Opinie o Sapa Polska SP Z O O w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sapa Polska SP Z O O. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sapa Polska SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sapa Polska SP Z O O w Sosnowiec

Człowiek

Hej mam pytanie czy można wybrać sobie zmianę na której bym chciała być? A jeśli nie to czy jest możliwość zamiany zmiany np po miesiącu? I która zmiana jest okej? Bo jutro albo pod koniec tygodnia mam dostać informacje czy mam pracę czy nie

Kiepura
@Człowiek

Oczywiście nawet sobie możesz wybrać stanowisko oraz stawkę, godzine w której chcesz zejść na przerwe i co byś chciała zjesc ale to już na kuchni u kucharza ???? nawet nietrzeba robić całych 8h bo jak się zmęczysz zgłaszasz i wychodzisz i widzimy się następnego dnia ???? nawet samochody firmowe daja jak masz prawo jazdy , wysyłają na delegacje do Włoch, jest tak super ze wszyscy normalni się stąd zwolnili albo zwalniaja. Chyba najgorszy zaklad na terenie całego Sosnowca.

M.M

Witam czy ty pracujesz może w sapie? Próbuje się dowieść parę rzeczy i nie idzie się dowiedzieć:( a.5.06 mam rozmowe

Jula

Cześć, czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca na magazynie w tej firmie? Jak ludzie i ogólnie czy jest cieżko czy tak w miare

@Jula

Hej rówiez zadałam to pytanie i cisza nikt nie odpowiada:(. Tylko ktoś odpowiedział że zmiany C nie poleca. Zapytalam czemu i cisza. Bo też chce się dowiedzieć bo mam tam rozmowe o pracę dnia 5.06 o 12:00 A ty kiedy masz rozmowę? Ja zapytam mojej koleżanki co tam pracowala jak tam się pracuje

Alexa
@Ma.M

Też mam rozmowę w pn na 12. Na czym dokladnie polega ta praca na produkcji na starcie? Chyba najwazniejsze w takiej pracy poza zarobkami sa ludzie by trafic na przyjaznych.

@Alexa

Koleżanka mówiła co tam pracowała że na Zm A jest okej spoko nawet ludzie B fajna i fajni ludzie a że zm C nie jest fajna i nie fajni ludzie. Praca przy plastikowych części. Ona akurat była na wtryskarca nie na montażu. Ciekawe gdzie my trafimy czy montaż czy wtryskarka. A ty przez jaka Agnecje? Ja idę przez During

Zmiana B
@Alexa

Pracuje na zmianie B ludzie są fajni , pomocni , Polaków jest mało co prawda ale na każdej zmianie można się dogadać . Najgorsze to trafić do złego kierownika . Dla tego odradzam zmianę C . Marta to pomyłka jako kierownik . U nas niwy kierownik który nic nie ogarnia , chaos teraz i zero dyscypliny . Jak była Wiola trzymała to w ryzach . Ale liczymy ze się wszystko unormuje . Wpadaj na B zawsze możesz poprosić o przeniesienie na inna zmianę

@Zmiana B

Właśnie a można wybrać zmianę.?

Zwykła pracownica

Jak dla mnie nadaje się idealnie. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Zawsze można liczyć na jej pomoc. Widać ktoś zazdrości jej stanowiska.

Ok

Doświadczenia itp. Nie dostałam pracę pomimo dużego doświadczenia na montażu

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ktos

Cześć czy są przyjęcia do.sapy? Bo myślę żeby złożyć CV i czy praca ciężka jaka zmiana najlepsza a b c?

Saper

Niech zwolnia lepiej emanuele bo to przez tego (usunięte przez administratora) się zwalnia pol zakladu bo sobie mysli ze każdy w tym zakładzie nic nierobi tak jak on i chodzi i miesza tylko na każdej zmianie ale on o nic nie jest winny... zamawia jakies tworzywa z niewiadomego pochodzenia gdzie na 8h ludzie robią jeden dobry pojemnik na 400 brakow.... (usunięte przez administratora) z takim człowiekiem jak on to stracicie niejedna formę i niejednego klienta . Pogratulować

Ona
@Saper

Dokladnie qlbo niech stanie wtedy za ustawiaczy I próbuje puścić maszyne tak jak należy a nie pretensje ma do wszystkich ze same braki idą, do operatorow ze stoja i nic nierobia, a co mają robic jak czekają chociaz na jedną dobra sztukę przez tego cymbala. Nieszkoda wam pieniędzy na materiał który zostaje wyrzucony? Czy emanuele ze swojej prywatnej kieszeni to zamawia?

planista

Podobno szukają planisty produkcji. Możecie coś napisać o tym stanowisku w sapa. Ile planistow kest, czy pracuja na zmiany.

Arrr

Czy na zmianie B na magazynie są panowie biseksualni???

Marcel

Witam szukam stabilnej pracy ,można tu godnie zarobić 4,5 -5 tys?

Oper
@Marcel

No można zarobić tyle, ale trzeba będzie wszystkie soboty, niedzieli pracować. I wtedy będzie 4 tys. wypłaty ????????????????

Lustro

Szkoda ze wszystkich przenoszą zwalniaja a taka Pani Kierownik zmiany B,C obgadują młode dziewczyny ze zmiany A a najlepsze jest to że te młode dziewczyny ogarniają lepiej hale niż by tych wszystkich liderów do kupy sklepac, A gdy siedza razem przy biurku to jedna drugiej w du** włazi. Beata lider zmiany B o niczym związanym z produkcja niema pojęcia ale wyplaty się zgadzają, Ukrainiec za lidera to samo

Ona
@Lustro

Dokladnie niech zmienia kierowników liderów chociaz na okres jednego miesiąca i wtedy może góra przejzy na oczy.

@Ona

a jakie są na to potencjalne perspektywy? mam na myśli w tym momencie już ujęcie czysto techniczne, jakie warunki musiałabym spełnić, żeby przeskoczyć na tego typu stanowisko? awanse to po jakim czasie się zdarzają?

Aaaaaa

Moja opinia jest negatywna.Zgadza się wszystko co jest negatywne na temat tej firmy.Poczawszy od braku narzędzi do pracy,metkownic kredek,pisaków. Panowie muszą przebierać się na korytarzach a dziewczyny w toaletach. W toaletach brud,smród walający się papier po podłogach.Narzedzia do sprzątania typu szczotki,szufelki pochowane po stanowiskach i trzeba biegac i szukać między maszynami i albo ci ktoś pożyczy albo nie. Jeśli chodzi o "pomocna załogę"to jest to stwierdzenie na wyrost.Sa przypadki,kiedy przeganiają Cie z innego stanowiska np w sytuacji kiedy skończysz pracę na swojej maszynie i np lider skieruje Cie na inne stanowisko.Wtedy widać ta "pomoc kolezenska" Bardzo dużym nieporozumieniem jest osobą Pani G,która trenuje osoby.Chamskie odzywki i wrzaski typu Ty do niczego się nie nadajesz albo odsuwanie osób od stanowisk z tekstami Ty tego nie bedziesz robil czy ja nie chce zebys to ty pakowal.Zdecydowanie niekompetentną osoba na tym stanowisku.Trener jest od motywowania osób a nie wprowadzanie w stany lękowe. Jeżeli jest to osoba która ma pomóc kierownikowi wybrać osoby do dalszej współpracy to Pani G jest mistrzynią w tym żeby w sposób chamski się ich z tej pracy pozbyć.A wystarczy dyskretnie nadmienić że sory ale tej osoby nie widzę w tej firmie i wtedy agencja nie przedłuża umowy,a nie jeszcze ludzi upokarzać,biegac i skarżyć.

Wybielacz
@Aaaaaa

Ehh ta słynna (usunięte przez administratora) szkoda ze niewidzicie jak liże (usunięte przez administratora) u kierownika czy liderek .... Trener to powinien mieć wiedzę na temat produkcji i jakieś doświadczenie a pani (usunięte przez administratora) jest bo ja kiedyś kolezanka (usunięte przez administratora) wciągnęła i tak zajmuje miejsce ludzi którzy naprawdę chcieliby coś zrobić. A na byle jaka maszyne by czlowiek kobiety niepostawil to ona nic niewie jak się pakuje po ile . Dramat ale wielcy trener.

@Wybielacz

Jesli będziecie tu pisac i nikt nie zgłosi to kierownikowi to nigdy sie to nie zmieni , wiedz miej troche odwagi i idz do osby ktora moze to zmienic , pisanie tu raczej nie przyniesie efektow

Aaaaaa
@ja

Nikt niczego nie zmieni,bo to niby ona jako trener przyucza nowych pracowników do pracy i według niej ona decyduje kto do pracy się nadaje.Ja już nic nie mogę,bo tam nie pracuje.Pani G dawała jasne sygnały co myśli o paru osobach w tym i o mnie odsuwając mnie od stanowisk przy których chciałam stanąć i się nauczyć.W konsekwencji nie przedłużono mi umowy.Sama słyszałam jak na odprawie,kiedy nie było liderki mówiła kierownikowi kto na jakie stanowisko ma stanąć.W szatni również mówiła o osobach,które do pracy się nie nadają.A druga sprawa jest taka że przez ten krotki czas ,który tam pracowałam to zauwazylam ,ze zakład bardzo stawia na osoby z Ukrainy, i coraz wiecej takich osob z Ukrainy przyjmuje. Ja bylam jedna z ostatnich osob z Polski jaka zatrudnili ,po mnie widzialam ze przyszly 4 osoby z Ukrainy.Wiec to o czyms tez swiadczy.

On
@ja

Dyrektor tylko i wyłącznie kierownictwo zamiecie wszystko pod dywan. A później ten co chciał żeby było dobrze będzie miał niestety niedobrze ^^

Poprzednik
@Aaaaaa

Dokładnie tak. Zgadzam się z tobą ale niestety nikt z tym porządku nie zrobi bo tacy ludzie w (usunięte przez administratora) wchodzą od początku kierownikowi i są na wygranej pozycji. Jak zaczniesz się stawiać i walczyć i swoje to zarz albo cię przeniosą na inną zmianę albo zwolnią. Totalna porazka

@Poprzednik

ciekawa jestem przykładowej sytuacji odnośnie tego co tu teraz piszesz. W jaki konkretnie sposób ktoś musiałby się postawić? i co przeniesienie na inną zmianę miałoby dać tak w sumie?

Xxx
@Emilia

Żeby się pozbyć niechcianego pracownika , przenosi się go na inna zmianę

Poszukuje obecnie pracy jako: Automatyk w mieście Sosnowiec. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Czlowiek 123

Ludzie będą przychodzić z nagrywaniem do pani kierownik że zmiany C. Marty i posądza ją o (usunięte przez administratora) i pójdą do sądu na nią.

Zmiana C
@Czlowiek 123

Zwolnił się Rafał i nie mieli kogo zrobić chwilowo , szkoda ze padło na nią bo gorszej osoby na tym stanowisku nie było . Jej odżywki i krzyki do ludzi to poziom 0. Mysie ze jak pismo napiszemy może coś zrobią z jej chamskimi odzywkami do ludzi . Szkoda bo rozwali fajka nawet zmianę . Może komuś się oczy otworzą za wczasu

Klient

SAPA ma totalne długi. Wiarygodność finansowa jest zerowa. Faktury nie zapłacone od miesięcy. Nie polecam ani ludziom ani firmom.

Operator
@Klient

W tym zakładzie jeszcze z pół roku to ludzie będą mieli potrącane za szary papier toaletowy którego wiecznie brak czy też mydła. Przeciez kierownictwo musi mieć za co jezdzic na obiadki . Ciemnorod nic wiecej.

@Operator

Nie wiem na ile w tym prawdy, ale jak u was budżet jest dzielony, kto tym rozporządza? Prócz papieru toaletowego, o którym wspominasz, jakie jeszcze podstawowe socjale tutaj występują? Z którymś również jest problem? Co ze zgłoszeniami? jak reagują? Zgłaszacie to w ogóle?

Niezależny

Tak płaczesz że pod stołem ci źle że są inne zakłady ? Jest jak jest tylko tu miauczysz. A (usunięte przez administratora) na makarona na wtrysku. Zwolnij się pracowałem tu i wiem że to był błąd i tyle.(usunięte przez administratora) na ławę i nara. Jak z tej firmy nowy dyrektor rezygnuje po tygodniu proszę cię. Kim ty jesteś na wtrysku pomyśl.. Jestem obecnie w zakładzie gdzie mam podstawę gdzie w sapie tyle z premią dostaniesz i nic nie robisz... Rozejrzyj się jak masz mózg i tyle.

Italiano

Jak to jest ze włosi z biura bzykają Ukrainki na prawo i lewo a później Ukrainki siedza i nic nierobia bo są pod ochronka makaronów...

Remik
@Italiano

Tak to jest od zarania dziejów. .. spróbuj wskoczyć na/pod biurko to też posiedzisz i nic nie będziesz robić pod ochronnym parasolem Italii. Wkoncu cos jakoś się narobisz, także usiądź i dychnij sobie

Carpenter

Ja tam pracuję od tygodnia i jest ok, atmosfera miła, brakuje sensownej stołówki i temat szatni jest dość dziwny, ale ja tam przychodzę zrobić swoje i zabierać się do domu więc co tu więcej, koledzy mówią że wypłata do 10 jest zawsze więc jest dobrze.

Aaaaaa...
@Carpenter

Nie zgadzam się z tą opinia.

@Aaaaaa...

Mimo wszystko ciekawa bym była, z którą częścią tej opinii i czy można byłoby prosić wobec tego o jakieś szersze wyjaśnienie dlaczego? Chyba, że z całą się nie zgadzasz to tym bardziej. To w sumie pierwszy tydz pracy, jak wdrożenie teraz przebiega?

Carpenter
@Aaaaaa...

Oczywiście nie zgadzać się możesz, ale to jest twoje zdanie moje jest inne, co lepsze mimo że twierdząc je dalej siedzisz w tej firmie... dziwne ? skoro tak źle to w obrębię jest jeszcze z 10 zakładów

@Carpenter

10? i ludzie sobie tak migrują tu z firmy tam i z powrotem? A kojarzycie warunki? Pod jakim względem ten tutaj zakład będzie lepszy od tych pozostałych?

abrt

na jak stawkę mona liczyć na start w jakości ?

Emilia

a jak kogoś nie ma, żeby mógł sobie popatrzeć? takiej osobie to napiszesz? jak obecnie to w takim razie wygląda, co tam robią?

Zmiana B

Zmiana upadła totalnie zero organizacji pracy jeden niema czasu żeby wyjść do toalety a szesciu innych chodzi i sprząta drogi po których jeżdżą wózki, dramat kierownictwo niedaje sobie rady a jeden zwala winę na drugiego. Ale kierowniczka jeszcze sobie chodzi i robi zdjęcia z tych co śpią po kontach nie zeby im zwrócić uwagę czy czym podobne tylko żeby się pośmiać to jest CHIT!!

Boski
@Zmiana B

Kierowniczka to nie baca żeby ogarnąć stado (usunięte przez administratora)...tacy jesteście nadzwyczajni, że szkoda na Was czas tracić... paście się sami i bierzcie hajs... piszę się HIT !!!!!!!

@Zmiana B

Ważne ze ma Ciebie na zmianie szczerego i lojalnego pracownika . Na pewno jesteś wzorem do naśladowania dla całej firmy . Pracownik roku

Operator

Pracuje tu niecały rok i to chyba jedyna firma, gdzie logistyka i planowanie chyba nie istnieje. Wieczny chaos, nie znają obecnej sytuacji na produkcji. Ciagle czegos nie ma bo nie dojechalo, Siedzą w swoich biurach jakby byli poza firmą (moze dlatego ich biura sa na magazynie).

Zostaw merytoryczną opinię o Sapa Polska SP Z O O - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Sapa Polska SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy Sapa Polska SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sapa Polska SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 58 to opinie pozytywne, 126 to opinie negatywne, a 75 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sapa Polska SP Z O O?

Kandydaci do pracy w Sapa Polska SP Z O O napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sapa Polska SP Z O O
1.7/5 Na podstawie 325 ocen.
  • Gabriela Narutowicza 53
    41-200 Sosnowiec