2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 237 133 5 1

Opinie o DOT24.EU SP. Z O.O.

John Nowy wpis
Klient

Ja mam neutralne podejscie do tego.tematu madziu

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w DOT24.EU SP. Z O.O.? Można dołączyć rodzinę?

anonim Nowy wpis

Tak1Nie
Annii Nowy wpis

Dokładnie tak !

Tak7Nie
DOT24

Dziekujemy za opinie choć niepochlebną , czy mógłbyś nam Działamydzialamy podpowiedziec co możemy robić lepiej aby taka sytuacja się nie powtórzyła

TakNie1
akros

Madzia

Dostałam okazję do współpracy na umowę o dzieło, oczywiście od startu, nie tak jak niektórzy piszą po 2 msc. Mam określone w umowie za jaki wniosek jakie mam wynagrodzenie. Coś się może zmieniło? Czy naprawdę nie warto w tej firmie pracować i odrzucić od nich ofertę?

TakNie1
DOT24

Bardzo dziekujemy za opinie zawsze można robic coś lepiej a czesto gorzka pigułka krytyki jest pożyteczna dla rozwoju i bycia lepszym - dołożymy wszelkich starań by takich opini było jak najmniej

TakNie4

Jak wygląda podstawa w DOT24.EU SP. Z O.O.?

Madzia

A jak dostałam ofertę na start umowa o dzieło, z dokładną wartością wynagrodzenia za dany projekt to mówisz, że później tego nie wypłacą?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 155 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie DOT24.EU SP. Z O.O.?

Marcel

Myślałem o pracy w firmie ale po lekturze opinii muszę to przemyśleć!

Karolina

A napisz proszę, o jakim stanowisku w DOT24.EU piszesz. Czy naprawdę zdarzało się, że firma nie zapłaciła Ci za pracę? To dosyć niepokojące.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 357 dni.

Czy w DOT24.EU SP. Z O.O. są szkolenia zewnętrzne?

KLIENTKA

Miałam przyjemność a raczej nieprzyjemność kontaktować się z pracownikiem tej firmy w sprawie dotacji. Z takim brakiem profesjonalizmu już dawno się nie spotkałam !!!

Tak42Nie1
Anna

Polecam Moje sugestie dla DOT24.EU SP. Z O.O.: Polecam Lubię atmosferę w DOT24.EU SP. Z O.O. za: Dobra Wspolpraca

Tak1Nie8

Tak48Nie

Karolina

Co chcesz przez to powiedzieć? Twój komentarz nie jest w pełni zrozumiały i merytoryczny. Czy wypowiadasz się z perspektywy pracownika czy klienta? A może chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w DOT24.EU?

TakNie5
Karolina

Czy ktoś obecnie pracuje w DOT24.EU? Jeśli tak, podpowiedzcie nam, jakie możliwości rozwoju oferuje firma? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? Jeśli tak, jakiego rodzaju są to szkolenia? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Każda merytoryczna opinia jest bardzo ważna.

Edzia

(usunięte przez administratora)i nic więcej.

Tak56Nie
Karolina

Czy ktoś z użytkowników planował ostatnimi czasy aplikować do firmy? Udało się? Jak wygląda proces rekrutacji w DOT24? Czy jest tylko jeden etap rekrutacji czy może jest ich kilka? Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat. @anonymous, mógłbyś doprecyzować swoją opinię? Jesteś obecnie pracownikiem firmy?

Karol
@Karolina

To w końcu KAROLINA jesteś prawodawca czy osoba starająca się o wspaniała posadę pracownika dot24 który i tak nie będzie wypłacony??? Moglibyście chociaż zmienić nick jak piszecie Karolinki dwie

Tak43Nie

MARCIN
@Karolina

weź nie rób sztucznego tłumu - ta firma to bankrut a szefowie to (usunięte przez administratora)

Tak44Nie

MARCIN

TA FIRMA CO NAJWYŻEJ WOLONTARIUSZY MOŻE SZUKAĆ

Tak73Nie

Tak78Nie1

anonymous

jeszcze należałoby dopisać i przez Piróga

Tak71Nie

Tak84Nie

anonymous

ta spółka dno szoruje odkąd powstała

Tak46Nie

anonymous

Jak najbardziej zgadzam sie z powyzsza opinia

Tak39Nie

Karolina

@anonymous, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym. Możesz doprecyzować swoją opinię? Co chciałeś nam przekazać za jej pośrednictwem? @Sylwia C, z serwisu usuwane są tylko i wyłącznie wpisy, które łamią regulamin forum http://GoWork.pl Regulamin ten zaakceptowałaś gdy zdecydowałaś się opublikować swój wpis, jednak dla przypomnienia podaje link: https://www.gowork.pl/regulamin

żyła

dlaczego nie kasujecie opinii na biezaco? czyzby brak srodkow na ten cel?

Tak87Nie
Sylwia C

sprawa w sadzie pracy, przy rondzie 7 sala E-405 godz. 11:00 20.06.2018 zapraszam wszystkich, którzy maja coś do powiedzenia panu Polańskiemu. Myślę ze w sądzie się stawi albo i nie bo to tchórz nad tchórze.

Tak30Nie

Sylwia C

Niestety administrator usuwa dane dot sprawy sądowej. Sad pracy

Tak66Nie

Zostaw merytoryczną opinię o DOT24.EU SP. Z O.O. - Kraków