Opinie o Radosław Komarzeniec Phu Radeks w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Radosław Komarzeniec Phu Radeks. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Radosław Komarzeniec Phu Radeks o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radosław Komarzeniec Phu Radeks w Gdynia

Tosia

Tak, byłam w sprawie pracy. Nie szukają pracownikow do pracy.

Gosia

Pracowała moja znajoma i z czego pamietam było przyzwoicie, chodzę czasami.

Rudy

Mieszkam w bloku tuż przy sklepie i znam osobiście właścicieli. Są bardzo w porządku. Właściciel nawet jak coś to da towar na kreskę. Co się chwali. Życiowy gość. A panny dobrze mówią o pracodawcy. 12 to może płacili kiedyś... Sam właściciel mówi, że ludzi odprawiają z kwitkiem tylu chętnych mają do pracy, a nie szukają. Być może przez korono-wirusa, ludzie potracili robotę i poszukują roboty gdzie się da.

Zuza
@Rudy

Dziwne jeszcze niedawno płacili 12 a 200potrafili potrącić nie wiadomo za co

Michał P
@Zuza

A z kwitkiem nie odsyłają wręcz wydzwaniają i błagają dziewczyny które się zwolniły żeby wróciły do pracy bo nikt tam pracować nie chce

@Michał P

Chodzę codziennie do tego sklepu i dziewczyny chętnie pracują. Właściciela znam i wiem, że ludzie przychodzą i pytają się o robotę, ale zatrudnia 2 osoby i więcej nie potrzebuje to już nie przyjmuje i dziękuje tym ludziom co się o robotę pytają. Czy Ty (usunięte przez administratora) internetowy czy co ?

@Zuza

Idź i się zapytaj ile teraz płaca i czy poszukują ludzi to się dowiesz. Chodzę tam codziennie na zakupy i rozmawiam z dziewczynami i szefem to chyba wiem co pisze.

Rudy

No widać, że słabo się orientujesz zarówno z informacjami ze sklepu jaki i w terenie. Panie nie uciekły tylko się pokłóciły ze sobą. A inna Pani miała małe dzieci i pokomplikowały się sprawy opieki nad dziećmi.Z reszta bardzo fajna. Naprawdę mało wiesz, sklep od bardzo dawna jest do 23 a zaraz z tylu masz żabkę tez czynna do 23. Ale nie ma jak narzekać, narzekać i robić tam zakupy ))) hahaha

Chudy

Tak dziewczyny są happy happy szczególnie czarna:), sklep okej, ja chodzę i nie mam zastrzeżeń.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radosław Komarzeniec Phu Radeks? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager ds. Planowania Łańcucha Dostaw
Rybnik
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ewcia

Sklep jest fajny, dziewczyny bardzo miłe i widać maja satysfakcję z pracy, zawsze uśmiechnięte. Nie tak jak w niektórych sklepach wchodzisz a tam pracują jak za karę i robią lachę, że Cię obsługują.... Lubię szczególnie kaba i makaron niemiecki, moja ulubiona czekolada marabu kokosowa. Romy.kokosowa tez polecam.

Pracowałam jak chodziłam na studia i nie mogę narzekać, kasa na czas i nikt za nic mi nie potrącał. Właściciele nie bywali zbyt często, a jak byli to nie miałam z nimi problemów.

Renatazena

Wprowadziłam się niedawno na tą dzielnice i chciałam podjąć pracę, bo sklep blisko, wiec popytałam, ale zatrudnili ostatnio dziewczynę która wcześniej u nich pracowała i nie ma już wolnego etatu. Zarobki naprawdę całkiem dobre, lepsze niż w żabkach...

Halinka
@Renatazena

Zabawne bardzo widać szefostwo się nudzi i samo sobie opinie wypisuje bo nikt pracować u nich nie chce , zarobki 12 na godzinę i jeszcze potrącanie z wypłat za bóg wie co

Koks

Sklep jedyny taki na obłużu, wszystko kupisz, normalne ceny, dobre produkty. Obsługa the best dziewczyny uśmiechnięte i naprawdę fajnie pracują.

Dziewczyny uśmiechnięte i widać chętnie pracują. Towar sprzedają bardzo dobry. Miło i przyjemnie. Polecam

Kreft

z czego się dowiedziałem to obecnie dziewczyny wg mnie ładnie zarabiają i nie narzekały. Chodzę po piwko i zawsze moje wrzucają do lodóweczki, terminy tez Ok. Dziewczyny mówią, że po terminie są bez problemu wymieniane przez przedstawicieli handlowych, wiec szef nic starego nie sprzedaje, bo i tak mu wiele rzeczy wymieniają.

Krystyna

Jeśli chodzi o ten sklep to terminy są w porządku, chodzę kupuje i sprawdzam daty. Obsługa bardzo miła i faktycznie pozytywnie wypowiadają się o pracodawcy.

Pawcio

Chemia jest Ok, kupuje i nie widziałem, by były przeterminowane. Chemia niemiecka jest niestety o niebo lepsza od Naszej. Trzeba więcej zapłacić, ale warto. Odplamiacze bomba szczególnie sil do plam oleistych silnikowych. Panie fajne i widać zadowolone z pracy.

Ubolewam ciastek luz od trzech miesięcy nie maja, niestety. Pischingery petarda !!! Z mojego dzieciństwa i nigdzie nie można ich dostać, tylko w tym sklepie. rozmawiałem z szefem z powodu epidemii, nie chcą sprzedawać otwartego z luzu towaru. Wiadomo bezpieczeństwo. Ciastka petarda pischingery karmelowe i czekoladowe w szczególności!

Nie sądzę, że nie sprzedają ciastek z powodu płatności tylko tak jak mówił właściciel z powodu epidemii. To sklep samoobsługowy. Te ciastka raczej dobrze się sprzedawały, sam kupowałem, nie raz czekałem na dostawę, niejednokrotnie otwierali przy mnie karton. Chyba nie wycofuje się czegoś o co klienci pytają i jest popyt. Obsługa widać zadowolona z pracy. Pozdrawiam

Miko

Kupuję i mają super towar, duży wybór w płynach do płukania czy odplamiaczach niemieckich. Środki oryginały działają super. Sklep godny polecenia.

Natalia
@Miko

Szkoda że odplamiacze w większości są stare , płyny są ok ale daty trzeba sprawdzać . Ostatnio widziałam jak dziewczyna płakała i żaliła się na szefową . W przeciągu roku 8 sprzedawczyni , straszne to jest

Krzyś

Ekspedientka w czarnych włosach jest super, mam nadzieję, że się nie zwalnia. Pracuje tam już długo, no jakieś dwa lata na pewno.

@Krzyś

Raczej się zwalnia , pracuje tam po raz 3 i po raz 3 żałuje swojej decyzji

Zgadzam się z większością sklep, właściciel są w porządku. Bardzo czysto i przyjemnie. Dbają o klienta.

Iga

Jestem klientką, sklep ok nie to co sieciówki. znam właściciela, czasami jest w niedziele. Bardzo miły i z poczuciem humorku.

Mira

Ja sklep polecam przez duże P :) fajna atmosfera i na luzie. Super

Ala

Dobry sklep, mega wybór w napojach i lodach. Cisatka na wage najlepsze i co najważniejsze świeżutkie (były przed epidemia, teraz niestety nie sprzedają)) obsluga mila.

Martyna
@Ala

Ciasteczka takie swierzutkie ze stoją po 3 tygodnie, dobrze ze ta czarna ponoc się zwalnia może zamkna wkoncu ten bajzel

iza

Jak się tam wybiorę to sprawdzę tą nivea, chociaż kupuje regularnie softlany i zdarzyło się, że nie było niebieskiego i musiałam czekać tydzień jak zamówią:(

Zostaw merytoryczną opinię o Radosław Komarzeniec Phu Radeks - Gdynia

• Jak się pracuje w Radosław Komarzeniec Phu Radeks?

Zobacz opinie na temat firmy Radosław Komarzeniec Phu Radeks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Radosław Komarzeniec Phu Radeks
4.3/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Adm. J. Unruga 39
    81-181 Gdynia