SAMAT Polska

Kraków

Opinie o SAMAT Polska

poszykujący

To właściwie się zgubiłem? czy dobrze płacą? jakie warunki pracy/ bo tak piszecie i właściwie to nic z tego nie wynika

Zuzanna

@bocian jeśli dalej szukasz pracy, to szukają obecnie Kierowców kat. C+E - ADR @nowy mógłbyś napisać coś więcej o pracy w firmie i atmosferze w niej panującej?

bocian

Nie ukrywam, że bardzo mnie interesuje zatrudnienie u nich, zwłaszcza, że relacje między pracownikami są na dość dobrym poziomie.

Mlody

Kończy się kontrakt na gazy? A na jakich kontraktach konkretnie bo znowu dowiem się w ostatniej chwili

max

tak , przyjmują na gdańsk na gazy , ale na dwa miesiace ponieważ kontrakt się kończy a nie ma kto jeżdzić

Nowy

Pracuję w firmie Samat 3 miesiąc, mogę potwierdzić że jest to firma nierzetelna i zakłamana.

stacyjnik

Dzisiejsza dostawa 12000 litrów brak 60 litrów kierowca stanisław p.

balas

Kolego pytasz o kase w samacie to jest take, to co mowia na poczatku to polowe zabiora, bo dyrektor die nie zgadza na wiecej, odlicz zus podatek ksiegowa podroze po polsce na swoj koszt!!! Wiecej w biedronce na kasie zarobisz A jak ktos na lorrach za piatke chce sieedziec to niech siedzi btutto!!! A drektorzy I cala banda biurowa die cieszy ze losi zlapali co na nich tyraja.pozdrawiam!!!

polskigaz sosnowiec

To dopiero jest wspaniała firma. Piękne załadunki tam mamy! :D

zdzich z kanday

Panowie, słyszałem że można u was popracować na lorach, czy to już koniec z dostawami gazu na stacje???

Arek

Stawka jest uznaniowa.To zależy od humoru pana Z.i ilości wazeliny.

Nie rozumiem polityki Samatu. Szkolą fachowców,a potem zwalniają.Chory system,chory Włocławek.Pozdro dla biurowej pary!!!

Kolo

A PAN(usunięte przez administratora)szkoli pracowników w Samat Włocławek in innym firmom.

zdzich

co się dziejes z samatem,? a jarosz fajny gościu..

lolo

samat zaczyna cieniutko piszczeć-nadchodzi kres rządów jarosza

początkujący driver

Panowie, na wszystkich kontraktach jest tak źle jak piszecie, czy może gdzieś nieco lepiej? Szukam pracy na południu, jak możecie ocenić pracę na kontrakcie Orlen, Statoil, BP? Gdzie najlepiej uderzać?

Felek

Po obliczeniu miesięcznych godzin pracy na rękę jest ok. 16-19 zł. na godzine, czy to dużo czy mało sam sobie odpowiedź, ja uważam, że mało i szukam innej firmy, doświadczenie tutaj zdobyłem, frycowe zapłaciłem i to koniec tutaj.

bizon

słuchaj stary jak mówie że samat to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to tak jest to dlaczego nie płacą całych stawek siedząc z boku tylko połówki na umowie masz całą stawke a póżniej to dzielą na połowe, poprostu dymają nas wiec nie kituj że samat to uczciwa firma bo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak chcesz więcej dowodów o tej firmie to ci napisze jesteś chyba nawiedzony że myślisz żeby iść do tej firmy, to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszyscy kradnąa samat to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który lada dzień się rozypie w miał

DD

pracuje w samacie i jest dobrze placa dobra na czas nie okradaja mnie i ja nie kradne jest ok

bizon

WIDZĘ ŻE KOLEGA O PSEUDO ADAM JEST CHYBA JAKIMŚ DUPOWŁAZEM, ŻE TAK MYDLI WSZYSTKIM OCZY , ŻE SAMAT TO TAKA PIĘKNA PRACA MARZEŃ, JEST TO CHYBA FIRMA NA ZROBIENIE BEZPŁATNEJ PRAKTYKI, BO PRACUJĄC TAM CZUŁEM SIĘ JAKBYM BYŁ NA PRAKTYKACH ZARABIAJĄC TE OLBRZYMIE PIENIĄDZE, NO I OCZYWIŚCIE DLA LUDZI LUBIĄCYCH MIEĆ WSZYSTKO POUKŁADANE ZAPOMNIJ, COŚ TAKIEGO JAK GRAFIK NIE ISTNIEJE DOWIADUJESZ SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ JAK IDZIESZ DO ROBOTY, PEŁNA DYSPOZYCJA ZA PENSJE MARKETOWĄ, A PIWO TO TYLKO OD ŚWIĘTA OCZYWIŚCIE JAK BĘDZIESZ MIAŁ WOLNE

fikus

chyba nie muszę wszystkim mówić dlaczego SAMAT ma znak nietoperza w swoim logo tzn że kierowcy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzień i noc jak nietoperz gacek który w nocy nie śpi

fikus

panowie adr-y już możemy wrzucić sobie do szuflady szkoda było kasy wydawać na ten papier czasy wielkich pieniędzy na cysternach się skończyły teraz zarabiasz na adr-ach mniej jak na firance lub wywrotce, porażka .Orlen płaci jak w markecie na kasie a Samat jak w ochronie.

fikus

SAMAT, SAMAT NIE POLECAM NIKOMU FIRMA "WIELKA PORAŻKA" JAK DAK DALEJ BĘDĄ TRAKTOWAĆ KIEROWCÓW TO NIEDŁUGO SAMI SOBIE BEDĄ JEŻDZIĆ ALBO WYSKOCZĄ Z TYCH BIUR I WSIĄDĄ ZA STERY TYCH WIELKICH MASZYN.

fikus

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ta firma SAMAT NIKOMU NIE POLECAM POROBISZ MIESIĄC I ODEJDZIESZ KANTUJĄ Z NADGODZINAMI WYMAGANIA Z KOSMOSU PŁACA JAK ZA ADR-Y TO JAK W MARKECIE, ROBISZ CORAZ WIĘCEJ GODZIN A ZARABIASZ CO RAZ MNIEJ TO NORMA W SAMACIE POPROSTU WYZYSKIWACZE PIERDOLENI MONOPILISCI KIEROWCA TO DLA NICH ŚMIEĆ I ZŁODZIEJ , A TO ONI SA ZŁODZIEJAMI BO OKRADAJĄ KIEROWCÓW Z ICH CIEŻKO WYROBIONYCH GODZIN PRACY ZACZYNASZ ROBOTE O 2 JAK PIEKARZ I KOŃCZYSZ ZA JAKIEŚ 17/18 GODZIN NASTĘPNEGO DNIA. NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY LEPIEJ IŚC DA ŚMIECIARKĘ, LUB SZAMBIARKĘ

ANONIM

NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU

NNNNNNNNNNNNN

[usunięte przez moderatora] FIRMA KIEROWCY HARUJĄ TAM JAK WOŁY A INNI CZERPIĄ ZYSKI O[usunięte przez moderatora] Z KASY ZA BYLE CO I NIE DOTRZYMUJĄ SŁOWA

Zostaw opinię o SAMAT Polska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAMAT Polska