Symbios Sp. z o.o.

Gdańsk

Symbios Sp. z o.o.

Opinie o Symbios Sp. z o.o.

Justyna

@Nikola @dove24 i jaka była Wasza decyzja? Zdecydowałyście się zaaplikować do Symbios? Jeśli tak i odbędziecie lub odbyłyście rozmowę o pracę, proszę o napisanie opinii o jej przebiegu i wyniku na forum. Będzie to pomocne dla osób chcących wziąć udział w procesie rekrutacyjnym w przyszłości.

Nikola
@Justyna 25.06.2018 23:42

Nie zdecydowalam sie, bo znajomy kiedys trafil tam na rozmowe i zdecydowanie odradzil. Mydlenie oczu, co raz propozycja czegos nowego, niby tworzyli nowe stanowisko, a ogloszenie bylo takiej samej tresci jak stare ogloszenia sprzed lat i podobno ktos juz na tym stanowisku pracowal i kolega mial zajac jego miejsce. Wiec troche nie do konca nowa pozycja. Biorac pod uwage mase negatywnych opinii wolalam odpuscic i nawet nie wysylac cv

dove24

Witam, Na jakie zarobki można liczyć w firmie Symbios? Chciałabym zaaplikować na stanowisko Koordynator ds sprzedaży, ale po wystawionych opiniach zastanawiam się czy warto.

Witek

Konkurencja postanowiła oczernić firmę pisząc jakieś bzdury?

Nikola

Tez chcialabym sie dowiedziec jak wyglada obecnie sytuacja w tej firmie. Widzialam ogloszenie z oferta pracy, ale az boje sie wyslac cv bo na kilku innych stronach znalazlam bardzo negatywne opinie o tej firmie... Ze mobbing, stres, dywaniki za byle drobiazg, marne pieniadze itp. Podobno co chwila ktos nowy przychodzi i po chwili odchodzi bo nie wyrabia. Jak na tak mala firme tak duza rotacja pracownikow i tak wiele negatywnych opinii nie wrozy nic dobrego...

Justyna

Od ponad roku nie pojawiły się nowe komentarze dotyczące pracy w Symbios. Czym spowodowana jest ta cisza na forum? Może ktoś napisze, jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w tej firmie? Wasze opinie z pewnością przydadzą się osobom rozważającym zatrudnienie w Symbios. A może niedawno ktoś brał udział w jakichś ciekawych rekrutacjach?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Symbios Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Hania

W Symbiosie pracuję od 10 lat. Szefowa jest wymagająca ale często idzie pracownikowi na rękę. Mimo pomyłek w zamówieniach nigdy nie obciąża pracownika finansowo za popełnione błędy, pensja zawsze wypłacana jest w terminie. Lubię swoją pracę i zespół w z którym pracuję.

Katarzyna

Witam, Pracuję w firmie od ponad 3 lat. Potwierdzam, że Szefowa jest osobą wymagającą od nas wywiązywania się z podjętych obowiązków, ale jako pracodawca wywiązuje się ze swoich. Zawsze regularnie i w terminie wypłaca wynagrodzenia, na które, każdy z zatrudnionych wyraża przecież zgodę podpisując umowę. Nie mogę zatem zrozumieć skąd bierze się zdziwienie dotyczące wysokości zarobków. Czy to znaczy, że ktoś podpisał umowę o pracę i nie zapoznał się z jej treścią? Zastanawiające. Jeszcze bardziej zastanawiające jest oczekiwanie otrzymywania dodatkowego wynagrodzenia za wyjazdy służbowe. Ludzie, czytajcie kodeks pracy i związane z nim przepisy, będzie Wam się żyło łatwiej! Po dwóch latach pracy otrzymałam podwyżkę. Nie pracowałam w Biedronce, ani w kopalni, ale jeśli takie jak w Symbios są zarobki w Biedronce - to zasuwajcie wszyscy do Biedronki :) Najbardziej jednak zastanawiające jest to, że Ci dzielni komentatorzy nie mają odwagi podpisać się imieniem pod własnym komentarzem. Przecież zostali zwolnieni i już z nami nie pracują. Czego się boją? Pani Prezes? Własnej desperackiej odwagi? Gratuluję odwagi cywilnej!

Karolina

Nie rozumiem opinii które się pojawiają na tej stronie. Pani Małgosia jest bardzo wymagającym człowiekiem - to jest jedyna rzecz z jaką mogę się zgodzić. Jednak w sytuacjach wyjątkowo kryzysowych jest wyrozumiała i słuchająca. Naprawdę zna się na tym co robi i wie jak zmniejszać piętrzące się problemy. Firmie jest ciężko, zwolniło się dużo pracowników ale z różnych powodów (właśnie rodzinnych, chorobowych...) i nie mogę uwierzyć, że ktoś jest w stanie pisać takie oszczerstwa - przecież żadnego zbiorowego zwolnienia nie było. Tak samo zbiorowych odejść. To można sprawdzić. Wszystko po prostu złożyło się w jednym i tym samym czasie, a Pani Prezes robi co może by kolejny problem pokonać, jednocześnie nie zatrudniając byle kogo. Wiadomo jaka pracę i obowiązki. Nie można porównać tej firmy to typowego corpo (chyba nikt z Was w korporacji nie pracował, to widać!) - to jakaś pomyłka. Jedyne co dodam to jak ktos nie chce jeździć samochodem troche starszym i pracować na sprzęcie bardzo dobrym ale nie wypaśnym to naprawdę ma problemy pierwszego świata - a takich ludzi troche tam pracowało. Przykro.

Kasia

Pracuję w firmie wiele lat. Satysfakcjonuje mnie moja praca. Lubię stanowisko, które obejmuję. Wynagrodzenie zawsze regularnie otrzymujemy. Pani Prezes jest osobą wymagającą, ale wyrozumiałą. Zawsze pomaga swoim pracownikom w rozwiązywaniu problemów służbowych, ale jeżeli istnieje taka potrzeba również prywatnych. Zawsze można uzyskać kompromis. Firma oferuje regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, które ułatwiają pracę. Myślę, że powyższe negatywne opinie wynikają z powodu zatrudniania się osób zaraz po skończeniu doktoratu na stanowisku przedstawiciela naukowego. Osoby te nie potrafią odnaleźć się na zajmowanym stanowisku ze względu na brak doświadczenia, często są specjalistami tylko w swojej dziedzinie. Ciężko im pracować, ponieważ nie rozumieją sposobu funkcjonowania firmy, przez co potrzebują więcej czasu na wdrożenie się.

Agnieszka

Pracuje w firmie od dwóch tygodni, atmosfera jest ok. Zespół zatrudnionych osób miły i pomocny. Firma daje możliwość rozwoju, a szefowa poszła mi na rękę przesuwając moje godziny pracy - dostosowane do komunikacji miejskiej.

Anonimowy anonim

Czy można prosić o więcej szczegółów dotyczących pracy w tej firmie? Pytam bo dostałem od nich zaproszenie na rozmowę i chciałbym wiedzieć dokładnie na czym stoję. Widzę że opinie o firmie delikatnie mówiąc.....nie najlepsze. Przyznam się że trochę mnie to przeraża. W dodatku w przeciągu prawie 2 miesięcy dwa świeże komentarze od byłych pracowników. Widzę że coś jest nie halo. Firma z tego co widzę zatrudnia tylko kilka osób. Aż taka rotacja??? Bardzo prosiłbym o jakieś konkrety dotyczące samej pracy, atmosfery, wymagań i obowiązków, zarobków.

oro

Jak możesz polecać jeśli tam nie pracowałaś? Pracodawca specyficzny,wymagający i skąpy.Kasa niestety marna.Właśnie stracił głównego dostawcę i z firmy odchodzą najlepsi pracownicy. Generalnie nie polecam,chyba,że ktoś chce dorobić do kieszonkowego.

Zostaw opinię o Symbios Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Symbios Sp. z o.o.