Opinie o Goodwill Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Goodwill Consulting Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Goodwill Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodwill Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Wiecie może, czy w Goodwill Consulting Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Katarzyna Nowy wpis

Ostrzegam przed tą firmą. Moja oferta została wycofana tylko dlatego, że poprosiłam o kilka dni na namysł, a właściciel po prostu o mnie zapomniał hahah. I tak planowałam zostać tam przez kilka tygodni w oczekiwaniu na inną ofertę, ponieważ kompletnie nie mam zaufania do przyszłości tej firmy. Otwiera nową funkcję w biznesie związaną z rekrutacją, ale nawet nie wie, jaka jest obecna sytuacja na rynku. Nie zna się kompletnie na rekrutacji i nawet nie rozróżnia między rekrutacją 360, 180, a business development a chce rozwijać biznes w tym kierunku. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadaje absurdalne i nielegalne pytania, na przykład o to, czym zajmują się moja mama albo ojciec.

Jak wygląda ścieżka kariery w Goodwill Consulting Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

WALDI Nowy wpis

a GDZIE TERAZ ZNAJDUJE SIE FIRMA GOOD WILL COSULTING, JESLI ADRES WITOSA 31/LOK119B JEST PUSTY?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Goodwill Consulting Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Franek

Szybko działają, wszystko ok.

Kamila
@Franek

@Franek, czy dobrze rozumiem, że jesteś raczej klientem firmy niż pracownikiem? A może jest tu na GoWork.pl ktoś spośród nich i wystawi opinię o warunkach pracy w Goodwill Consulting? Chętnie dowiemy się o zarobkach, benefitach, możliwości rozwoju w tej firmie. A także o zasadach rekrutacji - bo w sieci nie udało mi się znaleźć jej ofert pracy, a tylko adres mailowy do przesyłania aplikacji: http://goodwillconsulting.pl/kontakt/

rewident
@Franek

tylko faktur nie płaca za szybko bo za badanie czekam juz parę lat

Zofia
@rewident

Nie no jak kilka lat? To faktura nie ulega jakiemuś przedawnieniu po tak długim okresie? Duże te koszta czy warto jednak odpuścić już, żeby mieć z głowy problem?

Klaudia

zero szacunku do pracownika, miało być tak super: super kasa, super atmosfera, super spotkania i szkolenia niestety, nic tam super nie było. praca na akord- musiałyśmy wydzwonić bite 2 h, sprawdzane to było codziennie przed końcem pracy. przerwa o ile to można nazwać przerwą to chyba było 15 minut, gdzie kuchnia mała, żeby cokolwiek sobie zagrzać to już mijało 5 minut. na końcu gdzie postanowiłam o rozwiązaniu umowy po jakiś 2-3 tygodniach zostałam odprawiona z niczym, chociaż 2 h zajmowało mi dojeżdżanie, wydawałam dużo kasy na same bilety, a nie dostałam zwrotu za te tygodnie pracy. wspomnę jeszcze o kruczkach w umowie, gdzie za odejście za wcześnie z pracy mogą nałożyć ileś tam tysięcy kary (niby koszt za odbyte szkolenia). nie polecam, uraz na całe życie.

Były pracownik CC
@Klaudia

W firmie od ponad 1,5 roku nie ma działu Contact Center, dziwne, że komentarz dotyczący tego typu stanowiska pojawia się właśnie teraz. To prawda gdy firma zatrudniała konsultantów telefonicznych, celem dziennym było przeprowadzenie rozmów o łącznej długości 2 godzin co w perspektywie 8 godzin pracy nie było zazwyczaj wyczynem jeżeli pracę wykonywało się rzetelnie. Firma nie odpowiada za lokalizację Pani miejsca zamieszkania i koszty związane z dojazdem, dlatego nie rozumiemy roszczeń z tym związanych. Jeżeli nie została Pani wypłacona pensja pytanie czemu nie dochodziła Pani swoich praw, skoro posiadała Pani umowę dokumentującą Pani czas pracy. Jako osoba pracująca w tym dziale CC firmy nigdy w realu nie usłyszałem o niewypłaceniu pensji natomiast na forum pojawia się kolejna poszkodowana osoba i to po tak długim czasie pisze napompowaną opinie, wg której ma traumę na całe życie po przepracowaniu 2 tygodni... PS. nie kojarzę aby ktoś został obciążony karą wynikającą z krótkiego stażu pracy ;)

Klaudia
@Były pracownik CC

serio? to śniło mi się, że tam pracowałam? 2 h to dużo, zwłaszcza dlatego, że jedna rozmowa trwa średnio 5 sekund, bo nikt nie chce gadać z takimi firmami. Praw? tam żadnych praw pracownik nie posiada, traktowanie jak (usunięte przez administratora) nic więcej nie mam do dodania. chciałam swoje pieniądze, ale zagrożono mi, że będę musiała za przerwanie umowy wcześniej- zapłacić 2 tys bodajże za szkolenia, które były śmieszne. nie mam po co kłamać, nie zależy mi na tym, żeby firma miała złe opinie, ja się po prostu dzielę swoją, i po prostu ostrzegam przyszłych pracowników, których jak sądzę już nie będzie patrząc po tym, że raczej firma się rozpływa powoli :) Pozdrawiam z 2021 roku.

Jak długo czekaliście na odzew z Goodwill Consulting Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

KKK

Z całego serca nie polecam pracy w tym miejscu, chyba każdy kto tam kiedykolwiek pracował miał problem z odzyskaniem swoich pieniędzy, co więcej został z długami. Naprawdę nie warto, wystarczy prześledzić spółki jakie zakładał właściciel i kto był w nich prezesem, żadna z tych osób nie wypowie się pochlebnie na jego temat.

Ferdynand

@Alpha A dlaczego miałaby firma nie istnieć? Skąd w ogóle takie myślenie tym bardziej, że firma ma dobrze!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Goodwill Consulting Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Alpha

Ten twór jeszcze istnieje? Ponoć wyprowadzili się z CH Panorama

Norbert

Zawsze można zmienić firmę. Wiem jedno to dobry pracodawca, stabilny i dbający o pracowników!

Jerzy

Firma w internecie ma dobre opinie, a jaką macie atmosferę w pracy?

Lidia

@Daniel Kosiński Jeżeli twierdzisz, że komentarze nie mają pokrycia w rzeczywistości (ani ich nie neguję, ani nie potwierdzam) to może oprócz kwestii związanych z wypłatami, czy podejściem do pracownika, poruszysz także takie rzeczy jak warunki zatrudnienia w firmie Goodwill Consulting? Nie zostało to jasno sprecyzowane na forum do tej pory.

P.M

Firma ma niestandardowy system pracy, dlatego osoby bez polotu nie zrozumieją panujących tu zasad. Nie uważam tego jednak za wadę, ponieważ dzięki tak skonstruowanemu systemowi można zweryfikować prawdziwą wartość pracownika . Jeżeli chodzi o niewypłacalność to polecam czytać to co się podpisuję, bo jeżeli zleceniobiorca zobowiązuję się do wykonania zlecenia, które jest zawarte w umowie, a jego warunki są klarownie opisane, to w przypadku niewykonania zlecenia to pracodawca ponosi stratę. Dlatego absurdem jest płacenie za coś czego de facto nie ma. Uczciwość działa w dwie strony.

Unika

Jak sam pracował to tylko on dostał kasę!!

Rebella

Szkoda, że nie pamiętasz września 2015 kiedy Ty jako jedyny dostałeś pełną wypłatę...

Lidia

@Poszkodowany - Opinie są kasowane z naszego forum wyłącznie kiedy łamią regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin). Nigdy nie usuniemy merytorycznej opinii, nawet jeśli jest negatywna. @Kasia udało Ci się odzyskać należność? Jak wyglądały rozmowy w tej sprawie z goodwill consulting?

Oszukana

Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie

Zainteresowana

A tak konkretnie to o kogo chodzi? Podajcie funkcje a nie nazwiska. Sprawdzałem w KRS i nie znalazłem powiązania na poziomie Zarządu i udziałowców.

Zostaw merytoryczną opinię o Goodwill Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

Goodwill Consulting Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleja Wincentego Witosa 31 lok. 111B
    00-710 Warszawa

Goodwill Consulting Sp. z o.o.