Opinie o Mubea Automotive Poland Sp. z o.o w Zimna Wódka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mubea Automotive Poland Sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mubea Automotive Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mubea Automotive Poland Sp. z o.o w Zimna Wódka

Agent7

Witam Jak wygląda sytuacja na rok 2019? Kogo potrzebują? Pozdrawiam

Zainteresowana

Witam. A jak sprawy się mają na kontroli jakości? Jak wygląda praca, zarobki, jaka jest atmosfera między ludźmi, itp.?

corazgorzej

rodzinna firma, ale praca w soboty i w niedzielę... coraz większy rozgardiasz, brak części i organizacji, ale winny zawsze niższy pracownik, a kierownictwo czy inny dozór tylko wymyśla jak mu tą pracę jeszcze bardziej skomplikować. BHP woła o pomstę do nieba... pracownik nawet wody napić się nie może... oczywiście swojej, bo zakład takiej w tych temperaturach nie udostępnia, chyba że kranuwa...

B
@corazgorzej

A ja słyszałam,ze napoje i obiady macie gratis..? Tak sobie chwalą nowi pracownicy, i ze ogolnie jest super...?

corazgorzej
@B

Napoje to są w automacie. Gratis jest woda z kranu schładzana w innym automacie i na stołówce. Obiady są dofinansowywane - czyli 3zł za 1 danie, więc tu jest plus...

@corazgorzej

A jak z dojazdem,ile płaci się za autobus ?

pegasus
@anonymous

dojazd jest darmowy, autobusy z Kędzierzyna, Zawadzkie (Strzelce), Zdzieszowice i Pyskowice.

xD
@anonymous

darmowe

Ku Klux Klan

A J.....Ć tych zlodzieji, niech biorą pakistańców, marokanów I innych smierdzieli.

Co z tego że rozmowa przebiega w miłej atmosferze skoro firma deklaruje się pięknymi i wyniosłymi hasłami że na pewno w ciągu 2 tygodni otrzymasz odpowiedź obojętnie jaka by nie była, a później cisza przez 8 tygodni. Dla mnie to przykre oraz wyraz totalnego braku szacunku dla kandydatów. Niestety większość dużych firm ma takie praktyki.

Standardowo

Największy plus Mubei? Brak ukraińców. Chyba jedyna i ostatnia firma która nie każe swoim zostawiać rodzin i wynosić się na zachód żeby na ich miejsce zatrudniać ukraińców. Oby tak zostało. Poza tym wszystko ok, raz lepiej raz gorzej jak w każdej firmie. Zarobki na produkcji mogłyby być wyższe.

B

Ukraincy to mi akurat nie przeszkadzają,ale płacić za brak chorobowego i pracować wśród chorych, to trzeba na glowę upaść, zeby coś takiego ludziom proponować. Moze ktoś napisać realnie, ile jest na rękę na produkcji? Bo każdy co innego mowi.

Ustawiacz

Potwierdzam dział rekrutacyjny traktuję ludzi jak śmieci !!! Kiedyś tam wysłałem cv i oddzwonili po 4 miesiącach ! Moja siostra się teraz tam starała, zwolniła się z jednej pracy pewna że mubea zatrudni, to usłyszała że potrzebują ustawiaczy z doświadczeniem, czekała prawie dwa miesiące żeby takie coś usłyszeć ! Siostra ma zawód, doświadczenie i maturę i nie dostała nawet pracy na produkcji. Szukają pracy w mubea możesz straci czas, nerwy... a jeśli chodzi o zarobki szału nie ma, kolejna Niemiecka dojarka

niestety, prawda
@Ustawiacz

Po co się zwalniała? Nigdy nie ma pewności, że się dostanie pracę (no chyba, że w call center haha). Niemniej jednak z resztą się niestety zgadzam. Ogromny czas oczekiwania na informację (najczęściej negatywną).

Witam. Przejechachalam się jednym słowie na tej firmie. Firma reklamująca się bardzo dobrze robi po prostu ludzi w balona! Niby przyjęto tyle młodzieży wszyscy mieli zaczynać od 02.07 a tu telefon ze jednak nie ma pracy. Zastanawia mnie czy oni są tam jacyś tępii czy bez serca. Karama wróci do nich za rok do pracy na wakacje nikt tam nie pójdzie.

Oleczka

Z całego serca nie polecam Mubea Automotive Poland z siedzibą w Zimnej Wódce. Człowiek już miał wszystko przygotowane do pracy a oni 3 dni przed rozpoczęciem pracy dzwonią i mówią ze jednak nie ma pracy. Nie polecam traktują ludzi jak psów!

Animowane

Ci co piszą że mubea to taka dobra firma to są w błędzie. Załatwiłem mojej znajomej pracy na wakacje i ja przyjęli. Gdy już zostały 3 dni do pracy to zadzwonili i stwierdzili ze nie potrzebują pracowników i ją wyrzucili. Proszę mi teraz powiedzieć gdzie osoba znajdzie pracę na wakacje? Już nigdzie bo wszystko jest zajete, ale mubea postanowiła zadzwonić jak najpóźniej.

Darek
@Animowane

Dokładnie u mnie było tak samo, ludzi których szukają pracy na wakacje to traktują ich jak śmieci.

Ktoś z Produkcji

Prawda jest taka....... pracuje w Mubea od dawna... od bardzo dawna... dłużej niż nie jeden czy nie jedna. I wiecie Co? Mam wiele zastrzeżeń. Wiele rzeczy można rozwiązać inaczej, a na pewno zmienić można podejście do pracownika. (oczywiście mówię tu o wspominanym dziale FBS). Narzekać można na kierownictwo i zarobki. Ale pracowałem w wielu firmach. Nieraz zarabiałem więcej nieraz mniej. Zawsze uważałem że zarobki powinny być adekwatne do obowiązków, cóż: jedyne osoby które w mojej opinii zarabiają mniej więcej tak jak powinni to ustawiacze i brygadziści którzy świetnie wykonują swoją robotę i mają za to godnie płacone (zaznaczam że to tylko moja opinia na podstawie tego co ucho moje doniosło). Pracownik produkcji na prawdę powinien zarabiać więcej. Zwłaszcza że za wykonywanie 30% więcej pracy jest dodatek tak marny że przykro aż kwotę podawać. A administracja i kierownictwo zarabiają w mojej opinii za dużo jeśli chodzi o wkład własny. Mimo wszystko jest jeden wielki plus. Atmosfera między pracownikami. Wzajemny szacunek i współpraca. Pełne zgranie. Pełna życzliwość i pomoc wzajemna. Sympatia i dużo uśmiechu. Pod tym względem Mubea Automotive Poland nie ma sobie równych. Z tego względu praca jest godna polecenia. Pozdrawiam. Pracownik Mubea

Pikobelo
@Ktoś z Produkcji

no ale głównym celem są chyba zarobki a nie koleżeństwo w pracy?tak?to za prace mi płacą.To więc ile zarobi nowy pracownik??

Lolita

Co sądzicie o tej firmie ? Da się tu zarobić?

Martyna

Bardzo dobra firma to bardzo dobra praca? Nie piszecie?

Pracownik Mubei
@Martyna

Co mamy pisac ? Wszystko ucichło po tym jak kierownik produkcji zagroził policją (karą) za to, że ludzie piszą prawde o zakładzie na tej stronie. Sama słyszałam jak pytali sie poszczególnych ludzi kto wypisywał na tej stronie negatywne opinie.

Pracownik mubea

Uważam, że wszystkie te negatywne opinie napisały osoby, które boją się, że stracą pracę. Dlatego są anonimowe. Brawo! Trzeba mieć jaja żeby ANONINOWO obsmarować swojego pracodawcę. Hipokryci...

Pracownica :)

Zastanawiam się kogo niby za takie coś zwolnili, bo nie pamiętam. Jeśli ktoś mówi swoje zdanie, które ma sens jest brane pod uwagę, ale jeśli ktoś wymaga nie wiadomo co od firmy to się nie dziwię, że nikt go nie bierze na serio. Te wszystkie wpisy tutaj są wzięte z kosmosu i piszą je osoby które pewnie nie rozmawiali na żaden z tych problemów i "problemikow" z odpowiednimi osobami ale nakrecają negatywnie innych dookoła. Na prawdę praca w tej firmie nie jest taka zła, zarobki są ok ( wiadomo zawsze mogłyby być wieksze jak w każdej firmie ) szybka możliwość rozwoju ( o ile ci zależy na pracy! I potrafisz to przedstawić w jakiś sposób i jestes osoba ogarnięta i NIE NARZEKASZ O WSZYSTKIM NA WSZYSTKO) a jesli Wam coś nie pasuje i jest tak strasznie to droga wolna jest tyle świetnych firm dookoła :) pozdrawiam

Olo
@Pracownica :)

Jak pracujesz w biurze to na pewno zarobki są ok a poza tym siedząc za biurkiem na pewno się nie przepracujesz, na produkcji nie jest tak kolorowo. Jak jesteś młoda bez rodziny i zobowiązań to może Ci to wystarcza, ale jak ktoś ma rodzinę na utrzymaniu to 1900 zł to nie są kokosy.

Prawnik

Też zgadzam się z tym, że pracownik produkcji powinien zarabiać więcej - Ci ludzie odwalają tam kawał dobrej roboty, ciężko pracują w systemie 3 zmian, podczas gdy w biurze Panie sobie piją kawę, a zarobki i system premiowy pracowników produkcji to tragedia. Do tego zakładu powinna wejść Państwowa Inspekcja Pracy i zobaczyć jak traktuje się ludzi w dziale FBS. Nie polecam tej firmy, polecam za to wyjechać do pracy za granicę.

Nie z Mebei

Z doświadczenia wiem, że najgorszym przełożonym (kierownikiem itp.) jest Polak. Tylko Polak Polaka potrafi wykończyć dla własnej korzyści. W pewnej firmie jak rządzili Anglicy i Niemcy było "rodzinnie", a jak władze przejęli Polacy to pracownik jest traktowany jak jeniec z obozu koncentracyjnego. Na słowa "Good Job" nie ma już co liczyć. Po prostu największym wrogiem dla Polaka jest jego własny rodak w pogoni za pieniądzem.

Baloon

Podpisuję się pod tym!!. Masz 100% racji ..

Pracownik Mubea

Widząc te błędy ortograficzne na samym początku wpisu, nie chce mi się go dalej czytać... Jeśli jesteś taki mocny w słowach, zaaplikuj o pracę na stanowisku kierowniczym i wtedy się wypowiedz. Najlepiej na forum, na zebraniu z dyrektorem. Na pewno poklepie Cię po plecach i da podwyżkę...

mubeaaa

Czyżby niespełnione ambicje niektórych ????? jakoś nie widzę ze mega krzywda się tu komuś dzieje!

. . .

A ja tam nie narzekam ????

Kredek

No jak to ładnie opisane i szczera prawda no niestety tak jest nieda sie ukryc ????ale jeszcze mozna by rozciągnąć temat brygadzistów zmian i ustawiaczy ????.nie długi czas tam pracowałem trzeba było sie zawijac .

Pracownik mubea

Każde z tych komentarzy moim zdaniem został napisany przez pracowników roku hahah.... Żeby coś chcieć trzeba najpierw dać coś od siebie. Mubea to nie jest skarbonka bez dna... Zawsze można wrócić skąd się przyszło...

Zostaw merytoryczną opinię o Mubea Automotive Poland Sp. z o.o - Zimna Wódka

• Jak się pracuje w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mubea Automotive Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mubea Automotive Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mubea Automotive Poland Sp. z o.o
3.2/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Europejska 9
    47-143 Zimna Wódka