Iq Group Mikołaj Torbicki
1 57 193 5 1
UWAGA

Z nieoficjalnych informacji firma IQ Group została zamknięta. Pan Mikołaj nie zdołał sprostać wymaganiom appco i jego "własny biznes" został zamknięty przez jego przełożonych. Pozdrawiam ownera i cieszę się że skończył ten epizod swojego życia i teraz zacznie w końcu żyć, pracować uczciwie i za normalne pieniądze. Może Pan Mikołaj założy w końcu PRAWDZIWY biznes? Kto wie? Serdecznie życzę szczęścia na nowej drodze życia.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
wow
Nazwa działu: Handlowy
@UWAGA

To już drugie biuro zamknięto w ostatnich dniach! Wow! Ciekawe jak będą tłumaczyć zamknięcie tego biura innym pracownikom ?!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Wow2
@wow

Które jeszcze się zamknęło?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
UWAGA
@Wow2

Niestety nie mam informacji jakie biura pozamykano ale wiem że IQ to nie pierwsze, które zamknięto w ostatnim czasie. Firma sąsiadka ROAR nadal funkcjonuje.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Agusia
Nazwa działu: Handlowy
@wow

Na pewno zrzucą winę na ownera, zawsze tak robią

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ano
@Agusia

Taka retoryka stosowana jest od pierwszych dni w pracy. Jeżeli coś nie wychodzi to znaczy że nie stosujesz "systemów" I to twoja wina. Takie pranie mózgu toczy się pod sam szczyt piramidy. I ta struktura jest skonstruowana tak że to właśnie ołnerzy są tymi którzy zawinili. Tak na prawdę cały system stworzony jest tak by wyzyskiwac i sprowadzać do porażki. Appco I tak zarobi nie ważne czy owner się utrzyma czy nie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
wow
@Wow2

Aby komentarz nie został usunięty, posłużę się przetłumaczonymi nazwami: "rozbić grupę" - na bank, i chyba teraz trzecie biuro "migacz inc."

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
wow
@Ano

No właśnie, zwalają na ołnera. i tutaj mój komentarz, dla osób które tu zajdą, które ślepo wierzą w appco... Jak bardzo można mieć wyprany mózg, aby wierzyć, że Ty będziesz tym 0,00001% któremu się uda? Historie wielkich sukcesów i nagle wielkich porażek. Biura istniejące rok, a nawet kilka lat od tak, jak za pstryknięciem Thanosa znikają. Ołner pokrywa się hańbą. Spójrz na Rally, które było pięć lat temu. Ile firm z baneru zniknęło... Uciekaj, póki masz szansę i nie zmarnujesz sobie życia.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Kasia Nowy wpis
@wow

zamknęło się kolejne biuro- esgroup. Zauważyłam, że zmienili technikę, gdy jedno biuro się zamyka, wysyłają tam świeżo upieczonego ownera i on rozkręca biznes tam. xD

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Karol Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Kasia

W jakim mieście znajdowała się firma esgroup?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kasia Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Karol

w Gdynii.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
agataka
Nazwa działu: Handlowy

Bardzo mi przykro z powodu co się tutaj dzieje. Większość wpisów jest fałszywa i prawdopodobnie napisana przez smutnych ludzi, którzy ponieśli porażkę w tym biznesie. Każdy jest w stanie otworzyć swoje biuro i zwiedzić cały świat, jeżeli zaufa swojemu Ownerowi i będzie pracować ciężko. Chcesz być swoim szefem i nigdy już się nie martwić pieniążkami? Czasami musisz pracować 10godz przez 6 dni w tygodniu. Nie ma nic za darmo. Widzę dużo wpisów o "sekcie"... Widać takie osoby wolą pracę typu biedronka, gdzie się przychodzi i ucieka do domu jak najszybciej. U nas jest atmosfera rodziny. Nieraz ludzie z tej firmy, były mi bliższe niż moja własna matka. To jest piękne, ludzie! "Chodzenie po klatkach i wciskanie się ludziom do mieszkań" to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Nic tak nie rozwinęło mnie jako człowieka, kobiety i Polaka. Szczerze wolę śmigać po osiedlu i rozmawiać z ludźmi przez drzwi i NAWET wrócić bez wyniku, niż leżeć cały dzień brzuchem do góry w tropikach. Sprawdźcie w słowniku co to znaczy rozwój! Polecam każdej osobie wejście w ten biznes. Albo jednak nie. Nie polecam leniuchom i ludziom, których ambicje kończą się na 3000brutto. Tutaj nie ma limitu, może właśnie Ty, co czytasz, już za rok otworzysz swoje biuro, a później będziesz zarządzał wszystkimi biurami w kraju. Na co czekasz?!

Pomocna?
Tak8Nie16
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
beznicku
@agataka

hahahahaha

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
buu
@agataka

"Na co czekasz"? Już szybciutko odpowiadam... Żebyście na rozmowie kwalifikacyjnej mówili że jest to praca D2D, że wynagrodzenie to tylko prowizja, że "rozwój" dla was to dołożenie obowiązków , niestety nie poparte wyższym wynagrodzeniem. Mydlenie oczu, zarówno w ogłoszeniach jak i na rozmowie - mówienie o otwarciu biura i byciu managerem, podczas gdy wiecej ownerow rzuca to niz sie otwiera :D "rok pozniej bedziesz zarzadzał wszystkimi biurami " - leże ze śmiechu rozwijając się osoby nadal chodzą po klatkach i po tych klatkach chodzić będą

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gsds
@buu

jeszcze dodam, że to że się otworzy biuro to jedno, ale wystarczy trochę pogrzebać w internecie, aby zobaczyć ile się biur pozamykało przez ostatnie 4 lata. Nawet ostatnio po sąsiedzku z firmą IQ Group. "rok pozniej bedziesz zarzadzał wszystkimi biurami "- też leżę, ze śmiechu, tak to nie działa. No chyba, że wszystkie biura upadną a Ty stworzysz nowe. Ale wątpię szczerze.

Pomocna?
Tak11Nie1
Zgłoś
agataka
Nazwa działu: Marketing
@buu

To ja leżę ze śmiechu... Dziecko, czasami pracodawca wie co lepsze dla kandydata niż on sam. Gdyby od razu usłyszeli "bieganie po klatkach" to by prawie nikt nie przyszedł na dzień próbny. A jak mamy szansę pokazać w praktyce, wytłumaczyć na spokojnie, to nagle każdy chętny i zostaje się na długie lata,a nawet życie ;) Nie oceniaj ksiązki po okładce! "Więcej obowiązków, nie poparte wyższym wynagrodzeniem"... wszystkiego od razu chcecie, najlepiej to w ogóle z domu nie wychodzić i dostać swój biznes za ładny uśmiech... Zapytaj się np. Steve Jobsa czy On od razu zarabiał miliardy? Czy jednak musiał bardziej się postarać zanim pieniążki przyszły?... Otwarcie biura jest jak najbardziej możliwe i co chwilę nowa osoba dostaje awans. Wybieracie jeden przypadek zamknięcia i już "więcej się zamyka niż otwiera". Tak, zostało zamknięte biuro we Wrocławiu, ale powód nie był finansowy. Po prostu szef nie był odpowiednią osobą na tym stanowisku i były nieprzyjemnie (nawet nielegalne) akcje. Nie wiem, a się wypowiem... Za to teraz IQ jest jednym z najsilniejszych biur w Polsce (i na świecie) i z ogniem wchodzimy w rynek biznesTobiznes. Polecam polubić fanpage naszego biura, jak i innych w Polsce, i popatrzeć na posty. Sukces za sukcesem!

Pomocna?
Tak4Nie9
Zgłoś
blu
@agataka

z chęcią dopytałabym, czy Steve Jobs tez na początku swojej drogi zawodowej był (usunięte przez administratora)przez przyszłego pracodawcę i to dzięki temu osiągnął sukces....

Pomocna?
Tak13Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
loginin
@agataka

posty i to że uważacie się za najlepszą firmę to jedno... (usunięte przez administratora) Zapytałbym trzy osoby z biura o zarobki i niestety nie sięgałyby one nawet biednego tysiąc pięćset .... :(:(:(

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
agataka
Nazwa działu: Handlowy
@blu

haHahaHa... jakie oszustwa? - "nie mówicie na pierwszej rozmowie o chodzeniu po klatkach". Po pierwsze można się zapytać, chyba mówić umiecie. Po drugie na dniu próbny przecież IDZIECIE W TEREN. Zakładają wam na oczy worek, czy co? Każdy widzi na czym polega praca. Nie chcesz, nie kontynuujesz. - "kłamstwo o otworzeniu biura". A jak Owner, w biurze w który pracowałaś, znalazł się w takim miejscu? Zaczął jako fundraiser, tak samo jak wy. Nikt nie obiecuje, że każda osoba dostanie swój biznes. Wytłumaczony jest cały proces zostania ownerem i są określone kryteria. Jeżeli je spełnisz, to otworzysz biuro. Proste, ale nie łatwe. Wy, mileniasi, chcecie pracować po 3godz dziennie i zarabiać 10tys. Nie ma tak! PS jeszcze nawiąże to pomówień, że nasi pracownicy zarabiają mniej niż dwa tys. miesięcznie. Jeżeli jesteś przeciętnym sprzedawcą to wg wewnętrznych standardów (7os/tydz), będziesz zarabiać więcej niż tyle. Jeżeli idziesz w teren i siedzisz w Makdonaldzie, to się nie dziw, że twoja wypłata jest mniejsza. Kto tu spędził trochę czasu, to wie że najlepsi wyciągają nawet kilka tysięcy tygodniowo! Zapraszam do biura na dzień otwarty i zobaczyć czy pracownicy wyglądają na biednych haHa. Nasze biuro łatwo pomylić z biurem z Wall Street :) Dużo zarabiamy i dobrze się ubieramy!

Pomocna?
Tak4Nie6
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
niewier
@agataka

droga administratorko, Przeczytaj ponownie to co napisałaś i blagam powiedz ze w to nie wierzysz..... "My mileniasi" widocznie nigdy nie pojmiemy manipulacji, którą widać w waszej firmie na każdym kroku.

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kochaniutka
@agataka

" jeszcze nawiąże to pomówień, że nasi pracownicy zarabiają mniej niż dwa tys. miesięcznie. Jeżeli jesteś przeciętnym sprzedawcą to wg wewnętrznych standardów (7os/tydz), będziesz zarabiać więcej niż tyle." -> proponuję użyć kalkulatora, daje to 28 os/mce, i dzieląc 2k przez tą liczbę wychodzi znacznie więcej niż faktycznie ma się za 1os. I łatwo Was pomylić z biurem na Wall Street? Chyba jednak nie, pomijając fakt, że to jest w USA, a kończąc na tym, że znajdujecie się w małym biurze, gdzieś pomiędzy restauracjami i kosmetyczką. Faktycznie część z Was porządnie się ubiera, ale nic sobą nie prezentujecie naśmiewając się z innych zza ich pleców.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
agataka
@kochaniutka

Widać, że ta praca była ogromną częścią waszego życia skoro tak się uwzięliście na odpowiadanie. Może trochę was boli, że się tam nie udało... "[...] pomijając fakt, że to jest w USA", no co Ty nie powiesz? Już Ci tłumaczę, wygląd pracowników, atmosfera i 'kultura' w firmie przypomina biuro z Wall Street. 7/os. na tydz to jest minimum, a 28os./mies wynosi więcej niż 2tys. . Domyśl się, że stawka mogła się zmienić od kiedy nie pracujecie. Ciekawe, że nic nie napisaliście co do stwierdzenia, że najlepsi zarabiają kilka tysięcy NA TYDZIEŃ. Pewnie zabolało, że wy takimi nie byliście. "Manipulacja" dla was to naprowadzenie na dobry tor rozwoju. Czuć zazdrość z waszych komentarzy na kilometr.

Pomocna?
Tak2Nie7
Zgłoś
nawias
@agataka

@agataka , praca jest ogromną częscia naszego życia, ale tylko wtedy kiedy jest uczciwa (pracodawca jest uczciwy wobec pracownika!). Nie boli, że się nie udało ... Boli to, że nadal na każdym kroku oszukujecie potencjalnych pracowników.... Zazdrość? o chodzenie po klatkach i wyimaginowaną "wizję rozwoju" ... Błagam!!!!!! :D:D:D:D::D:D

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
agataka
@nawias

Po pierwsze jak klikasz "odpowiedz", to nie musisz sama pisać "@agataka". Po drugie czekam na jakieś realne przykłady "(usunięte przez administratora)". Na razie wszystkie obaliłam. Tak, zazdrość. Chcielibyście być jak najlepsi sprzedawcy u nas. Kilka tysięcy tygodniowo, wielka drużyna i perspektywa otwarcia biznesu. Co wy macie? Wspomnienia tylko i szarą rzeczywistość.

Pomocna?
Tak2Nie6
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
odpodp
@agataka

Czy aż tak bardzo Cię denerwuję, że ponowiłem Twój login? TO MA TAK WIELKIE ZNACZENIE!!!! Nie chcę być jak wasi najlepsi sprzedawcy, uwierz mi. I uwierz, że to nie zazdrość - no chyba że wiesz lepiej co czuję :):) To najzwyczajniej troska o wszytskich którzy do Was aplikują - STRZEŻCIE SIĘ ! :*

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
odpdo@agataka
@agataka

i jezeli chodzi o (usunięte przez administratora), zapraszam do przeczytania całeg forum, znajdzie się kilka, więc obaliłaś tylko mój pogląd na to, że nie udzielacie sie na tym forum :D

Pomocna?
Tak4Nie3
Zgłoś
agataka
@odpdo@agataka

Te "nieuczciwe zachowania" (bo administrator usuwa inne słowo) są pomówieniami bez żadnych dowodów. Zobacz kilka komentarzy wcześniej i w jednym wypunktowałam wszystkie podane tu "nieuczciwe zachowania" i obaliłam merytorycznie. Wszystko jest legalne, więc wypowiedzi o tym, że coś kombinujemy z wypłatami pewnie podchodzi pod paragraf. Uważajcie co wypisujecie w sieci, bo uwierzcie że nie jesteście anonimowi. Dalej zero odpowiedzi z waszej strony na to, że najlepsi zarabiają po kilka tysięcy tygodniowo. Dużo to mówi. Te "teorie spiskowe", że nawet 1500zł się nie wyciąga, to pewnie z własnego doświadczenia. I dlatego już nie pracujecie :) Nie wszyscy się nadają do tego biznesu, niektórzy lepiej się znajdą za kasą albo w magazynie.

Pomocna?
Tak2Nie7
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
szybkaodp
@agataka

dodam tylko część twojej wypowiedzi w ramach odpowiedzi o "nieuczciwych zachowaniach": " Gdyby od razu usłyszeli "bieganie po klatkach" to by prawie nikt nie przyszedł na dzień próbny"

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
yaq
@agataka

"Nie wszyscy się nadają do tego biznesu, niektórzy lepiej się znajdą za kasą albo w magazynie" i to krzywdzące twierdzenie, że kto się nie nadaje do tego biznesu to może skończyć za kasą lub w magazynie. Notorycznie powtarzacie to swoim pracownikom, a oni wierzą w to, że nie mają innej drogi rozwoju. Prawda jest taka, że wielu, którzy odeszli od Was, znaleźli pracę i bynajmniej nie na kasie, nie w magazynie czy w McDonalds!

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
agataka
@szybkaodp

To nie jest "nieuczciwe zachowanie". Nie używamy wyrażenia "bieganie po klatkach", ale nie ukrywamy jak praca wygląda... Bez przesady, chyba jasno jest powiedziane, że "praca w marketingu", "bezpośredni kontakt z klientem". @yaq 29.03.2019 14:25 Dzięki za tą nieobiektywną jedną gwiazdkę na ocene firmy... "Krzywdzące twierdzenie", oj boże tylko nie płacz.... Taka jest niestety prawda, dajemy szansę wielu ludziom. Również takim co nie mają za dobrych perspektyw. Ile ludzi kompletnie nic nie osiąga po tym jak kończy z nami współpracę? Ja wiem o przynajmniej dziesięciu. My próbujemy wyrzeźbić z takiego przeciętniaka, prawdziwego sprzedawcę i przyszłego właściciela biznesu. Niestety nie każdy materiał wytrzymuje proces rzeźbienia i się rozpada :(

Pomocna?
Tak2Nie8
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tutu
@agataka

A skąd wiesz ze kolega powyżej ocenił wasza firmę nieobiektywnie ? Nie wszyscy marzą o takim „rzeźbieniu” i nie chodzi tu o ambicje, tylko po czasie większość widzi ze ten proces to proces manipulacji.

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
yaq
@agataka

Pytanie czy ich brak dalszego rozwoju jest skutkiem tego, że utwierdziliscie ich w przekonaniu, że praca w mcdonald lub w magazynie jeat u włączając i boja sie podejmowac kolejnych krokow w swoim rozwoju?Wywieracie na nich dosyc duzy wplyw, rowniez pozytywny to tez nie pozostaje bez odzewu. Ps. Bardzo nie eleganckie oraz dosc proste "tylko sie nie poplacz" spojrz na inne firmy na goworku co z klasa odp. na negatywne komentarze

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
prawda
@yaq

zgadzam się

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
agataka
Nazwa działu: Marketing
@yaq

szkoda wam już odpisywać... Macie pewnie dużo czasu przesiadywać na gowork-u skoro nie macie pracy, ani hobby. Ja akurat jestem mocno zajęta, bo jestem dalej w biznesie w którym wy odnieśliście porażkę. Tyle do powiedzenia.

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
jajebe
@agataka

A skąd wiesz, że nie mamy pracy ani hobby? Tak się składa że mamy - uczciwą i normalną pracę:) A odpisujemy aby przestrzec wszystkich aplikujących do tej firmy.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
klasssa
Nazwa działu: Marketing
@agataka

"Tyle do powiedzenia" - dziękuję, powyżej już pokazałaś klasę odpisując o "NIE MÓWIENIU NA ROZMOWIE O CHODZENIU PO KLATKACH".

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wojtek
Nazwa działu: Marketing
@klasssa

po przejrzeniu calej konwersacji, nigdy nie złożyłbym CV do tej firmy (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak8Nie2
Zgłoś
BASIA
@Wojtek

zgadzam się, byłam na rozmowie i piękne mydlenie oczu i używanie ogólników, a koniec końców jest to chodzenie od domu do domu i pozyskiwanie emerytów na wpłaty dla Fundacji NIE POLECAM!!!

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
AGA
Nazwa działu: Handlowy
@BASIA

Zgadzam się, miałam podobnie - a kiedy zapytałam osob prowadząca próbowała się "wymigać" innymi słówkami :D:D:

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nowaosb
Nazwa działu: Handlowy
@AGA

@BASIA 04.04.2019 10:21 możecie coś więcej opowiedzieć? z kim miałaś rozmowę i na jakie pytania nie chcieli odpowiedzieć normalnie? Mam rozmowę pierwszą w następnym tygodniu i chcę się dobrze przygotować Xd Będę im wszystkie niewygodne pytania zadawać i zapytam się o tę stronę i czemu tyle negatywnych opinii :DD

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ujuju
@nowaosb

Przypominam o RODO, proszę nie udostępniać danych

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Totem
@jajebe

Dokładnie, widac w odp (usunięte przez administratora) złość i chęć wywyższania się charakterystyczną dla pracowników ktorzy zrezygnowalo z pracy w tym strukturach. Prawda jest taka, że np. Ja mam prace w zawodzie, do ktorego przygotowała mnie uczelnia wyższa, a po pracy 16/17 (bo elastyczne godziny) mam czas na rozwijanie hobby, nie jak w tej firmie, gdzie nie było czasu po pracy a wolny dzień to od 16 w soboty (bo wczesniej pracujesz) i niedziela.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nikik
Nazwa działu: Handlowy
@Totem

prawda!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
bulo
Nazwa działu: Marketing
@Totem

to prawda, nadgodziny były normą, z terenu wracało się po nocy, a wynagrodzenie nieadekwatne do przepracowanych godzin .... przerwę robisz sobie sam, ale najważniejsze żeby kogoś zapisać w terenie (bo wynagrodzenie prowizyjne) Niestety, nie mogę wspomnieć o żadnych plusach pracy w tej firmie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Qwerty
@agataka

Przestań. Tobie też wyrpali mózg. Pracodawca czasami wie co lepsze dla kandydata. Taką retorykę stosują sekty aby wzbudzić autorytet u wiernych. "My wiemy lepiej co dla Ciebie dobre, rób to co Ci mówimy, pozbądź się rozsądku I wykonuj nasze polecenia." Ludzie w tej firmie są nieszczęśliwi, nie mają pieniędzy i są oszukiwani i manipulowani. Nawet ty, probujesz rekrutowac ludzi na gowork. To nie desperacja, to po prostu schemat ktorego cie nauczyli. Wyjdziesz z tego predzej czy pozniej.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Hanna
@Qwerty

Czyli "kawa na ławę" - jesteście rozliczani jedynie za efekty swojej pracy i nie ma żadnej podstawy wynagrodzenia - zgadza się? Czyli firma Iq Group działa na zasadach MLM?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Otylia
@Hanna

Tak, to jest zakamuflowany mlm.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Napij się wody
@agataka

Czekam aż się obudzisz z ręką w nocniku bez pieniędzy i tego "biznesu". Aż otworzysz oczy i zrozumiesz że w tym poście oklamujesz sama siebie nawet tego nie wiedząc. Powodzenia w śpiączce z której się na pewno obudzisz. To kwestia czasu.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jurek
Nazwa działu: Marketing
@agataka

Zapraszam do poczytania o firmie po sąsiedzku (zajmujecie się tym samym i wywodzicie sie z jednej "matki" :D) https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23998713

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Julita
Nazwa działu: Handlowy
@Jurek

Dziękuję za wszytskie komentarze i uwagi, dzieki nim nie poszłam tam na rozmowę kwalifikacyjną! :)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Olka
Nazwa działu: Marketing
@Jurek

Czy firma IG Group to to samo co ROAR marketing? Obie znajdują się na Grabiszyńskiej?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kamil Nowy wpis
@agataka

Jeśli taka praca jest najlepszym co się w życiu spotkało to bardzo Ci współczuję ze masz takie kiepskie życie. I współczuję ze Twoje relacje z matką tez nie są rewelacyjne. A tak serio to mega żenujące jest to co napisałaś. Swoją droga ciekawe czy tam jeszcze pracujesz czy juz zdarlas ostatnia parę butów i zmądrzalas; )

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
FankaPotato
Nazwa działu: Marketing
 Pytanie

Od roku czasu negatywne opinie od jednej osoby dawno, tu nie pracuje ale lubię czytać ten cyrk. Zie mn iak nudny już jesteś :)

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
hahahah
Nazwa działu: Handlowy
@FankaPotato

Ten komentarz pokazuje jak niski jest tam poziom. Co to za bredzenie bez składu i ładu.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
mindfuck

(usunięte przez administratora)ktoś powinien napisać o tym wszystkim artykuł i opisać to wszystko bo inaczej ludzie dalej bedą się nabierać. Powinni stworzyć taki film jak o księżach "tylko nie mów nikomu". Sprzedałoby się!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Alladyn
@mindfuck

Jest film dokumentalny o tego typie firmach już na y-t. Wpisz w wyszukiwarkę 'Devils Corp'. Oprócz tego gościu ma paru godzinne wywiady z byłymi właścicielami itp. Tylko że jest to o amerykańskich firmach. Ale schemat ten sam. Temat znany na świecie od jakiegoś czasu, ale w Polsce jest to w miarę nowe jeszcze. Można zawsze do jakiejś gazety napisać z sugestią hmm.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
xavier
@mindfuck

myślę o tym od jakiegoś czasu. ukryte kamery dla podstawionych new starterów, na pewno jakiś były owner by się zgodził na wywiad, sam znam wielu FRów którzy by się chętnie wypowiedzieli na ten temat. myślę że to było by coś.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nick
@xavier

Z byłymi pracownikami też warto zrobić polski wywiad! Znam wielu i chętnie by udzielili wywiadu.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ranking
  1. pracuj.pl 3 013 744
  2. olx.pl 2 878 655
  3. GoWork.pl 2 767 679
  4. linkedin.com 2 492 494
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Tomasz

@nierobotrobot, dziękuję za sprecyzowanie informacji na temat pracy w firmie Iq Group Mikołaj Torbicki. @Verdum, Twoja wypowiedź na pewno będzie pomocna dla osób, które są przed pierwszym dniem wstępnym do pracy w tej firmy. Z tego co napisałaś, pracownik jest zobowiązany po prostu do sprzedania danego produktu. Możesz przybliżyć czy klienci, do których chodziłaś w celu sprzedaży produktu chętnie pozwalali Ci na przedstawienie swojej oferty? Często zdarzały się sytuacje stresujące, gdzie klient był niezadowolony z tego, że próbujesz sprzedać mu daną rzecz? Jeżeli możesz dopisz do swojej wypowiedzi tą kwestię o której napisałem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jacek
@Tomasz

Firma uczy sprzedaży od podstaw, oraz jak poprawnie pracować w danym terenie. Na świecie są różne różne typy ludzi, więc firma nie może być odpowiedzialna za to, kogo się spotka danego dnia. Pracownik nie jest zobowiązany do sprzedaży produktu, nie ma wywieranej presji, wręcz odwrotnie... Gdy występują jakieś problemy ze sprzedażą, praktycznie natychmiastowo jest udzielana pomoc i sensowne wsparcie, w tej kwestii nigdy nie można się zawieść na ludziach którzy tam pracują.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
goscina
@Jacek

Tutaj widac, ze jakas w miare normalna osoba pisze. Bo wiekszosc innych odpowiedzi ludzi z firmy sa bardzo defensywne: "nie starales sie wystarczajaco" itp... Jesli jestes tym kim mysle, ze jestes (imie), to mam nadzieje ze niedlugo otworzysz oczy i tez odejdziesz z Ap**o. W internecie jest duzo info jak dzialaja te firemki pod Ap**o. W Polsce i na calym swiecie. Wystarczy poczytac jeden wieczor i moze to Ci duzo czasu z zycia uratowac. Powodzenia.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@goscina

W tej firmie nie jest jeden Jacek, jeżeli możesz to dokładniej uzasadnić i mnie znasz, zapraszam do kontaktu na priv.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
goscina
@anonymous

Ja znalam jednego tylko Jacka z simkow. Na priv Ci nie bede pisac, ale dla kazdego kto chce zobaczyc jak dzialaja takie firmy na calym swiecie, polecam wpisac na youtubie "The Slave Circle (Direct Marketing Devil Corp. Documentary)". Jest po angielsku jak cos. Macie tam opisane krok po kroku jak wyglada rekrutacja, szkolenia, awanse i nawet wywiady z bylymi 'ownerami'. Moze sie obudzicie. Identycznie to wyglada w Polsce, no bo w koncu to ta sama korporacja (Ap**o czy Co*ra Group). Pozdrowienia dla grubasa Alana.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Jacuś
@Jacek

Jest zobowiązany do sprzedaży bo jak nie sprzeda to nie będzie miał za co jeść. Bo podstawy nie ma.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Janusz
Nazwa działu: Handlowy
@Jacek

Tak, nie ma wywieranej presji, jednak kiedy nie sprzedaje - NIE ZARABIA NIC! Bo wynagrodznie jest prowizyjne

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
matma
@Tomasz

każdego dnia oczekuje się że zapukasz do 200 drzwi. z tego zapewne otworzy ci 70 osób. z tych osób ze 20 cię wysłucha. 5 osób cię wpuści, zapiszesz od 1 do max 3 dziennie. w mojej karierze zdarzyło się raz ze zapisałem 5 jednego dnia, ale i tak 4 zrezygnowało po tygodniu. ludzie mają już dość fundraiserów, większość nie jest zła tylko po prostu bez słowa zamykają drzwi albo w ogóle ich nie otwierają. ludzie w terenie nie są chamscy, może niektórzy ale po prostu mają już po dziurki w nosie sprzedawania im w drzwiach. każdy im sprzedaje wszędzie, reklamy, bilbordy, w pracy, w drodze do pracy po pracy. człowiek idzie do domu żeby odpocząć i pobyć z rodziną, a tutaj znowu coś mu sprzedają w drzwiach.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Dzień dobry, nic strasznego

Nie polecam, lepsze warunki i pieniądze prawdopodobnie dostaniecie w lokalu obok, pizza station czy u wietnamczyka. Ogólnie to śmierdzi mlm i wyzyskiem pracowników. Szkoda ludzi bo wydają się fajni tylko zamiast duszy w oczach mają spirale kłamstw które wkreca im ich szef. Swoją drogą wyglądający jakby był zmęczony tym co robi, a jego energia jest tak sztuczna jak rzeczywistość w której żyją i którą kreują.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Feliks

Może ktoś słyszał czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
AGA
Nazwa działu: Marketing
@Feliks

pytanie do jakiego działu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
odpdp
@AGA

do działu DOMOKRĄŻCY - nieustannie

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
NANIE
Nazwa działu: Handlowy
@odpdp

Właśnie zaprosili mnie na rozmowe kwalifikacyjną w poniedziałek, ale tak jak podejrzewałem ta firma zajmuje się tzw. "marketingiem bezpośrednim" czyli innymi słowy akwizycją, dziękuje bardzo za taką pracę.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
ogl
Nazwa działu: Marketing
@NANIE

Na jakie ogłoszenie aplikowałeś ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ciekawy
@ogl

Skąd info, że to domokrążcy? Pracownicy chodzą na spotkania z lokalnymi firmami. Bardziej to na przedstawiciela wygląda, a nie na zwykłą akwizycję czy domokrążcę.

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Qwerty
@Ciekawy

Widze że chyba dział charity w Iq całkowicie już upadł że względu na patologię którą tam była. Ale jakaś inna firemka pewnie to robi teraz a iq pewnie tylko cube online, czyli "przedstawiciele". Może i ma to sens xd

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
jeszczeciekawsza
Nazwa działu: Marketing
@Qwerty

A jaki produkt poza charity sprzedają?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Odpowiednik
@jeszczeciekawsza

Nie ma już działu charity. Teraz tylko B2B czyli wirtualne spacery.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Aśka
Nazwa działu: Marketing
@Odpowiednik

Pod tym samym adresem znajduje się firma ROAR Marketing - czy to to samo?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Bezecnik
@Aśka

Tak, ta sama bajka.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Krzysztof
@NANIE

Mogę zapytać na jakie stanowisko aplikowałeś? Wybrałeś się jednak na spotkanie rekrutacyjne, czy postanowiłeś odpuścić? Jestem bardzo ciekaw jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i jakie warunki proponują. Jeśli masz takie doświadczenie, to napisz proszę o tym. Dzięki.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nick
@Odpowiednik

Kolejna OWNERKA otworzyła biuro z charity razemi z Mi kołajem mają jedno biuro ;) Roar marketing ŚMIECH NA SALI ;)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Łucja
@Ciekawy

Spokojnie, pranie mózgu takie samo tylko wypłata większa statystycznie. Cóż z tego jeżeli umowa o dzieło i żadnych zabezpieczeń. Porażka po całości. Przedstawiciel handlowy zdobędzie lepsze warunki wszędzie tylko nie w IQ.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zosia
 Pytanie

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23998713 Wypowiedzcie się więcej na ten temat proszę!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Różowa krowa
@Zosia

Fakty 1. Chodzenie po domach, door2door 2. Ok.64 PLN za każdego darczyńcę. 3. Chodzisz po domach od poniedziałku do soboty. Od 10:00 w biurze, 12-18 W terenie, 19-20 spowrotem w biurze. 4.Za dojazdy do osiedli lub do miasteczek obok wroclawia lub dalej placisz ze swojej kieszeni. Za noclegi na wyjazdowych też płacisz że swojej kieszeni. 5. Średnio podpisujesz 1 darczyńcę dziennie, czasami 2, bardzo rzadko 3 dziennie. 6. Umowa o dzieło. Brak żadnego ubezpieczenia. Nie daj boże zachorujesz to nie zarabiasz. 7. Pod pretekstem nauki sprzedaży która trwa miesiąc tak na prawdę bedą stosowac na tobie programowanie mysli, pranie mozgu. 8. Częste wypady z ownerem I biurem na miasto wydają się super, po czasie okazuje się że to sposób na odcięcie Ciebie od twoich znajomych i rodziny, którzy mogą Cię "znagacić" czyli zniechęcić do pracy. 9. Zapomnij o wakacjach, o weselach I innych rodzinnych wydarzeniach, nie pozwolą Ci na nie pojechać. Moja ownerka powiedziała kiedyś że nie moge jechać na wesele mojej siostry bo " przecież to nie twoje wesele, mamy roadtrip". Jeżeli uważasz że to praca dla ciebie to aplikuj śmiało!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Antoni
 Pytanie

Witam, czy firma ROAR to ta sama firma?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Roaaar
@Antoni

Firma roar to firma która działa w tym samym miejscu co iq group i robi to samo co robiło IQ group- akwizycja darczyńców. Inny szef, inni ludzie ale robota ta sama.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Iq Group Mikołaj Torbicki? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Qwerty
@Pytanie

Auta nie ma służbowego, a za dojazdy do osiedli czy miast poza Wrocławiem płacisz sam. Ciekawa praca, w której trzeba płacić za to żeby móc pracować.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
alabastrowa mysz

Ta praca nadaje się dla ludzi niedoświadczonych i wchodzących na rynek pracy. Nie warto studiować bo nie będzie na to czasu w tej firmie. Więc jak chcecie przez kilka miesięcy pozarabiać sobie "tak średnio" to wydaje mi się że spoko, bo doświadczenie jest pomocne przy następnej pracy. W pracy będziecie mieli prany mózg na co dzień. Sprzedaż tutaj to bardziej budowanie mentalności dlatego pranie mózgu jest w tej firmie ważne. Praca w terenie sama w sobie nie jest taka zła, ale jest czasochłonna, w tygodniu nie ma czasu na życie, zostaje tylko niedziela wolnego. Soboty teoretycznie dla chętnych ale praktycznie musisz być. Prowizja? Jak ktoś zaczyna i się zaangażuje to hajs będzie się zgadzał ale po kilku miesiącach człowiek się wypala i hajs jest marny. Polecam tą prace TYLKO NA WAKACJE. Potem zaczniecie hajs tracić. Atmo jest super ale jak ktoś widzi techniki manipulacyjne to jest czasami aż żenująco. Jest to firma typu "devil corp". Polecam tylko jako tymczasową i bez ambicji finansowych. Jeżeli chcecie mieć stabilną pracę i ludzkie zarobki za czas jaki jej poświęcacie to zdecydowanie odradzam pracę w IQ. Ja pracowałam tylko kilka miesięcy i żyłam całkiem spoko, tylko niczego nie zaoszczędziłam, nie było z czego. Studenciak któremu rodzice płacą za mieszkanie i który studiuje zaocznie i nie ma za dużo zainteresowań i przyjaciół sprawdzi się idealnie.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
godziny
Nazwa działu: Marketing
@alabastrowa mysz

a w jakich godzinach jest praca?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
student
Nazwa działu: Handlowy
@alabastrowa mysz

i czy sam zakończyłeś współpracę ? jak wyglada zerwanie umowy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
NANIE
Nazwa działu: Marketing
@alabastrowa mysz

Czy naprawde takie firmy jak iq group przy grabiszynskiej istnieją? Wydawalo mi sie ze pukanie ludziom do drzwi jest juz przestarzale i uznaje sie za nietaktowne. w dobie kiedy tyle sie mowi w telewizji o tym żeby nie wpuszczac obcych do domu ... hmmm

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Qwerty
@godziny

Praca w tej firmie nigdy się nie kończy. 24/dobę 7 dni w tygodniu. Nie masz życia bo jesteś "biznesmenem".

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Qwerty
@student

Umowa o dzieło, odchodzisz kiedy chcesz. Tyle dobrze.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Adamowicz
Nazwa działu: Handlowy

Najlepsza firma pod rozwój i spełnienie marzeń. Nie mam na co narzekać, zarobki wysokie, godziny pracy takie jakie chcę i mogę budować swój zespół. W innej firmie pewnie jeszcze bym kawę przynosił, a tutaj jestem szanowany i mam poważne obowiązki (jak rekrutacja i szkolenie). Liderzy i Owner traktują mnie jak równego i czuję się jakbym znalazł drugą rodzinę. 10/10

Pomocna?
Tak2Nie12
Zgłoś2
madrzejszyczlowiek
Nazwa działu: Marketing
@Adamowicz

Hahahahahahahaha, kolejny no xd

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś
odpodp
Nazwa działu: Marketing
@Adamowicz

(usunięte przez administratora)Zgadzam, że można się sporo nauczyć jeśli chodzi o sprzedaż i prowadzenie zespołu/rekrutacji, no i zarobić trochę pieniędzy. Ale byłoby nie fair dla osób zainteresowanych, żeby zataić z czym to się wiąże...(usunięte przez administratora) Myślisz, że czemu 9/10 opini, ludzi co już nie pracują, są bardzo negatywne? A pozytywne tylko od osób co aktualnie pracują? Na własnej skórze doświadczyłam, że dopiero jak nie masz codziennie "pranego mózgu" i nie spędzasz całego czasu z tym "(usunięte przez administratora)", to jesteś w stanie dostrzec wszystkie negatywy tej pracy. A jest ich o wieeeele więcej od plusów.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
odpodpodp
Nazwa działu: Handlowy
@odpodp

już kiedyś tę opinię przeczytałem gdzieś XD kopiuj i wklej

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Damian
Nazwa działu: Handlowy
@Adamowicz

czy warto aplikować ? Jaka jest umowa i stawka godzinowa????

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Aleks
@Damian

nie warto aplikować. Przeczytaj sobie na dole opinie,opowieści itp. Umowa o Dzieło i nie ma stawki godzinowej. Dostajesz pieniądze za każdą dołączoną osobę do pomocy. Czyli jak namówisz osobę żeby wypełniła przy tobie Polecenie Zapłaty na 30zł/mies, to dostaniesz tam z 50-60zł netto za nią. Niestety mimo "zarobków bez ograniczeń" pracownicy zarabiają maxx 2tys zł/mies przy (usunięte przez administratora) Więcej wyciągniesz jako barman i mniej stresu będziesz mieć. No i będziesz mieć czas żeby się pouczyć i mieć normalną pracę w przyszłości.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
smutne
Nazwa działu: Marketing
@Aleks

To smutne, ale to niestety cała prawda Poza tym osoby zarzadzajace ta firemka nie do konca moga same decydowac o losie pracownikow ...zawsze jest "ten" który kieruje nimi jak marionetkami

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
notak
Nazwa działu: Handlowy
@Adamowicz

Drugą rodzinę ? hahahahahah Czy rodzina ustala i planuje jak Ciebie marketingowo pozamyka? :D:D:D

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Mateusz
Nazwa działu: Marketing
@Adamowicz

Rodzin tez pierze Tobie mózg każdego dnia?

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Joanna
@odpodp

Dziękuję za opinię o firmie. Tylko czy mógłbyś jeszcze rozwinąć co masz na myśli pisząc że firma "pierze mózg"? Czy spotkałeś się z taką sytuacją czy tylko słyszałeś? Będę wdzięczna za informację

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Qwerty
@Adamowicz

Obudź się. Nie zarabia się dużo na dziale charity. Cube online może więcej ale i tak będziesz myślał że ludzie piszą głupoty. Masz wyprany mózg jak wszyscy którzy tam pracują, nawet ownerzy. Sekta sekta sekta.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nick

Zatrudniłem się do pracy w tej "firmie" pod koniec tamtego miesiąca i już myślę o zwolnieniu się. Na rozmowie mówią ci o niebieskich migdałach, że to praca w firmie marketingowej, że w rozwijającym się zespole itd. Że wysokie zarobki itd. Ale już nie powiedzą ci, że masz chodzić i żebrać pieniądze po klatkach schodowych. Tragedia... Taka wskazówka do wszystkich, którzy zastanawiają się, czy podjąć tam pracę: unikajcie (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
nick2
@Nick

A zarobiles coś ?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
DODO
@Nick

i pytanie, czy jest jakiś okres wypowiedzenia w firmie IQ Group ?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
mojepytanie
@Nick

jaka jest stawka w tej firmie?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Olka
@DODO

Nie ma. Oferują tylko umowę o dzieło.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
qwerty

Dziękuję Wam za to forum! Dzięki niemu poszłam na rozmowę tylko z ciekawości, wiedząc, że nie dam się im omamić i że pracować tam nie chcę na pewno :D Opinie o firmie można poczytać dopiero po przyjęciu zaproszenia na spotkanie, w ogłoszeniach (Marketing! Bez doświadczenia! Od zaraz! Na dłużej! Event Marketing! Reklama! Atrakcyjne wynagrodzenie! Wsparcie dla pracowników! Bla, bla, bla...) nie ma żadnych danych. Malutkie biuro (usunięte przez administratora)Chodzenie po mieszkaniach całymi dniami na rozmowie nazywane jest dyplomatycznie "stawianiem na kontakt z klientem face to face". Ale o co chodzi, to ani słowa, zupełnie jak o tym, że za obowiązkowe służbowe wyjazdy trzeba samemu płacić (!!!). Faktycznie słowotok niczym z sekty :D Współpracujemy z największymi firmami, wszystkiego cię nauczymy, sratata. Że też ktoś się godzi na robienie z siebie pajaca na tych śmiesznych, tygodniowych umowach-śmieciówkach... Nawet latami :o Mam jeszcze takie pytanie z ciekawości, skoro prawo jazdy i samochód nie są wymagane... Za tramwaje, którymi się śmiga do "klientów", też się buli ze swojej wypłaty?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Tomasz
@qwerty

Ciesze się, że dzięki dodanym opiniom na forum gowork.pl miałeś przedstawione to, jak wygląda praca w firmie Iq Group (usunięte przez administratora) Wracając do Twojej rozmowy, na którą poszłaś to, czy firma zaproponowała Ci jakieś konkretne zarobki? Zapytałaś może o ten aspekt pracy i zostało Ci to przedstawione? Opisz, proszę, jak to wyglądało z rozmowy, którą odbyłaś.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
asdfg
@qwerty

Za wszystko się samemu buli :PP pierwsze wyjazdy Ci pokryje właściciel biura, ale nadchodzi drugi wyjazd chwilę później i nagle trzeba parę stów wyłożyć, żeby móc pracować xdd

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
JANICK
@qwerty

Ależ oczywiście, za tramwaje i autobusy płaci się ze swojej kieszeni! :)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Qwerty
@Tomasz

Padły na rozmowie konkretne kwoty, jednak wnioskując po wypowiedziach byłych pracowników firmy, niewiele miały one wspólnego z rzeczywistością :)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
asdfgh
@Qwerty

Pewnie "(usunięte przez administratora)na tydzień na początek" :P później się okazuje jednak, że osoby zarabiają po(usunięte przez administratora) xD A nawet jak wyrobisz te (usunięte przez administratora)/tydz to z ilością godzin jakie spędzisz w pracy, wyjdzie Ci(usunięte przez administratora)etto :D Czyli jak w żabce albo gorzej...tylko że możesz się nazywać biznesmenem :O

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
DEAD
@asdfgh

Słucham? 10-12zł/h netto? Chyba brutto! a co do wynagrodzenia w Żabce, jest już lepiej, więcej płacą, masz umowę o pracę oraz zniżki pracownicze. Więc osoby z Żabki szanujmy ;) ale w sumie celne spostrzeżenie, zarabiasz gorzej, nie masz ubezpieczenia zdrowotnego, nie odprowadzają zusu, nie ma multisportu ani nic, ale jesteś BIZMESMENEM.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
boo
@DEAD

Jaki jest adres tej firemki domorążców?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
narazietyle
@qwerty

Gdzie byłeś na rozmowie ? jaka ulica?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
grubcio
@narazietyle

Grabiszyńska, taka buda co sama stoi. Biuro znajduje się dokładnie nad Pizzą Station xd

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anka
@asdfgh

Nie znacie sie. Taka szansa wam przeszła koło nosa :D

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
adresss
@qwerty

Grabiszyńska 66E WROCŁAW

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Qwerty
@narazietyle

Tak jak Koledzy mówią, Grabiszyńska, buda z pizzerią ;D

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz
@Qwerty

Czyli z tego, co napisaliście mam rozumieć, że nie ma co liczyć na wysokie zarobki w firmie Iq Group Mikołaj Torbicki? Znacie może przypadki, że zatrudnione osoby z upływem czasu otrzymywały podwyżki i awanse na wyższe stanowiska? Ciekawi mnie, jak firma podchodzi do tego typu wyróżniania najlepszych pracowników? Przedstawcie proszę, jak to wygląda, gdyż dla wielu osób może to być kluczowy czynnik odnośnie do tego miejsca pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
helena
@Tomasz

NIE, NIE MOŻNA. Nowa osoba, lider, czy osoba wyzej zarabia tyle samo. Dodatkowo, ma cos z druzyny ale to grosze i wszystko uzależnione od wyników. Awans to tylko teoria i puste stanowisko, a zarobki takie jak na pierwszych dniach.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
juzprawie
@helena

czy wynagrodzenie to na pewno tylko prowizja?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ŚwiętyProkurator
@juzprawie

Na pewno. Dostajesz określoną kwotę za zapisaną osobę. Część kwoty (ok.60% już nie pamiętam) dostajesz w tygodniówkach. Pozostałą część dostajesz po 6miesiącach jeżeli dana osoba dalej pomaga. Dodatkowo dostajesz trochę pieniędzy za osoby zapisane przez ludzi z twojej drużyny. Ale w praktyce to nie jest znacząca kwota. Biorąc pod uwagę ilość godzin, niezwracane koszty wyjazdów/paliwa/itp więcej zarobisz w przeciętnym sklepie na kasie.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
YMN
Nazwa działu: Marketing
@adresss

w takim razie też miałem tam iść na rozmowe - NIE NIE NIE!!!!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
odpodp
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam.(usunięte przez administratora)Praca dla ludzi co nie mają nic innego do roboty.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Aleksandrowisz
Nazwa działu: Handlowy

Proszę unikać tej "pracy". (usunięte przez administratora) Ja byłem na charytatywnych akcjach (np. ta z pandą) i naciąganie faktów i wchodzenie na uczucia było normalne. Tak samo jak z wymijającymi odpowiedziami na temat rezygnacji/czasu pomagania. Kolega co był szkolony na sprzedaż telewizji czy neta opowiadał, że jeszcze gorsze szopki tam są. Hajs jest dobry nawet na początku, praca dość lekka, ale tak po miesiącu dostajesz masę nowych obowiązków i pracujesz po (usunięte przez administratora)dziennie. Hajs ten sam co na początku xd. (usunięte przez administratora) Wstydź się.

Pomocna?
Tak13Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
okok
@Aleksandrowisz

czy jest jakaś podstawa?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ada
@okok

Podstawy? (usunięte przez administratora) Nawet dostałam gotowe szablony rozmow żeby wzbudzić w darczyńcy jak największe współczucie(przepytywano mnie nawet z tego) Uczono mnie też jak obracać obiekcje potencjalnego darczyńcy i (usunięte przez administratora)tak, żeby żeby mi zaufał i podpisał polecenie zapłaty na jak największą kwotę. Nie ważne czy była to samotna matka z dzieckiem, naiwny emeryt czy student. To było (usunięte przez administratora)i miałam wyrzuty sumienia dlatego się stamtąd zwolniłam po pierwszym road tripie. Nie pasowałam tam. I mają rację, większość z nas tam nie pasuje. Fakt, nie otworzyłam kolejnego biura w budzie po sąsiedzku z tajską knajpą, nie mam też "willi" jak owner. Pozbieralam się na szczescie jakoś po tej porażce :D

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Paweł
Nazwa działu: Marketing
@Ada

Hej Ada, kto był twoim "liderem"? Wiadomo, że bez nazwisk itp. Zastanawia mnie czy dalej pracują tam te same osoby, co jak sam pracowałem. Mnie szkolił chudy (usunięte przez administratora). Pozdro

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
hejhej
Nazwa działu: Marketing
@Aleksandrowisz

zgadzam się

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
hejhej
Nazwa działu: Marketing
@Ada

dokładnie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Eshael

Początkowo skusiło mnie ogłoszenie "praca z klientem/eventy/firma marketingowa" - na rozmowie okazało się, że praca polega na pukaniu do drzwi randomowych mieszkań i proszenie o wpłaty na szczytny cel... Gdy sie spytałem o "eventy" (bo przecież było to w ogłoszeniu) dowiedziałem się, że jako pracownik MOGĘ jeździć na różne wydarzenia i tam sprzedawać usługi firmy, jednak lepiej zebym robił to na zasadzie door to door... No i eventy oni sami też czasem organizują- czytaj "spotkania integracyjne"... Nie chciałem zamieszczać wpisu na tej stronie jednak dziś zobaczyłem kolejne ogłoszenia od tej firmy - "BRAND AMBASADOR!" , "Praca z klientem i tygodniówki od zaraz. Dowiedz się więcej!" itp. Wymyślają co bardziej kreatywne opisy by przyciągnąć uwagę osób szukających pracy. Radze uważać na tego typu ogłoszenia i szczerze odpuścić - no chyba, że zamierzasz pukać do przypadkowych domów i nakręcać emerytów na comiesięczne wpłaty.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
basia
@Eshael

a jak wynagrodzenie?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pyt
@Eshael

na jakim portalu były te ogłoszenia?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kanada
Nazwa działu: Marketing
@pyt

wszędzie. głownie olx. Jeżeli widzisz ogłoszenia z "organizacja eventów, podróże po Polsce i świecie, praca z klientem ALE NIE CALL CENTER, rozwój, tygodniowe wypłaty, brak doświadczenia -> wyszkolimy od podstaw, brak limitu wypłaty" itp, to unikaj jak ognia. To ta sekta :0

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
byłypracownik:(

Cześć, pracowałem w firmie IQ przez prawie rok. Nie otworzy biura, ani nawet jakiejś pokaźnej druzyny nie zbuduje 99% osób tam pracujących. Bardzo duża rotacja. Szkolisz, wydajesz pieniądze i "inwestujesz" czas na osobę przez 3miesiące po czym ona odchodzi (bo nie udało Ci się wyprać dobrze jej mózgu). I tak w kółko. Zarobki są małe. Ja osobiście byłem przeciętnym sprzedawcą. Nie najgorszym, nie najlepszym. Takim w sam raz, a czasami mi na jedzenie nie starczało. Jeżeli nie jesteś na utrzymaniu rodziców, to po opłaceniu wynajmu itp. zostanie ci ze 20zł na jedzenie na tydz. Nie dajcie się wciągnąć proszę. Ja przez to straciłem związek i musiałem wrócić do rodziców.

Pomocna?
Tak18Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jack

Witam wszystkim zainteresowanych. Pracuje tu już ponad 3,5 roku i rodzaj pracy nie jest straszny na jaki wygląda. Trzeba zwrócić uwagę na to czego możną się nauczyć u nas, a bazując na moim doświadczeniu to : 1) sprzedaży ( umiejętność komunikowania sie, umiejętności dopasowania się do każdego rozmowcy,) 2) szkolenia ( umiejętne przekazywanie wiedzy w sposób taki by każdy to czego uczymy jest w stanie tę wiedzę praktycznie wykorzystać 3) zarządzania ( umiejętność scalenia grupy w jeden organizm by funkcjonował jak najlepiej czyli uczymy się liderstwa i przewodzenia. Bazując na tych umiejętnościach nawet jak ktoś z nami już nie pracuje a te doświadczenie nabył to przynajmniej idzie na rynek pracy z bagażem ogromnych kompetencji w różnych dziedzinach czy sprzedaży czy szkoleniowca czy świetnego lidera. Natomiast ja pracuję ponad 3 lata tylko i wyłącznie po to by móc taka placówkę otworzyć i w sposób efektywny nią zarządzać dlatego jestem na etapie nauki jak prowadzić dochodowy biznes i to czego Ty chcesz czego chcesz się nauczyć wyłącznie zależy od Ciebie

Pomocna?
Tak4Nie6
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kłamstwonakłamstwie
@Jack

Jack , sam siebie okłamujesz ... ;( A taki mądry chłop który mógłby wiele osiągnąć

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
SeniorJosé
@Jack

okeeej, 1) dobrze, nauczysz się sprzedaży/szkolenia/zarządzania ale wszystkiego wartościowego dowiesz się w ciągu MAKS 2 miesięcy. Później albo powtarzanie tego samego, albo jakieś nowe, super taktyki bo nagle wyniki spadły xd Co z tego, że przez tydzień jeździłeś z ludźmi co mają nowe osoby/obserwacje i oni dostawali najlepszy teren. Albo po prostu prowadzący drużyny dał sobie i swoim ludziom dobry teren.(usunięte przez administratora) 2)Serio myślisz, że zostaniesz Ownerem?? Pracujesz 3,5 roku, ile razy Ci się rozpadła drużyna? 3-5 razy od zera musiałeś zacząć? Ile razy byłeś 1-2osoby od promocji?? Marne szanse. Aaa i przypomnij mi ile osób zostało asystentami we wrocku? :PPPP 3)NAWET jak zostaniesz asystentem/ownerem, to nie wygląda to tak jak myślisz. (usunięte przez administratora)Porozmawiaj z osobami, którym biura się pozamykały. Albo były asystentami parę lat. Na przykład z (usunięte przez administratora). Tak,wiem jaki był powód zamknięcia sim, ale i tak ona zna te brudy od środka. Ja rozmawiałem z paroma takimi osobami. Dodatkowo masz dużo wywiadów z byłymi ownerami spod parasola App*o z innych krajów (USA,UK itp) na yt. Serio myślisz, że w Polsce inaczej to wygląda? Jeśli tak, to powiedz czemu (usunięte przez administratora)wynajmuje norę, z czasów wojny i nie stać go na samochód. Pieniądze które zarabia biuro, i to co zarabia Miki to dwie różne rzeczy. App*co ma pełną kontrolę i owner to DALEJ TYLKO PRACOWNIK. (usunięte przez administratora)z Gdyni ma więcej kontroli nad IQGroup niż miki. Ludzie albo odchodzą po 3-6-12 miesiącach albo zostają na długie lata, bo się zakopali w tym (usunięte przez administratora). Trudno porzucić sen o byciu ownerem jeśli równocześnie musisz się pogodzić z tym, że zmarnowałeś 3,5 roku życia. Pierwszy krok to akceptacja, lepiej odejść po 3,5 roku niż skończyć jak (usunięte przez administratora). Pozdrawiam, życzę szczęścia i więcej rozumu.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz
@SeniorJosé

W swoim komentarzu napisałeś, że pracowników można sklasyfikować na dwie grupy: tych, co odchodzą po maksymalnie 12 miesiącach i tych, co zostają na długie lata. Zastanawia mnie, czy osoby, które decydują się pozostać na dłuższy okres pracy w tym miejscu, adekwatnie do zwiększonego doświadczenia oraz umiejętności otrzymują również wyższe wynagrodzenie? Podwyżki płac w tej firmie są cykliczne, czy może, dopóki dany pracownik nie otrzyma awansu to wynagrodzenie nie zmienia się? Zachęcam, abyś odpowiedział na te pytania.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tylko PRAWDA!
@SeniorJosé

Dodam od siebie, że bardzo łatwo sprawdzić do kogo należy firma księgowa, która zarządza przychodami z biur. Do Pana Alana! Co to znaczy? A to, że jego księgowe wydzielają wypłaty nie tylko podrzędnym pracownikom, ale również ołnerom. Co za tym idzie - oni nie mogą sami zarządzać swoimi pieniędzmi, ze swojej firmy, która jest na nich zarejestrowana. Współczuję wszystkim, którzy zabrnęli tak daleko i uważają się za panów świata. Tak naprawdę są na garnuszku Anglika, który jednym gestem może pozbawić ich całego domniemanego majątku. Jedyne co im wtedy zostanie, to zeszyty zapisane tymi samymi impactami i marne doświadczenie w cv. Również polecam na yt całą serię filmów na ten temat. Chciałabym, żeby w Polsce powstała podobna. I jeszcze jedna mała dygresja. Szef szefów z Australii nie zaczynał od zera, jego rodzina to ludzie zamożni od pokoleń. On tylko znalazł niszę dla siebie. On spija śmietankę. Ludzie nie dajcie się nabrać, że chodzenie po domach jest bramą do sukcesu i kariery. Nie jest! To sekta. Odetną Cię od rodziny, przyjaciół i świata zewnętrznego. Pracę można zmienić i w tym przypadku powinien to być obowiązek.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ola

Pracowałam w firmie prawie dwa lata, polecam każdej młodej osobie która chciałaby nauczyć się sprzedaży, a przede wszystkim kontaktu z klientem, bo tych spotykamy setki. Po podjęciu nowej pracy zauważam jak wiele się tam nauczyłam. Czasami warunki nie są idealne, ale doświadczenie zdobyte, później procentuje. Polecam!

Pomocna?
Tak6Nie4
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz
@Ola

Fajnie, że znalazła się osoba, która wypowiedziała się na temat zdobytej wiedzy w firmie Iq Group Mikołaj Torbicki, która jak się później okazało, przydała się w dalszej karierze zawodowej. Czy pracując w tym miejscu, również miałaś możliwość brać udziału w jakiś szkoleniach bądź kursach, które pomagały w rozwoju? Omawiana firma dba o ten aspekt i stara się rozwijać zatrudnione osoby? Opisz, proszę, jak to wspominasz.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
yhm
@Ola

doświadczenie zdobyte pukając obcym ludziom i domu i namawianiem ich na wpłaty, faktycznie moze kiedys zaprocentować. zero skrupułów.......

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz
@yhm

Widzę, że wiesz, jak wyglądała praca w firmie Iq Group Mikołaj Torbicki. Pracowałeś w tym miejscu? Jeżeli tak, to mógłbyś napisać, czy nowo zatrudniona osoba jest odpowiednio przeszkolona przed rozpoczęciem sprzedaży, o której napisałeś w swoim komentarzu? Chciałbym dowiedzieć się dokładnie, jak to wyglądało.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ZainteresowanA

Dzien dobry. Czy jest ktos tutaj kto pracowal w IQ Group i ma pozytywne wspomnienia? Przeszlam "dni probne" i wszystko wydaje sie okej narazie. Czy faktycznie pozyskiwanie darczyncow staje sie takie beznadziejne, jak tutaj piszecie ("bieganie po klatkach po ciemku" itp)? Narazie chodzilam tylko ze swoim liderem, to bylo calkiem fajnie, jak bede sama chodzic to bedzie gorzej? I jak wyglada z zarobkami i awansami? Pozdrawiam serdecznie :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz
@ZainteresowanA

Mogłabyś bardziej szczegółowo opisać swoje wrażenia z pierwszych dni pracy w firmie Iq Group Mikołaj Torbicki? Jak to się w ogóle stało, że przeszłaś proces rekrutacyjny i dostałaś się do pracy w tym miejscu? Aplikowałaś na jakieś ogłoszenie o pracę, czy może z polecenia znajomego? Napisz proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz

@uwagadlatematu, zaciekawiło mnie, czy firma Iq Group Mikołaj Torbicki zatrudnia pracowników, którzy chcieliby pracować w takim charakterze np. tylko popołudniami? Jest możliwe traktowanie tej pracy, jako pracy dodatkowej? @ffcz, czy praca w takim charakterze będzie dobrym miejscem pracy dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową? Takie osoby mogą nabyć praktycznie i teoretyczne umiejętności zawodowe, które przydadzą się w przyszłości?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
uwagaa
@Tomasz

Z tego co wiem, to minimalnie trzeba 3dni pracowac i podpisywac 4 umowy na tydzien. Ale przez moj **dluuzszy** czas w firmie, znalem tylko 3os ktore tak pracowaly. A przypomne, ze jest ciagla rotacja wiec bardzo malo osob tak przyjmuja. Teoretycznie wiec jest taka mozliwosc. Odpowiem tez na drugie pytanie, mimo ze nie bylo skierowane do mnie. Nie jest dobrym miejscem, gdyz taka osoba mocno sie zrazi do pracy i wyrobi zle nawyki na przyszlosc. Tutaj pracodawca nie bedzie cie szanowac, praca zawladnie calym twoim zyciem i nie zostaniesz wynagrodzony uczciwie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz
@uwagaa

Dziękuję za odpowiedź. Możesz ocenić, czy taka rotacja wśród pracowników wpływa na jakość pracy w firmie Iq Group Mikołaj Torbicki? Nowe osoby są uczone przez starszych bardziej doświadczonych pracowników, czy może same muszą radzić sobie z powierzonymi obowiązkami?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
uwagadlatematu

Tylko ogłoszenie parafialne. Pamietajcie wy, co aplikujecie do tej pracy, ze polega ona na chodzeniu po klatkach (od drzwi do drzwi). Pamietajcie również, że zbliża się zima i wyobraźcie sobie cały dzień na dworze w zimnie i po ciemku, chyba ze z litości ktoś was wpuści ;) PS no i umowa o dzielo, malo pieniedzy, dlugie godziny pn-sb itp itd :P

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
domi
@uwagadlatematu

Na mróz i ciemnośc można machnąć ręką....(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ffcz
@uwagadlatematu

Niech jeszcze pamiętają aby się ubezpieczyć i odłożyć kilka złotych na leki, bo łatwo zimą o straszne przeziębienie! a co do korzystania z toalety, zawsze sprawdzałam gdzie jest najbliższa restauracja, kawiarnia czy stacja benzynowa aby móc skorzystać z toalety.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz

@Hfyjll, jeżeli rzeczywiście możliwa jest praca tylko i wyłącznie na podstawie umowy o dzieło to przedstaw, proszę, jak firma Iq Group Mikołaj Torbicki rozwiązuje kwestie urlopów dla zatrudnionych pracowników? Są w ogóle możliwości otrzymania dłuższego wolnego? Co w przypadku, gdy pracownik zachoruje? Napisz, jak to wygląda z Twoich doświadczeń.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz

@***, firma Iq Group Mikołaj Torbicki zatrudnia tylko i wyłącznie pracowników na podstawie umowy o dzieło? Z upływem czasu nie ma szans otrzymania pełnej umowy o pracę ze wszystkimi przysługującymi prawami? Czy w trakcie Twojej pracy w tej firmie wszystkie osoby, z którymi pracowałaś miały podobne warunki zatrudnienia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hfyjll
@Tomasz

Nie ma możliwości pracy na umowę inną niż o dzieło. Wszyscy pracują na takich warunkach.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
***

@goscina Wstaje i zaczynam klaskać. Pieknie opisane. Dawno nie wdziałam tak trafnych komentarzy. Wszelkie przychylne komentarze są pisane prawdopodobnie przez administratorke. Który Crew Lider miałby czas popołudniu na przeglądanie komentarzy na GoWorku? :D Od siebie wtrące jeszcze jedno - @Gieroś - jeśli negujesz prace na kasie i na magazynie to przedstaw w kilku słowach jak wygląda socjal w tej firmie? Co sie dzieje kiedy złamiesz noge? Zostajesz na lodzie, bo nikt Ci za okres chorobowy nie zapłaci w związku z czym musisz egzystować przez cały ten czas. Urlop? Jaki urlop? Uroki umowy o dzieło. Ja odeszłam z tej firmy X czasu temu na analogiczne stanowisko w innej firmie w charakterze przedstawiciela handlowego D2D. Pracuje 8h od Poniedziałku do Piątku, mam wolne weekendy, mam telefon i auto służbowe, wysoką podstawe, dobre prowizje, umowe o prace, szkolenia zakończone certyfikatami. W IQ Group nie miałam niczego z wymienionych. Pracowałam wtedy na umowie o dzieło, po kilkanaście godzin od Poniedziałku do Soboty na stawce prowizyjnej, bez podstawy. Za wszelkie dojazdy do innych miast musiałam płacić z własnej kieszeni. Szkolenia nie dawały możliwości rozwoju, bo były niczym innym jak powielaniem ciągle tych samych schematów. Byłam stale zdenerwowana i zestresowana. Nie miałam życia prywatnego. Jestem w nowej firmie raptem 6 miesiecy, a zdążyłam wynająć samodzielnie porządne mieszkanie, kupić samochód, a do tego opłacam swoje studia, podróże i wszelkie zachcianki. To zdecydowanie wiecej aniżeli osiągnął owner/manager przez cały czas trwania swojej kariery.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gieroś
@***

Co to za cudowna firma?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
goscina
@***

Tez trafna wypowiedz. Zapomnialem dodac o zyciu prywatnym, a raczej o jego braku. Kto jest w stanie byc w zwiazku, utrzymywac dobry kontakt ze znajomymi (nie z firmy!), jesli pracuje 10-20 pn-pt (+czesto soboty) i jeszcze calo-tygodniowe wyjazdy raz na miesiac. Jesli chcesz troche spac, to tak naprawde nie masz wgl czasu na takie rzeczy. Juz nie mowiac o szukaniu innej pracy. Gdzies widzialem ladnie to opisane -> -> Caly system tygodniowek i prowizji jest po to, zeby utrudnic opuszczenie firmy jak najbardziej. Nie masz pojecia jak Ci pojdzie w nastepnym tygodniu, tygodniowki ida na aktualne wydatki, wiec nie da sie planowac budzetu i oszczedzac. I do tego pracujesz 10-20, wiec nie masz jak sie umowic na rozmowe o prace xd

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kokloi
@***

Praca w tej firmie nauczyła mnie podstaw sprzedaży, taka minimalna wiedza aby móc siebie sprzedać na rozmowach kwalifikacyjnych oraz MOJA POSADA (niestety tego nie zdradzę co robię, nie jest związane ze sprzedażą) ale pomaga w kontaktach ;) No i najważniejsza rzecz, praca w tej firmie nauczyła mnie oszczędzać, czyli jak wyżyć mając te "góry" pieniędzy. Zrezygnowałam częściowo z jedzenia i nauczyłam się robić kartofle i ryż na milion sposobów. Ale aktualnie też mam super posadę, komputer i telefon służbowy, odkładam sobie na "CELE" jakie miałam zrealizować tam pracując, czuję się szanowana i faktycznie szkolenia jakie mi organizuje firma coś znaczą w Polsce. Ale jeśli owner/manager coś osiągnie, to pytanie jak długo to potrwa?Myślicie, że mają jakieś oszczędności? W tym roku dwa biura się zamknęły, ciekawe się w tym roku zamknie? :P

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz

Czy możecie przedstawić, jak wyglądają ewentualne przyjęcia do pracy w firmie Iq Group Mikołaj Torbicki? Obecnie prowadzona jest jakaś rekrutacja przez pracodawce? W internecie brakuje informacji na ten temat, dlatego może Wy posiadacie jakąś wiedzę w tym zakresie?