Opinie o Sapa Polska SP Z O O w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sapa Polska SP Z O O. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sapa Polska SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sapa Polska SP Z O O w Sosnowiec

Operator

Pracuje tu niecały rok i to chyba jedyna firma, gdzie logistyka i planowanie chyba nie istnieje. Wieczny chaos, nie znają obecnej sytuacji na produkcji. Ciagle czegos nie ma bo nie dojechalo, Siedzą w swoich biurach jakby byli poza firmą (moze dlatego ich biura sa na magazynie).

Bos

Jak można dostać się do waszej firmy? Jaki pośrednik? I jaka stawka na początek?

Zwinny

Panie (usunięte przez administratora) tą robotą wszędzie jest lepiej za takie pieniądze to można chodzić po hali i gadać głupoty z koleżankami.

Qwerty

Pytanie brzmi którego albo których jeszcze zamkną za (usunięte przez administratora)jak się tamten rozpruje ..na niektórych już padł blady strach

Trampek
@Qwerty

Pitu zawsze taki wygadany jesteś zatem zabierz głos ! Rozpruje się Twój ziomal czy nie ?

@Trampek

Pitu i jemu podobni nie mają czasu odpisywać bo wszystko że strachu spuszczają do kanalizacji

@Qwerty

Wszystko jasne dlaczego Tomek też chodzi taki zestresowany

@Marta

Dyrekcja zakładu powinna zaprosić policję z psem tropiącym do przeszukania szafek w szatniach a daleko na nową komendę nie jest a po wypowiedziach widać że problem w zakładzie jednak jest

@Marta

Temat narkotyków na terenie zakładu był przeze mnie na forum wałkowany od x czasu to mnie wyśmiewano to teraz się wszyscy pośmiejemy z panów pitow iksów i im podobnych . Może wreszcie dotrze do dyrekcji co się dzieje

Piątka Pewna
@Marta

Skręcony małolat za sączenie bira przez przypadek do innych "czynności" ale się okazało że dragi znaleźli (dużo) i będzie kolejna sprawa + kolejny wyrok .. prokurator wejdzie na psyche że szkoda życia , małe dziecko , alimenty , które i tak będą rosły i będzie trzeba je spłacić co grozi kolejnym pobytem na koszt podatnika w ZK do tego sporo innych występków, które będą miały wpływ na powyższe - jak dla mnie znajomki jegomościa mają się czego obawiać...

Kumaty
@Piątka Pewna

Angelika mówi że już na dzień dobry 6 Miechów za dotychczasową działalność i stare grzechy a lawina zarzutów dopiero rusza ;)

On

Na pierwszym przesłuchaniu chciał iść w 60 to go wyśmiali że kulawe zarzuty i odtransporowali do AŚ gdzie trafił na blok 3 ... Czytaj (usunięte przez administratora)podobno nie były jego scedował to na byłego lokatora czyli już pojechał z konfitury . Jeszcze ze trzy przesłuchania i się okaże co będzie

@On

Od kilku miesięcy powtarzam że narkotyki są na zakładzie i że ludzie pod ich wpływem stanowią zagrożenia. Czy to mało co tutaj czytamy aby w końcu dyrekcja się za to wzięła? Czego JESZCZE więcej potrzeba aby dotarło to do ludzi odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo w pracy ? To że niektórzy cpają albo przychodzą do pracy pod wpływem używek to jedno ale jak czytam że Tomek lider też jest umoczony w tym procederze to jest już skandal ! Albo zrobicie z tym porządek albo poruszę dyrekcję we Włoszech i sama pójdę na komendę policji i powiem co myślę

@Kumaty

Podajesz sie za jakims nikiem "Kumaty" co brak ci odwagi podac swoje imię. Z chęcią bym sie dowiedziala skad masz takie informacje ze ja tak mówię.

@On

A byłeś na tym przesluchaniu ze masz takie informacje? Wiec na jaki pies takie bzdury piszesz. Trafil tu i tu ciekawe informacje ale wgl nie prawdziwe. Nie wiesz o co chodzi a otwierasz sie na forum i piszesz takie brednie. Ujawnij sie na zywo to z checia porozmawiamy. Ale pewnie bedzie brak odwagi z twojej strony. Bo pisac kazdy potrafi ale ujawnic sie juz nie zabardzo.

Pioter
@Angelika

Tutaj wszyscy wszystko wiedzą w tej sprawie, kto z kim i kiedy

CynkWeiss

Jak się okaże ze konfitura to spakują go do wora i wjedzie na harem

Lars
@Trampek

On

Można jeszcze wspomnieć o spożywaniu alkoholu w towarzystwie psa gdzie język po spożyciu się rozwijał ale jednak pies to pies a nie kolega . Także wiadomo co Pitu będą wkrótce po Ciebie o 6 rano

@On

Przestań stresować pita bo w paranoje popadnie

Kumaty
@Qwerty

Dixon śpiewa jak mu zagrają

@Pioter

Z tego co czytam to (usunięte przez administratora) wiecie. Nie wiem kim jesteście ale nie pozwole sobie na takie pomowienia. Jestem pewna ze pod kazdym tym nikim kryje sie jedna osoba. Po co to robisz. Po co takie klamstwa wypisujesz. Odkryj sie na zywo. I porozmawiajmy. A

@Kumaty

Twoja nazwa cos nie bardzo do ciebie pasuje. Bo za (usunięte przez administratora) nie jestes kumaty. Piszesz glupoty o kims. Najpierw udowodni wszystko a pozniej gadaj takie bzdury. Bo nie bedziesz mial zadnych dowodow na te brednie. Bo siedzi zupelnie za co innego. Jak bys chcial sie dowiedziec prawdziwych informacji to zapraszam do kontaktu do mnie.

@CynkWeiss

Zeby ciebie nie spakowali do wora za fałszywe oskarzenia. Widac ze nie macie interesujacego zycia i probujecie troche go podkrecic. Ale nie tędy droga. Bo klamstwo to nie poplaca. Karma do ciebie wróci za te brednie napisane.

@Qwerty

W paranoje to wy narazie popadlicie. Piszecie scenariusze wyssane z palca. A zaden nie ma odwagi sie ujawnic. Brak odwagi. Pod glupimi nikami kazdy kretyn umie napisac. Spotkajmy sie i porozmawiajmy co ty na to?

@Angelika

Idź na komendę do pana policjanta który prowadzi sprawę jako świadek i się wyspowiadaj może i ciebie zamkną za te scenariusze wyssane z palca hehe

@Qwerty

Pobić, (usunięte przez administratora) i jeszcze handel obwoźny prowadzić ... Jak widać w ten sposób za długo nie da się pożyć PS firma powinna wymagać na rozmowach kwalifikacyjnych zaświadczeń o niekaralności wtedy takie perełki by nie godziły w dobre imię firmy ..

@Gulfstream

Wszystkich jemu podobnych bandytów trzeba jak najdłużej i skutecznie izolować, mam nadzieję, że prędko na wolność nie wyjdzie a i pozamykają do więzienia resztę tych przestępców!

@Marta

Angelika ma inne spojrzenie na świat , jej się podoba że dzieci będą oglądać wiecznie nachalnego i nafuranego wujka który gdzie nie pójdzie coś podprowadzi , jakieś propsy komuś sprzeda itd . Jej to imponuje w końcu jest dziewczyną chłopaka z miasta

@Marta

Niezła patolnia że takie osoby z nami pracują , szkoda tych dzieciaków bo dla ich dobra powinny już dawno być odebrane i trafić do rodziny zastępczej

@Qwerty

Mam nadzieję że tak się stanie bo dziecko które na codzien wychowuje się w (usunięte przez administratora) staje się taka samą patologią jakie wzorce wynosi z domu a jakie może wynieść w tym przypadku? Kryminalista i panna której to imponuje i broni typka za wszelką cenę, gdzie jest w tym wszystkim miejsce tych dzieci w przyszłości?

@Marta

W ośrodku dla nieletnich przestępców

@Qwerty

Laska dumnie się kłóci że koleś siedzi ale za inne pierdolety. No wybaczcie nikt porządny tam nie trafia i nie siedzi bo się komuś tak uwidzialo, siedzi bo kryminalistą jest i żadna siła tego nie zmieni , siedzi bo dopuścił się przestępstwa za które trafia się do więzienia . Za mandat do więzienia się nie trafia tam trafiają tylko i wyłącznie przestępcy i skoro sąd podjął decyzję o izolacji to znaczy że były dowody na popełnianie przestępstw o których na forum tutaj coraz głośniej i jeszcze raz mam nadzieję że te dzieci będą odebrane i nie będą się wychowywać i patrzeć na to co się ich matce podoba

Xyz
@Marta

Trzeba ją zgłosić do sądu i do mopsu jak zaczną ja nachodzić to może się ogarnie

@Xyz

Doskonały pomysł adres trzeba ustalić i wysłać tam kogo trzeba

Xyz
@Marta

Mops powiadomiony tyle z mojej strony

@Xyz

Podobno jest 60 ... Jeżeli to prawda to wasze dywagacje są bezpodstawne

Pewne info ?

@Gulfstream

Raczej tak ale ręki nie dam sobie uciąć .. doszedł gryps który tak twierdzi kilkuro herbatników ma być podobno ale to podobno jeszcze raz zawiniętych do konfesjonału

@CynkWeiss

Na 60 prokurator raczej nie pójdzie ale podobno ziomuś bardzo rozmowny się zrobił i gadatliwy i podobno ale podobno dobrą ma pamięć i wyciąga dziwnie rzeczy o których obecnym prokuratorom nawet się nie śniło w komunikacie ma być że nie będą zaprzeczać jeżeli dojdzie do kolejnych zatrzymań ;)

@CynkWeiss

Wysypał się z kim w wspólnie i w porozumieniu kradł w sklepach poniżej wartości przestępstwa zaraz będą mieli tematy poważniejsze kto komu co i kiedy sprzedawał , lawiruje jeszcze odnośnie typa któremu wybili żeby z Będzinie ale zaraz pewnie i pęknie do tej sprawy

@CynkWeiss

W zeznaniach padło że z niejakim Gawronik wyjeżdżały pełne wózki z biedronki w miejscu mi nie znanym mogło to być w Olkuszu albo Sławkowie

@CynkWeiss

Przychodził do mnie kolega z byłej pracy z herausa któremu naganiakem (usunięte przez administratora)bo chciał - kolegi generalnie nie pamiętam tylko tyle że starszy ode mnie był i mieszkał gdzieś na Małachowskiego w Sosnowcu i już wtedy tramwaje nie jeździły ja za to grosza dla siebie nie brałem kroilem ich po drodze z materiału

@CynkWeiss

Najwięcej kupował (usunięte przez administratora)Pitu jemu to można było wszystko sprzedać oprócz sody bo tylko to kumał , łykał (usunięte przez administratora)wszystko jak leci , nigdy go nie uważałem za kolegę raczej za (usunięte przez administratora), Pitu zawsze był na głodzie dlatego można było mu nawet skrobię ziemniaczaną sprzedać

CynkWeiss

Najpierw go uderzyłem z pięści brakło siły potem z buta a mocny jednak był i szedł na mnie to mu wywaliłem z butelki to również nic nie dalo jak mnie trzepnal to zgasło światło za mocny (usunięte przez administratora) był... Rano wróciłem do żywych postanowiłem szukać (usunięte przez administratora)padło na jakiegoś małolata stąd to się wzięło

CynkWeiss

Angelika chwała Ci że takiego typka bierzesz sobie za partnera to są najłagodniejsze z cytatów zeznań które wypłynęły tak jak już ktoś napisał dzieci trzeba ci odebrać bo ty jesteś taka sama

Niech wszyscy tacy jak on skończą na zawsze w kryminale

@Marta

Po twoich wypowiedziach jedyne co idzie wywnioskować to, to że jesteś na glodzie a koledzy z pracy dali kopa w (usunięte przez administratora) i czar prysł.

Znajomy
@Marta

Pani Marto a o jakim Patryku jest tu mowa? sporo jest patrykow i wolalbym jasniej zeby nie bylo pozniej niedomówień o kogo tutaj chodzi. Jaka Angelika? Czy zna ktos te osoby ?Moze mi wiecej powiedziec?

@Angelika

Pani Angeliko to widać że pani niema własnego życia tylko pani życiem jest gawork, czemu sama pani niepodjedzie i nie powie pani tej osobie prosto w twarz co pani lezy na sercu??? A no tak bo trzebabybylo się ujawnić.... jesteście siebie warci i tyle , za tydzień bedziecie tu pisac kto się z kim bzyka w zakładzie..... odstawcie te leki albo weźcie dwie dawki bo wam się już coś robi w te puste łby.

Ok

Doświadczenia itp. Nie dostałam pracę pomimo dużego doświadczenia na montażu

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Operator

Dzień dobry. Chcę tu napisać słowa podziękowania dla kierownika zmiany Kamila. Jesteś jedynym,kto zawsze pomoże bez problemów i agresji, do którego zawsze chcesz się zwrócić z każdym problemem i pomocą. Bardzo dziękuję za wspaniałego kierownika i jego człowieczeństwo.

Angelika

Mój Patryś niedługo wypłynie i wtedy wszystkich "WAS" wyjaśni za to pomawianie i rzucanie błotem w naszą stronę

ktosiek

Ludzie ludzie, a ktoś wie co robią ci włosi wogóle, bo jak ja widze to oni obijają się. Może by ich tak na maszynę dać,, bo co robić nie mają

Kierownik ktosiek
@ktosiek

Panie ktosku czy żal Panu du** ściska ze pań musie stac na maszynie i pracowac? To w jakim celu pań ktosiek się u nas zatrudnił? Aha,zapomnialem Że pań ktosiek się zatrudnił na stanowisko; podłubię sobie w nosie i popatrzę kto jak pracuje i wypowiem się na forum lecz fajnie by było gdyby mnie ktoś jeszcze zmienił na jakiegoś papieroska.

Pitu

Panie K.W z utrzymania ruchu. Jesteś zakładowym lizusem i Tiko. Art 60 "Tiko - tajny informator kierownika obiektu. Jeżeli byś potrafił tak strzelać z karabinu jak z ucha to jesteś w stanie zakończyć wojnę na Ukrainie. Uważajcie na niego będzie was klepał po plecach a za 5 min na kolanach u kierownika nawymyśla na was niestworzone rzeczy. Stfu na ciebie wieszaku.

@Pitu

Jak jesteś skończonym laserem to co sie dziwisz? Nikt na ciebie robił niebedzie gangsterze za dyche idź ubierz koszulkę stop 60 i graj gangstera ale w teledyskach paja**

Pani Marto dyrekcja już wie

@Gulfstream

Skoro dyrekcja wie to niech w końcu zaprowadzi porządek bo w przeciwnym razie policja zaprowadzi porządek w tym zakładzie. Dosyć już tego wszystkiego!

@Marta

Skoro masz te niezbite dowody to czemu im tego niedostarczysz? Bo trochę to dziwne ze i każdym wszystko wiesz i tylko szczekasz na forum gwiazdeczko.

Pablo Escobar
@Marta

Pani Marto bardzo przepraszamy zatrzymali nam transport z Columbia jutro operatorzy dostaną premie i znów będzie tak jak kiedyś ????

@Pablo Escobar

Śmiejcie się ale jak dojdzie nie daj Boże do wypadku to będzie płacz

@Marta

Ty za to odpowiadasz??? Będziesz płacić ludzia odszkodowania czy jak bo noerozumiem? Czy po prostu chcesz wejść w (usunięte przez administratora) kierownictwu ale niewiesz jak bo przyjsc porozmawiac to niema komu lepiej cisnac swoje litanie na forum.dragedia to jest to że takich ludzi jak ty przyjmuja w tym zakładzie. Ps gwiazdo tobie to turban ze złota mad glowa świeci gdy cie widzimy na hali.

Gary

Polecam! praca na wtrysku nie jest ciężka, (usunięte przez administratora) na hali jest ale jak ktoś przerobił już parę zakładów to naprawdę nic dziwnego, ludzie są spoko, wypłata na czas.

Pitu

To wycisnać pryszcza diksona raz na zawsze! Choć mała do mnie ja jestem lepszy

@Pitu

Nikt ci tak sakwy nie wyliże jak poczciwy doświadczony Pitu daj se spokój z tym sprzedawczykiem i choć do mnie zobaczysz co to znaczy prawdziwy meszczyzna

Angela o 14 wychodzę i jadę 35 wiem że wsiądziesz w niego

Pitu

Dikson to sprzedajna (usunięte przez administratora) jest

Pitu

Lubię przypudrować w pracy nosek

Helena

Za noże się chwytał jak rodzice mieli przyjechać jakie to szczęście że przebywa tam gdzie jego miejsce i oby pozostał tam jak najdłużej i nie zatruwał życia innym

zadowolonypracownik

Bardzo dobra firma, pracuję już tu 2 lata i żadnych problemów nigdy nie było. Firma przecudowna, tak samo jak i ludzie - rodzinna atmosfera. A wam ludzie jak tutaj źle, to dużo żabek szuka pracowników, także wiecie - droga wolna, będzie miejsce dla innych ludzi *wink* *wink*

Angelika

radio dikson znow nadaje na dabrowie

Słuchacz
@Angelika

Radio Dixon nadaje też na ościenne miasta

Angelika

Dikson to jest mientka fajka cala sapa o tym wie dikson lubi szczelic z ucha pan aspirant smieje sie

Ambafatima

Az dziwne ze w takim zakładzie niema kamer wtedy dyrektor czy pani prezes zobaczyli na własne oczy ze pewne osoby sobie przychodza do pracy na 8h -pogadac,pośmiać się czy pograć na telefonach, wózkowi na nic niemaja czasu?? Ale zeby znalezl godzinkę na drzemkę w wózkach to mają czas? Albo ustawiacze u siebie drzemkę se urządzają i nikt nic niewidzi??? 25% ludzi tu pracujących dostaje pensje za darmo tak dla świadomości ludzi wyżej,bo ja niewiem czy wy ślepi jesteście czy co?

@Ambafatima

Przez takie cos ze produkcja zarzadzaja ludzie którzy niemaja o tym bladego pojęcia to ten zaklad klęknie , wsumie az dziwne ile w łapy biora osoby za to odpowiedzialne bo zaklad niema pieniędzy na ostrza , ciuchy ,noze,metkownice dla operatorow tu nawet ludzie niemaja mydła w toaletach zeby sobie glupie rece umyć. Ale pewnie dotacje na te wszystkie artykuły zaklad pobiera, pracuje tu 2 lata i do tej pory dostałem jedna koszulkę ,1 pare spodni i buty robocze, mydła to nawet niema w łazience zeby sobie rece umyć jak czlowiek , papieru do podcierania to samo DRAMAT.

@On

Za co ma płacone sprzątaczka ? Jak nawet papieru toaletowego wiecznie brakuje ,mydła od 3 lat jak pracuje w zakładzie niema ... a laznie wyglądają jak na postojach przy drogach szybkiego ruchu . Chociaż wydaje mi się że tam bywa lepiej. Kpina i za najniższa krajowa jak niezrobisz tego co przełożone karzą to zaraz glupie (usunięte przez administratora) się zaczyna ,niech nam panie pokażą jak się wyrabiają osobiscie na wtrysku , Bo blondyneczka mysli ze wszystko zwali na kogoś czy kimkolwiek rece wytrze lecz się myli bo się dopiero kobiecina zdziwi jak jej udowodnią wszystko czarno na białym. Bo pani W.P robi sobie z ludzi kozłów ofiarnych za to ze niepotrafi nimi zarządzać. Kobieta się pogrąża nic wiecej najpierw obgaduje 85% zmiany a później wielka kolezanka ... jestes fałszywa jak szef z Amber Gold.

Buzka

Ludzie nie macie jeszcze dość

Lena
@Buzka

Chce się do Sapy przyjasc ale jak czytam komentarze to mi ręce opadaja

Były Magazynier
@Lena

Nie strzelaj sobie w kolana uciekaj lepiej z Caritas brać niż w Sapa pracować mniejsza ujma hahahha

M.M
@Lena

Dokładnie.A przyjełas się?

Ma

Hejka Jak się Pracuje w Sapie. Ciężko jest jakie tam są normy? Mam mieć jutro rozmowe i nie wiem czy się wybierać na nią czy też nie . Po przeczytaniu tych opinii to się obawiam

Ćpun to jednak drugiego ćpuna zawsze znajdzie zagrożenie stanowią nikt tego nie chce widzieć?

!
@Marta

Taki zakład tutaj nikt za takie pieniądze nieporobiony do pracy nie przyjdzie dlatego (usunięte przez administratora)

Barbara
@!

O czym wy piszecie? Sugerujecie, że ktoś przychodzi do pracy pod wpływem? Przecież takie rzeczy się zgłasza kierownictwu a nie pisze na forum, zrobiliście tak? Jak reakcja?

Zostaw merytoryczną opinię o Sapa Polska SP Z O O - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Sapa Polska SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy Sapa Polska SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sapa Polska SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 260, z czego 58 to opinie pozytywne, 126 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sapa Polska SP Z O O?

Kandydaci do pracy w Sapa Polska SP Z O O napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sapa Polska SP Z O O
1.7/5 Na podstawie 325 ocen.
  • Gabriela Narutowicza 53
    41-200 Sosnowiec