Opinie o Rybarczyk Inwestycje Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rybarczyk Inwestycje Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rybarczyk Inwestycje Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rybarczyk Inwestycje Sp. z o.o. w Warszawa

Polska Nowy wpis

Oni są jak grabie, łupią do siebie. Wystarczy wejść z nimi układ i wyczyszczą do zera

Markos

Radzę uważa, jeden wielki szwingiel

Krystyna Nowy wpis
@Markos

Chciałabym się dowiedzieć co skłoniło Cię do napisania takiego wpisu. Byłeś lub jesteś pracownikiem firmy? Podzielisz się tutaj swoją historią związaną z firmą, która spowodowała, że masz taką opinię o nich?

Mieczysław Nowy wpis
@Krystyna

Mam dwa prawomocne wyroki na tych Panów.

Dawid Nowy wpis

@markos możesz podać jakieś argumenty ?

Grzegorz

Czy jest jakiś powód, że przestaliście zupełnie korzystać z forum?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rybarczyk Inwestycje Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Konrad

Niepokojące są te wasze opinie. Miałem ochotę aplikować ale teraz zastanawiam się.

Radzę uważać, pobierają zaliczki i nie zwracają. O właścicielach można poczytać w internecie, że ludzie mają problemy by ściągnąć od nich pieniądze

Kucon

Kolejna firma po restrukturyzacji Rybarczyków właśnie upada a jest nią Aero-Kros

Krystynia

Chwalą się, że robią restrukturyzację firm. Taką usługę świadczą dla Aero-Kros który jest winny pieniądze dla spółki Duet. W raporcie można wyczytać, że Aero-Kros nie oddał wierzytelności przez co doprowadził spółkę Duet do upadku. Czyżby magiczne ozdrowienie Aer-Krosu przez Rybarczyków? Padają kolejne spółki. Kiedy upadnie Aero-Kros? Słyszy się o tym, że byli pracownicy Aero-Kros złożyli do prokuratury na Rybarczyków donos, że ta działa na niekorzyść Aero-Kros. Przypomnijmy spółkę TAP, która była restrukturowana przez Rybarczyków. Miała zatrudniać i piąć się do góry, kolejne cudowne uzdrowienie, które doprowadziło do upadku. Nazywają się "Lekarzami firm" być może ta nazwa wskazuje na to, że wyciągną wszystko co się da po czym spolki upadaja? kto wie?

Mt2

Jeden wielki przekręt. Nic innego jak dojarka kassssyyy

XrT

Oszukują ludzi. Radzę na nich uważać

Maria

Kłamstwo, ta firma w TAP nikogo nie zwolniła a zatrudniłą ponad 20 osób. Prezes który zwolnił ma obecnie problemy, chciał przejąć firmę.

Obeznany
@Maria

Pani Mario, (choć wątpię w to, że jakaś kobieta napisała o nich pozytywny komentarz, zapewne jest to komentarz któregoś z Rybarczyków) Spółka Tap jest w upadłości. Upadła zaraz po tym jak jeden z Panów z Rybarczyk Inwestycje został prezesem spółki. Oczywiście tłumaczy się tym, że ktoś go tam oszukał. Zachęcam do porozmawiania z ludźmi, którzy tam pracowali, oni powiedzą cała prawdę o spółce Rybarczyk Inwestycje i o poczynaniach w ich firmie. Ja osobiście znam tych Panów i również zostałem przez nich oszukany. Właścicielami spółki jest tatuś z synusiem. Synuś robi w niej w roli prezesa bo jeszcze nie ma zszarganej opinii ale to tylko kwestia czasu. Tatuś zaś prowadził działalność pod NIP-em 9511654859 i na stronie dlugi info można sprawdzić że ma ponad 2-letnie zobowiązania u innych osób. Oczywiście może się tłumaczyć, że tak nie jest ale można sobie potwierdzić ten fakt, że jego dług można sobie wykupić. A dlaczego nie prowadzi dalej na siebie działalności tylko założył spółkę zoo? Z powodów oczywistych, tylko po to by kryć majątek przed dłużnikami i za pomocą spółki wyprowadzać kolejne pieniądze od ludzi. Chwalą się, że uzdrawiają spółki z problemów finansowych. Z tego co widzę, robią wszystko by w roli prezesa a także udziałowca wyczyścić z takich spółek co się da i napchać sobie kieszenie. Taka jest ich idea.

xx

niestety przedmówca napisał w 100% prawdę

20r30

Omijać z daleka. Robią niby restrukturyzacje firm a tak naprawdę starają się je przejąć by wyczyścić z nich wszystko co się da a następnie położyć. Warto poczytać i porozmawiać o nich z ludźmi którzy pracowali w spółce TAP z Leska. Rybarczyk Inwestycje wyrzucił na bruk tyle osób i nawet się tym nie przejął

Rambo

Robią wszystko by wyłudzić od kogoś pieniądze.

Dominik

Przestrzegam wszystkich przed tymi dwoma oszustami. Moja sprawa trafiła do prokuratury o wyłudzenie 165 tyś zł. Jeśli ktoś chce im zaufać proszę najpierw sprawdzić jednego i drugiego Pana. Zarówno jeden jak i drugi prowadził działalność pod tą samą nazwą i pod tym samym adresem co jest śmierdzące. Dodatkowo można wykupić sobie długi Pana Rybarczyka wpisując ich dane na stronie długi info.

Zostaw merytoryczną opinię o Rybarczyk Inwestycje Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rybarczyk Inwestycje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rybarczyk Inwestycje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rybarczyk Inwestycje Sp. z o.o.?

Rybarczyk Inwestycje Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Biała 4 lok. 81
    00-895 Warszawa

Rybarczyk Inwestycje Sp. z o.o.