HEURESIS Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o HEURESIS Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o.

Alina

Witam, jestem zainteresowana współpracą z firmą HEURESIS Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o., mam spore doświadczenie w tej branży. Jednak nie widzę aktualnych ofert pracy, a nie chciałabym przegapić rekrutacji, może ktoś coś wie?

Ciekawe projekty, dobra atmosfera, pomysły...ale jak w całej branży łatwo nie jest..

Gocha

Jest okay, można się sporo nauczyć.

Aśka Z

Super ludzie, ciekawe projekty, dobra atmosfera, dużo się nauczyłam...

biz

nie polecam pracowałem tam, zawiodłem się, plajtują więc nie radze się z nimi wiązać

Zostaw opinię o HEURESIS Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEURESIS Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o.