Ardigen S.A.

Kraków

Ardigen S.A.
3 9

Opinie o Ardigen S.A.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Ardigen S.A. jako pracodawcy.

Trabka

Ardigen jako czesc GKSelvita rowniez nie zasluguje na wysoką ocene. Pracownicy są traktowani wg mnie jak zwykły zasób, ma być zrobione i koniec! nie ważne jakim kosztem. Pozatym faktycznie cały czas odwlekanie podniesienia wynagrodzenia, premii itd. Każdy zarabia za dużo wg szefostwa, zawsze jest jakies ale do podwyżki. Obietniece nie są dotrzymywane. Moim zdaniem nie warto/ strata czasu. Bardzo duża rotacja też o czymś świadczy. Duzo pracy po godzinach jako tzw wolontariat ...

Ameba
@Trabka 21.03.2017 18:48

Nie mogę się zgodzić, nie jest tak źle jak opisuje poprzednik!!! Atmosfera jest bardzo fajna, choć fakt pracy jest dużo, ale za to jest bardzo ciekawa dzięki czemu nawet nie odczuwa się przerobionych nadgodzin :) Poleciłabym firmę z czystym sumieniem!!!

Niedoszly pracownik

Dziwna firma. Ogloszenia o prace wisza po pol roku i wiecej. Prowadza rekrutacje ale tak naprawde nie wiadomo, jakie sa dokladnie kryteria przyjec. W ofertach nie jest nawet wymagane komercyjne doswiadczenie zawodowe w tej dziedzinie a mimo to ludzie sie nie dostaja. Mozliwe, ze nie przyjmuja wiec nikogo, ale robia sobie reklame, bo to mloda i mala firma. Aplikowalem na stanowisko Data Scientist. Wyslali zadania, ktore trzeba bylo rozwiazac. Skale trudnosci oceniam jako niska. Mimo to otrzymalem negatywna odpowiedz co do dalszej aplikacji bez podania jakichkolwiek szczegolow / przyczyn.

Zostaw opinię o Ardigen S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ardigen S.A.