komentatorzy nie mają odwagi podpisać się imieniem pod własnym komentarzem. Przecież zostali zwolnieni i już z nami nie pracują. Czego się boją? Pani Prezes? Własnej desperackiej odwagi? Gratuluję odwagi cywilnej!

Karolina

Nie rozumiem opinii które się pojawiają na tej stronie. Pani Małgosia jest bardzo wymagającym człowiekiem - to jest jedyna rzecz z jaką mogę się zgodzić. Jednak w sytuacjach wyjątkowo kryzysowych jest wyrozumiała i słuchająca. Naprawdę zna się na tym co robi i wie jak zmniejszać piętrzące się problemy. Firmie jest ciężko, zwolniło się dużo pracowników ale z różnych powodów (właśnie rodzinnych, chorobowych...) i nie mogę uwierzyć, że ktoś jest w stanie pisać takie oszczerstwa - przecież żadnego zbiorowego zwolnienia nie było. Tak samo zbiorowych odejść. To można sprawdzić. Wszystko po prostu złożyło się w jednym i tym samym czasie, a Pani Prezes robi co może by kolejny problem pokonać, jednocześnie nie zatrudniając byle kogo. Wiadomo jaka pracę i obowiązki. Nie można porównać tej firmy to typowego corpo (chyba nikt z Was w korporacji nie pracował, to widać!) - to jakaś pomyłka. Jedyne co dodam to jak ktos nie chce jeździć samochodem troche starszym i pracować na sprzęcie bardzo dobrym ale nie wypaśnym to naprawdę ma problemy pierwszego świata - a takich ludzi troche tam pracowało. Przykro.

Kasia

Pracuję w firmie wiele lat. Satysfakcjonuje mnie moja praca. Lubię stanowisko, które obejmuję. Wynagrodzenie zawsze regularnie otrzymujemy. Pani Prezes jest osobą wymagającą, ale wyrozumiałą. Zawsze pomaga swoim pracownikom w rozwiązywaniu problemów służbowych, ale jeżeli istnieje taka potrzeba również prywatnych. Zawsze można uzyskać kompromis. Firma oferuje regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, które ułatwiają pracę. Myślę, że powyższe negatywne opinie wynikają z powodu zatrudniania się osób zaraz po skończeniu doktoratu na stanowisku przedstawiciela naukowego. Osoby te nie potrafią odnaleźć się na zajmowanym stanowisku ze względu na brak doświadczenia, często są specjalistami tylko w swojej dziedzinie. Ciężko im pracować, ponieważ nie rozumieją sposobu funkcjonowania firmy, przez co potrzebują więcej czasu na wdrożenie się.

Agnieszka

Pracuje w firmie od dwóch tygodni, atmosfera jest ok. Zespół zatrudnionych osób miły i pomocny. Firma daje możliwość rozwoju, a szefowa poszła mi na rękę przesuwając moje godziny pracy - dostosowane do komunikacji miejskiej.

Anonimowy anonim

Czy można prosić o więcej szczegółów dotyczących pracy w tej firmie? Pytam bo dostałem od nich zaproszenie na rozmowę i chciałbym wiedzieć dokładnie na czym stoję. Widzę że opinie o firmie delikatnie mówiąc.....nie najlepsze. Przyznam się że trochę mnie to przeraża. W dodatku w przeciągu prawie 2 miesięcy dwa świeże komentarze od byłych pracowników. Widzę że coś jest nie halo. Firma z tego co widzę zatrudnia tylko kilka osób. Aż taka rotacja??? Bardzo prosiłbym o jakieś konkrety dotyczące samej pracy, atmosfery, wymagań i obowiązków, zarobków.

oro

Jak możesz polecać jeśli tam nie pracowałaś? Pracodawca specyficzny,wymagający i skąpy.Kasa niestety marna.Właśnie stracił głównego dostawcę i z firmy odchodzą najlepsi pracownicy. Generalnie nie polecam,chyba,że ktoś chce dorobić do kieszonkowego.

Zostaw opinię o Symbios Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Symbios Sp. z o.o.