Opinie o Lewiatan Oświęcim w Oświęcim Maksymiliana Marii Kolbego 7

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lewiatan Oświęcim. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lewiatan Oświęcim o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan Oświęcim w Oświęcim Maksymiliana Marii Kolbego 7

Były pracownik Nowy wpis

Niestety praca bardzo ciężka, nie polecam. Człowiek wracał do domu wykończony. Pracowników za mało a obowiązków cała masa. Trzeba było przychodzić przed czasem pracy żeby zmiany mogły się wymienić i o czasie się też nigdy nie wychodziło i nikt za to nie płacił dodatkowo.Czas pracy nie rejestrowany w żaden sposób.Odpowiedzialnosc finansowa za przeterminowane produkty a było tego sporo. Także pomimo śmiesznej premii to jakby wsiąść pod uwagę nieopłacone dodatkowe godziny i przeterminowane towary to wychodzi na czysto poniżej najniższej krajowej.Jak wypadało jakieś L4 to reszta po 6-7 dni pracowała non stop. Braki alkoholu i papierosów na remanencie kasjerki musiały opłacić bo to niby ich wina że brakowało a równie dobrze towar mógł być źle przyjęty na stan sklepowy lub brakowało w dostawie. Można by tak bez końca pisać same negatywy niestety....

Mamuśka Nowy wpis

Co do pracy w Lewiatan Oświęcim to byłam, przeżyłam i dziękuję. Drodzy klienci te kobiety są często na granicy wytrzymałości, przemęczone, dźwigają cały dzień, często 7 dni w tygodniu i nie dlatego, że tak chcą. Śniadanie w biegu albo wcale, towaru i cenówek masa, ciągle w biegu. Praca bez normalnego grafiku tylko tygodniowe, nigdy nie wiadomo na jaką zmianę w kolejnych tygodniach. Jedna zachoruje reszta pracuje bez wolnego. Często w dniu wolnym ściąga się dziewczyny do pracy, zero życia rodzinnego, ciężko nawet lekarza zaplanować. Bezpłatne nadgodziny przed pracą wcześniej po pracy też rzadko wychodzi się punktualnie. A atmosfera ?! Wszystkie nabuzowane bo przemęczone i tyle. Premie to zazwyczaj można przeczytać na ogłoszeniach a nie na kwiatkach. Można by dużo napisać tylko po co i tak nic tam się nie zmieni. Po kilku latach współpracy ze sklepami Lewiatan dziękuję ,że udało mi się wyrwać .

Robert Nowy wpis

Czy Firma nadal działa czy już upadła?

klient Nowy wpis

Dzisiaj w lewiatanie Dąbrowskiego ziemniaki ugotowane w zamkniętych workach .Zapach i wygląd nie zachęca do ich kupowania.2,99 zł za kg takich ziemniaków to skandal

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Lewiatan Oświęcim? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Oświęcim
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Oświęcim
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Oświęcim

W Lewiatanie ul.Dąbrowskiego/dawniej Społem/ ludzi do kas dużo.Kasa czynna tylko jedna a do drugiej nikt nie przyjdzie bo pani je śniadanie. To odpowiedź kasjerki która obsługuje.Przecież tego nie ma w innych sklepach.Innym razem na prośbę o otwarcie drugiej kasy młoda dziewczyna mówi :druga kasjerka nie podejdzie bo nie może. Ceny towarów to koszmar.W czwartek pomidory kosztują 6,99zł a w piątek 7,99zł. Taki mechanizm piątkowego wzrostu cen dotyczy też innych towarów. Zatrudniacie co miesiąc innych sprzedawców.Nie znają kodów.Uczą się dopiero przy kasie obsługując klienta.Najpierw powinni być przepytani z ich znajomości a potem stawać za kasą.To powoduje że odchodzi mi i innym ochota do robienia zakupów w tym sklepie.

Staszek

To pracownicze forum więc te uwagi klientów źle skierowane zostały!

rulon

lewiatan na wyspiańskiego to już sie w pale nie mieści co tam sie wyprawia piwa niema w lodówkach a wszystko jest inne robione np.Hallsy są co chwile dokładane a przecież cukierków na gardło nikt w lecie nie potrzebuje.wszystko dla starych bab piwa których nikt nie kupuje są miesiącami trzymane w lodówce a tych które sie najwięcej pije nie ma wogóle.a sprzedawczynie tłumaczą że ich jest tylko pięć inie dają rady

Klient

Lewiatan (usunięte przez administratora) ul Szarych Szeregów. Ekspedientka z Mięsnego (usunięte przez administratora)(starsza w krótkich wlosach). Nie mila, zachowuje się jakby była tam za karę. Albo niech zmieni prace, albo niech się zastanowi jak odnosi sie do klientów. Moim zdaniem już dawno powinna być zwolniona.

Rob

Lewiatan na dąbrowskiego załoga na stoisku mięsnym do wymiany .Zachowanie pań jak za czasów PRL-owskich. Nie wiedza że klient ma prawo wyboru co chce kupic .Pyskowanie do klienta jest nie na miejscu tak samo jak wyśmiewanie się z klientów po ich odejsciu od stoiska to zachowanie nieprofesionalne

Stała klientka

Opinia dotyczy Lewiatana w Grojcu przy ul. Jagiellończyka. Pani starsza na dziale mięso wędliny grobowa mina i automatyczna odp "Co jeszcze" trochę uśmiechu i pogody ducha życzę... opcja wyplacania pieniędzy rzadko kiedy do zrealizowania... ostatnio Pani mi odp "dziś nie wyplacamy", dzisiaj " nie mam" więc może lepiej wycofać ta możliwość Lubię atmosferę w Lewiatan (usunięte przez administratora) za: Poukładane towary na polkach

Marzena
@Stała klientka

Każdy z Nas miewa gorsze i lepsze dni - nawet Pani z działu mięsnego. I jest to w zupełności normalne. Ale czy mimo tych incydentów, w dalszym ciągu będziesz robiła tam zakupy? Już dawno nie wypowiadał się tu żaden pracownik Lewiatana w Oświęcimiu. Z czego to właściwie wynika? Powiedzcie, czy dostaliście od tego pracodawcy, z okazji zbliżających się Świąt, jakieś atrakcyjne paczki? Czekamy z niecierpliwością na Wasze odpowiedzi.

Stała klientka
@Marzena

Oczywiście, że dalej tam będę robiła zakupy. Nie wystawiam opinii w tym celu, żeby kogoś obrazić tylko żeby ulepszyć robienie zakupów nie tylko dla mnie ale również dla innych klientów.

Marzena
@Stała klientka

Całkowicie Cię rozumiem. Dziękuję za Twoją aktywność na tym wątku. Powiedz jeszcze, jak określiłabyś atmosferę między samymi pracownikami Lewiatana? Cały czas czekamy na to, aż wypowie się tu jakiś pracownik Lewiatana w Oświęcimiu. Naprawdę trudno jest zrozumieć, dlaczego nie zabieracie tu głosu. Może ktoś powie Nam, czy w ostatnim czasie tamtejsze zarobki nieco wzrosły i można byłoby spokojnie tam aplikować?

Madzia

Na stawach porazka kierowniczka mysli chyba ze jest wlascicielka tak wszystkich poniza wszystkie udaja jej kolezanki a po pracy smieja sie z niej lepiej niech tam cos otworza jeszcze

@Madzia

Chyba Ci się coś Madziu w główce pomieszało

Zygzak mc qeen
@anonymous

Pracowałam na tym lewiatanie i uważam że to jest oszczerstwo!!!!Kierowniczka tam jest bardzo miła i wyrozumiala. A pracodawca bardzo dobry. Warunki pracy są dobre A po za tym jest lepiej niż w Biedrze...I w Lidlu...A Ty Madziu zanim oczernisz dobrego człowieka zastanów się...bo KARMA WRACRA.

Zygzak mc qeen
@Madzia

Teresa

@Madzia widzę że atmosfera Twoim zdaniem nie była zbyt dobra, może jednak znajdą się jakieś pozytywy związane z pracą w Lewiatanie w Oświęcimiu? Jak prezentują się warunki płacowe, czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Warto dzielić się swoimi przemyśleniami na temat pracy tutaj, takie informacje wiele wnoszą dla przyszłych pracowników.

Afrojack

A jak pracuje sie na starych stawach ??jest ciagle ogloszenie chce sprobowac ale zeby byc w tym sklepie bez przenoszenia na inne ??

Wszystko zależy od szefowej jaka jest na danym sklepie a nie od sieci lewiatan.

oswiecim

Najniższa krajowa i nic po za tym. Niby są premie ale każdy dostaje wg uznania kierowniczki czyli niesprawiedliwie ale to i tak niewiele bo ok 50 zł ale ta premia nie w każdym miesiącu jest raz jeden dostanie raz drugi w końcu z czegoś trzeba pokrywać straty np kradzieże czy przeceny za krótkie daty ważności. Brak premii na święta. Moja koleżanka pracuje na fiacie i dostaje na święta wielkanocne 300 zł na boże narodzenie 300 zł do tego wczasy pod gruszą ok 800 zł, dzień dziecka, dzień kobiet, bilety do kina, karta multisport...... i wolne weekendy i urlop w lecie a tutaj nie dostaniesz NIC z tych rzeczy w każdą sobotę w pracy urlop w lecie?? po znajomości z kierowniczką a tyrasz bardzo ciężko dużo się udźwigasz, o przerwie też zapomnij musisz szybko zjeść i wracać na kasę aaa nadgodziny płatne jak zwykły dzień roboczy zapomnij o 100% zapłacie często trzeba zostawać ok 20 min dłużej za friko bo musisz zrobić wszystko to czego nie zdążyłaś- jakby druga zmiana nie mogła dokończyć. Musisz zużywać własne ubrania dostaniesz 1 koszulę, kupować samemu np rękawiczki do ochrony rąk przy wykładaniu towaru nie dostaniesz mydła, ręczników czy kremu do rąk jak na innych zakładach a zarobisz najniższą krajową. Tu przyjmując się do pracy nie kierują cię nawet na badania lekarskie czy szkolenie BHP i zapomnij o chorowaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan Oświęcim - Oświęcim

• Jak się pracuje w Lewiatan Oświęcim?

Zobacz opinie na temat firmy Lewiatan Oświęcim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lewiatan Oświęcim