Opinie o Applover Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Applover Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Applover Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Applover Sp. z o.o. w Wrocław

Pracownik nietechniczy

Applover to firma, która daje ogromną przestrzeń do rozwoju. Atmosfera, która panuje w firmie jest luźna i jest też duża swoboda w organizacji własnego czasu pracy. Nie czuje, że każdy mój ruch jest jakoś kontrolowany czy nadzorowany i sprawdzany - panuje tu wzajemne zaufanie i swoboda w podejmowaniu działań i inicjatyw. Oczywiście każdy ma swoje cele i stałe zadania, ale mogę swobodnie decydować o metodach ich realizacji. Applover jest miejscem, w którym poznałam jak dotąd najbardziej ambitnych ludzi w mojej karierze. Firma ma unikatowy klimat, organizację i atmosferę w pracy. Można się realizować w dziesiątkach inicjatyw i projektów. Mogę z przekonaniem polecić osobom ambitnym, przebojowym, pełnym energii - szukającymi miejsca i kompanów do ich realizacji.

Q

Applover jest niezwykle szybko rozwijajacą się firmą, która jednak nie zapomina o swoich startupowych korzeniach. Gdy zaczynałem tu pracę, za biuro służyło wynajmowane "mieszkanie", w którym siedziało 5-6 osób. Obecnie to ponad 60 osób w kilkupiętrowym biurze. A to w zaledwie 3-4 lata. To tylko jeden z przykładów, który natomiast świetnie obrazuje, jak dynamicznie zmienia się Applover. Z roku na rok coraz większe i ciekawsze projekty, stała poprawa procesów wewnętrznych i rozwój pracowników, nowe udogodnienia i benefity. To co się natomiast nie zmienia to atmosfera, która od zawsze była jednym z najważniejszych czynników dla pracujących tu osób, ale i zarządu. Nie znajdziesz tu sztywnej, pionowej hierarchii, zbędnych formalizacji itd. Znajdziesz za to na pewno ludzi, z którymi niejednokronie będziesz chciał spędzić czas po pracy, wyjść na piłkę, zorganizować grilla czy posiedzieć przy piwie i pogadać na firmowym tarasie. Czy Applover jest firmą bez wad? Z pewnością nie, ale takie firmy praktycznie nie istnieją. Dla mnie ważne jest jednak, że każdy pracownik ma realny wpływ na kształtowanie tej firmy oraz to jak sprawnie Applover się rozwija (co widać gołym okiem każdego roku), a także jak na bieżąco reaguje i zmienia wszelkie pojawiające się mankamenty.

Pracuje tutaj już prawie dwa lata i mogę stwierdzić, że Applover to fajne miejsce pracy. Panuje tutaj luźna domowa atmosfera, a najlepsi są pracujący tutaj ludzie. Z reguły w każdej rzeczy można się dogadać, czy to przesunięcie spotkania, czy dogadanie urlopu, czy szybsze wyjście z pracy. Oprócz standardów jak owocowej środy zdarzy się dzień bułeczki i doładowania kont na pyszne.pl, tutaj nigdy nie będzie się głodnym :P

TeamMate

Gdybym miał polecić firmę, w której warto pracować, w której ktoś dba o Twój rozwój, co pół roku są ewaluacje i ktoś faktycznie z TOBĄ ROZMAWIA, o tym jak Ci się podoba w pracy, co byś chciał zmienić, co udoskonalić, to byłby to Applover. Polecam, serio. Można spotkać spoko ludzi, pogadać nie tylko o kodzeniu i serio się rozwijać. Każdy ma wpływ na to, w jakim projekcie pracuje, jak coś nie gra to się rozmawia i można zmienić projekt - po ludzku, na normalnych zasadach, wiadomo, że nie z dnia na dzień, ale to chyba normalne odpowiedzialne podejście.

Rekrutacja była krótka i rozpoczęła się rozmową z osobą z działu HR. Następna była rozmowa techniczna, po której otrzymałam decyzję. Oferowane stawki nie pokrywały się z podanymi w ogłoszeniu ani ze stawkami rynkowymi.

Atmosfera podczas rozmowy była przyjazna, jednak pytania dotyczące technologii były dość ogólnikowe - nie padały konkretne zadania czy polecenia.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Applover Sp. z o.o.?

Oczywiście. W ostatnim badaniu satysfakcji pracownicy wyróżnili atmosferę, jako czynnik, który najbardziej lubią/cenią w Applover. Bardzo się z tego cieszymy! :)

Damian

A czy w firmie organizowane są jakieś ciekawe spotkania ?

@Damian

Staramy się jak możemy! W związku z pandemią nasze spotkania musiały przenieść się do świata online. Jednak to nie przeszkadza nam w organizowaniu różnego rodzaju integracji. Bardzo lubimy na przykład spotkać się na PubQuiz. Dobieramy się wtedy w drużyny i wygrywamy fajne nagrody. Mamy jednak nadzieję, że wszystko niedługo wróci do normy i będziemy mogli spotykać się już tradycyjnie. Najlepiej na naszym tarasie w firmie, który wszyscy bardzo lubimy! Będzie można wtedy znowu zorganizować grilla, obejrzeć film i różne takie ;).

@Damian

Dodatkowo organizujemy różnego rodzaju sesję Edu, gdzie każdy z nas może dowiedzieć się czegoś nowego czy też Hackathony, w trakcie których drużynowo rozwiązujemy problemy :)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Applover Sp. z o.o.?

Jeśli chodzi o sprzęt to nasi pracownicy mają do dyspozycji: MacBook Pro 13 cali oraz 1 lub dwa monitory (w zależności od zapotrzebowania) o wymiarach: 24-27" z rozdzielczością minimum Full - HD i ładowaniem USB - C :)

receopadaja

na młotek i imadło

Jaki dress code obowiązuje w Applover Sp. z o.o.?

Cześć! W Apploverze, nosimy się tak jak nam wygodnie! No chyba, że to ważne spotkanie z klientem, wtedy zależy nam na tym, aby każdy wyglądał schludnie i profesjonalnie :)

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Applover Sp. z o.o.?

Hej! jeśli chodzi o finansowe nagrody - to nie, na ten moment nie wypłacamy takowych. Ale mamy inne nagrody, przykładowo w trakcie pracy zdalnej organizowaliśmy różnego rodzaju integracje i zawody. Wtedy nagrodami są np. bony podarunkowe, z których chętnie korzystamy! :)

Czy w Applover Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Hej, jak najbardziej! Wiadomo, skupiamy się na pracy i obowiązkach ale to nie przeszkadza nam w tym, aby było trochę luźniej niż w firmach typu korporacja. Bardzo cenimy sobie to, jaka atmosfera u nas panuje. A nad wszystkim czuwa Taco - nasz Happiness Developer ;)

Czy Applover Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Hej, nie mamy ściśle ustalonych godzin. Część osób woli wstać wcześniej i przyjść do pracy np. już na 8 rano ale mamy też osoby, które wolą przyjść później. Jesteśmy elastyczni pod tym względem :)

Miron

Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja do firmy?

@Miron

Cześć! pod tym linkiem zobaczysz jak wygląda nasz proces rekrutacyjny :) https://www.applover.pl/careers/ Miłego dnia! Ania

Nick Nolte

Pracuję w Applover od prawie roku. Jestem bardzo zadowolony, firma szybko się rozwija co przekłada się również na podwyżki i dodatkowe benefity, których wcześniej brakowało. Na plus można zaliczyć świetną atmosferę w miejscu pracy i bardzo dobrą komunikację z zarządem. Struktura w pracy jest raczej płaska co bardzo ułatwia kontakt, choć czasem wprowadza zamieszanie jeśli chodzi o Chain Of Command. Nigdy nie miałem problemu z wypłatą, wszystko zawsze na czas. Jeśli chodzi o zarząd to łączą profesjonalizm, dobre praktyki zarządzania zespołem i poczucie humoru. Moi wcześniejsi pracodawcy mogliby się czegoś nauczyć ;) Plusy: - płace rynkowe, - dobre warunki w biurze, - atmosfera - nie ma problemu jeśli ktoś lubi pracować zdalnie, - prywatna opieka zdrowotna oraz karty multisport, - sprzęt firmowy Minusy: - biuro oddalone od centrum (ale dobrze skomunikowane)

Heniek

Mam inne zdanie. Uważam, że to bardzo dobry pracodawca ale ja staram się być dobrym pracownikiem.

Adrian

Słabo słabo, bardzo słabo

Pracuję w Applover od prawie roku. Zaczynałem od stażu unijnego jako tester oprogramowania, obecnie jestem programistą. + możliwość rozwoju w firmie + ciekawe, dosyć krótkie projekty + jest od kogo się uczyć + atmosfera - praca na własnym sprzęcie Nie mam większego doświadczenia w pracy w innych firmach, ale mogę dać 5/6.

Android Dev

Hej, ja pracuję w tej firmie jako programista android. Widzę, że akurat inny pracownik (nie wiem który, ale się domyślam) dodał akurat też dzisiaj komentarz na ten temat. Przypadek? Nie sondze ;) ;) Tak na serio szukałem reklam związanych z firmą i akurat dzisiaj trafiłem i postanowiłem się wypowiedzieć Co do "Spontime" - z tego co słyszałem to ludzie od nas dostali apkę na pewnym etapie, nie była budowana od nowa, a tam leżały już same fundamenty. Ale nie wiem zbyt dużo, więc nie będę się wypowiadał w tej kwestii. Jeśli ktoś jest zainteresowany czy kod jest pisany dobry czy nie to polecam pośledzić Applover, niedługo będą wypuszczone biblioteki open source - chyba to pokaże jak niesprawiedliwym (nie chcę używać słowa "kłamliwym") był zarzut "słabej jakości kodu" ;) Plusy: - na początek pieniądze fajne - luźna, domowa atmosfera - dużo wiedzy do zdobycia - chociażby Kotlin staje się u nas standardem - fajne podejście do pracownika, są plany dodania niekomercyjnych elementów do pracy w celu edukacji pracownika Minusy: - na dłuższy czas płaca jest dość średnia, wydaje mi się, że poniżej płacy rynkowej, przynajmniej w moim przypadku (porównuję do ofert korpo, ale korpo ma też inne wady i plusy) Neutralne: - pieniądze są wypłacane różnie, najczęściej 10-20 są na koncie. Ale nigdy nie zdarzyła się większa obsuwa w moim przypadku, pieniądze zawsze były na koncie - niecierpliwi klienci. Moglibyśmy oddać apkę przed terminem wiedząc, że na dłuższą chwilę apka nie wytrzyma jeśli pomysł uzyska aprobatę użytkowników. Apka zgodna z umową, ale my chcemy, żeby apka była sukcesem i to przede wszystkim powoduje obsuwy, a klientów ciężko przekonać, że dłuższy czas jest potrzebny, żeby nie wypuścić apki, która niedługo będzie "niereformowalna" z powodu rozwiązań "na szybko". Nie wiem czy tacy klienci są normą, więc nie będę tego wpisywał do wad

Vertigo

Hej, a ja szczerze polecę. Pracuję w Applover od prawie roku czasu, widzę jak firma się rozwija. Jak każda ma swoje negatywne strony, ale nie można zarzucić chłopakom, że się nie starają. Rozwinęli biznes zupełnie od 0 do ponad 20 pracowników w tym momencie. Stawki rynkowe i ciekawe projekty.

Zostaw merytoryczną opinię o Applover Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Applover Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Applover Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Applover Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 19 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Applover Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Applover Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Applover Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Brzeska 16 lok. 12
    50-430 Wrocław