Opinie o Broadridge Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Broadridge Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Broadridge Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Broadridge Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pomimo ustaleń, nie zadzwonili z informacją o nie/przyjęciu.

@Kandydat

Miałem taką samą sytuację. Mimo przejścia wszystkich etapów i telefonu od rekruterki zapewniającej kontakt w ciągu najbliższych dni, nikt się nie odezwał, ani nie odpowiedział na mailowe zapytania.

Moja opinia o tej firmie jest mocno negatywna. Nie powiedziałbym jednak, że każdemu odradziłbym pracę w tej firmie. Jest to dobre miejsce dla studentów bez doświadczenia oraz nieambitnych osób której nie chcą w żaden sposób poszerzać swojej wiedzy. Jeśli jesteś studentem i zamierzasz tu pracować mniej niż rok to ok, w innym wypadku odradzam. Firma ta płaci mniej niż 1/2 rynkowych stawek. Negocjacje stawki sprowadzają się tylko do przedstawienia przez przełożonego jaką podwyżkę dostaniemy w danym roku (zazwyczaj nie więcej niż 5% chociaż powołują się, że to zależy od wyników firmy). Oprócz stawki to jakość procesu w tej firmie to żart. Większość zadań dało by się zautomatyzować ale kadra menadżerska nie jest tym zainteresowana. Firma ma podejście, że każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów. Z pozytywów to niektóre osoby poznane w tej firmie były na prawdę w porządku jednak większość z nich już tutaj nie pracuje. W skrócie jeśli szanujesz siebie i swój czas to nie pracuj w tej firmie. Jeśli jesteś studentem i chcesz się gdzieś załapać to śmiało, bo coś do cv będzie.

Larysa

No ok, ale student, zbierając pierwsze doświadczenia, też chce się czegoś nauczyć, szczególnie że to początek kariery. Kasa kasą, ale idzie tu zdobyć jakieś umiejętności i kwalifikacje? Chociażby przez ten rok?

Administrator Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Broadridge Poland Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Specjalista ds. Reklamacji. Może ktoś planuje aplikować?

Zastanawia mnie ta oferta dla Analityka Danych, która jest widoczna na pewnym portalu. Piszą w niej, że szukają kogoś od zaraz. Czemu powstało takie zapotrzebowanie? To awans, który tu wcześniej sugerowano czy jednak rotacja? chce się rozeznać, bo planuje aplikować

Czy jest tu może ktoś kto przeszedł rekrutacje pozytywnie? Co jakiś czas odświeżany jest wątek odnośnie braku zwrotki. Ja liczę na to, że raczej się dostane, zwłaszcza ze mam doświadczenie... :) myślę o pracy jako partner biznesowy HR, widnieje taka oferta na pewnym portalu. Nie ma w niej niestety podanych żadnych widełek płacowych. Może ktoś określić stawki oraz atmosferę?

SUV Nowy wpis

Atmosfera jest w porządku, jeżeli chodzi o zarobki to stawka jest stosunkowo niska, temat awansu lub podwyżki to temat tabu. Jeżeli chodzi o to czy się dostaniesz czy nie to nie zależy to jedynie od Twoich umiejętności, bo firma woli skorzystać z rekrutacji wewnętrznej gdzie pracodawca jak i pracownik na tym korzystają, a jeżeli chodzi o ogłoszenie to wybierani są kandydaci, którzy wpadli w oko (talent acquisition), ale to raczej normalne.

Pomimo ustaleń, nie zadzwonili z informacją o nie/przyjęciu.

@Kandydat

Może warto samemu skontaktować się z firmą? Czasem rekruter niestety zapomina o wiadomości zwrotnej. Czy mógłbyś zdradzić, na jakie stanowisko aplikowałeś i jak przebiegała rekrutacja? Z ilu etapów się składała, o co byłeś pytany?

@Karolina

Jakby mnie chcieli to by zadzwonili, ze chcą. Skoro nie dzwonili, to znaczy, ze nie chca. Decyzję znam, takze nie mam powodu kontaktowac sie z firma. Po prostu uważam to za malo profesjonalne, szczegolnie, ze ustalenia podczas rozmowy byly inne. Na temat przebiegu rozmowy juz raz sie wypowiadalem, ale opinia zostala usunieta. Takze ktos tu nie ma ochoty na publikowanie faktow.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Larysa

Renata

Ktoś z was może brał udział w rekrutacji na stanowisko Project Menagera? :) Po jakim czasie dostaliście informację zwrotną po wyslaniu cv? Jak tam rozmowa kwalifikacyjna, pytali o coś konkretnego? ;) Ja na razie musiałam odpuścić aplikowanie (zobowiązania co do obecnej pracy) ale mam oko na firmę.

Dorota

No to ile w sumie tych osób w biurze w Gdańsku teraz pracuje skoro tyko tam ono jest? Jeszcze z rok temu szukali do siebie analityka i wpadło mi w oko to, że hybryda jest możliwa. Jest może do dziś możliwa opcja, żeby pracować 100% zdalnie? I zauważyłam w benefitach, że są jakieś 3 dni wole na wolontariat, nigdy czegoś takiego nie widziałam jeszcze, jakie są konkretnie zasady odnośnie tego?

Mimy

Hey, Wiecie moze Czy Broadrige ma biuro w Warszawie, czy tylko Gdansk?

@Mimy

Ma tylko biuro w Gdansku.

jestem ciekaw czy firma faktycznie szuka kandydata, zaaplikowałem 6 czerwca i zero odzewu, a na Linkedin oferta Fiduciary Services Specialist /Mutual Fund Analyst co chwila pojawia się jako nowa. Ktoś może wie czy firma faktycznie szuka kandydatów i cały proces tyle trwa, czy tylko chcą się rozeznać?

Penny Lane

Hej, czy wiecie jakie są widełki jeśli chodzi o wynagrodzenie?

Edward
@Penny Lane

Na jakie stanowisko chcesz aplikować bo nic nie napisałeś. Pewnie od tego zależy jaka będzie kasa. Zresztą na rozmowie zwykle podają widełki. Powiesz kogo teraz szukają?

Penny Lane
@Edward

Na stronie firmy są dwa ogłoszenia: Fiduciary Services Specialist /Mutual Fund Analyst i Data Analyst - Client Services. Ciekawi mnie jakie są na nich widełki wynagrodzenia.

Dorota
@Penny Lane

Może faktycznie nie podają, bo wszystko od kandydata zależy? Negocjacje na rozmowie czy coś? Ile byś im zawołał jakby na rozmowie spytali najpierw Ciebie o stawkę?

Remo
@Edward

Powinni podać już w ogłoszeniu a tak nic nie wiadomo.

AZK

Proces rekrutacyjny od samego początku przebiegał sprawnie - byłam na bieżąco informowana o kolejnych etapach i czasie oczekiwania. W każdej chwili mogłam zadzwonić/napisać maila z ewentualnym pytaniem. Od pół roku pracuję w tej firmie - zaczęłam od stażu, teraz jestem już pełnoprawnym pracownikiem na umowie o pracę. Jestem pod ogromnym wrażeniem kultury pracy i klimatem, która w niej panuje. Wszyscy są bardzo sympatyczni, służą pomocą i wsparciem - niezależnie od problemu. W pracy spotkałam wiele ciekawych osób, o barwnych zainteresowaniach i wysokiej inteligencji. Słowem - bardzo się cieszę, że aplikowałam i nie mam póki co żadnych zastrzeżeń.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Broadridge Poland Sp. z o.o.?

MB

Rekrutacja przegiega dość dziwnie. Brak informacji zwrotnej, brak odpowiedzi na maile. Obietnice o informacji zwrotnej trochę na wyrost. Jeśli pracowników traktują tak samo jak kandydatów, to mam wątpliwości czy jest to miejsce warte uwagi.

Gordon
@MB

Niestety, przychylam się do powyższej opinii, o ile same rozmowy przebiegały w miłej atmosferze o tyle feedback to nieporozumienie - 1,5 miesiąca od ostatniej rozmowy cisza. Wysyłam maile do wszystkich osób z którymi miałem rekrutacje - cisza,zero odpowiedzi. Oczywiście jednocześnie nie ma informacji o negatywnym statusie rekrutacji. Niestety, często sama jakość rekrutacji mówi wiele o firmie....

Ile czekaliście na odpowiedz po rozmowie rekrutacyjnej? Jestem 3 tygodnie po ostatnim etapie, tydz temu pisałam do HR z pytaniem o status mojej kandydatury i mieli do mnie wrócić z informacja zwrotna, ale dalej cisza. Rekruter sugerował mi, ze proces może długo potrwać, ale prawie miesiąc to na tyle długo, ze nie wiem czy jeszcze mieć nadzieje na ofertę.

ZM

Dzien Dobry, na jakie stanowisko Pani aplikowala ?

@ZM

Rekrutacja na stanowisko Fiduciary fund specialist jeszcze trwa i nie zostali jeszcze wyłonieni wszyscy kandydaci na to stanowisko.

Urszula

Może musisz jeszcze poczekać na informację zwrotną od działu HR. Życzę ci powodzenia oczywiście. A jak teraz ogólnie wygląda rekrutacja? Powiedz, czy jest prowadzona zdalnie czy stacjonarnie. Dzięki.

@Urszula

@ZM Dziękuje za informacje, w takim razie czekam dalej @Urszula Rekrutacja w całości zdalna

Daniel

Aplikowałem do działu Client Services na stanowisko Lead Client Services Representative. Pierwszym etapem była rozmowa telefoniczna z managerem biura. Po rozmowie zostalem zaproszony do biura na kolejny etap.Była to rozmowa z managerem biura oraz liderem zespołu.Rozmowa była w języku angielskim oraz polskim. Kilka dni po rozmowie zostałem poinformowany o kolejnych etapach ( Rozmowa z HR z Londynu oraz rozmowa z managerem z USA). Kolejne etapy były organizowane w kilkudniowych odstępach. Cały proces rekrutacyjny został przeprowadzony w ok 2-3 tygodnie. Byłem na bieżąco informowany o kolejnych etapach. Po kilku miesiącach pracy w Broadridge jestem bardzo zadowolony ze zdecydowalem sie wlasnie na ta firmę oraz miejsce pracy. Z jakich powodów: Przyjazna atmosfera, konkurencyjne wynagrodzenie, liczne benefity oraz możliwości rozwoju.

Bogdan
@Daniel

Widzę, że firma bardzo skrupulatnie przeprowadza cały proces rekrutacyjny. Czy Twoim zdaniem trudno jest dostać się do pracy w tej firmie? Tobie się udało, ale wydaje się, że nie było to takie proste. Może masz jakieś rady dla osób, które w przyszłości mogą aplikować?

Czarek

Jak często w firmie robione są szkolenia pracownicze ?

Czy Broadridge Poland oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Somebody

Umowa o prace

Mariusz

Aplikowałem do Broadridge w lutym 2019. Otrzymałem szybką odpowiedź na wysłane CV. Rekrutacja obejmowała kilka etapów rozmów telefonicznych (w języku angielskim), oraz rozmowę na miejscu w biurze w Gdańsku (po polsku). Kolejne rozmowy odbywały się w odstępach 1-2 dni, więc cały proces zamknął się w dwóch tygodniach. Rozmowy były prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Przy okazji kolejnych etapów na bieżąco otrzymywałem feedback. Na minus była jedynie mało konkretna informacja dotycząca benefitów. Ostatecznie otrzymałem ofertę pracy, a zakres benefitów okazał się lepszy niż się spodziewałem.

M.

Aplikowalam do fimry. Zaprosili mnie na rozmowe do biura w Gdansku, ktora odbyla sie w kwietniu. Rozmowa przebiegla pozytywnie. Panowie powiedzieli ze odezwa sie do max dwoch tygodni, jest polowa maja i nadal zero odzewu - bardzo nie profesjonalne podejscie maja.

Aplikowałam do firmy Broadridge na stanowisko data analyst do zespołu który funkcjonuje w Gdańsku. Moja praca miała polegać m.in. na zbieraniu informacji na temat funduszy inwestycyjntch. Rozmowa rekrutacyjna na którą mnie zaproszono składała się z 2 części. Pierwsza cześć odbyła się w biurze w Gdańsku. Była to rozmowa z menadżerem zespołu i jednym z jego pracowników. Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze i była dość profesjonalna. Panowie pytali mnie o doświadczenie zawodowe, co bym wniosła do zespołu, dlaczego aplikowałam, jak radzę sobie z presją czasu i pracą przy komputerze. Cześć rozmowy odbywała się w języku angielskim, cześć w jezyku polskim. Po rozmowie menadżer poinformował mnie o następnych krokach procesu rekrutacji. Dwa dni po rozmowie w Gdańskim biurze odbyłam rozmowę telefoniczną z przedstawicielką HR w Londynie. Zadała mi ona kilka pytań odnośnie doświadczenia zawodowego, przebiegu studiow, motywacji. Po tygodniu od rozmowy telefonicznej z panią z Londynu zadzwonił do mnie menadżer z Gdańska i powiedział że nie dostałam tej pracy. Podczas rozmowy telefonicznej wytłumaczył mi szczegółowo dlaczego została podjęta taka decyzja i dał wyczerpujący feedback. Było to ciekawe doswiadczenie.

Mariusz

Aplikowałem do firmy Broadridge na stanowisko związane z rozwiązywaniem problemów klientów, wysyłaniem raportów i generalnie obsługą klientów z branży funduszy inwestycyjnych. Odbyłem bardzo ciekawą i profesjonalnie przeprowadzoną rozmowę telefoniczną z dwoma dyrektorami z USA. Po otrzymaniu pozytywnego feedbacku dostałem zaproszenie na spotkanie w gdańskim biurze z trzema osobami. Stawiłem się na interview, które było generalnie w porządku i przynajmniej częściowo merytoryczne. Choć pytania głównego menedżera były typu "opowiedz nam o sobie". Po paru dniach otrzymałem odpowiedź negatywną od przedstawiciela HR z Londynu. Wytłumaczeniem było, że mam angielski na średnim poziomie i dodatkowo jedno zdanie, które nijak się miało do przebiegu rozmowy ani charakterystyki pozycji, na którą aplikowałem. Wytłumaczenie to uznałem za ponury żart, gdyż mój angielski został wcześniej zweryfikowany przez samych manadżerów z USA. Nie wspomniałem już o tym, że główny manadżer z Gdańska w żadnym wypadku nie mówił po angielsku lepiej ode mnie. Dodatkowo, hiring manager był w USA i z gdańskim zespołem łączyłoby mnie tylko miejsce pracy, więc nie wiem na jakiej podstawie cała decyzja była pozostawiona w rękach tegoż zespołu. W odpowiedzi otrzymałem kolejną bezwartościową formułkę, która pasuje jednakowo do każdego kandydata, który nie spodobał się interviewerom. Generalnie pointa jest taka, że nie ma co liczyć na jakiekolwiek rzeczowe podsumowanie procesu rekrutacyjnego ze strony zespołu gdańskiego. Mają pełne prawo upupić każdego bez podania żadnej konkretnej przyczyny i nikt im w tym nie przeszkodzi. Gorąco odradzam aplikowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Broadridge Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Broadridge Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Broadridge Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Broadridge Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Broadridge Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Broadridge Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Broadridge Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Grzybowska 2 lok. 29
    00-131 Warszawa

Broadridge Poland Sp. z o.o.