Opinie o Mubea Automotive Poland Sp. z o.o w Zimna Wódka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mubea Automotive Poland Sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mubea Automotive Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mubea Automotive Poland Sp. z o.o w Zimna Wódka

Operator

mam pytanie jak wygląda praca na zlecenie tj praca niby tymczasowa na okolo 3 tyg

nevay

Hej! Jakie obecnie są stawki dla pracownika magazynowego? Ile można wyciągnąć zakładając pełną frekwencję w miesiącu?

Patryk P

Proszę o kontakt na maila osoby, które pracowały a już nie pracują w Mubea. Mój ostatni wpis został usunięty, firma za to zapłaciła... Podaje maila: patrykowskip604@gmail.com

Bod

Cześć Czy możecie mi powiedzieć, czy w fabryce pracują Ukraińcy?

Pawel
@Bod

Nie, są tam ale nie pracują lecą w kulki

Co z tego że rozmowa przebiega w miłej atmosferze skoro firma deklaruje się pięknymi i wyniosłymi hasłami że na pewno w ciągu 2 tygodni otrzymasz odpowiedź obojętnie jaka by nie była, a później cisza przez 8 tygodni. Dla mnie to przykre oraz wyraz totalnego braku szacunku dla kandydatów. Niestety większość dużych firm ma takie praktyki.

Standardowo

Gosia

No super… zatrudnili,zablokowali możliwości podjęcia lepszej pracy a po miesiącu już niby pracy nie było i mnie zwolnili,przez okres pracy u nich latałam jak (usunięte przez administratora) i uczyłam się codziennie czegoś nowego po czym mieli problem ze miesiąc pracuje w firmie a nie umiem czegoś zrobić co robiłam tylko jeden dzień i to pierwszego dnia w pracy. Na pomoc innych pracowników nie ma co liczyć,to mnie nie dziwi to nie ich obowiązek ale lidera nigdy nie ma na dziale to kto ma pomagać,głupia polityka firmy. Stawki dla każdego różne,mi dali najniższa a koleżance większą. Frajera to szukajcie w biurze

Paulina
@Gosia

To był okres próbny, z którego Cię zwolnili po miesiącu? Bo zazwyczaj okres próbny trwa 3 miesiące... Czy miałaś już normalną umowę o pracę? Często takie rotacje z powodu braku pracy się zdarzają? Poza tym dlaczego Twoja koleżanka dostała większą stawkę od Ciebie? Od czego to zależało? Miała jakieś większe doświadczenie w tej branży czy to loteria?

Sensolka

Co to za wypadek tam był??

@Sensolka

wypadek w pracy na hali czy gdzie? skąd o tym wiesz?

Sensolka

Tak na hali

Link

Kominiarz
@Justyna

Dużo ludzi pracuje tam to rodzą się dziwne plotki na temat wypadku, a Mubea milczy w tej kwestii i zamiata wszystko pod dywan.

Czarny

Czy jest rekrutacja na hale 3?

Mikołaj
@Czarny

Ty chyba tam robisz, skoro wiesz, ile jest ha. Dlaczego chcesz robić na 3 i ile tu teraz płacą dla nowego?

@Mikołaj

Chyba poglaszaja sie w radiu itd...

Szef sześciowi nie równy … morda i (usunięte przez administratora) zgodnością !!!

@Piotr

o co z tym chodzi? co szef ma do wyboru, która hala byłaby lepsza? chyba, że to sugestia, że na każdej rządzi ktoś inny? gdzie w razie czego pracę najbardziej tu polecasz i dlaczego?

Qqq
@Justyna

Kierownik kierownikowi nie równy…każdy dział i hala mają kierowników. Aktualnie najlepiej na RW na 1 lub 3 hali. (usunięte przez administratora) Pracownik na pierwszej osiągnie te same 2x szybciej.

Czarny

Czy jest jakaś rekrutacja na hale 3??

Mam pytanie odnosnie przyjec Obecnie pracuje na przeciwko Ifa czy jest szansa przejsc do mubei i czy nie stou to na przeszkodzie ze pracowalo sie u konkurenta

Kadrowa
@Zainteresowany

Aplikuj bierzemy każdego chętnego

Karen
@Kadrowa

Witam, niewiele wiem o Mubea i Lfa, są to chyba jakieś zakłady produkcyjne zagranicznych marek. Jaką pracę oferujecie w Lfa? Pozdrawiam serdecznie

@Kadrowa

hehe ktoś kto się nazwał "kadrowa" ma niezłe poczucie humoru, bo jakoś mi się nie udało.

IFA
@Zainteresowany

Ponoć jak ktoś składa CV z ifa do mubea to taka informacja trafia do ify. Także jest ryzyko że nie będziesz miał pracy ani w ifa ani w mubea.

@IFA

To oni między sobą się tak informacjami wymieniają? A dlaczego miałby to być dla nich jakiś problem, to nie fajnie poznać know how konkurenta przypadkiem?

Showman

Witam.Byłem na rozmowie w sprawie pracy i dostałem ogólne informacje w sprawie zarobków dlatego zastanawiam się czy warto podjąć pracę w tej firmie.Czy ktoś z pracowników lub byłych pracowników może mi napisać odnośnie zarobków i jak jest z premiami ponieważ powiedziano mi,że (usunięte przez administratora)zł jest za pełną obecność,(usunięte przez administratora)zł premia co miesiąc i (usunięte przez administratora)zł za system 18 zmian.Jak jest naprawdę ponieważ czytając komentarze mam wątpliwości co do tej firmy.

gość
@Showman

Gowork to nie jest strona z rzetelnymi opiniami. Jak ktoś chwali sobie pracę to nie będzie jej komentował na takich stronach. Na takiego typu portalach siedzą osoby wiecznie niezadowolone, cokolwiek by się im dało. I nie piszę tego w kontekście tej firmy, tylko o stronie gowork. Wybrałeś sobie kiepskie źródło informacji.

niezadowolony
@gość

a nie uważasz, że skoro są Ci niezadowoleni to jednak warto o tym wiedzieć podejmując decyzję o pracy w nowym miejscu. Dla mnie to ważne żebym wiedział jak sie pracuje, czy i jakie są premie, jaka jest atmosfera itp.

x

Na każdym kroku kolesiostwo.Na otwieraniu opasek FBS brygadzista zmiany A nie traktuje pracowników równo Jedni albo ciągle pracują na maszynie gdzie najwyższa norma albo gdzie zepsuty materiał bez możliwości rozwoju podczas kiedy inni wybierają sobie co chcą. Łamany jest w ten sposób kodeks pracy.W niektórych przypadkach robi wszystko żeby pomóc się zwolnić np prowokując słownie do nerwowych zaćhowań.Wszystko to nosi znamiona definicji (usunięte przez administratora)Kierownictwo zamiata sprawę pod dywan Pracuje już trzydzieści lat ale nigdy przedtem nie miałem do czynienia z taką (usunięte przez administratora) Było to najgorsze miejsce w którym dane mi było pracować.

Elżbieta
@x

Naprawdę myślisz ze on robi takie rzeczy specjalnie? A niby który punkt kodeksu pracy jest tutaj łamany?

Giligili
@x

Nie tylko na zmianie "A" takie cuda się dzieją ;)

Przemysław
@Giligili

To na jakich innych zmianach to się dzieje?

nok

totalne kolesiostwo, jak nie jestes kierownikiem albo nie chodzisz z dyrektorem na fajkę to nie masz co liczyc na rozwój

Elżbieta
@nok

A moze wystarczy uczciwie pracować? Próbowałeś?

@nok

Bo jest prawdziwa

Iza
@1234

Chodzi o to że opinia wyżej jest prawdziwa? I co to znaczy liczyć na rozwój?

Ile jest zmian w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o?

Sa 3 zmiany ranek6-14, popoludnie 14-22 i nocka 22-6 Ale takze sa dzialy gdzie pracuje sie na 2 zmiany. 6-14 oraz 14-22

@Kasia

A to na których działach w takim razie które zmiany z tych co wymieniłaś?

Fanka.
@Justyna

Na sortowaniu. I magazynie 2 zm.Reszta 3 zm. Najciężej jest na gradowaniu. Reszta Ok.

Katarzyna
@Fanka.

A można się dogadać co do zmian jakby ktoś chciał przykładowo robić tylko 1 zmianę?

@Fanka.

A co tam takiego ciężkiego jest, że tak oceniasz?

Kto pyta nie błądzi...

Gdzie opłaca się najkorzystniej (pod względem fajnej pracy-atmosfery i dobrych zarobków) podjąć pracę ???? Strefa czy w całkiem innym miejscu? Poproszę o otwarte wypowiedzi, a jeśli inne miejsca czy można uzyskać informacje jakie to ?

Gosik

Witam. Powiedzcie proszę kiedy będzie można aplikować do pracy na 3 hale, czy widomo kiedy ona bedzie funkcjonowac??

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o?

JA

raczej pozytywne. Zalezy od działu ale ja nie narzekam.

Jeśli potrafisz dobrze stosować wazelinę to wręcz rodzinne, jeśli nie, to może być różnie XD

Showman

Moja druga część pytania to jak jest z podwyżkami?Po jakim czasie dostaje się podwyżkę i jak wysokie są te podwyżki?

Rozsierdzony

Brygadzistka zespołu sortowania A traktuje część grupy w sposób podły i przedmiotowy, a resztę faworyzuje. Przykładem jest niesprawiedliwe rozdzielanie zadań oraz odzywanie się do pracowników w sposób pozbawiony szacunku i w tonie pracy niewolniczej. Podejmowane były próby rozmowy z Brygadzistką, lecz nie przyniosły żadnych efektów. Brak profesjonalnego zachowania ze strony Brygadzistki powoduje wystąpienie u części pracowników stanów stresowych i depresyjnych. Łamane w ten sposób jest prawo pracy, ponieważ przyjmuje to formę mobbingu.

@Rozsierdzony

Pracowałam jakiś czas temu na zmianie B działo się tam dokładnie tak samo .Na szczęście nie jestem już pracownikiem Mubei, dzięki Pani liderce.Za co jej bardzo dziękuję .Ja nie pracuje a Pani liderką nie jest już liderką jak wiadomo poszła na zmianę A by tam siać zamęt, widać skutecznie. Dziwna to firma .Cała kadra kierownicza dokładnie wie o wszystkich nieprawidłowościach które mają tam miejsce i nic z tym nie robi. Radzę zmienić pracę bo tam nic się nie zmieni. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że to było najgorsze miejsce w jakim dane mi było pracować. Życzę powodzenia.

Zadowolony
@1234

Ciekawe ..... Bo na zmianie B odkąd pracuje nie zwolniła się żadna osoba i nie zwolnili żadnej osoby. Żal mi tych osób co tak oczerniają inne i piszą bzdury i brednie .

Zgadza sie
@Rozsierdzony

Dokladnie tak , dobrze w koncu to ktos napisal . Tez tam pracuje i uwazam ze powinni w koncu cos z tym zrobic bo w tej pracy nie da sie juz wytrzymac . Brygadzistka faworyzuje swoje kolezanki i robi w tej robocie co jej sie podoba a kierownictwo ma to gdzies . Gdyby nie taka beznadziejna atmosfera to ta robota nie bylaby taka zla

@Zadowolony

A mi żal tych ludzi którzy zapierdzielają jak niewolnicy i ciągle mają podkładane kłody pod nogi . A inni jak im materiał nie odpowiada to wyjazd i jest coś innego albo zmiana stołu. Taka to taktyka tam jest

Pracownik123
@1234

Z tego co wiem to na zmianie B jest liderka od początku powstania firmy i nic się w tej kwestii nie zmieniło Jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd a skoro nie pracujesz to tym bardziej zachowaj swoje 5 gorszy dla siebie

Szok niedowierzanie
@Rozsierdzony

Szczerze..... Wam to by nawet Królowa Angielska nie dogodziła ???? Odkąd pamiętam na zmianie A żaden z liderów wam nie odpowiadał i widzę w dalszym ciągu nic się nie zmieniło się Czyli problem jest w was ludziach a nie w liderze

ZAZENOWANA
@Szok niedowierzanie

A skąd wiadomo jak dogadza królowa? Było super przez rok gdy liderem był mężczyzna. Widocznie piszą prawdę że coś jest nie tak, ale nie z grupą A bo oni są super załogą a przede wszystkim bardzo pracowitą. To prawda, że koleżeństwo jakie było takie jest i tego się nie zmieni, ale wiadomo że Ci którzy są faworyzowani nie widzą w tym problemu i na tym polega całe zamieszanie. Nie oszukujmy się, że to dzięki ciężkiej pracy wszystkich pracowników wy potem dostajecie pochwały. I zamiast być wdzięczni to wiecznie wam mało. Lider powinien wspierać grupę i służyć pomocną dłonią i radą a nie traktować ich z góry i tylko wydawać polecenia. Człowiek pozbawiony ludzkich uczuć tego nie potrafi zrozumieć a co dopiero zrobić.

Obserwator
@ZAZENOWANA

Niby z mężczyzną wam było tak dobrze a nie raz było słychać po hali jak narzekacie na niego i wylewacie swoje żale między sobą albo przed pracownikami z innych lini. Więc chyba tak super wam jednak nie było. A jeżeli wiesz jak powinien postępować lider to dlaczego go nie zastąpisz na miesiąc lub dwa i pokażesz jak to powinno wyglądać???? Może wtedy będzie idealnie i nikt narzekać nie będzie

Xxx
@Zadowolony

@Zadowolony. A mi się wydaje , że już kilka osób się zwolniło i to nie dlatego , że komuś pracować się nie chciało tylko z innego powodu. Tu każdy ma już dość przede wszystkim tego , że każda sobota jest obowiązkowa i jeżeli chcesz ją mieć wolną to musisz podpisać urlop. Ludzie są już tym zmęczeni i nikogo to w tej firmie nie interesuje , przecież zawsze się możesz zwolnić a na twoje miejsce przyjdzie kolejna osoba, tylko minie trochę czasu zanim będzie robiła normę czy ponad.

TURBOMAN

Ludzie dajcie się wreszcie do roboty, a nie wypisywać głupoty i opinie. Ten kto tak pisze jest największym nierobem i zawsze będzie narzekał że mało zarabia, mało premii. Kto chce zarabiać dużo ten będzie tyle zarabiał, to wszystko jest możliwe tylko dzięki ciężkiej pracy nad sobą. Trzeba było się uczyć, a nie wylewać żale na tym portalu. Życie jest ciężkie i trzeba brać to co się ma, a nie narzekać że ten zarabia więcej, ma lepszy samochód. Każdy jest kowalem swojego losu, jeżeli nie zaczniesz działać dziś, to jutro bedziesz nikim. Kto nie pracuje ten nie zbiera kokosów. Trzeba zacząć od małych rzeczy, a potem przyjdą wielkie.

@anna
@TURBOMAN

Człowieku co to za brednie? ????????????Puknij się w (usunięte przez administratora)

@@anna

Ja tylko stwierdzam fakty jak jest. Nie owijam w bawełnę jak inni tylko piszę jak naprawdę to wygląda. Jak tego nie rozumiesz to w ogóle tego nie czytaj i nie odpisuje. Widzę bo tej twojej odpowiedzi, że masz bardzo niski iloraz inteligencji tzn. że po prostu nie dajesz sobie rady w życiu i tyle. Życie jest ciężkie i każdy zdaje sobie z tego sprawe, nie warto narzekać tylko wsiąść się ostro do pracy. Pozdrawiam

Ala
@TURBOMAN

Widzę że któryś z liderów się nudził i takie brednie wypisuje. Bo akurat Ci panowie mają tyle wolnego czasu ,ni mylić z pracą.

@TURBOMAN

Z kad u Pana taka mądrość. Chyba brygadzistą jesteś. Pewnie masz z 4 z przodu. Za 2000 zł do ręki jaka widzisz przyszłość. Przepracujesz 40 lat za tą pensje to bedziesz widział te twoje kroczki na emeryturze.

@Goryl

Witam! Jaka mądrość? Ja jestem zwykłym pracownikiem nie mam 4tys. na rękę, ale potrafię oszczędzać w porównaniu do ciebie. Trzeba było się uczyć, a nie wylewać żale tutaj. Musisz nauczyć się mądrze wydawać pieniądze. To wszystko jest w twojej głowie, musisz tylko uruchomić swoją wyobraźnię, a zrozumiesz jakie błędy popełniasz. Zastanowić się musisz jak chcesz żyć? ŻYJ BIEDNIE ALE MĄDRZE.

@TURBOMAN

Kochany kolego ja pracuję prawie 40 lat składkowych i nie musisz mi mówić jakie jest życie.Jezeli chodzi o naukę to papier wszystko przyjmie.Pracuje w firmie gdzie są inz.mgr.i nic to nie daje bo programu czy pracy na danym stanowisku musisz się nauczyć.(usunięte przez administratora)

@Goryl

Trzeba sobie zapamiętać raz na zawsze że robol zawsze będzie robolem. Ja pracuję w firmie automotive, gdzie kierownik nie ma studiów jest po szkole zawodowej, pracował kilka lat za granicą, niemiecki perfekt, a zarabia taka kasę, że głowa boli. Jak widzisz studia to nie wszystko , trzeba mieć trochę oleju w głowie. Nie matura lecz chęć szczera, zrobi z ciebie milionera. ADIOS

@TURBOMAN

Zmieniasz zdanie kolego jak ci wiatr zawieje. Raz piszesz ze trzeba się uczyć a teraz inaczej Zastanów się co piszesz. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

@Goryl

Dałem tylko przykład że bez studiów też można nieźle zarobić ,będąc kierownikiem jak we wspomnianym przypadku. Także jedni mają szczęście , drudzy muszą ciężko zapracować na stanowisko.

Agnieszka
@TURBOMAN

Oj! Widzę że te wpisy nie różnią się wiele od wpisów bardzo podobnych dotyczących sąsiednich firm na strefie ujazd. Kim jesteście? Ludzmi z okolicznych wiosek? Nie kokosy tutaj wyjdą tylko jaja jak kokosy. Wieciw co? Taplajcie się w własnym sodie. Prace poszuksm gdzie indziej. Bez waszej złośliwości. Zycze sukcesu!

@Agnieszka

Co ty taka wyszczekana jesteś? Jesteś najgorsza w tej firmie, nie dajesz już rady w tej firmie, daj się do roboty , a nie wypisujesz farmazony, żałosna jesteś i tyle w temacie.

Agnieszka
@TURBOMAN

Czyli z malej kupy dostaniesz z takim podejsciem na końcu od swojego zycia duża kupe. Bardziej i cięzej pachnącą. Pozdrawiam i zyczę " dużego" sukcesu w zasłuzonym nawozie.

Czy w obrębie jednego działu w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Nati

Witam! Żeby zostać liderem jakiegoś działu, to musisz się wykazać w pracy, zainteresować się pracą, po prostu musisz być na bieżącą z produkcją. Na lidera przede wszystkim trzeba zasłużyć. O tym kto nim zostanie decyduje kierownik działu.

Polo
@Nati

To znaczy jak będziesz donosić na innych pracowników, tym panom w koszulkach.To może będzie szansa ale bardzo mała, a nie jak pisze że pracą, wielu było co żyli tą pracą a już niestety nie pracują bo zaczęli się upominać . ....

Lolo
@Polo

@polo dobrze piszesz ????

Nati
@Nati

Prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Mubea Automotive Poland Sp. z o.o - Zimna Wódka

• Jak się pracuje w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mubea Automotive Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mubea Automotive Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mubea Automotive Poland Sp. z o.o
3.2/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Europejska 9
    47-143 Zimna Wódka