Opinie o Sapa Polska SP Z O O w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sapa Polska SP Z O O. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sapa Polska SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sapa Polska SP Z O O w Sosnowiec

Nie sadze

Jak najbardziej się nadają ale wiadomo faceci nie tylko praca się żyje a baby jak nic podkładają i wszystko poczta pantoflową się rozniesie. Nie dajmy się zwariować.Przynajmiej nudno nie jest.

Dokladnie
@Nie sadze

A najważniejsze jest żebyśmy się szanowali a będzie nam się razem dobrze pracować.A młodzi ludzie muszę się wyszaleć bądźmy tolerancyjni i przede wszystkim normalni.Wszystko dla ludzi.Ciezko pracujemy wszyscy ,każdy ma swoje problemy szanujmy się a będzie coraz lepiej.

Zofia

Tego młodszego kontrolera finansowego to widzę, że od końca lutego dalej poszukują, na rozmowie ktoś był? Nie widzę w tych ostatnich wpisach by ktoś nawiązał do tej funkcji a mnie praca zainteresowała, będę aplikować. chce się rozeznać jeszcze tylko w szkoleniach które na dziale są oferowane, w opisie je zawarto bez szczegółów

Ino

W Polsce żądza decydują tylko i wyłącznie POLACY Bo to jest Polska A jak komuś nie pasuje to wypad do siebie.Ktos nie zrozumiał to powtórzę.

Kamil

Jakim prawem zmieniacie pracownika umowy podpisane na rozpoczęciu pracy a w dniu wypłaty uświadamianie go o zmianach??? Czy uważacie że możecie nas tak okradać z miesiąca na miesiąc?

Marika

Witajcie, czy możecie wyjaśnić te sprawę? Mam zamiar kandydować do księgowości, jest teraz oferta wystawiona. Jednak o co chodzi z tymi zmianami umownymi? Ktoś pracował na innych zasadach a w dniu wypłaty dowiedział się, że było inaczej? skoro niczego nie podpisał wcześniej to tamte poprzednie zasady nie obowiązywały?

Zwykły robol
@Kamil

Ja tam się cieszę że mam pracę. Pieniądze to sprawa drugorzędna. Grunt że robota jest. Ja pracę traktuje jako nagrodę, s nie przymus. Jakby tak wszyscy podchodzili to firma by się rozwijała. Nie miejmy pretensji do firmy tylko do samych siebie.

@Zwykły robol

Ciekawe czy większość zatrudnionych miała podobne podejście, że nie widziała w tym wszystkim problemu. nie mam pojęcia o ile te warunki pracy nagle nie zmieniły ale czy ktoś wyżej nie podkreśla wprost, że mniej kasy zostało wypłacone? Jest inna rekompensata, że tak luźno do tego podchodzisz?

Ona

Zmiana A , zmiana B pracuje około 4-5 osób którzy pilnują ludzi i porządku na stanowiskach czy wam naprawdę w niczym nieprzeszkadza że operatorzy mają po 3 palety pod maszyna starego wyrobu przed przezbrojeniem ,stare pół wyroby i brak miejsca do rozłożenia namiotu

Ok

Doświadczenia itp. Nie dostałam pracę pomimo dużego doświadczenia na montażu

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Lepiej się zacznijcie robić wszystko żeby się pozbyć tych szponcicieli Franc....., Ema.... Rozwalają zmianę za zmianą doświadczeni pracownicy którzy chcieli dobrze dla tego zakładu odchodzą bo mają dość. I teraz została garstka. + Ok 30osobowa grupa ludzi z Filipin czy Ukrainy która niepotrafi nic. Czy taka widzicie przyszłość tego zakładu?

To jest już przesada. Każda zmiana już posiada osobę która dyskryminuje Polaków. To jest żałosne. Liderzy za dużo sobie pozwalają. Nam zwracają o wszystko uwagę ale Ukrainie nie zwrócą uwagi, nie wezmą na jakąś rozmowę. Wszyscy robią co chcą ale Polacy coraz częściej obrywają. Trzeba coś z tym zrobić nie może tak to wyglądać. Co innego rządzić ludźmi faktycznie jako liderzy ale nie dyskryminować.

Lalalala

Masz rację w 100% ale nikt nie jest w stanie tego przeskoczyć, no chyba że do dyrektora się dostaniesz i mu powiesz albo do pani prezes, tylko gwarantuje że szybko z pracy można wylecieć, a Ukrainą to jest na wyższym lewelu im wszystko wolno, nie pracować grać na fonie, stać i się podpierać przez pół dniowki, gadać na stanowisku z innymi i (usunięte przez administratora) głupoty, a to my Polacy musimy (usunięte przez administratora) dostawać (usunięte przez administratora) non stop, nas Włosi mają w (usunięte przez administratora) Emanuel i jego kamraci to chyba do upadłości ten zakład chcą doprowadzić, już Polaków to nas garstka została a produkcja Ukraina jest wypełniona. Co nóż to nowy i czego się uczą od początku? Jak się opierać dalac i jak pyskować nam Polakom

Nowak i Martusia

A jak to jest nowy(AK) były lider z magazynu za alko poleciał a gruba M. Artusia nie poleciała za krycie go... aż od tej chciwości legginsy co 2 dni zmienia tyle się spasla swoją fałszywością boja jedna...z magazynu na lidera produkcji i spowrotem tonący się boczku chyta... małolata...za podoierdalanie dolce zbiera... wróć do maca.

Wiadomo

Coś co przynosi więcej strat niż korzyści się nie opłaca.Mieli wyłapywać braki a nie wywalać setki detali od tak sobie bez opamiętania i wyobraźni delikatnie mówiąc.

@Wiadomo

Na jakiej podstawie twierdzicie, że wyrzucają setki tak o z kaprysu swojego? Jakie powinny być zatem co do tego wytyczne? Nie ma żadnego regulaminu pracy? nie maja procedur jasno ustalonych?

asdf

Widlakiem do Kauflanda po serek topiony? Jakaś integracje wtedy się szykowała w tamtej firmie, że ten serek był wręcz tak konieczny? Tu by takie coś przeszło czy nie bardzo? i czy macie jakąś kantynę, gdzie można zrobić sobie po robocie jakieś kameralne spotkanie?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier w Sapa Polska SP Z O O? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Wercia

A od strony kierownika jak praca wygląda? po przejrzeniu niektórych opinii widzę, że ludzie co prawda odnosili się do tego stanowiska lecz od strony podległego pracownika raczej. Teraz właśnie wisi oferta dla kierownika zmiany i ciekawi mnie przede wszystkim powód naborów oraz to ile docelowo się zarabia? Czemu nie podają widełek?

@Wercia

Zarobki marne, patrzac na to co oferuja inne firmy na stanowiskach biurowych i kierowniczych to Sapa daje jakiś 60-70% mniej. Nie szanują sie ze zdaniem innych. Przyjdzie wloch, powie jak ma byc i tak będzie. Podzielili firme na "obozy". Nie wazne ze decyzje bezsensowne, stratne finansowo. Jak firma zarzadzala stara gwardia to byla mila praca, dobre wyniki itd. Pracowalem tam prawie 6 lat, a ilosci dyrektorów juz nie zlicze

Poważnie stawki mogą być nawet o 60% mniejsze? Bo jeśli poważnie tak to w jaki sposób zachęcają tutaj ludzi do pracy? osobie wyżej udało się jakoś z 6 lat jednak porobić/ prócz finansów występują jeszcze jakieś inne formy motywacji?

Operator wtryskarki

Cześć dlugo tutaj nie pracuje lecz zauważyłem motywacje do pracy pomiędzy zmianami czy jest możliwość przejścia na inną zmianę? Obecnie pracuje na A ale jak zauważyłem to zmiana ktora nas zmienia jest 1000% stosunkowo lepsza u nas ten kierownik albo skok czy skoczek to jest totalne (usunięte przez administratora) ludzie którzy by się nienadawali pracować na wtryskarce sa kierownictwem az wstyd..a te wasze chamskie teksty to se trzymajcie dla siebie. Bo za takie głupie odżywki jakieś stosuje Pan N i pani K ze zmiany A. Według 85% operatorów ze swojej zmiany jesteście niewłaściwymi osobami które dostaly ten stołek... no ale cóż z tego co zauważyłem to takich tu szanują... Kierowników którzy niewiedza jak się nawet detale pakuje ale zawsze ma.cos do powiedzenia.I szacunek dla ludzi którzy z wami wytrzymują bo niewiem czy im coś dosypujecie do kawy czy co... i bardzo proszę o informacji gdzie mam się udac w kierunku zmienienia brygady bo po prostu robie tu od niecałych 2 miesięcy a na zmianie A dojdzie kiedyś do jakieś tragedi naprawdę osoby tutaj za biurkiem nie powinny nigdy w życiu się tam znajdować... to tak jakbym wziął syna 10 lat posłał do zawodówki i powiedział przecież musisz se dać radę..... czy z szefostwa lub kierowników nikt jeszcze nie zwrócił na to oka? Prauje tu nawet nie trzy miesiące a ludzie się boją isc powiedzieć tego co wiedza bo się boją... ludzie jakby wam pan N czy pani K kazała jechać z nimi do domu i posprzątać? Pewnie byście pojechali ale później w ,,szatni czy palarni ''jak się stoi z koleżanką czy kolega to najlepiej poruszyć temat...jesteście tak falszywi ze az szkoda....pewnie sama pani k wbiła by noz w plecy swojemu kierownikowi i wicewersa takie macie poszanowanie pracownika jak wy nas tak my was gnoje.

Operatorka
@Operator wtryskarki

Cześć Poeto o ile można tak o Tobie napisać. Jak piszesz, że niedługo pracujesz na zmianie tzn. Że (usunięte przez administratora) się znasz. Ja pracuje na zmianie A niecała 3 lata i nigdy takiego dupka któremu coś nie pasuje nie było. Ale jeżeli Ci pisarzu jest źle to wypad! Jesteś odważny w opisywaniu a dlaczego otwarcie nie powiesz co Cię boli. To co napisałeś o naszej zmianie tzn. Że jesteś fałszywą osobą której nie chcemy. A jeżeli chodzi o szefostwo lub kierownika to Ci napiszę, że nasza zmiana ma kierownika od początku a nie tak jak na innych zmianach ciągle ktoś inny. Ale Ty tego nie wiesz i nie rozumiesz. To Ty jesteś gnojem i tchórzem bo opisujesz takie sprawy na forum a nie umiesz załatwić normalnie.

@Operatorka

Reka rękę myje. Nie mi nie jest właśnie zle tylko to wam jak się niechce pracować to (usunięte przez administratora) właśnie tak to wygląda dostają takie cwaniary umowę na rok czy trzy i później mysla co to ona nie jest, latacie tylko na papieroski albo obgadujecie innych operatorów. Do plotek to pierwsze ale do pracy to nagle kazda albo zle sie czuje albo ja stawy bola...

Potencjalny pracownik
@Operator wtryskarki

Ile zarobi ustawiacz wtrysku z dużymojej doświadczeniem ?

@Operator wtryskarki

Zdecydowanie mogę się z Tobą zgodzić ;) niektórzy przyznają rację jak już będzie za późno ;d

@Potencjalny pracownik

2800 bo musisz się wykazać po tym jak się wykarzesz , oni w tej firmie by chcieli kierownika za 2800... bo przecież mu wystarczy a darmozjady które nic nie robią zarabiają po 4-5tys na miesiąc.

@Operator wtryskarki

W tym tej firmie się Nie da pracować jeden pracuje a reszta chodzi i rozkazuje wstyd z takimi ludźmi a Z tekstami to chamujcie bo będzie u was taka osoba która w mordę da tam sie nie opłaca pracować nawet jak by dawali 20zl na godzinę to ci nowi są bardzo ciśnięcie do prac a reszta chodzi i kieruję sapa to ścierwo inne osoby tam powinni mieć kierownictwo pani K tym bardziej powinna kiepy zbierać po pracownikach a Ukraińcy to powinni się z tamtą zwolnić

Cała prawda

Megan
@Operator wtryskarki

To prawda a podam (usunięte przez administratora) przykład chce do toalety nie mogę odejść bo maszyna chodzi detal leci mówię pani g że muszę na chwilę odejść odpowiedź negatywna przerwa już była????????nikomu nie polecam tego miejsca kobiety mają szafki z mężczyznami i żeby się przebrać trzeba (usunięte przez administratora) do WC szok!!

Ona

Kim jest anonimową Gosia która każdego poucza kazdemy robi szkolenia lecz jak sama stanie na maszynie to niewie którym palcem do (usunięte przez administratora) trafić .... cyrk no ale coz do cyrku małpy biora...

@Ona

Przeciez to będzie nowy kierownik zakladu takich ludzi tu trzeba poucza cala produkcję ma zero kultury ale same dwie lewe rece ze sie z koleżanką kasia nie zwolniła to az Dźwinę może czeka aż kasia jej stanowisko załatwi haha

Js
@Operator wtryskarki

Dwa lata i dalej dno jeśli chodzi o liderki na zmianie A .(usunięte przez administratora). Zero wiedzy co się dzieje na produkcji . Tez chętnie by wiele osób zmieniło zmianę na inna

Emilia

w jakim kontekście ktoś kogoś zjada? co do zmian, nie ma opcji żeby przejść na inną pod jakimikolwiek argumentami? a gdybym ja chciała zostać taką liderką to po jakim czasie i po jakim trybie pracy będę mieć na to realne szanse?

K.j
@Emilia

Najpierw poznaj detale dziecko drogie później ludzi a dopiero startuj na stanowisko Lidera iż ponieważ takich jak ty się zmieniają jak rękawiczki operatorzy na wtryskarce a nawet możesz próbować bo nikt niechce tego stanowiska i zarządzać ludzmi którzy pracują w zakładzie 2 lata a niewiedza co się robi na danym detalu co jest dopuszczalne co nie. Ten zaklad potrzebuje DYREKTORA a nie kogos kto nic niepotrafi tylko liczy na innych dookoła. Odkad się pojawił na zakładzie wszystko produkowane jest nawet niewiadomo z czego i na jakich warunkach ale gdy są audyty , pip itp to nagle na 2h wszystko staje się takie jakie powinno być. Teraz audyt skody lecz co z tego jak sapa zrobi porzadek i się nawet 2 dni nieutrzyma. Później to samo tworzywo z młynka z odchodami gołębi i zdechle szczury i smród przy wtryskarkach.

Coraz gorzej
@Operator wtryskarki

Tu już się nie przyjemnie pracuje.Do końca roku i szukam gdzie indziej pracy.

Operatorka

Niedosc że (usunięte przez administratora) z premi to jeszcze nas podglądać będą gdzie są związki gdzie BHP pip... Kamery w szatni???? Wy chyba powariowaliscie doszczętnie zapraszamy panie z HR niech się przebiorą w takich miejscach no to to już jest kpina zupełna żeby w szatni" korytarzu w którym zrobili szatnie postawili mi nad głową kamery.????

Cykcyk

Wszystko jest do czasu,jeżeli tu będzie coraz gorsze dziadostwo nikt normalny nie będzie chciał pracować ,macie kontrakty jeżeli nie będzie standardów to nikt z wami nie będzie współpracował.A jest coraz gorzej nie lepiej w jakim kierunku idzie ten zakład.

NoName

Gdybyście wszyscy byli tacy mądrzy w pracy żeby iść i zrobić z tym porządek to by nigdy do takiej sytuacji niedoszli a to że wolicie na stołówce płakać pomiędzy sobą czy po szatniach to są efekty. Wogole by wam premi niedal a i tak byście przyszli i narzekali jak to tu źle. Jest źle przez was że nie macie odwagi . Był ktoś wogole u pani prezes? Czy głównym pomieszczeniem spotkań na plotki to toalety , szatnia lub stołówka. Jak wychowaliście makarona tak będziecie mieć

Najlepszy tekst tego człowieka to, że będziemy zostawać po godzinach za darmo... może spróbować szczęścia w tych słowach.

Ala

Jak to możliwe, że im więcej robisz tym mniej w zasadzie zgarniasz? I czy to jest odniesienie do warunków na wszystkich stanowiskach? EHS Manager tak samo by miał? Jest teraz oferta na Narutowicza i na razie badam warunki. dobrze byłoby móc poznać widełki płacowe. ile więc wyniosą? Oceni ktoś sytuacje na dziale?

Zmiana A,B,C
@Ala

Nie warto za przełożonego najniższą krajową +500zl dodatku ,premi brak ponieważ dysponuje ja osoba która nierozumie Polskiego...są dodatki zależy od stanowiska ale zarobisz tyle jako przełożony/a co ochrona w auchan pod kasa..

Zmiana A,B,C
@Zmiana A,B,C

Banda(usunięte przez administratora) siedząca w biurach doprowadziła do tego że 95%zakladu zmieniło pracę. Zostali ci ponad 55+ci co do emerytury zostają bo w wieku 20lat to polecam bardziej inne zakłady w których za weekendy zarobisz więcej niż tu przez 21 dni pracy w tygodniu.

Operator

Na tym zakładzie to jest coraz gorzej, bajzel taki że szkoda gadać, płacą coraz gorszą, im więcej pracujesz tym mniej zarabiasz, jak zapłacą za nadgodziny to ci (usunięte przez administratora) premie, bo z czegoś muszą pokryć straty, (usunięte przez administratora)

Ona

Tu takich ich trzeba właśnie szkoda że nikt nie widzi jak kierowniczka stoi na palarni przez pół h . I chociażby tak wyszla na pogawędki to już pole dniówki na konto leci, wypowiedzenia leca z każdej zmiany i to stałych pracowników. Gratulacje. .. obudzicie się jak niejeden zakład z 2-5pracownikani na całą zmianę

Dwie niedołęgi
@Ona

Byłego kierownika Mariusza z braciszkiem emerytem,wiecznym liderem na l4,też nik nie widzi przez siedem lat nic nie potrafił zrobić na magazynie jako kierownik,a każdy kto po nim przyszedł w miesiąc zrobił więcej... ale zazwyczaj nieudacznicy nie mają wstydu i pokory żeby odejść...a braciszek co audyt l4 może nowa Pani z hr rozliczy tych Panów

Daj jej spokój Klaudia wypala papierosa w 45minut i jest to przerwa na papieroska... I nikt tego nie widzi ale gdy ktoś stoi żeby wejść do toalety w kolejce lub musi czekać żeby cokolwiek kupić z automatu bo akurat dostawca je ładuje co zajmuje min 20 min , spóźni się 5minut z przerwy to już wiedzą o co kręcić afery ... Niech ktoś wkoncu skontroluje ta dzicz która nami dowodzi.

@Dwie niedołęgi

Pracuje tu jako operator 3rok i przez te trzy lata to przez logistykę ten zakład wiecznie ma problemy... a Mariuszek to jest dobry cwaniak zawsze znajdzie sobie winnych byle by nie on.

Halyna

90%zakladu by musieli zrobić papa. Zamknąć na miesiąc wpuścić i dać pracować tym co chcą i to robią. I otworzyć. W innym wypadku sapa skończy jako budynek nieuzytkowy bo nariobia na nią tyle długów.

Ogłoszenie na planista produkcji do Sapa Polska SP Z O O pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

W imię ojca

A masz pojęcie o produkcji? Przyjdź zobacz jaki (usunięte przez administratora) na lewo i prawo...i dopiero próbuj co chcesz planować jak nawet niewiesz jak działa struktura , a nielicz na to Że cię przeszkola bo tu biorę ludzi z orzeczeniem na takie stanowiska...którzy niemaja pojęcia o planowaniu tylko swój swojego kryje. A jak nie jesteś z rodziny kogoś z biura to już zupełnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sapa Polska SP Z O O - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Sapa Polska SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy Sapa Polska SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sapa Polska SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 58 to opinie pozytywne, 126 to opinie negatywne, a 75 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sapa Polska SP Z O O?

Kandydaci do pracy w Sapa Polska SP Z O O napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sapa Polska SP Z O O
1.7/5 Na podstawie 325 ocen.
  • Gabriela Narutowicza 53
    41-200 Sosnowiec