Adres: Muchoborska 18, 54-424 Gdynia

NIP: 8952008496 KRS: 0000401900

2 8 7 5 1

Opinie o FLC Pharma Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

ZS
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałem w tej firmie rok, zwolniłem się sam bo zaczęły się pojawiać problemy z terminowym wynagrodzeniem, atmosfera nie była zła podstawa 3000netto kia ceed ja dostałem nówkę, produkt niestety bardzo drogi ale z potencjałem. Firmę prowadzi Pan doktor który jest dobry w swoim fachu i tym powinien się zająć bo niestety ale o zarządzaniu firma pojęcia mu brak, ciagle tylko słyszeliśmy ze kolejny dyrektor znowu go (usunięte przez administratora) itp. Nie pracuje już tam dwa lata a smród związany z ta forma nadal sie ciągnie bo okazało sie ze prezesina nie odprowadzał składek do zusu, niedawno miałem przesłuchanie w tej sprawie a na liście bulo około 15 pracowników zarówno obecnych jak i byłych. Ogólnie nie polecam firma kogucik!

Spidi

Szczerze nie polecam, niskie zarobki i brak premii, trudny produkt ponieważ bardzo drogi. Wychodząc na przeciw szukałem sposobu by jednak podnieść sprzedaż co zostało zablokowane przez dyrektora(tak naprawdę RKS), który nigdy nie miał nic wspólnego z farmacją w całej swojej karierze. Omijajcie firmę szerokim krokiem. Byłem koordynatorem tylko na papierze, a tak naprawdę byłem zwykłym przedstawicielem farmaceutycznym. Pozdrawiam

Tak20Nie

zainteresowany
@Spidi

nikt tu nie pracuje? Jaka podstawa? Flota? Warunki? Premie? Jaka forma zatrudnienia?

Noname
@zainteresowany

Pracuje. Podstawa ujdzie. Auto Kia. Umowa o pracę. Premie 0.

Zainteresowana
Nazwa działu: Handlowy
@Noname

Jaką masz podstawę? dlaczego premii brak, nie masz nic zamówień ? A kia to jaka ;)?

Arek

Podpowiedzcie czy firma znajduje sie w Gdyni czy we Wrocławiu?

TakNie1

Olga

Czy tak dobrze pracuje się, że nikt od dawna nie pisze?

TakNie1

Zostaw opinię o FLC Pharma Sp. z o.o. - Gdynia

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie