EBE.pl

EBE.pl

Opinie o EBE.pl

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Karola

Czy firma poszukuje obecnie kogoś na staż ?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w EBE.pl o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Michal77

Krótka współpraca ale wszystko było zgodnie z ustaleniami, polecam

Berttoja

Wszystko co było ustalone dotrzymane

Zby77

terminowe płatności wszystko good

KrzyNtek

pięć lat współpracy i mogę powiedzieć że wszystko było w porządku polecam

Artmik

W porządku firma

Zertik

Nie mogę się wypowiadać kompleksowo bo byłem że tak powiem na krótko dorywczo czy jak to tam określić ale rozliczenie było w porządku normalnie na umowę legalnie wypłata na czas co rzadko się gdzie indziej zdarza

Paweł

Miałem praktykę przez wakacje i byłem zadowolony i z warunków pracy i z wynagrodzenia. Nie było problemów z wypłatą albo jakiś nadprogramowych godzin. Mam nadzieję że jak wrócę za rok będą dla mnie mieli miejsce bo warto.

Zostaw opinię o EBE.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EBE.pl