Opinie o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bsb Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bsb Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bsb Poland Sp. z o.o. w Ciechocin

Stefan

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Wioletta
@Stefan

Chyba się da pracowałam w biurze za niską stawkę ale pracy naprawdę było dużo to co robiłam było sensowne. Nie widziałam nikogo naćpanego ani nikogo pijanego.

Mati

Tam od 1hali do 3porobiili brygadzistow kolesi z parkingow,cukierni,piekarni,obory,marynarzy,narkomanow,dorzucili kierownika z monaru podobno teraz do tego dokoptowali ukraincow hahahaha co tam sie musi dziac kompletna porazka

Gandalf Szary

Jak ma być dobrze kiedy Marek P. Zwany " paziem" który pierw kładł fugi później płytki rozdziela sobie robotę i zabiera najlepsze kąski. Tak paziu jak to czytasz zapomniałeś jak biegałeś do góry składać donosy na Baniaka. Takiego psa jak Ty w tej firmie to nie widziałem jeszcze. Kolejnym patałachem życiowym którym jest Andrzej C. Klepie się z wyżej wymienionym paziem po ramieniu i kasa się dzielą że zrobione roboty. Trzeci nieudacznik tej firmy pan Cezary K który nie potrafi zamówić stali kiedy proszą go o zamówienie 100m profile gość zamawia 10000m . Ale tak się dzieje kiedy to nieodpowiedni ludzie są na nieodpowiednich stanowiskach.nie polecam tam iść do pracy całe szczęście że ja już zostawiłem te (usunięte przez administratora)

ha ha ha
@Gandalf Szary

Przecież "zero" nic nie znaczy.... jedno czy dwa więcej też nic nie znaczą ha ha ha ha ha

Don
@Gandalf Szary

Ja widzialem wiekszego - MAKRELA to mistrzowska konfitura co (usunięte przez administratora) najwyzej

Janek

Całkowita prawda

Firma Bsb Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Elektromechanik - Mechatronik – pracownik utrzymania ruchu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Mati

Praca ciekawa,zarobki dobre,brak odpowiedniej kadry kierowniczej,brak organizacji pracy,brak umiejetnosci madrym zarzadzaniem zasobem ludzkim, duzo czubkow,

Ano

Dotego dochodzi brak w tym roku pikniku rodzinnego.

s...

(usunięte przez administratora) nie z tej ziemi.Pracowałem tam jako spawacz 4lata zarobki dobre, kierownictwo tragedia zero pojęcia o pracy typowy zakład kolesiostwa. Teraz podobno jest tragedia obóz,obóz. Zwolnili ludzi doświadczonych, z wiedza i umiejetnościami pod pretekstem braku zleceń. Teraz jest armia glabów z ukrainy zatrudiona i dla nich jest kasa z BANDEROWCEM Andrzejkiem na czele co nie ma pojęcia i każdy lody kreci. Rozwala ten zaklad

dzidzi

C..ja prywatna była prywatna czamber i baniak znali sie na robocie i znaja a te głaby kapusciane nic. Co im wkrecisz to łapią.

Jacek

Połowa ludzi nie ma pojęcia o robocie a o kierownictwu już nawet nie wspomnę.

dzidzi

Idzie robota tam. Tylko problemem jest chora biurokracja , ci co maja stawki po 16,17 i wyzej tak napawde nawet na rysunku sie nie znaja tylko ktoś za nich robi. Brakuje rygoru, jak by to na miesiac stało sie prywatne to 3/4 z biur tych cudakow została w.....bana a na produkcji czesc pozbawiona tych nie słusznych stawek godzinowych.

Kikus
@dzidzi

Przecież ta firma jest prywatna

Pracownik administracjny

Warunki pracy są ok. Natomiast atmosfera i kompetencje ludzi - żenada. Bardzo nie polecam !

tom

Co to za lipton. Już trzeci raz wymienili całe kierownictwo. nikt nie ogarnia bajzlu.

kamil

Pracowałem pare lat, głupi byłem że tak długo to trwało. Firma stara się być w czołówce na rynku, ale nie z ludźmi po gimnazjum na wyższych stanowiskach. Na okrągło ktoś komuś za plecami opie***la (usunięte przez administratora) Ogólnie sanitarka i wypłata jak porobisz nadgodziny to okej, ale szanujcie się ludzie. Odradzam tą firmę.

@kamil

Pracowałem tam i widzę że się nie zmieniło.

Happy

Świetnie, pięknie, przecudownie. Super organizacja, łatwa praca, pełne zrozumienie obowiązków wśród załogi.

Zostaw merytoryczną opinię o Bsb Poland Sp. z o.o. - Ciechocin

• Jak się pracuje w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bsb Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bsb Poland Sp. z o.o.?

Bsb Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • 36 lok. A
    87-408 Ciechocin