Opinie o DOT24.EU SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DOT24.EU SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DOT24.EU SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOT24.EU SP. Z O.O. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w DOT24.EU SP. Z O.O. są szkolenia zewnętrzne?

S-empa Nowy wpis

jak w trybie zdalnej pracy można się skutecznie uczyć bo w innych miejscach jest to trudne z tego co się orientowałem?

Marek Nowy wpis

Czy firma jest otwarta na studentów ?

Jak jest z pakietem medycznym w DOT24.EU SP. Z O.O.? Można dołączyć rodzinę?

Nowy wpis

zakres i pakiet ubezpieczenia PZU Kto może przystąpić do ubezpieczenia? Do ubezpieczenia mogą przystąpić pracownicy, którzy nie ukończyli 69 lat oraz ich: • małżonkowie albo partnerzy życiowi, którzy nie ukończyli 69 lat, • pełnoletnie dzieci w wieku 18-69 lat. Opieką medyczną możemy objąć też dzieci do 18. roku życia. Co możesz zyskać dzięki ubezpieczeniu PZU Zdrowie pod Ochroną? MOJE ZDROWIE W ramach pakietu Moje Zdrowie zapewniamy prywatną opiekę medyczną – w razie choroby (zarówno ciężkiej, jak i zwykłego przeziębienia) oraz nieszczęśliwego wypadku, a także profilaktykę. Umożliwiamy: • wizyty u lekarzy specjalistów – bez skierowań, • wizyty u internisty, pediatry i lekarza rodzinnego w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych, a u specjalisty – w ciągu 5 dni roboczych, • badania diagnostyczne – bezpłatne albo ze zniżką 15%, • dostęp do prywatnych placówek medycznych sieci PZU Zdrowie w blisko 600 miastach w Polsce. M OJE ZDROWIE OPIEKA MEDYCZNA MÓJ W YBÓR MÓJ WYBÓR Zakres ubezpieczenia możesz poszerzyć o dodatkowe opcje z pakietu Mój Wybór. W ramach tego pakietu zapewniamy opiekę medyczną dla Twoich bliskich oraz finansujemy zakup leków – w wysokości 80% ich ceny (do wysokości ustalonego limitu). • Możesz objąć opieką medyczną swoich bliskich (małżonka albo partnera życiowego, pełnoletnie dziecko, niepełnoletnie dziecko). • Opieka Medyczna dla niepełnoletnich dzieci kosztuje tyle samo bez względu na liczbę dzieci objętych ubezpieczeniem. OPIEKA MEDYCZNA DLA BLISKICH DOFINANSOWANIE LEKÓW Wsparcie finansowe w trakcie choroby – dofinansowanie zakupu leków na receptę. • Płacisz jedynie 20% ceny lekarstw – my pokrywamy 80% ceny leków na receptę (do wysokości ustalonego limitu) przepisanych w związku z: • grypą, • zapaleniem gardła, zatok, ucha, krtani, migdałków, tchawicy, oskrzeli, płuc, układu moczowego. • Oferujemy również dofinansowanie zakupu leków osłonowych, jeśli lekarz zaleci kurację antybiotykiem. • Możesz zapłacić mniej już w chwili zakupu – ponad 8000 aptek w Polsce honoruje naszą Kartę lekową. Jeśli wybierzesz aptekę, która z nami nie współpracuje, po zakupie prześlij do nas wydruk informacyjny pobrany z Internetowego Konta Pacjenta lub wydany przez lekarza oraz paragon, lub fakturę z apteki, a my zwrócimy Ci pieniądze (szczegóły znajdziesz na stronie pzu.pl). W przypadku leków refundowanych, dofinansowanie naliczamy od ceny po uwzględnieniu refundacji. Każdy może dostosować ubezpieczenie do swoich potrzeb Oferta ubezpieczenia 4521359-1/POZ2-05467859 Przedstawiamy ofertę grupowego ubezpieczenia PZU Zdrowie pod Ochroną – dopasowaną do potrzeb wskazanych przez Ciebie jako najważniejsze. MOJE ZDROWIE ZAKRES UBEZPIECZENIA ZDROWIE MEDIUM OPIEKA MEDYCZNA Zakres Zdrowie Medium l Wizyty u lekarzy - bezpłatne 25 specjalizacji l Badania diagnostyczne - bezpłatne 186 badań l Badania diagnostyczne - ze zniżką 15% 136 badań l USG ciąży tak l Przegląd stomatologiczny (raz w roku) tak l Zabiegi ambulatoryjne 29 zabiegów l Szczepienia ochronne przeciwko grypie sezonowej i tężcowi l Wizyty domowe 2 wizyty rocznie l Stomatologia zachowawcza 20% zniżki l Całodobowa infolinia tak OCHRONA Świadczenie z tytułu śmierci ubezpieczonego 100 zł Składka miesięczna za osobę – pakiet Moje Zdrowie 68,54 zł OPIEKA MEDYCZNA DLA BLISKICH (NIE DOTYCZY ZAKRESU ZDROWIE PROFILAKTYKA) ZDROWIE MEDIUM Dla małżonka albo partnera życiowego albo pełnoletniego dziecka – składka miesięczna za osobę 68,29 zł Dla niepełnoletniego dziecka – składka miesięczna niezależna od liczby dzieci 102,44 zł

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w DOT24.EU SP. Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Brygada

Co sądzicie o tym evroton

Jak wygląda podstawa w DOT24.EU SP. Z O.O.?

Jak przebiegła współpraca z firmą

John

Ja mam neutralne podejscie do tego.tematu madziu

DOT24

Dziekujemy za opinie choć niepochlebną , czy mógłbyś nam Działamydzialamy podpowiedziec co możemy robić lepiej aby taka sytuacja się nie powtórzyła

akros

Madzia

Dostałam okazję do współpracy na umowę o dzieło, oczywiście od startu, nie tak jak niektórzy piszą po 2 msc. Mam określone w umowie za jaki wniosek jakie mam wynagrodzenie. Coś się może zmieniło? Czy naprawdę nie warto w tej firmie pracować i odrzucić od nich ofertę?

DOT24

Bardzo dziekujemy za opinie zawsze można robic coś lepiej a czesto gorzka pigułka krytyki jest pożyteczna dla rozwoju i bycia lepszym - dołożymy wszelkich starań by takich opini było jak najmniej

Marcel

Myślałem o pracy w firmie ale po lekturze opinii muszę to przemyśleć!

A napisz proszę, o jakim stanowisku w DOT24.EU piszesz. Czy naprawdę zdarzało się, że firma nie zapłaciła Ci za pracę? To dosyć niepokojące.

KLIENTKA

Miałam przyjemność a raczej nieprzyjemność kontaktować się z pracownikiem tej firmy w sprawie dotacji. Z takim brakiem profesjonalizmu już dawno się nie spotkałam !!!

Polecam Moje sugestie dla DOT24.EU SP. Z O.O.: Polecam Lubię atmosferę w DOT24.EU SP. Z O.O. za: Dobra Wspolpraca

Co chcesz przez to powiedzieć? Twój komentarz nie jest w pełni zrozumiały i merytoryczny. Czy wypowiadasz się z perspektywy pracownika czy klienta? A może chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w DOT24.EU?

Czy ktoś obecnie pracuje w DOT24.EU? Jeśli tak, podpowiedzcie nam, jakie możliwości rozwoju oferuje firma? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? Jeśli tak, jakiego rodzaju są to szkolenia? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Każda merytoryczna opinia jest bardzo ważna.

Edzia

(usunięte przez administratora)i nic więcej.

Czy ktoś z użytkowników planował ostatnimi czasy aplikować do firmy? Udało się? Jak wygląda proces rekrutacji w DOT24? Czy jest tylko jeden etap rekrutacji czy może jest ich kilka? Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat. @anonymous, mógłbyś doprecyzować swoją opinię? Jesteś obecnie pracownikiem firmy?

Karol
@Karolina

To w końcu (usunięte przez administratora)jesteś prawodawca czy osoba starająca się o wspaniała posadę pracownika dot24 który i tak nie będzie wypłacony??? Moglibyście chociaż zmienić nick jak piszecie (usunięte przez administratora)dwie

MARCIN
@Karolina

weź nie rób sztucznego tłumu - ta firma to bankrut(usunięte przez administratora)

Jak najbardziej zgadzam sie z powyzsza opinia

@anonymous, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym. Możesz doprecyzować swoją opinię? Co chciałeś nam przekazać za jej pośrednictwem? @Sylwia C, z serwisu usuwane są tylko i wyłącznie wpisy, które łamią regulamin forum GoWork.pl. Regulamin ten zaakceptowałaś gdy zdecydowałaś się opublikować swój wpis, jednak dla przypomnienia podaje link: https://www.gowork.pl/regulamin

biuro

Prosimy o więcej opinii

pajacykowy
@biuro

spoko, na pewno będą nie martwcie się....

kebab
@biuro

Upajacie się negatywnymi komentarzami na temat waszej beznadziejnej firmy to rzeczywiscie cos z wami nie tak. Pozazdrościć tylko

Zostaw merytoryczną opinię o DOT24.EU SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w DOT24.EU SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DOT24.EU SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DOT24.EU SP. Z O.O.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042