DOT24.EU SP. Z O.O.
2 235 161 5 1
Marcel

Myślałem o pracy w firmie ale po lekturze opinii muszę to przemyśleć!

Wujek dobra rada Nowy wpis
@Marcel

Nigdy w życiu. Szkoda czasu na zadawanie się z tymi patałachami. Marne pieniądze i brak gwarancji, że będą wypłacone. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Karolina Nowy wpis
@Wujek dobra rada

A napisz proszę, o jakim stanowisku w DOT24.EU piszesz. Czy naprawdę zdarzało się, że firma nie zapłaciła Ci za pracę? To dosyć niepokojące.

Pytanie Nowy wpis

Czy w DOT24.EU SP. Z O.O. są szkolenia zewnętrzne?

Wujek dobra rada Nowy wpis
@Pytanie

Tam nic nie ma, nawet pensji. Szkoda marnować czasu w tej "firmie"

Kola
Nazwa działu: Finanse

(usunięte przez administratora) tak powinna nazywać się ta spółka

Tak21Nie
komornik

Ktoś może wskazać gdzie (usunięte przez administratora)mają jeszcze swoje biura, poza tym na grzegórzeckiej 17?

Tak2Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
KLIENTKA

Miałam przyjemność a raczej nieprzyjemność kontaktować się z pracownikiem tej firmy w sprawie dotacji. Z takim brakiem profesjonalizmu już dawno się nie spotkałam !!!

ANNa

NIE POLECAM !!!!!!!

Tak49Nie

Dorota

Odradzam współpracę !!! Dot24 Sp. z o.o. to jedna wielka PORAŻKA!!!!(usunięte przez administratora)

Tak51Nie

Anna

Polecam Moje sugestie dla DOT24.EU SP. Z O.O.: Polecam Lubię atmosferę w DOT24.EU SP. Z O.O. za: Dobra Wspolpraca

Tak1Nie7

Nc-

Polański & Piróg (usunięte przez administratora) JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY!!!!!!!

Tak47Nie

@Nc-

Co chcesz przez to powiedzieć? Twój komentarz nie jest w pełni zrozumiały i merytoryczny. Czy wypowiadasz się z perspektywy pracownika czy klienta? A może chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w DOT24.EU?

TakNie5

Czerwony grubas
@Karolina

To jak masz na imię w końcu Wiktoria, Karolina czy Kamil po prostu, bo tymi samymi nieudolnymi tekstami posługujesz się na opiniach o firmie eqwans?? Lepiej płać ludziom, którym jesteś winien zaległe pieniądze, a nie obnoś się świetnością tych upadłych firm po internetach !!!

Karolina

Czy ktoś obecnie pracuje w DOT24.EU? Jeśli tak, podpowiedzcie nam, jakie możliwości rozwoju oferuje firma? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? Jeśli tak, jakiego rodzaju są to szkolenia? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Każda merytoryczna opinia jest bardzo ważna.

Edzia

Na niczym się nie znają nie mają pojęcia co robią. Strata pieniędzy i to dużych pieniędzy. Odradzam.

Tak58Nie

Grano
@Edzia

PEŁNA ZGODA

Tak51Nie

Edzia

(usunięte przez administratora)i nic więcej.

Tak56Nie

MARCIN

SPECJALNIE DLA MODERATORKI TEGO "WĄTKU" PRZESTAWIAM RAZ JESZCZE WARUNKI PRACY W TEJ SPÓŁCE: - SZEF CIĘ ZATRUDNIA, PRACUJESZ MIESIĄC/DWA I DOPIERO DOSTAJESZ UMOWĘ - OCZYWIŚCIE NIE UWZGLĘDNIAJĄCĄ DATY W KTÓREJ FAKTYCZNIE ROZPOCZĘŁAŚ PRACOWAĆ - TWÓJ SŁUŻBOWY TELEFON I KOMPUTER PRZYPOMINAJĄ EKSPONATY MUZEALNE, NO ALE KTO BY SIĘ TYM PRZEJMOWAŁ, - PODSTAWA NA UMOWIE NAJNIŻSZA, MA REKOMPENSOWAĆ TO PREMIA TZW ROCZNA NIEWIDOCZNA (CHCESZ JĄ OTRZYMAĆ MUSISZ IŚĆ DO SĄDU) - UBEZPIECZENIA BRAK (NA KONCIE SPÓŁKI W ZUS OD PONAD ROKU NIE FIGURUJĄ ŻADNI PRACOWNICY A GDYBYŚ NAWET ZOSTAŁA ZGŁOSZONA NIE LICZ, ŻE SZEF ODPROWADZI JAKĄKOLWIEK SKŁADKĘ - W TEJ SPRAWIE TOCZY SIĘ BOWIEM POSTĘPOWANIE EGZEKUCYJNE) - JAK JUŻ SIĘ ZORIENTUJESZ CO JEST GRANE I ZŁOŻYSZ WYPOWIEDZENIE MOŻESZ ZAPOMNIEĆ O WYRÓWNANIU ZALEGŁYCH PENSJI I PREMII, IDZIESZ WIĘC DO PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY, DO ZUS, DO US, POTEM DO SĄDU, DO KOMORNIKA ....... ALE SZEF I TAK MA TO GDZIEŚ TO, ŻE SPRAWA FIRMY ZOSTAŁA PRZEKAZANA NA POLICJĘ I DO PROKURATURY RÓWNIEŻ NIE JEST TAJEMNICĄ I MOŻNA BY TAK WYLICZAĆ DŁUGO I DŁUGO ALE PO CO SKORO WPIS I TAK ZOSTANIE USUNIĘTY

Tak98Nie

Sylwia C.
@MARCIN

Właśnie tak wyglada prace w firmach P. Polańskiego bez wyjątku czy trafisz do DOT 24 czy Eqwans!

Tak76Nie

NIK

Nie rozumiesz „Karolina” co się pisze , bo chyba jesteś tępa. Jest wszystko napisane w komentarzach /CAŁA PRAWDA O WAS, WASZym DZIAŁANIU ITD/, a ze oczekujesz tu pochwał to ich nie znajdziesz, bo na to nie zasłużyliście dot. Nikt wam się nie będzie tłumaczył . .. tyle merytorycznie i obiektywnie . Spada..cie

Tak86Nie

Dotacje srotacje

Wartościowe opinie w większości zostały przez ciebie moderatorze usuwane. Ta wasza firma to (usunięte przez administratora), bo pracownicy po sadach, komornikach musza chodzić, żeby i tak nie uzyskać wyplat, które zalegacie!!! Niby jesteście tu tacy regulaminowi - niczym mocher w kościele! Co wy w ogóle wiecie o dotacjach skoro proponujecie głównie chwilowki??

Tak81Nie

anonymous

Ludzie odradzam.. Chyba, że podoba się wam się praca za darmo bez ubezpieczenia. Nie ma też i nie było żadnej premii, nie dajcie się na to złapać !!!

Karolina

Czy ktoś z użytkowników planował ostatnimi czasy aplikować do firmy? Udało się? Jak wygląda proces rekrutacji w DOT24? Czy jest tylko jeden etap rekrutacji czy może jest ich kilka? Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat. @anonymous, mógłbyś doprecyzować swoją opinię? Jesteś obecnie pracownikiem firmy?

Karol
@Karolina

To w końcu KAROLINA jesteś prawodawca czy osoba starająca się o wspaniała posadę pracownika dot24 który i tak nie będzie wypłacony??? Moglibyście chociaż zmienić nick jak piszecie Karolinki dwie

Tak43Nie

@Karolina

weź nie rób sztucznego tłumu - ta firma to bankrut a szefowie to (usunięte przez administratora)

Tak44Nie

TA FIRMA CO NAJWYŻEJ WOLONTARIUSZY MOŻE SZUKAĆ

Tak73Nie

Sylwia C

Wszystkich oszukanych przez tę firmę pracowników i ex pracowników zapraszam do grupy na FB Oszukani przez Polańskiego https://www.facebook.com/groups/2090734681216250/

Tak78Nie

@Sylwia C

jeszcze należałoby dopisać i przez Piróga

Tak71Nie

glonojady kamil i łukasz

FIRMA SZORUJE DNO !!!

Tak84Nie

@glonojady kamil i łukasz

ta spółka dno szoruje odkąd powstała

Tak46Nie

@glonojady kamil i łukasz

Jak najbardziej zgadzam sie z powyzsza opinia

Tak39Nie

@anonymous

niżej upaść się nie da

Tak70Nie

Karolina

@anonymous, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym. Możesz doprecyzować swoją opinię? Co chciałeś nam przekazać za jej pośrednictwem? @Sylwia C, z serwisu usuwane są tylko i wyłącznie wpisy, które łamią regulamin forum GoWork.pl. Regulamin ten zaakceptowałaś gdy zdecydowałaś się opublikować swój wpis, jednak dla przypomnienia podaje link: https://www.gowork.pl/regulamin

żyła

dlaczego nie kasujecie opinii na biezaco? czyzby brak srodkow na ten cel?

Tak85Nie

@żyła

na kebaba już tylko mają

Sylwia C.
@żyła

O przestępczej działalności tej firmy usiłowaliśmy jako personel ostrzegać innych ale Szefostwo płaciło tutaj za usuwanie negatywnych opinii. Firma dno. Wypłat brak a po obiecana premie i zaległe wypłaty musisz iść do Sadu. Zreszta do zobaczenia W sadzie będzie postępowanie 20 czerwca 2018. Kto ma cos do powiedzenia moze zawsze przyjść o wypowiedzieć swoj sprzeciw przeciwko takiemu pracodawcy!!!!!

Mazak
@Sylwia C.

W którym Sądzie sprawa? Chętnie przyjdę.

Tak32Nie

Lamus
@Mazak

Proszę o informację w którym sądzie będzie toczyć się sprawa. Też mam parę kwestii do dodania. Pozdrawiam

Tak21Nie

@Lamus

sprawa w sadzie pracy, przy rondzie 7 sala E-405 godz. 11:00 20.06.2018 zapraszam wszystkich, którzy maja coś do powiedzenia panu Polańskiemu. Myślę ze w sądzie się stawi albo i nie bo to tchórz nad tchórze.

Tak30Nie

sprawa w sadzie pracy, przy rondzie 7 sala E-405 godz. 11:00 20.06.2018

sprawa w sadzie pracy, przy rondzie 7 sala E-405 godz. 11:00 20.06.2018

@Lamus

Niestety administrator usuwa dane dot sprawy sądowej. Sad pracy

Tak66Nie

anonymous

Mam nadzieję,że kres tej firmy nastąpi już niebawem

Tak79Nie

Oszukana

Chała, chała i jeszcze raz chała....................... Kamil i Łukasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!.... (usunięte przez administratora)

Tak73Nie

biuro

Prosimy o więcej opinii

pajacykowy
@biuro

spoko, na pewno będą nie martwcie się....

Tak24Nie

kebab
@biuro

Upajacie się negatywnymi komentarzami na temat waszej beznadziejnej firmy to rzeczywiscie cos z wami nie tak. Pozazdrościć tylko

Tak79Nie

RR

TA FIRMY CHYLI SIĘ KU UPADKOWI ODKĄD POWSTAŁA. TU NIGDY NIE BYŁO, NIE JEST I NIE BĘDZIE DOBRZE. PREZES "DZIAŁAMY DZIAŁAMY" POWINIEN CO NAJWYŻEJ BURAKI SPRZEDAWAĆ A NIE USŁUGI FINANSOWE.

Tak76Nie1

klient2

Nierzetelna firma, nie znają się na programach dotacyjnych zupełnie. A podobno się tym zajmują. Jak widać tylko podobno.

Taaa

Historia tej firmy jest dość krótka...byli dwaj przyjaciele co zarobić chcieli, jeden Kamil drugi Łukasz. Obaj żyli w swoim własnym malym świecie. Każdy z nich marzył o złotym sedesie. Założyli spółkę, zatrudnili pracowników...lecz to nie ta bajka Panowie. Tu nie ma krasnoludków, tu za pracę się płaci. Morał tej bajki krótki jak historia tej spółki...

krasnale dwa
@Taaa

czyli następny adres na montelupich......

Karosław
@krasnale dwa

posprzątaj tam żeby było ładnie

Karol Marks
@Taaa

Z punktu widzenia wyższych formacji ekonomicznych społeczeństwa, uznawanie świata za prywatną własność poszczególnych osób wyda się zupełnym absurdem, tak jak uznanie za czyjąś prywatna własność człowieka. Nawet całe społeczeństwo, naród, czy wszystkie społeczeństwa razem wzięte nie mogą być właścicielami świata. Są tylko jego posiadaczami, użytkownikami, i jak dobrzy rodzice, muszą przekazać go przyszłym pokoleniom, w lepszym stanie.

krasnale dwa
@Taaa

czyli następny adres na montelupich......

Tak72Nie

Pracodawca

Aktualność
Zaraszamy na nasz Kanał
Tak3Nie2
Jarosław Jarosiński

No Jarosław z kaczogrodu się nie popisał

Tak8Nie

Rapidka od kamilka

Jedyne produkty jakie obsługuje ta firma to chwilówki!!!

Tak18Nie

Jarosław

Ale porażka

Tak11Nie

klient

poziom tej prezentacji jest dokładni taki jak ta firma - poniżej krytyki

Tak14Nie

Klient
@Rapidka od kamilka

Czyli ze tak szybko ?

Tak4Nie

OGNIVO
@Klient

Chwile to trwało ale koniec końców jestem zadowolony

Tak2Nie

MARCEL
@OGNIVO

Opowiedzial by cos na przerywnik

Klient2
@MARCEL

Bardzo dobra obsługa polecam troche jest roboty z tym wszystkim ale wazne ze pozytywnie

TakNie1

Klient2

czego to dotyczy?

Stanisław
@Klient2

zależy kto pyta

Łukasz

Prezentacja poniżej krytyki, dziecko by to lepiej zrobiło.

Tak39Nie

Customer
@Łukasz

Łukasz twoje dzieci robią prezentacje

Tak38Nie

Łulasz

całkiem Fajne

Łulasz

pozytywnie

polanka
@Customer

i polańskiego te 2 dziewczynki, ktore jeszcze wierza ze ich tatus jest taki swiety i fajny....

Tak40Nie

ronny

..>?

rony

..>

Karol Marks

szef tej firmy k........ to ............. niech te kropki będą dla każdego kto tam pracował, idealnym przymiotnikiem na określenie tego cwaniaka, (usunięte przez administratora) bajeranta i oszusta

Tak35Nie

rotty
@Karol Marks

?

kamilek debi..lek i 2gi pajac
@rotty

wszystko co niecenzuralne grubasie w miejsce tych kropek jakby ten mały mozdzek odmowil do konca pracy

Tak63Nie

Karol

Specjalność tej firmy to chwilówki a nie dotacje

Tak70Nie

bart
@Karol

bo na niczym inny te dwa pajace się nie znają

Tak65Nie

michał

ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ!!!

Tak68Nie

@michał

tak zgadzam się w 100%, smród za tą firmą ciągnie się po całym Krakowie i nie tylko !

Tak64Nie

Zostaw opinię o DOT24.EU SP. Z O.O. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie